Skocz do zawartości


Zdjęcie
- - - - -

Gazetka Forumowa #32 z... Because :)

liga mistrzów dzień chłopaka Katika Gluptas31 michael007 kącik zabaw soloHero-Con suchary Because :) edytuj to sam

  • Please log in to reply
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Katika

Katika

    Była moderatorka

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 311 postów
Reputacja: 463

Napisano 29 wrzesień 2018 - 23:37

naglowek-dzien-chlopaka.png

 

 

 

Wstęp

 

Ja uwielbiam ją, ona tu jest i tańczy dla mnie. Kto tu taki roztańczony? Jak to kto, oczywiście, że Gazetka Forumowa, która zawitała po raz 32 zaprasza Was do wspólnej zabawy. Na dzień dzisiejszy masa atrakcji przewidziana. Newsy ze świata gry jak i z forum. Łamigłówki, trudne jak matura rozszerzona z religii oraz uwaga uwaga moi mili, coś co herozerki lubią najbardziej, wywiad z niesamowitą osobowością. Tak to tylko u nas, wstęp wolny dla każdego, wymagane jedynie łącze internetowe oraz umiejętność czytania ;) Dlatego pytanie do Ciebie, co tu jeszcze robisz? Przewijaj myszką niżej i rozkoszuj się tym wszystkim  :D

 

 

 

 

Kartka.png

 

 

 

Newsy

 

Gazetka

 

Tak jak to bomby mają do siebie, czasem są niewybuchami. To samo było z Naszym niedoszłym nowym kolegą z redakcji. Miało byś pięknie, śmiesznie i kolorowo, a tradycyjnie wyszło z brakiem polotu i nie nadążeniem za tempem narzuconym przez machine GF. 

 

Od niedawno pojawiło się specjalne subforum, w którym znajdziecie wszystkie dotychczasowe numery, jak i przyszłe - właśnie tam będą zamieszczane. Jako Redakcja jeszcze raz chcieliśmy podziekować za znalezienie specjalnego miejsca dla Gazetki Forumowej.

 

Forum

 

Na forum mieliśmy ostatnio małą rewolucję emotikonów, niestety nie zakończyła się ona przewidywanym rezultatem, to prawda część z nich została naprawiona, między innymi koleś w okularach, lecz kilka emotek zostało przez przypadek usuniętych.

 

28 września m0ntanq  zakończył pracę jako moderator.

 

Gra

 

Od 22 do 23 września odbył się "Collector's Special", w którym, w sklepie z oponkami mieliśmy specjalne oferty. Mogliśmy nabyć nie tylko pakiet oponek, ale ekstra jakiś epicki przedmiot z setu, którego Nam brakowało. Wybór był losowy, jednak dla bohaterów nastawionych na dążenie do perfekcji było to kosztowne, jednakże ułatwienie. Dodatkowo przez dwa dni każdy bohater miał podwójną ilość doświadczenia.

 

uzupelnienie.png

 

Bonusowe-collect.png

 

Od 24 do 30 września po raz kolejny mamy event typu szukajcie, a znajdziecie, czyli Jesienny projekt Susi. W którym - tradycyjnie, w tego typu eventach - jest do znalezienia tym razem ukrytych liści.

Nagrody troszkę ciekawsze, lecz ucinają znowu dopływ darmowych oponek ;) 20 trenów, 10 punktów umiejętności i set "Autentyczny Drwal".

 

autentyczny-drwal.png

 

Jesienny-Susieeee.png

 

jesienny-susieee-x2.png

 

25 września do gry zostały wprowadzone nowe zmiany

 

 

Nowe opcje

 

Generalnie

 

* Opcja na 3 ataki za jednym machnięciem. Brzmi za pieknie, żeby było za darmo... To ja już wole klikać co trzy minuty, aniżeli płacić za wygodę.

 

atak-na-lotra.png

 

* Nowy zwierzaczek. Fajnie, szkoda, że zawsze musi to kosztować.

 

Rusty1.png

 

* Czy ja wiem, czy zmiana wyboru lepszych/trudniejszych band dla jakichkolwiek drużyn to dobra opcja? Zawsze z nich najlepsze są zdobycze, warte poświęcenia, czyt. walki z nimi 2 lub 3 razy.

* Tradycyjnie dodając coś psują coś innego. Teraz, jeśli wykorzystamy 3 ataki dzienne na gracza już nie pojawi się opcja zaatakuj, jednakże przy możliwości ataku nie mamy wyświetlonych różnic w statystykach, obliczenia przewagi, szkoda, że za każdym razem tak to wygląda.

 

Konwersacja

 

Generalnie

 

* Od teraz Wasze towarzyszki zawsze będą wyświetlane.

* Nikt nie lubi ukrytych kosztów... to też kochany Zespół Hero Zero poprawił!

* Wielki szum o to, że coś robią.

 

Dyskusja na temat jakże ważnych zmian w życiu każdego bohatera znajduje się na forum.

 

 

 

 

Edytuj to sam 

 

33379bfe38b2cb9e1.png

 

Poruszając się po forum często widzę niechlujność w różnego rodzaju postach, bądź tematach. Jak zauważyliście staramy się, by zawsze teskty zamieszczane przez Nas były nienagannie sformatowane, przejrzyste i czytelne. To, w jaki sposób to robimy postaram się Wam wytłumaczyć.

 
1. Usuń formatowanie
Najprościej mówiąc gumeczka, która przydaję się w momencie kopiowania treści od kogoś, kto ma tekst w innym niż my formacie. Dajmy na przykład Team Hero Zero, czy Moderację. Ich treści zawsze mają tło, którego możemy się pozbyć właśnie zaznaczając tekst, a następnie klikając w 1. Dany fragment wróci do postaci takiej, jaką ma każdy z Nas, czyli ustawień domyślnych.
 
2. Odnośnik
Tzw. ukryj link pod tekstem. Wielokrotnie używana przez Nas opcja pieknie podkreśla słowa, w których ukrywamy odnośniki, bez potrzeby wkejania nieestetycznych linków - przykład. Wystarczy skopiować odpowiedni odnośnik, zaznaczyć tekst, w którym chcemy ukryć go i kliknąć 2, a następnie wkleić link i gotowe. Szybkie, proste i bardzo wygodne.
 
3. Grafika
Kolejna zaraz po odnośnikach ulubiona opcja do upiększenia i ułatwienia życia forumowiczom. Po co wypisywać treści, które można przedstawić na obrazku? Zaznaczyć najważniejsze fragmenty i wytłumaczyć w skrócie o co Nam chodzi. Wystarczy obrazek zapisać na komputerze, a następnie wgrać na stronę, które udostępnią Wasze zdjęcie. Na takich stronach zawsze otrzymacie link bezpośredni do grafiki, który będziecie mogli wgrać za pomocą przycisku ukrytego pod nr.3. 
 
4.

Spoiler 
Spoiler

Oprócz opcji BBCode, w której można znaleźć wszystkie dostępne typy formatowania tekstu zaprezentuje Wam dzisiaj jak zrobić je "ręcznie".
Zaczynamy od nawiasu [ następnie wpisujemy słowo "spoiler" i zamykamy nawias ] teraz jest miejsce na treść/zdjęcie, które chcemy w spoilerze zamknąc. Nastepnie otwieramy ponownie nawias [ z równicą, że teraz stawiamy /, a po nim słowo "spoiler". Zamykamy nawias] i koniec zamieszania ze spoilerami. Bardzo prosta opcja, a przydatna dla forumowiczów, którzy lubią się bawić wypowiedzią i nie trzymać się sztywnych ram.

 

 

 

Forumowa przypominajka

 

e) Napiętnowanie innych graczy poprzez upublicznianie zdjęć ekranów; nazw bohaterów lub imion użytkowników w formie tekstu.

 

 

W każdym numerze, tak samo i w tym staramy się wytłumaczyć, i przekazać kolejny punkt regulaminu. Dzisiaj na tapet wzieliśmy pkt. e, który pięknie po raz kolejny pokreśla i uczula na to, że po drugiej stronie są ludzie, a nie bezduszne maszyny. Jakiekolwiek próby przedstawienia innego gracza w złym świetle, po przez dokładne zaprezentowanie osoby tj. skriny, czy dzielenie się danymi może skończyć się źle dla autora. Jesli mamy jakiś problem z kimkolwiek starajmy się załatwić to między sobą. Nie ma sensu napykać sobie biedy w momencie podwyższonych nerwów, czy żalu z powodów najczęściej błahych. Starajmy się wypierać z ogólnie przyjętej stereotypowej myśli, że człowiek człowiekowi wilkiem. 

 

 

 

Wywiad

 

Pewnie każdy, kto zobaczy z kim przeprowadziliśmy wywiad nawet nie będzie chciał go czytać, bo po co drugi raz czytać wywiad z tą samą osobą. Nie nie, moi mili, takiego wywiadu jaki my zrobiliśmy jeszcze nie było. Te pomyje, które pojawiły się ostatnio nijak mają się do Naszej pracy. Poznajcie lepiej osobę, którą ostatnio nie dało się poznać. Przed Wami Because :) Gra przeplatająca się z życiem, tak najlepiej opisać niżej zamieszczoną rozmowę miedzy Gluptas31, Katika a Because :)!

 

Katika - Cześć Gluptas, co robisz? 

 

Gluptas31 - Cześć Katika, nic takiego, dostałem za zadanie przeprowadzenie wywiadu i właśnie przeglądam poprzednie wywiady i przepisuje na żywca pytania, aby je zadać.

 

Katika - Że co proszę robisz?

 

Gluptas31 - Toż mówię, biorę na chybił trafił byle jakie pytania i zamierzam je wykorzystać w wywiadzie, przecież inni to samą robią, co w tym dziwnego?

 

Katika -  Ty chyba sobie stroisz żarty, my nie jesteśmy jak te leniuchy z konkurencji aby robić na odwal, wymyślaj samodzielnie pytania ale już

 

Gluptas31 - Jak każesz Pani. Mam już nawet jedno, Jaki jest twój ulubiony towarzysz?

Katika -   :ziewa:  Nieeee.

 

michael007 - Co tu się wyprawia, Kasiu, weź pomóż temu lebiedze, bo sam sobie nie poradzi...

 

Gluptas31 - Znowu razem    :hlehle: 

Katika - Znowu on... Dobra słuchaj, do wywiadu bierzemy Because.

 

Gluptas31 - Bekaus? Ale ona niedawno była w świetle reflektorów.

 

Katika - Nie rozmieszaj mnie, masa hejtu na nią spadła przez to "światło", trzeba pomóc dziewczynie i poprawić jej reputacje.

 

Gluptas31: Masz rację, Bekaus chodź no tu, razem z Katiką mamy zaszczyt zaprosić Cie do wywiadu w najnowszym numerze Gazetki Forumowej, gotowa podjąć z Nami współpracę?

 

Because: No jak z Wami to sie zgadzam    :super:

 

Gluptas31: To ja idę wycisnąć sobie soczek ze świeżych owocków i zaraz wracam z dawką pozytywnej energii.

 

 

 
Katika: Witaj Bikos, Bikołs, Bigos  :D Bedziemy śmieszkować i żartować, więc wszystko przyjmuj na luźno. Odpręż się, rozsiądź wygodnie w fotelu, a ja pójdę po Gluptaska. Miał wrócić za chwile, a już długo go już nie ma.
 
Because: Hejka  :hlehle: spokojnie nie obrażam się  :D Może aż tak spokojnie nie mogę siedziec, bo mój pupil mi na to nie pozwoli.
 
Gluptas31: Najlepiej wywiad zacząć od krótkiego przedstawienia się, mogłabyś Because uczynić to?
 
Because: Nazywam się Weronika. W październiku kończę 18 lat. Mieszkam i uczę się w Gdyni w technikum na profilu technik informatyk.
 
Gluptas31: O w Gdyni, daleko masz do morza?  :D
 
Because: Zależy czym się poruszam, jeśli mercedesem (autobusem komunikacji miejskiej) to 12 min, a jeśli piechotą to około 30 ;)
 
Gluptas31: Czyli rozumiem że czasem korzystasz z dobrej lokalizacji  :D wspomnialaś, że uczysz się w technikum, gdzie głównym przedmiotem jest informatyka, zaloze się, że nie raz odpaliłaś na lekcji hz. Twoi koledzy z klasy nie smieja sie, że grasz w dziecinne gry, a moze sami grają?  :D
 
Because: No to prawda  :D kilka razy zdarzyło mi się odpalić hero zero. W mojej klasie przewagę mają chlopacy, bo jest ich aż 31, a dziewczyn 8. Moi koledzy nie wiedzą, że w to gram. Część koleżanek wie, lecz nie śmieją się z tego  :D akceptują, że jestem takim gamerem, że potrafię niektóre gry ze sklepu Play przejść w 2-3 dni.
 
Katika: Doszły Nas słuchy, ze działasz w wolontariacie. Czym dokładnie się tam zajmujesz?
 
Because: Udzielam się w wolontariacie podczas Szlachetnej Paczki, dzięki temu zarówno ja i potrzebująca rodzina zyskujemy. Zawdzięczam temu pokonanie swojej nieśmiałości, umiejętności pracy w grupie, większą empatię na krzywdę innych. Rodzina otrzymuje "mądra pomoc" polega ona na tym, że zyskuje pomoc materialna, lecz również pomoc takiego wolontariusza jak ja, który pomaga wyjściu z skrajnej biedy i trudnych sytuacji życiowych. Poza tym udzielam się w wolontariacie podczas meczy futbolu amerykańskiego gdyńskiej drużyny Seahawks. Jestem również wolontariuszka podczas kwest w dni wszystkich świętych na gdyńskim cmentarzu na rzecz gdyńskiego hospicjum dziecięcego, a w okresie wielkanocnym kwestuje na rzecz Polskiego Czerwonego Krzyża. W poprzednim roku zbieraliśmy na wymarzone wakacje dzieci z biednych rodzin :) Ja traktuje wolontariat jako odskocznię od prywatnego życia.
 
Gluptas31: To bardzo szlachetne to co robisz, Katika mogłaby brac z Ciebie przykład  :D
 
Katika: To nie wywiad o mnie, ale jak by był, odkryłbyś rzeczy, których jeszcze nie wiesz! Czy w grze również jesteś taką grzeczna dziewczynką, bo Ci którzy Cie znają mają inne zdanie na ten temat?  :D
 
Because: Oj nie jestem grzeczna. W grze pokazuje swój złośliwy charakterek. Ci co mają złe zdanie poznali mnie tylko jak się zachowuje na forum, grze, a tak naprawdę jestem zupełnie inna ;)
 
Katika: Co czujesz będąc wolontariuszką? 
 
Gluptas31: Jakie emocje wzbudza w Tobie pomaganie przy szlachetnej paczce?
 
Because: Czuję dumę, że jestem dla rodziny bohaterka. Również odczuwam radość i wzruszenie, kiedy uda się znaleźć darczyńce dla rodziny i kiedy rodzina, a przede wszystkim dzieci rozpakowują prezenty. Towarzyszy mi często też smutek, że nie mogę wszystkich rodzin włączyć do Szlachetnej Paczki. Niektóre rodziny nie spełniają warunków i muszę odmówić im pomocy  :(
 
Katika: Co trzeba zrobić aby móc być takim wolontariuszem? Czy każdy z Nas może dołączyć do szlachetnej paczki i pomagać innym?
 
Because: Trzeba wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie szlachetnej paczki. Po kilku dniach powinnien odezwać się lider wybranego rejonu w danym mieście z prośbą o spotkanie. Na spotkaniu omawia wszystkie aspekty bycia wolontariuszem. Podpisujemy umowę i wszystkie niezbędne dokumenty. Po spotkaniu zostaje nam już ostatni krok do zostania wolontariuszem paczki, czyli szkolenie. Na nim dowiadujemy się jak rozpoznać biedną rodzinę, jak pisać opisy rodzin na stronę, jak rozmawiać z rodziną i darczyńca itp. Po szkoleniu nasz lider przydziela nam rodziny, gdzie się udajemy na 1 spotkanie. Od tego momentu już możemy być dla kogoś bohaterem  :serce:
 
Katika: To bardzo miłe i ciepłe, jak czyta się z jakim zaangażowaniem do tego podchodzisz.
 
Gluptas31: Czy uważasz, że każdy z Nas ma w sobie dobrą i złą stronę? Uważasz, że należy pracować nad sobą, aby wykrzesać z siebie wszystko co najlepsze?
 
Because: A mi jest miło, że mogę się podzielić  tutaj z innymi moja pasja i zaangażowaniem w pomoc innym.
 
Uważam, że każdy ma tylko dobrą stronę. Zła strona jest to chwilowa nasza słabość. Jestem zdania, że należy pracować nad tym, lecz bez przesady. Nie można popaść w obłęd. Każdy ma wady i zalety. Nie można zrobić z siebie idealnego człowieka.
 
 
Gluptas31: Ciekawskie grono odbiorców chciałoby wiedzieć, czy udało Ci się kogoś w sobie rozkochać, w grze na zabój?
 
Katika: Gluptasku   :bum:  o takie rzeczy nie pytaj... Nie jesteśmy na portalu plotkarskim.
 
Gluptas31: Dobrze, zatem wracając do tematu gry. Jesteś graczem któremu wystarczy jeden serwer, czy to za mało i potrzebujesz bawić się na szerszym polu?
 
Because: Wystarcza mi jeden serwer. Od czasu do czasu zaglądam na moje stare konto na pl8. Jak gram na kilku serwerach to nie chcę mi się grać na głównym koncie
 
Gluptas31: Patrząc na Twój profil widzę, ze ten serwer to pl15 i drużyna Black Spiders. Opowiedz może troche teraz o swojej ekipie, jakie macie trofki czy masz tam znajomych itp?
 
Because: Jesteśmy drużyna na 1 miejscu w rankingu. Mamy 100% rozwoju. Posiadamy 5 trenów. Prawie zawsze mamy top1 w hc. Nasza przywódczynią jest versen. Mam znajomych, z niektórymi utrzymuje kontakt np od gry na pl8. Jako ciekawostkę mogę powiedzieć, że drużyna została założona w dzień moich urodzin, czyli 27.10 ;)
 
Katika: Powiadasz, że prawie co tydzień TOP1 w HC macie? To zasługa Waszej aktywności, czy przyczyna leży w braku konkurencji na serwerze?
 
Because: Raczej braku konkurencji ;) Jednak to już nieco stary serwer i wszyscy poszli na nowe  :(
 
Gluptas31: No niestety, serwerów wychodzi coraz więcej w coraz to krótszym czasie, napewno słyszałaś o planach na W1 (serwer międzynarodowy), czy gdyby taki powstał miałabyś chęci grania na nim?
 
Because: Niestety nie. Jestem wierna swojemu serwerowi pl15.
 
Katika: Na początku wspomniałaś coś o małym przeszkadzający rozrabiace. Jakiego masz pupila, że nie pozwala Ci spokojnie siedzieć?  :D
 
Because: Mam 9 tygodniowego szczeniaka rasy Jack Russell terrier. Moje maleństwo kochane.
 
Gluptas31: To powiedz nam coś więcej o tym piesku. Dostałaś, kupiłaś, przygarnęłaś? Masz jeszcze jakieś zwierzątka?
 
Because: Dostałam go od taty 4 wrzesnia br. Przyjechał razem z tatą spod Częstochowy do Trójmiasta. Mam jeszcze chomika syryjskiego dlugowlosego o imieniu Junior. Obecnie jeszcze u mnie w domu jest kanarek mojego dziadka.
 
Katika: To już takie małe ZOO. W grze też posiadasz tak bogatą rodzinkę? Opiekujesz się nimi tak jak tymi z którymi mieszkasz?
 
Gluptas31: Halo, czy piesek i kanarek mają jakieś imiona?
 
Because: Oj jest spora :) ponad 70 pupili mam. Gdyby się dało to na pewno bym się nimi zajęła tak samo jak tymi z domu  :serce: Piesek ma na imię Jacky, a ptaszek Ćwierek
 
Katika: Czy któreś z tych wirtualnych stworzeń jest Twoim oczkiem w glowie? Cenisz ktoregoś najbardziej jeśli chodzi o umiejętności, punkty rozwoju, czy po prostu wygląd/nazwę?
 
Because: Tak. Moim oczkiem w głowie jest Sniffy ze względu na wygląd, a ze względu na umiejętności Pingu.
 

Gluptas31 - Katiko mieliśmy nie pytać o ulubionych towarzyszy   :confused: 

 

Katika - Nie chodziło mi o treść pytania. Ile to już razy widziałam te same w słowo w słowo pytania, tak trudno pozmieniać kilka wyrazów aby było ciekawsze do czytania?

 

Gluptas31 - Masz rację, niby to samo a jednak ma to coś w sobie!

 
Gluptas31: Jak już zaczęliśmy mówić wcześniej o szerszym gronie, czy uważasz, że Hero Zero jest grą zespołową, czy indywidualną? Jednostki, Twoim zdaniem, mają szansę na takie same sukcesy co gracze, który wierni są swoim drużynom? 
 
Because: Uważam, że Hero Zero to jest grą zespołowa. Dzięki współpracy drużynowej w hc gracz może zdobyć dużo punktów. Sam nie miał by szans na taki sukces.
 
Katika: Twoim zdaniem drużyna potrzebna jest tylko do osiągnięcia szczytu w Hero Con? Czy przed wprowadzeniem tego turnieju indywidualnie można było osiągnąć tyle samo co zespołowo?
 
BecauseNie jest potrzebna tylko do tego, lecz głównie do osiągnięcia szczytu w hc. Moim zdaniem przed wprowadzeniem tego turnieju nie można było osiągnąć tyle samo, co zespołowo. Grając w pojedynkę nie dostajemy przedmiotów z band i monet z ataków drużyn. Nie ma też tak dobrego bonusu w warsztacie. Jestem zdania, że gra drużynowa to najlepsze rozwiązanie
 
Katika: Czy uważasz, że jesteś już uzależniona od gry? Jest to tylko przyjemność po ciężkim dniu, a może codzienny rytuał, bez którego nie byłabyś w stanie się obejść?
 
Because: Nie uważam, żeby było to uzależnienie. Traktuje to jako przyjemność przede wszystkim. Po kilku latach gry też to stał się codziennym rytuałem, aby chociaż zalogować się, zebrać surowce i zgłosić do walk, jeśli nie ma czasu na grę
 
Gluptas31: Coś się zmieniło w Twoim życiu od momentu rozpoczęcia kariery superbohatera? Czy zaniechałaś jakieś obowiązki, dostawiając coś na drugi plan?
 
Because: Może kilka razy zdarzyło mi się zaniechać szkołę np. nie odrobiłam na czas pracy domowej lub nie nauczyłam się. Staram się jednak, aby to bardziej zaniechać grę dla swoich obowiązków szkolnych, domowych i wolontariackich. Nie odstawiłam nigdy niczego na drugi plan. Staram się tak dysponować czasem, że na wszystko mi starcza :).
 
Katika: Dostrzegasz jakieś podobieństwo pomiędzy grą, a życiem prywatnym? Czy uważasz, że w życiu prywatnym też można być takim superbohaterem jak w Hero Zero? 
 
Gluptas31: Znasz może takie osoby, które na co dzień pomagają innym?
 
Because: Nie dostrzegam podobieństwa. Dla mnie gra i życie prywatne to dwa odmienne światy. Nawet jest zauważalna różnica w moim sposobie bycia i sposobie zachowania w życiu prywatnym, a grze. Moim zdaniem można być superbohaterem. Znam wiele osób, które są wspaniałymi ludźmi o wielkich sercach i olbrzymiej empatii. Jako przykład superbohaterów mogłabym wymienić moja zeszłoroczna ekipę ze szlachetnej paczki :)
 
Katika: Co jakiś czas w grze pojawiają się różne eventy. Któryś z nich jest dla Ciebie szczególnie wyjątkowy? Czy inaczej przeżywasz eventy świąteczne niżeli sportowe?
 
Because: Dla mnie wyjątkowym eventem jest okres przedświąteczny i świąteczny. Uwielbiam ten czas. Sety z tego okresu są takie słodkie np sweterki :) Za eventami sportowymi zbytnio nie przypadam. Może dlatego, bo nie lubię sportu w życiu prywatnym, ale ciiii  :D
 
Katika: Kryjówka jest jednym z głównych zajęć między treningami, a misjami. Jak to wygląda u Ciebie, czy jest ona niezbędna, aby Twój bohater mógł się rozwijać, czy odpuszczasz aby zająć się czymś innym, np treningami? 
 
Gluptas31: Jakie miejsce masz w rankingu? Czy masz jakiś swój sposób na rozwijanie kryjówki?
 
Because: Jest ona u mnie niezbędna i najważniejsza. Czasami odpuszczam energię i treningi i tylko rozwijam kryjówkę, żeby nie spaść w rankingu. Mam 7 miejsce w rankingu rozwoju kryjówek. Moja kryjówka ma 84% rozwoju. Moim sposobem jest ulepszenie pokoi z surowcami przez, co szybciej mogę udoskonalić inne pokoje.
 
michael007: Doskonała robota moi drodzy, tak właśnie powinny wyglądać wywiady, aż chce się czytać    :super: 
 
Gluptas31 - Katika, z tego wszystkiego zapomniałem zapytać jak się dzisiaj masz? Mój humor jest od razu lepszy, rewelacyjnie się czuję po wywiadzie i pochwałce od szefa.
 
Katika - Nie najgorzej Gluptasku, miałam małe urwanie głowy, ale wywiad sprawił, że kompletnie już o tym zapomniałam. Miłe słowa z ust tego buca   :haha:
 

Because: Halo, jeszcze jakieś pytania, czy jestem wolna?

 

Gluptas31 - Zapomnieliśmy o Naszej gwieździe   :D

 

Katika: Wystarczy już tych pytań, bo co za dużo to niezdrowo, dzięki za poświęcony czas...

 

Gluptas31: ...oraz życzymy wielu sukcesów w grze jak i w wolontariacie, na zakończenie poprosilibyśmy o zdjęcie Jacka   :D

 

Because: Również dziękuję za miłą spędzony czas, a o to mój skarb    :smug: 

 

JR.png

 

 

 

 

Strefa śmiechu

 

Pani pyta Wiesia:
- Ile ważysz?
- W okularach czy bez?
- W okularach.
- 49 kilo.
- A bez?
- Nie widzę cyferek! 

 

Dlaczego Jasiu tańczy wokoło ciasta?

Spoiler

 

 

Na co czeka maszynista?

Spoiler

 

Jak nazywa się czołg, którym jeżdżą owcy?

Spoiler

 

 

 

SoloHero-Con

 

Poniżej zaprezentujemy punktacje za poszczególne miejsca w rankingu SoloHero-Con

 

Nagrody to oczywiście punkty umiejętności:

1 - 3 = 10pkt

 

4 - 10 = 9pkt

 

11 - 20 = 8pkt

 

21 - 30 = 7pkt

 

31 - 40 = 6pkt

 

41 - 50 = 5pkt

 

51 - 100 = 4pkt

 

101 - 150 = 3pkt

 

151 - 200 = 2pkt

 

201 - 300 = 1pkt

 

Dodajemy to jako podpowiedź, ale również zapowiedź tego, co znajdzię się w przyszłym numerze, czyli tabelka. Z czym? Z najlepszymi. Za co? Właśnie za HeroCon. Nie zdradzę czy to będzie za jeden tydzień, czy może za dwa. Czy to będzie w pierwszym tygodniu, a może w trzecim od wydania. Wszystkiego dowiecie się już za trzy tygodnie! 

 

 

 

Warto zobaczyć

 

 

Gazetka Forumowa

 

Gluptasowe Pomysły #1... Nowa lista towarzyszy

 

Gluptasowe Pomysły #2... Lista osiągnięć

 

Event Drawala "Gdzie są obiekty"

 

Gazetka Forumowa #31 z dodatkiem!

 

 

 

Kącik zabaw

 

1. Drodzy bohaterowie! Pewien złoczyńca skradł wszystkie monety ze skarbca drużynowego. Pomóżcie biedakom odnaleźć je wszystkie. Czy wiecie, ile tych złotych krążków kryje się na obrazku?

 

sillycon-valley---poszukiwania.png

 

2. Skoro już dzielnie pomogliście odnaleźć wszystkie skradzione monety, kolejny zadaniem będzie rozszyfrowanie wiadomości, która została przesłana do wszystkich superbohaterów. Z zadaniem tym poradzą sobie tylko ci, którzy poprawnie ukończyli pierwsze wyzwanie. Dlaczego? Zastanówcie się!

 

szyfr.png

 

3. Aby nieco odetchnąć po tym wyczerpującym zadaniu, mamy dla Was przygotowaną łatwą, prostą i przyjemną krzyżówkę. Pytania są, hasła należy odgadnąć i rozwiązanie będziecie mieć jak na dłoni. Powodzenia!

 

krzyzowka.png

 

1. Automatyczna klimatyzacja używana w konkretnym miejscu.

2. Rozkładany epicki przedmiot, ułatwiający widoczność w ciemności.

3. Towarzyszy mu niebieska poświata, jednakże jest gorszy jakościowo od fioletu.

4. Bez nich bohater daleko by nie zaszedł.

5. ... scyzoryk, który bohaterowie chowają w niespotykanym miejscy.

6. Z reguły męskie ubranie wizytowe - wyglądem odbiegający od tradycji - jednakże i Panie mogą go założyć.

7. Najcenniejsze pod względem Hero Con. Można zarobić jednorazowo 9 pkt.

8. Bez niego ciężko by było utrzymać spodnie w kupie.

9. Rzadki, jednak częsty. Dobrze, że spotykany, inaczej lądowanie bohatera byłoby jego ostatnim.

10. Najczęściej takie właśnie są, by zdobić i ulepszać specjalnie przygotowany ekwipunek na zadania nadzwyczajne.

11. Z nią każdy bohater wygląda jak prawdziwy.

 

 

4. Na zakończenie dzisiejszych zabaw mamy dla Was 2 rebusy. Rozwiązania są ściśle związane z Hero Zero. Czy wiecie co one oznaczają?

 

rebus-1.png

 

rebus-216dd200b697e7b3a.png

 

 

 

Przegląd kibica

 

Ruszyła kolejna edycja Ligi Mistrzów, po raz 27 o najcenniejszy puchar klubowych rozgrywek powalczą 32 zespoły. W tamtym sezonie górą był Real Madryd, który pokonał w finale Liverpool 3:1, bramki strzelili Karim Benzema, Gareth Bale (dwa gole), oraz dla Liverpoolu Sadio Mane. Tamten finał na pewno dobrze nie wspomina bramkarz przegranego zespołu, Loris Kauris, który popełnił dwa jakże kuriozalne błędy po których zawodnicy Realu zdobyli bramki. Jednak to nie bramkarz zapisał się jako antybohater tamtego spotkania, na ten tytuł zasłużył bezkompromisowo obrońca Realu Sergio Ramos brutalnie faulując nadzieje na triumf w finale Mohameda Salaha. Po tym faulu Egipcjanin musiał przedwcześnie opuścić boisko.

 

real1.jpg

 

W sezonie 2018/2019 finał odbędzie się na stadionie Wanda Metropolitano w Madrycie 1 czerwca 2019 roku. Faworytem do zwycięstwa są oczywiście dwa zespoły z Hiszpanii, Real Madryd, oraz FC Barcelona. Jednak nie tylko oni liczą się w walce o puchar. Namieszać może również zespół prowadzony przez Pepa Guardiole, Manchester City. Nie zapominajmy o silnym zespole niemieckim Bayernie Monachium, to oni w tamtym sezonie byli bliscy wyeliminowania samego Realu w półfinale. Trzeba też pamiętać o nowym zespole Cristiano Ronaldo Juventusie, Portugalczyk to specjalista od wygrywania Ligi Mistrzów, na swoim koncie ma już 5 triumfów i jestem przekonany, że ma chrapkę na 6 ;)

 

puchar.jpg

 

Podział na grupy i przybliżenie sylwetek najlepszych piłkarzy w kolejnym numerze Gluptasowych Pomysłów.

 

 

 

Zakończenie

 

Koniec nastąpił w tej chwili! Mamy nadzieje, że wszystkie Nasze nowości były porównywalnie świeże do bułek z rana, żarty dobre jak kabaret na żywo, a kącik zabaw porwał Wasze szare komórki do intensywnych przemyśleń i główkowań niczym na egzaminie! Liczymy, że dzięki specjalnemu miejscu dla Nas jeszcze więcej ludzi usłyszy o tym, że forum posiada własną gazetkę i podzieli się opiniami oraz pomyśłami, a nuż może ktoś dołączy... ? Do zobaczenia tradycyjnie za trzy tygodnie! Pamiętajcie, nawet jeśli Nas nie ma, to i tak jesteśmy. Gdzie? Sprawdźcie dokładnie "Warto zobaczyć". Cześć!  :papa: 

 

Przygotowali: Katika, michael007, Gluptas31.

 

 

Trzymajmy kciuki dzisiaj za Biało-Czerwonych w meczu z Brazylią o złoto Mistrzostw Świata w siatkówce!


Użytkownik Katika edytował ten post 29 wrzesień 2018 - 23:48


#2 StopZakłamanymTelewizjom

StopZakłamanymTelewizjom

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 175 postów
  • Serwer:PL20
  • Postać:KarolBD
  • Drużyna:Łódź Widzew 1910
Reputacja: 93

Napisano 30 wrzesień 2018 - 07:58

Jak zwykle kolejne świetne wydanie Gazetki ;) Bardzo ładny piesek i wreszcie jakiś zwierzęcy akcent :P


  • Gluptas31 lubi to

.


#3 sarkazm

sarkazm

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 91 postów
  • Serwer:PL1
Reputacja: 117

Napisano 30 wrzesień 2018 - 13:45

Załączony plik  Bez tytułuuil.png   926,92 KB   0 Ilość pobrań

 

 

3.

1. MASKA

2. NOKTOWIZOR

3. RZADKI

4. BUTY

5.

6. GARNITUR

7. EPICKI

8. PASEK

9.

10. 

11. PELERYNA

MODYFIKACJE

 

4. 

a) okulary żaluzjowe ostatniej imprezy 

b) hydrofobowa nano powłoka

 

 

 

Gazetka bardzo dobra, zresztą jak zawsze :)

Ciekawy wywiad.

Zagadki natomiast beznadziejne, najgorsze ze wszystkich numerów gazetki.


  • michael007 i Gluptas31 lubią to

#4 Because :)

Because :)

    Miłośnik forum

  • Members
  • PipPipPipPip
  • 233 postów
  • Miejscowość:Gdynia
  • Serwer:PL15
  • Postać:Because
  • Drużyna:All Stars
Reputacja: 285

Napisano 30 wrzesień 2018 - 20:51

Dziękuję jeszcze raz za wywiad, bo jest naprawdę świetny i oryginalny :) gazetka bombowa hihi 


  • michael007 lubi to

Jeśli ci pomogłam lub zgadzasz się z moim zdaniem to daj lajka :)


#5 -Micuś-

-Micuś-

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 1 postów
  • Miejscowość:Głogów
Reputacja: 2

Napisano 01 październik 2018 - 21:13

Jak zawsze dobre wydanie, miły wywiad, wysoki poziom utrzymany ;)


  • michael007 lubi to

#6 PaniK

PaniK

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 130 postów
  • Miejscowość:Pomorze albo nie pomoże
  • Serwer:PL25
  • Postać:HaVanya
  • Drużyna:Invictus






Reputacja: 344

Napisano 07 październik 2018 - 15:51

Można? Można! No moi drodzy i to są wywiady które można czytać ;) Gratulacje dla całej ekipy i wielkie pozdrowienia dla największej gwiazdy gazetki - Bacuse. Ślę buziaki!  :*  :*  :*


Ciekawi mnie twoje zaciekawienie.






Also tagged with one or more of these keywords: liga mistrzów, dzień chłopaka, Katika, Gluptas31, michael007, kącik zabaw, soloHero-Con, suchary, Because :), edytuj to sam

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych