Skocz do zawartości


Zdjęcie
- - - - -

Gluptasowe Pomysły #2... Lista osiągnięć

pomysły gluptas31

  • Please log in to reply
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gluptas31

Gluptas31

    Ekspert

  • Journalists
  • 352 postów
  • Serwer:PL7
  • Postać:Gluptas31
  • Drużyna:Gluptasolandia






Reputacja: 1694

Napisano 25 wrzesień 2018 - 13:41

gluptasowe-pomysly2.jpg

 

Guten Tag

W ostatnim odcinku Gluptasowych pomysłów obiecałem, że wstępów zazwyczaj nie będzie, jednak mam do powiedzenia słów kilka. Chciałem się pochwalić, że pierwszy numer wzbudził wielką falę euforii wśród forumowiczów, oraz dostałem masę podań na stanowisko członka drużyny Gluptasowych. Tyle tego było, że nie sposób było wybrać, więc postanowiłem wydrukować wszystkie podania, włożyłem je do kapelusza i nie podglądając wyciągnąłem jedno.  Los zdecydował, że nowym członkiem drużyny Gluptasowych zostaje Klaun. Duże brawa dla tego Pana. Klaun jak to na klauna przystało bardzo ambitnie podszedł do nowego stanowisko, oraz całe wydanie zredagował on sam, poza wstępem, bo wstęp ja. Ja się żegnam i oddaje głos Panu Klaunu.

 

 

Spis treści

Cześć, z tej strony klaun, w drugim odcinku Gluptasowym przygotowałem dla Was jeden pomysł, jeden poradnik, jeden bonus i kilka klaunowych żarcików, zapraszam do czytania

 

Poradnik

Rzadko się to zdarza, ale jak już się przydarzyło to trzeba się przygotować, taka sytuacja wystąpiła, że w jednym tygodniu mamy HC zadania nadzwyczajne, a w następnym przechodzimy od razu do sprzedawania itemów. Każdy bohater wie, że nie ma lepszego źródła zdobywania itemów od zadanek. Jednak aby wykonać dwa cykle w jednym tygodniu powinniśmy zacząć najpóźniej w sobotę przed 21, a żeby były gotowe na sobotę trzeba ostatni raz zrobić je we wtorek, czyli znaczy, że nie można ich zrobić ani w środę ani w czwartek, co za tym idzie przepadnie 180 punktów do aktualnego HC. Przechodząc do konkretów, sprawę postawić trzeba jasno, albo poświęcamy HC sprzedaż itemsów albo zadania nadzwyczajne. A co by było, gdybym powiedział, że jest sposób na ominięcie przeszkody i sprawienie aby owca cała była, oraz wilk najedzony? Da się zrobić, w Gluptasowych poradnikach wszystko jest możliwe. Moim sposobem stracicie jedynie 80 punktów zamiast 180. Zainteresowani? Dalsza część poradnika, oraz dokładne wyjaśnienie w nowej gazetce forumowej numer 32, która ukaże się już 30 września, do usłyszenia :)

 

Pomysł

Nie ma nic gorszego od niewykorzystanego miejsca, gdy wolna przestrzeń jest trzeba ją zagospodarować, tak więc moje klaunowskie oko dostrzegło miejscówkę na nową świetną opcję.

lalalala.jpg

 

To są osiągnięcia każdego bohatera, od góry do dołu od lewej strony do prawej kolejno znajduje się

1. Ilość pojedynków wygranych

2. Ilość pojedynków przegranych

3. Ilość zrobionych treningów (jest to podane w czynach, lecz tu będzie wygodniej)

4. Ilość ataków wykonanych na łotra

5. Ilość razy ile miało się najwięcej ataków na łotra

6. Ilość razy miało się zwycięskie trafienie

7. Ile razy było się na 1 miejscu w TTD

8. Ile razy było się na 2-3 miejscu w TTD

9. Ile razy było się na 4-10 miejscu w TTD

10. Przypominam, że Gluptasowe to format otwarty na Waszą twórczość, dlatego jak macie pomysł co do tej listy można by dodać piszcie śmiało ;)

 

Reklama

Tym razem nikt nie wykupił sobie miejsca na reklamę swojego posta, dlatego aby nie zostawiać pustego obszaru zareklamuję własny produkt.

Zapraszam wszystkich do przeczytania poprzednich Gluptasowych pomysłów. Link do nich macie tutaj lub tutaj

 

Bonus

A jakby tak zajrzeć do sąsiada i zobaczyć co sąsiad ma. Co sąsiad może mieć? Sąsiad może mieć zwierzaki. Brakuje takiej opcji aby można było przeglądać posiadanych przez sąsiada towarzyszy, a przecież to żadna tajemnica.

piesekk.jpg

 

po kliknięciu w tego pieska wyskoczy nam lista zwierzaków należących do sąsiada, wraz z ich umiejętności. Opcja przydatna dla przywódców, ktoś notorycznie nie zakłada rozpieszczenia na walki, szefu sprawdza towarzyszy tego delikwenta i wie, czy to zwykłe lenistwo czy faktycznie brak rozpieszczenia w arsenale.

 

Suche suchary

Jakiej płci jest Crazy?

Spoiler

 

Gdzie się schował Micux?

Spoiler

 

Cytat dnia

Spoiler

 

 

Koniec

 

Koniec końców koniec nadszedł, żegnamy się na chwilę, bo wkrótce znów się spotykamy :)

 

 

 

 

 

 

 

Ej chwilka, zaczekajcie

Klaun zapomniał  o jednej ważnej rzeczy, w niedzielę będzie już za późno i poradnik będzie nieaktualny :O już teraz Wam powiem jak to zrobić. W czwartek przed 21 ostatni raz gdy robicie zadania robicie je tylko po 1 etapie, tak aby było 1/10, dzięki tej metodzie po 21 będą one już gotowe i będziecie mieć 81 itemów do zebrania :)

zadania-nadzwyczajne.jpg

 

Przy okazji chciałem podziękować mojemu nowemu towarzyszowi. Poza tą jedną wtopą spisał się na medal, oraz zasłużył na oklaski, wielkie brawa dla Pana Klauna :)

 


gluptas1.gif


#2 -Micuś-

-Micuś-

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 1 postów
  • Miejscowość:Głogów
Reputacja: 2

Napisano 01 październik 2018 - 21:43

Hehe, dobry suchar o Micuxie, bardzo, aż mnie pięty sąsiadki swędzą


  • Gluptas31 lubi to

#3 Gluptas31

Gluptas31

    Ekspert

  • Journalists
  • 352 postów
  • Serwer:PL7
  • Postać:Gluptas31
  • Drużyna:Gluptasolandia






Reputacja: 1694

Napisano 01 październik 2018 - 21:52

Hehe, dobry suchar o Micuxie, bardzo, aż mnie pięty sąsiadki swędzą

Dzięki, przekażę mojemu partnerowi Klaunowi, na pewno się ucieszy z pochwały ;)

gluptas1.gif


#4 Krisss1235pl

Krisss1235pl

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 546 postów
  • Serwer:PL20
  • Postać:Krisss1234pl
  • Drużyna:The Tigers (pl20)
Reputacja: 365

Napisano 01 październik 2018 - 22:30

:haha: Niezłe te suchary nawet. 


^^






Also tagged with one or more of these keywords: pomysły, gluptas31

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych