Skocz do zawartości


Zdjęcie
- - - - -

Gazetka Forumowa #31 z dodatkiem!

Gazetka forumowaPrzywódcy Kącik zabaw Dodatek Moneta kolekcjonerska Serwer międzynarodowy Bug modyfikacji Gluptas31 michael007 Katika

 • Please log in to reply
11 odpowiedzi w tym temacie

#1 michael007

michael007

  Były moderator

 • Journalists
 • 834 postów
 • Miejscowość:Olsztyn
 • Serwer:PL7
 • Drużyna:SS


Reputacja: 1026

Napisano 09 wrzesień 2018 - 08:44

naglowek..jpg

 

 

 

Wstęp
 
Wrzesień się zaczął, a lato się kończy - zimne dni nadchodzą. Dla uczniów ten miesiąc oznacza powrót do obowiązków szkolnych. Płacz, żal i dramaty szkolniaków. Jednak 79 lat temu ludzie mieli o wiele gorsze problemy. Przy tym co wtedy się działo, my można powiedzieć mamy wieczne wakacje i obowiązek chodzenia do szkoły jest przyjemnością.
 
Na pewno doskonale wiecie, co działo się 1 września 1939 roku. Rozpoczęcie II Wojny Światowej. Niemieckie siły zaczynają okupować Polskę. Pewnie się zastanawiasz drogi czytelniku, czemu piszemy o tym - przecież jest to nie na temat - przyszedłeś poczytać o Hero Zero, a nie kolejny raz słuchać jak to Polska została zrównania z ziemią, jak to ludzie gineli, jak to nie miało w tamtym czasie miejsca nic dobrego dla naszych rodaków. Jednak gdy posiedzimy nad tym chwile, poświęcimy trochę czasu na przemyślenia, dojdziemy do wniosków, że ludzie przeżywali istne piekło na ziemi w tamtych czasach. Przynajmniej raz do roku, w miesiąc rozpoczęcia okupacji, moglibyśmy poświęcić kilka chwil ze swego życia, aby zaznajomić się, poznać historię tamtych dni. Z samego szacunku dla wszystkich skrzywdzonych wojną, dla poległych, którzy oddali swoje życia, byśmy teraz mogli żyć wolni. 
 
Wracając od tego chwilowego przerywnika zapraszamy na tradycyjne wydanie Gazetki Forumowej, w której znajdziecie wszystko to, co się działo przez ostatnie 3 tygodnie w grze, jak i na forum, jak rówież dorzucimy dla Was coś ekstra! 
 
 
Karta.png
 
 
 

Newsy

 

Gazetka

 

Yuuki nie udźwignęła presji i ciążącej odpowiedzialności... postanowiła odejść z Gazetki. Na szczęście znalazł się ochotnik, który ma chrapkę na zmajstrowanie z Nami czegoś interesującego. Prezentacja nowego Redaktora już w przyszłym wydaniu.

 

 

Forum

 

20 sierpnia Scottie opublikowala zmiany, które zostały wprowadzone na forum. 

* Emotikony oraz obrazki można teraz zamieszczać w ilości 30, zamiast jak wcześniej było 10.

* Każdy użytkownik może ustawić swoje własne spersonalizowane tło na profilu.

* Świat idzie do przodu, a forum goni. Teraz można dorzucać #tagi do swoich tematów. 

Macie tutaj temat, w którym możecie zamieszczać swoje indywidualne pomysły odnośnie funkcjonowania forum. Uwierzcie Nam, że warto to robić, gdyż nie przechodzą koło tych najlepszych obojętnie. Najprostszy przykład pomysł zamieszczony przed Naszą Redakcje został wcielony w życie.

 

25 sierpnia dowiedzieliśmy się o zbliżającym się evencie, o którym szerzej napiszę niżej.

 

5 września pojawiła się informacja, że CrazyWoman zapracowała w sierpniu na gwiazdkę.

 

6 września Buena Vega został usunięty ze stanowiska moderatora.

 

8 września na forum pojawił się kolejny Garażowy przegląd.

 

 

Gra

 

Od 25 do 26 sierpnia mieliśmy w grze Bonusowy Weekend Robotów-Pracowników!

 

Weekend-pracownikow.png

 

Dorzucany do pakietu Robot-Pracownik oraz ekstra zastrzyk podwójnych monet w misjach.

 

Bonus.png

 

Od 27 sierpnia do 2 września mieliśmy kolejny event Designer Desaster (tł. Katastrofa Projektanta) na zasadzie poszukiwania ukrytych projektów po całej grze. Muszę przyznać, że tym razem miejsca, w których były ukryte robiły wrażenie.

 

7 dni eventu, 5 projektów do znalezienia, jeden każdego dnia. Po 2 znaleziskach 10 treningów, po 4 otrzymywaliśmy do treningów 10 punktów umiejętności, a za wszystkie 5 poprzednie 2 nagrody plus set Designer Desaster.

 

DD1.png

 

DD2.png

 

Na forum znajdziecie dosłownie wszystko, tak samo do tego eventu był temat, w którym były podpowiedzi dla leniwych. 

 

30 sierpnia dowiedzieliśmy się o otwieranym nowym serwerze numer 22. Ruszył on nawet nie tydzień po informacji, gdyż 4 września. 

 

Oceńcie sami, czy potrzebny jest kolejny świat, tutaj jest dyskusja na ten temat   ;)Oprócz naszego świata, rusza też 19 w Grecjii 17 w Niemczech. Jak widać Polska wygrywa wyścig o największą ilość serwerów, ale czy to dobrze...?

 

 

4 września do gry zostały wprowadzone zmiany

 

Nowe funkcje

 

Ogólne

 

* Został wprowadzony do gry od 6 września SoloHero-Con, w którym każdy gracz indywidualnie jest rozliczany z aktywności w Hero Conie. Plus za prowadzenie, minus za nadrody... punkty, naprawdę?

* Na temat tej zmiany komentarzy jest więcej negatywnych, niż pozytywnych. Każdy, kto posiada więcej towarzyszy liczył na dobrą zmianę w celu szybszego uporządkowania swoich zwierzaków. Zaproponowane zmiany na pewno się do tego nie przyczyniają, szkoda.

* Do tej pory w eventach, w których poukrywane były przedmioty można było odebrać nagrody dopiero na samym końcu wszystkie na raz. Teraz będziemy mogli odebrać za każdy ukończony etap.

* Wprowadzenie braku migawki przy chociażby przesypujących się magazynach w kryjówce jak najbardziej na plus. Ciekawe kiedy prowadzaną nowe pomieszczenia, już toszkę mineło od ostatniego razu, a gotowe doły czekają.

* Sprecyzowanie i ułatwienie w wykonaniu bohaterskiego czynu, tzw. pokaż palcem gdzie kliknąć. Moim zdaniem za duże ułatwienie.

 

 

Konwersacje

 

Ogólne

 

* Poprawa rozmieszczenia emotek, która była zepsuta poprzednim razem została naprawiona. Nie można nazwać tego czymś pozytywnym, szkoda, że od razu nie mogą wprowadzić czegoś dobrze i skoncentrować się na czymś kolejnym.

* Od teraz możemy trenować ciężej, bo już nic nie będzie Nam zakłócać wysiłku, super.

* Mniejsze problemy są poprawiane, szkoda, że nie skupią się na tych, o czym mówią graczę otwarcie. 

 

 

Cała dyskusja na ten temat jest prowadzona w tym temacie.

 

 

Od 8 do 9 września mamy do dyspozycji kasyno, w których do wygrania są JEDYNIE przedmioty. Oprócz tego możliwość zakupienia w lupeksie pudełka krupierskiego, w którym znajduję się rzecz z Krupierskiego Setu oraz epicki przedmiot. Ponadto w sklepie z oponkami specjalne oferty.

 

akcja-specjalna.png

 

Oponki.png

 

 

 

Pomysł na forum
 
Po tym jak została wprowadzona możliwość dodawania swoich pomysłów dotyczących ulepszenia forum, wielu graczy skorzystało z tej opcji. Podzielili się tym, czym zawsze chcieli się podzielić, ale do tej pory nie było na to miejsca. Teraz jest i GF również chciała dorzucić parę groszy do tej inicjatywy. Przychodzimy do Was z małym projektem. Często się zdarza, że nad jednym postem pracuje więcej niż jedna osoba - jak my przy tworzeniu tej gazetki. Kilka osób pracuje, a tylko jedna ma możliwość wypuścić temat i na nią spadają wszystkie laury. Troszkę niesprawiedliwe, dlatego pomysł jest taki, by przy dodawaniu postu można było dopisać swoich partnerów, z którymi się wspólnie pracowało - jak chociażby przy tworzeniu nowej rozmowy. Było by widać kto stworzył te dzieło. Czesto się zdarza, że na forum pojawiają się tematy, z dopiską partnera w poście, jednakże tylko... jak chociażby w tym przypadku. 
 
 
 

Bug

 

Każdy bohater grający uważnie i aktywnie na pewno napotyka na swojej drodze błędy, które w mniejszym, bądź większym stopniu utrudniają grę. Dzisiaj prezentujemy jeden z nich.

 

Screenshot_20180810-111943.png

 

Od konserwacji, która była ponad 6 tygodni temu - jak nie lepiej - problem pojawił się z modyfikacjami. Mianowicie włączając okno modyfikacji mamy określony podział atrybutów i mimo zmiany modyfikacji atrybuty z poprzedniej modyfikacji są dokładnie takie samę w "nowej". Odświeży się to dopiero jak coś wyprodukujemy, ale produkować tylko po to, by Nam się zmienił podział umiejętności? Słaba opcja.

 

Doszliśmy do wniosku, że skoro jest ma forum temat poświęcony typowo błedom w tłumaczeniu, mógłby się pojawić stricte poświęcony właśnie bugom. My mielibyśmy kolejne poczucie, że udało Nam się pomóc wyłapując i zamieszczając błąd, a Team Hero Zero miałby czarno na białym co należy zmienić. Według Nas warto przemyśleć temat. 

 

 

 

Plotki

 

Ruszyła kolejna machina napędzająca się domysłami, "oficjalnymi źródłami", pomysłami oraz podzielonymi zdaniami. Ostatnio dość głośno zrobiło się na temat rzekomo niedługo mającego powstać serwera miedzynarodowego. Na forum nawet ktoś się pokusił o podanie sprecyzowanego terminu wyjścią - nie trafił. Dyplomatyczna odpowiedź Scottie w temacie daje nam tyle co nic. Potwierdza, że prawdopodobnie wyjdzie, jednak nie traktować tego jako pewnik, a detale no cóż... dowiemy się jak zawsze kiedy to ma miejsce przy otwarciu każdego nowego zwykłego serwera.

Zasiadając nieco wygodniej przy tym temacie i rozmyślając co by było gdyby jest bardzo dużo pytań chociażby jaki byłby czas na nim, jaki język, jak by to dało radę z ilością graczy - obstawiam, że byłoby ich zdecydowanie więcej, niż na normalnym serwerze. Skoro serwery mąją bugi w zwykłej formie, czy udźwignęłoby takie wyzwanie? Liczę jedynie, że jak będzie miał wyjść to będzie bardzo dobrze przygotowany i faktycznie będziemy mogli zmierzyć się z innymi narodami w walce o najlepsze miejsca już nie na polskiej ziemi, tylko na międzynarodowej, a wydaje mi się, że byłoby baaardzo dużo ludzi, którzy jako punkt honoru postawią sobie bycie TOP w takim rankingu. Póki co zostało Nam czekać, a nuż widelec..

 

 

 

Sety 7%

 

Czy Wy też macie wrażenie, że Hero Zero staje się coraz łatwiejszą grą? Prostszą, w sensie wszystko mamy podawane na tacy. Chociażby ostatni event, gdzie za znalezienie 5 projektów stawaliśmy się posiadaczem kompletnego setu 7%. Młodsi gracze mogę nie kojarzyć, ale starsi pewnie pamiętają. Kilka lat temu set 7 % mogli nosić jedynie nieliczni. Jedyną mozliwością było zdobycie go za łotra (Iron) lub kupno w sklepie spod lady. Obecnie co drugi bohater lata w siedmio procentowym stroju. Czy to wygrał go z ligi, czy z bandy, czy ze wspomnianego wyżej eventu. Nie należy przesadzać w żadną stronę, gra nie powinna być ani za trudna, ani za łatwa. Niestety Hero Zero zmierza za bardzo w tą drugą stronę.

 

hugo-bossss.png

 

 

 

 

Forumowa przypominajka

 

Jednym z ciekawszych punktów w regulaminie jest punkt  m, odnoszący się do informowania o chęci zrezygnowania z dalszego grania, namawianie do tego innych i bojkotowania gry. Zakładając konto na forum stajemy się częścią Hero Zero. My jako społeczność powinniśmy dbać o dobre imię HZ, bo co to za ptak co własne gniazdo kala. Dlatego jeśli ktoś nie zgadza się z tym co jest zapisane w puncie m, powinien opuścić mury Naszej gry, ponieważ takich buntowników nam tutaj nie potrzeba.

 

 

 

Przywódcy

 

Tabelka.png

Dane w tabeli pochodzą z dnia 22.08.2018

 

poprzednim numerze poświecilismy chwilkę na przedstawienie Wam statystyk bazując na samych Drużynach z każdego serwera, dziś zaś przedstawiamy ich Przywódców. 

 

Macie wypisane serwery, przywódców, drużyny oraz ich rozwinięcie tylko pod kątem statystyk - wyposażenie. Jak widać tylko jedna drużyna nie ma maksymalnego rozwoju. 

 

Umiejętności rozbiliśmy Wam na każdą poszczególną osobno, następnie zliczyliśmy ich sume oraz obliczyliśmy przyrost umięjętności biorąc pod uwagę czas gry. Można zauważyć, że najnowsze serwery zaczynały grę już z wszystkimi dodatkami, które reszcie przybywały z czasem.

 

Następnie macie ich obecny poziom i przyrost jego względem czasu gry. Potem dodatki do umiejętności czyli wspomagacze, liga oraz towarzyszy każdego bohatera. Nie wszyscy są uzbrojeni w 50%, czy należą do najwyższej ligi. Zaś tylko jedna osoba nie posiada w pełni wyszkolonego zwierzaka.

 

Na końcu znajduję się data założenia konta (bazowane na czynie bohaterskim) oraz dni, ile dana osoba gra na konkretnym serwerze.

 

 

 

Strefa śmiechu

 

Dlaczego matematyk na imprezie pije najmniej?

 

Spoiler

 

 

Jaki jest najlepszy prezent do nauczyciela języka angielskiego?

 

Spoiler

 

 

Co to jest ''nowa wersja programu komputerowego''?

 

Spoiler

 
 
suchy.png
 
 
Po co matematyk idzie na kolej?
 
Spoiler
 
 
Jak się nazywa wykształcony szczur?
 
Spoiler
 
 
Co mówi chemik gdy spadnie mu na głowę złoto ?
 
Spoiler
 
 
 

 

 

 

Kącik zabaw

 

1. Poszukiwany/poszukiwana! Uwaga, uwaga! Gdzieś na obrazku zostały ukryte oponki! Tylko bystre oko wielkiego łakomczucha będzie potrafiło odnaleźć wszystkie smakołyki. Czy są tu tacy bohaterowie?

 

yokio-szukamy-oponek.md.png

 

2. Krzyżówka obrazkowa - w krateczki trzeba wpisać odpowiednio nazwy towarzyszy, aby rozszyfrować hasło. Każdy z nich ma ukrytą cyfrę/liczbę, pod którym wersem należy imię jego umieścić.

 

KRZYZOWKA-PUPILOWA.png

 

3. Pewnie każdy z Was spotkał się w życiu z takim rodzajem zadania, jakie tu przygotowaliśmy! Zarówno oponce jak i monecie zostały przypisane jakieś liczby. Trzy równania, które widzicie poniżej, spełniają te same warunki. Zadanie polega na tym, aby obliczyć wynik trzeciego z nich. Kto da rade? Komu się uda rozwiązać to matematyczne zadanie?

 

ZADANKO.png

 

 

Punktacja za poprzednie wydanie:

 

Sarkazm - 22 punkty
Krisss1235pl - 2 punkty

 

Suma punktów:

 

sarkazm - 261 punktów

McFrytka - 60 punktów

KubaRolnik - 39 punktów

Krisss1235pl - 26 punktów

Niedźwiedź - 14 punktów

mania10xd - 13 punktów

MatiProZiom - 10 punktów

TheDerpciakPL - 3 punkty

BędzieZabawa - 1 punkt

 

 

Po rozwiązaniu ostatnich łamigówek sarkazm osiągnął pułap 250pkt i otrzymuję on od Nas monetę kolekcjonerską! Dzięki Niemu rozpoczyna się właśnie dodatkowa zabawa dla zbieraczy w Naszej Gazetce. Od razu mówimy nie, to nie jedyna moneta, którą będziecie mogli zdobyć! Stopniowo będą pojawiały się wyzwania, po których będzie można zdobyć jeszcze więcej. Szczegóły o monetach będą pojawiały się z kolejnymi numerami. Podpowiemy tylko, że mimo, iż ktoś rozwiązał jakąś zagadkę przed Wami, warto postarać się i zrobić ja samodzielnie, gdyż ilości poszczególnych rozwiązanych zabaw będą miały znaczenie. Powodzenia forumowicze!

 

 

MONETA---SARKAZM.png

 

 

 

Dodatek
 
Nie samym Hero człowiek żyje. Należy zachowac równowagę pomiędzy przyjemnościami, a obowiązkami. Dlatego redakcja przygotowała dla Naszych czytelników wyjątkowy prezent, dzięki któremu równawaga miedzy tymi dwoma stanami będzie zachowana. Proszę bardzo, specjalnie dla Was, plan lekcji do wydrukowania i powieszenia nad biurkiem, abyście nigdy nie zapomnieli jakie przedmioty na dziś czekają, bo pamiętajcie, szkoła jest najważniejsza  :D Podzielcie się też swoim planem w komentarzach, porównamy, kto jest najbardziej pokrzywdzony przez los  :D
 
plan-lekcji.jpg
 
 
 
Zakończenie
 
Na koniec dziękujemy za kolejne odwiedziny, komentarze, jak i branie udziału w Naszym "Kąciku zabaw", w którym na każdy numer próbujemy zaskoczyć Was czymś nowym, trudniejszym, jednakże dla takich znawców gry, jak i spostrzegawczych bohaterów nie ma misji nie do przejścia! Mamy nadzieję, że nie zabrakło niczego, czego byście od Nas oczekiwali. Jednakże... jeśli ktoś z Was ma głowe pełną pomysłów, bądź chciałby pogłówkować z Nami i stworzyć coś niesamowitego nie krępujcie się wyrazić chęć dołączenia do zespołu. Wolontariat na rzecz forumowiczów, to wbrew pozorom ciężka praca, już nie jeden się wyłamał, tak więc szukamy tylko zdecydowanych ludzi! Do zobaczenia wkrótce w kolejnym numerze  ;)

 

 

 

Skład redakcyjny: Katika, Gluptas31, michael007


Użytkownik michael007 edytował ten post 09 wrzesień 2018 - 08:47

REDAKTOR NACZELNY GAZETKI FORUMOWEJ


#2 McFrytka

McFrytka

  Amator

 • Members
 • PipPip
 • 51 postów
 • Serwer:PL17
 • Postać:McFrytka
 • Drużyna:Poena Capitis
Reputacja: 39

Napisano 09 wrzesień 2018 - 10:39

1. Szukanie oponek : 3 oponki na głowie smoka, 2 oponki na napisie fish 'n dogs, 1 oponka między ninją a dużą literą Y, 1 oponka na uchu człowieka trzymającego smoka, 1 pod lewą ręką tego samego człowieka, 1 pod ogonem smoka z prawej strony, 1 po lewej stronie obrazka pod literą H, 1 na czubku trójkątnej czapki pod głową smoka.

 

2. Krzyżówka

1 frosty

2 bones

3 wallo

4 django

5 alfred

6 tarczuś

7 berry

8 francis

9 franzl 

10 cleo

 

3. Działanie

MONETA = 5

OPONKA = 10

MONETA + MONETA = OPONKA (5 + 5 = 10)

5 MONET - OPONKA = 15 (5 x 5 - 10 = 15)

OPONKA x MONETA = ? ( 10 x 5 = 50 ) ? = 50

 

 

Mam nadzieją że też niedługo zdobędą monetę kolekcjonerską  :Laughing: ;)


Użytkownik McFrytka edytował ten post 09 wrzesień 2018 - 10:47

 • michael007, Gluptas31 i StopZakłamanymTelewizjom lubią to

#3 sarkazm

sarkazm

  Amator

 • Members
 • PipPip
 • 91 postów
 • Serwer:PL1
Reputacja: 117

Napisano 09 wrzesień 2018 - 11:18

 

2. 

1- FROSTY

2- BONES

3- WALLO

4- DJANGO

5- ALFRED

6- TARCZ

7- BERRY

8- FRANCIS

9- FRANZL

10- CLEO

TOWARZYSZE

 

3. 

5+5=10

(5*5) -10= 15

5*10= 50

 

post-56547-0-92172700-1536496714.png


Użytkownik Akrobata edytował ten post 09 wrzesień 2018 - 14:54
Na prośbę użytkownika

 • michael007 i Gluptas31 lubią to

#4 Krisss1235pl

Krisss1235pl

  Ekspert

 • Members
 • PipPipPipPipPip
 • 546 postów
 • Serwer:PL20
 • Postać:Krisss1234pl
 • Drużyna:The Tigers (pl20)
Reputacja: 362

Napisano 09 wrzesień 2018 - 11:25

Całkiem dobra ta gazetka forumowa jest. ;) 


 • michael007 i StopZakłamanymTelewizjom lubią to

^^


#5 michael007

michael007

  Były moderator

 • Journalists
 • 834 postów
 • Miejscowość:Olsztyn
 • Serwer:PL7
 • Drużyna:SS


Reputacja: 1026

Napisano 09 wrzesień 2018 - 12:57

1. Szukanie oponek : 3 oponki na głowie smoka, 2 oponki na napisie fish 'n dogs, 1 oponka między ninją a dużą literą Y, 1 oponka na uchu człowieka trzymającego smoka, 1 pod lewą ręką tego samego człowieka, 1 pod ogonem smoka z prawej strony, 1 po lewej stronie obrazka pod literą H, 1 na czubku trójkątnej czapki pod głową smoka.

 

2. Krzyżówka

1 frosty

2 bones

3 wallo

4 django

5 alfred

6 tarczuś

7 berry

8 francis

9 franzl 

10 cleo

 

3. Działanie

MONETA = 5

OPONKA = 10

MONETA + MONETA = OPONKA (5 + 5 = 10)

5 MONET - OPONKA = 15 (5 x 5 - 10 = 15)

OPONKA x MONETA = ? ( 10 x 5 = 50 ) ? = 50

 

 

Mam nadzieją że też niedługo zdobędą monetę kolekcjonerską  :Laughing: ;)

 

Podpowiadam, że w pierwszym zadaniu nie wszystkie oponki zostały znalezione. Jest ich ukrytych 15!

 

Co do monety zapraszam do czynnego udziału w zabawach jak teraz, a na pewno uda Ci się zdobyć, którąś... bądź wszystkie  :mysli: 


 • McFrytka lubi to

REDAKTOR NACZELNY GAZETKI FORUMOWEJ


#6 sarkazm

sarkazm

  Amator

 • Members
 • PipPip
 • 91 postów
 • Serwer:PL1
Reputacja: 117

Napisano 09 wrzesień 2018 - 14:19

Bardzo dobre wydanie gazetki. Zresztą jak zwykle.

Superowy dodatek w postaci planu lekcji.

Poza tym, bardzo ładna zmiana wizerunku gazetki.

Pozdrawiam cały team FG

 

ps. bardzo ładna moneta kolekcjonerska i wspaniały gracz, który ją otrzymał  ;)


 • michael007 lubi to

#7 Assuano

Assuano

  Ekspert

 • Moderators
 • 491 postów
 • Miejscowość:Far, far away


Reputacja: 1335

Napisano 09 wrzesień 2018 - 16:12

Ja nie będe używał tyle wazeliny co kolega wyżej  :haha:

Gazetka o niebo lepsza od Garażowego Przeglądu ale do ideału to jeszcze trochę brakuje  ;)

A moneta bez sensu bo w żadnym sklepie jej nie przyjmą  :haha:


 • michael007, Gluptas31 i Victoria19 lubią to

#8 michael007

michael007

  Były moderator

 • Journalists
 • 834 postów
 • Miejscowość:Olsztyn
 • Serwer:PL7
 • Drużyna:SS


Reputacja: 1026

Napisano 09 wrzesień 2018 - 17:55

Ja nie będe używał tyle wazeliny co kolega wyżej  :haha:

Gazetka o niebo lepsza od Garażowego Przeglądu ale do ideału to jeszcze trochę brakuje  ;)

A moneta bez sensu bo w żadnym sklepie jej nie przyjmą  :haha:

 

Żaden z Ciebie kolekcjoner, jak takie monety kolekcjonerskie chciałbyś w sklepie na bułkę wymienić!  :O


REDAKTOR NACZELNY GAZETKI FORUMOWEJ


#9 Assuano

Assuano

  Ekspert

 • Moderators
 • 491 postów
 • Miejscowość:Far, far away


Reputacja: 1335

Napisano 09 wrzesień 2018 - 17:59

Żaden z Ciebie kolekcjoner, jak takie monety kolekcjonerskie chciałbyś w sklepie na bułkę wymienić!  :O

Trzeba coś czasem jeść a na takiej monecie to sobie zęby połamie  :huhu:


 • michael007 lubi to

#10 Gluptas31

Gluptas31

  Ekspert

 • Journalists
 • 310 postów
 • Serwer:PL7
 • Postać:Gluptas31
 • Drużyna:Gluptasolandia


Reputacja: 1516

Napisano 09 wrzesień 2018 - 19:05

 

Dodatek
 
Nie samym Hero człowiek żyje. Należy zachowac równowagę pomiędzy przyjemnościami, a obowiązkami. Dlatego redakcja przygotowała dla Naszych czytelników wyjątkowy prezent, dzięki któremu równawaga miedzy tymi dwoma stanami będzie zachowana. Proszę bardzo, specjalnie dla Was, plan lekcji do wydrukowania i powieszenia nad biurkiem, abyście nigdy nie zapomnieli jakie przedmioty na dziś czekają, bo pamiętajcie, szkoła jest najważniejsza  :D Podzielcie się też swoim planem w komentarzach, porównamy, kto jest najbardziej pokrzywdzony przez los  :D
 

 

 

Nie spodziewałem się, że w gazetce będzie prezent. To pewnie na moje urodziny, które miałem kilka tygodni temu. Wielkie dzięki, a jeśli chodzi o to kto jest najbardziej pokrzywdzony przez los nie trzeba tego sprawdzać, wiadomo że ja :(

plan.jpg


 • michael007 i ewa47 lubią to

929d7daf1c3ca.gif


#11 michael007

michael007

  Były moderator

 • Journalists
 • 834 postów
 • Miejscowość:Olsztyn
 • Serwer:PL7
 • Drużyna:SS


Reputacja: 1026

Napisano 09 wrzesień 2018 - 19:51

Nie spodziewałem się, że w gazetce będzie prezent. To pewnie na moje urodziny, które miałem kilka tygodni temu. Wielkie dzięki, a jeśli chodzi o to kto jest najbardziej pokrzywdzony przez los nie trzeba tego sprawdzać, wiadomo że ja :(

plan.jpg

 

 

Dobrze, że pojawił się dodatek do gazetki, bo Twój plan lekcji jest okropny graficznie... :D 


REDAKTOR NACZELNY GAZETKI FORUMOWEJ


#12 miluski

miluski

  Ekspert

 • Members
 • PipPipPipPipPip
 • 867 postów
 • Miejscowość:Kielce
 • Serwer:PL15
 • Postać:SZYBKIMAKS1
 • Drużyna:Brak
Reputacja: 371

Napisano 22 wrzesień 2018 - 21:09

Bardzo ładna gazetka.


 • michael007 lubi to

Also tagged with one or more of these keywords: Gazetka forumowaPrzywódcy, Kącik zabaw, Dodatek, Moneta kolekcjonerska, Serwer międzynarodowy, Bug modyfikacji, Gluptas31, michael007, Katika

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych