Skocz do zawartości


Zdjęcie
* * * * * 3 głosy

[Dyskusje Ogólne] Łotr


  • Please log in to reply
385 odpowiedzi w tym temacie

#341 SuperNikt/Sulluk

SuperNikt/Sulluk

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 1 postów
Reputacja: 0

Napisano 19 grudzień 2013 - 11:30

Już mnie denerwuje problem z tym łotrem... Na pl3 mam go zawsze, z kolei na pl4 nie miałem okazji go jeszcze zobaczyć, przez co wciąż nie mogę dostać nagród głównych za rozwiązanie wyzwań eventu...  Ktoś w ogóle wie, czy ten problem będzie rozwiązany, czy pl4 zostało po prostu "olane" przez adminów??



#342 Pinpong

Pinpong

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 2 postów
  • Miejscowość:Warszawa
  • Serwer:PL4
  • Postać:Pinpong
  • Drużyna:Duchy Nocy
Reputacja: 0

Napisano 19 grudzień 2013 - 12:40

Witam to i ja dodam coś od siebie w sprawie łotra , faktycznie jak zostało stwierdzone tu w cześniej pisanie na forum i wylewanie żali nic nie zmieni . Tak samo jak pewnie większość z osób które się tu wypowiadały nie wyświetla mi się ten łotr.

Prostym rozwiązaniem było by aby wszyscy wysyłali zgłoszenie do naszego kochanego Supportu o tym samym temacie jak i treści

może wtedy zostanie ten proble zauważony. Nie jestem częstym bywalcem forum aczkolwiek prawie każdy kto tu coś czyta jest aktywnym graczem , możemy bez większego problemu dogadać się poprzez wiadomości w grze. Zróbmy więc "burze mózgów" aby ustalić jakieś zagadnienia i zacząć działać. Zgłosimy i na forum odzielny temat związany tylko z tym problemem. Cytujac na koniec fragment wiadomości "Mamy nadzieję ,że nas wesprzecie, bo samotna walka, to nie walka…"

bez obrazy oratorów mamy wielu sama wiadomość wnosi jedynie aby wypowiedzieć się na forum. Zapraszam więc do kontaktu ze mną ustalimy co i jak i zaczniemy działać.

 

Ps. zapraszam dziś na Shoutbox koło godziny 20



#343 Silvarno

Silvarno

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 4 postów
  • Miejscowość:Grójec
  • Serwer:PL4
  • Postać:TDF
  • Drużyna:The Friends
Reputacja: 0

Napisano 19 grudzień 2013 - 20:50

I co ustalone coś bo dopiero wszedłem na hz ?



#344 Kimaaa 7

Kimaaa 7

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 1 postów
Reputacja: 2

Napisano 22 grudzień 2013 - 02:42

Na pl3 i pl5 normalnie się pojawia, a na pl4 oczywiście nie... Wszystkie eventy niedokończone... Pisałam do supportu, ale zlali mnie automatyczną odpowiedzią.


  • BixDax i Blade lubią to

#345 hot

hot

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 716 postów
  • Miejscowość:Radom
  • Serwer:PL25
  • Postać:glop
  • Drużyna:Złoty Krąg
Reputacja: 326

Napisano 26 grudzień 2013 - 13:32

No nie jest zły ten łotr ale oponkarze mają przewagę i dostają najlepsze przedmioty ale nie zawsze bo np. jak łotr jest na godzinę o np. 01:00 to nie trzeba wydawac aby zdobyc przynajmniej strój ziemno-wodny.


HOT


#346 TikTak

TikTak

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1135 postów
  • Miejscowość:Pabianice
Reputacja: 447

Napisano 26 grudzień 2013 - 22:39

Jedyne co mnie dziwi to ile razy został pokonany łotr eventowy jak był event?

Widziałem go chyba 5-6 razy,a za każdym razem uciekł przez co wiadomo nie wykonałem eventu.

Jak dla mnie łotr jest dodatkiem,bo najbardziej mnie z tego interesuje exp/przedmiot,bo z łotra za 15+ ataków mam około 8-9k doświadczenia czyli 1/5 lvl'a dzięki czemu dziennie mogę wbić 3 lvl'e zamiast 2.

 

Jeśli chodzi o życie łotra jest ono takie sobie,ponieważ nie wszyscy atakują tego łotra ja zazwyczaj ataku,ale jak wiem że nie ma szans na pokonanie go to przestaje z atakowaniem go i tyle.

Co to sytuacji że nie pojawia się łotr to lipa powinno to naprawić,ale możliwe że nie wiedzą jak i tyle.

@up Co racja to racja raz był łotr o 2 w nocy i trwał do 7 miałem chyba w tedy 12-13 miejsce,a zanim go zaatakowałem mineło z 5 minut.

Tyle że w nocy to komu się chce siedzieć i bić? Ja osobiście mogę,bo w weekendy itp. siedze do 7 nad ranem ,a budzę się o 13 więc mam czas bić takiego łotra,ale czy się opłaca 2-3h bicia na 12k expa i przedmiot +2/3 oczywiście może komuś się uda 1-10 miejsce i w tedy można powiedzieć że się opłacało.

To tyle z mojej strony.


Jeżeli masz pytanie dotyczące forum napisz na msg :)


#347 serek24

serek24

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 2 postów
  • Serwer:PL4
  • Postać:serek24
  • Drużyna:DuchyNocy
Reputacja: 0

Napisano 30 grudzień 2013 - 23:04

Witam :-)

Chciałbym  zacząć od tego że mam już dość bierności twórców tej gry w sprawie problemu z brakiem łotra. Piszę cały czas do supportu że nie mam łotra a oni mają na ten problem 3 odpowiedzi "bo uciekł" "bo został pokonany" i najlepsza "pracujemy nad usunięciem problemu" (raz dostałem wiadomość że to może być wina przeglądarki ). Minęło już sporo czasu (3  eventy) a problem nie został rozwiązany. Kupuję i wydaję oponki (nie w dużych ilościach) ale nie chodzi mi o to że tracę przez to oponki, tylko o to że nie mam frajdy z gry a zamiast niej frustrację... Pewnie jeszcze brak łotra przy następnym evencie jakoś zniosę ale kolejny brak spowoduje rezygnację z gry...
 

No nie jest zły ten łotr ale oponkarze mają przewagę i dostają najlepsze przedmioty ale nie zawsze bo np. jak łotr jest na godzinę o np. 01:00 to nie trzeba wydawac aby zdobyc przynajmniej strój ziemno-wodny.

jak łotr może być "nie zły"? nie mogę tego określić czy jest "nie zły" bo go nie mam ani nie miałem. Kupuje oponki ale w małych ilościach ale mój kumpel kupuje w dużych i też nie ma eventowych łotrów. 


Użytkownik michael007 edytował ten post 06 maj 2015 - 01:48
Double-post, posty zostały połączone


#348 TikTak

TikTak

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1135 postów
  • Miejscowość:Pabianice
Reputacja: 447

Napisano 31 grudzień 2013 - 10:36

jak łotr może być "nie zły"? nie mogę tego określić czy jest "nie zły" bo go nie mam ani nie miałem. Kupuje oponki ale w małych ilościach ale mój kumpel kupuje w dużych i też nie ma eventowych łotrów. 

 

To nie zależy od tego kto kupuje oponki...

Jeżeli takowy problem występuje to przyczyna jest albo po stronie teamu hero zero albo po stronie waszej,ale jak widać to ich problem.

Po za tym w tym wypadku milion zgłoszeń nic nie da albo nie mogą naprawić błędu lub się nie starają go naprawić.

Jeżeli będziecie im pisać o tym łotrze to oni odpowiedzą że błąd będzie naprawiany...


Jeżeli masz pytanie dotyczące forum napisz na msg :)


#349 Kulas1176

Kulas1176

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 1 postów
  • Miejscowość:Pilchowo
  • Serwer:PL7
  • Postać:Kulas176
  • Drużyna:DeadEmpire
Reputacja: 0

Napisano 02 styczeń 2014 - 11:48

Według mnie łotr nie jest tylko gratką dla oponkowiczów ale również fajnym przeżyciem dla tych którzy tych oponek nie kupują ;) Lecz niestety nagrody MUSI być mniejsza -_-



#350 Yankes

Yankes

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 473 postów
  • Serwer:PL26



Reputacja: 195

Napisano 18 styczeń 2014 - 21:47

@UP niestety, jak ktoś kupi oponki, to bedzie pakowal i bedzie 1, aczkolwiek bez oponek sam doszedlem na 2 miejsce.



#351 Patryko13050

Patryko13050

    Amator

  • Banned
  • PipPip
  • 95 postów
  • Miejscowość:Gdańsk
  • Serwer:PL6
Reputacja: 19

Napisano 18 styczeń 2014 - 22:08

Łotry są fajne tylko przewaga (juz oni wiedzą o kogo chodzi :P )


23s7.png

Podoba Ci się mój post? Daj Like'a :) :)


#352 Agnesias

Agnesias

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 20 postów
  • Serwer:PL4
  • Postać:Agnesias
  • Drużyna:XX NIEZNISZCZALNI XX
Reputacja: 11

Napisano 09 luty 2014 - 19:03

No I nie ma niespodzianki :( Dzis w Plugawym Srodmiesciu byl lotr eventowy (podobno jutro ma byc aktywowany event) I co? No I nic, jak w poprzednich eventach nie widzialam go, wyskoczylo info ze jest, kliknelam, przekierowalo mnie do plugawego I na tym koniec. Takze moi drodzy juz teraz nie ludzcie sie ze jak sie pojawi event ze go skonczycie :P



#353 NieznanyNick

NieznanyNick

    Miłośnik forum

  • Members
  • PipPipPipPip
  • 219 postów
  • Miejscowość:Tczew
  • Serwer:PL13
  • Postać:Jakas napewno
Reputacja: 112

Napisano 16 luty 2014 - 18:18

Łotry= walka ze złem :D

Dziekujemy łotrom


jmhz.jpg


#354 SZYBKACOBRA

SZYBKACOBRA

    Friend

  • Banned
  • PipPipPipPipPip
  • 382 postów
  • Miejscowość:Różan
  • Postać:SZYBKACOBRA
Reputacja: 568

Napisano 28 marzec 2014 - 18:52

UWAGA: PL8 - Mściwy Mściciel atakować jeszcze trochę i po nim !


apba.png


#355 luuki444

luuki444

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 5 postów
  • Serwer:PL6
  • Postać:luuki444
  • Drużyna:Gramy bez neta
Reputacja: 1

Napisano 08 maj 2014 - 09:19

po prostu te dziady od hero zero nie dają żadnych łotrów na pl6!!!



#356 HeroProfilo

HeroProfilo

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 12 postów
  • Serwer:PL8
Reputacja: 0

Napisano 15 czerwiec 2014 - 18:48

na PL8 właśnie jest (prawie końcówka) :D


Mój sposób na darmowe oponki:

http://darmowe-oponk...ro-zero.esy.es/


#357 Creator

Creator

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 46 postów
  • Serwer:PL4
  • Postać:Creator
Reputacja: 21

Napisano 05 lipiec 2014 - 10:10

Najwięcej zyskują ludzie co kupują oponki bo 2 oponki to nic jak kupią 2000 oponek 200 wyrzuca na łotra i są 1 a ja bez oponek bylem w top 10 raz ale najwięcej ludzie z oponkami maja



#358 CaptalekGra

CaptalekGra

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 290 postów
  • Miejscowość:Yolywood
  • Serwer:PL7
  • Postać:CaptalekGra
  • Drużyna:Lost Frequencies
Reputacja: 127

Napisano 05 lipiec 2014 - 12:38

PL7: Tylko jeden raz łotr nie zwiał kiedy ja jestem.
Łotr to przewaga dla oponkarzy.

bifl.jpg

                    by z0nq


#359 JackReno

JackReno

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 1 postów
Reputacja: 0

Napisano 06 lipiec 2014 - 13:55

Już przestańcie z tą przewagą dla oponkarzy. Ja bez oponek dwukrotnie byłem na drugim miejscu (do pierwszego brakowało mi trzech ataków raptem), zazwyczaj jestem w top15. Bardziej liczy się łut szczęścia, że akurat znajdziemy się na serwerze, gdy tylko Łotr się pojawi oraz wytrwałość w biciu go do końca. 



#360 Herts

Herts

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 353 postów
Reputacja: 50

Napisano 06 lipiec 2014 - 15:28

Już przestańcie z tą przewagą dla oponkarzy. Ja bez oponek dwukrotnie byłem na drugim miejscu (do pierwszego brakowało mi trzech ataków raptem), zazwyczaj jestem w top15. Bardziej liczy się łut szczęścia, że akurat znajdziemy się na serwerze, gdy tylko Łotr się pojawi oraz wytrwałość w biciu go do końca. 

Osoby z oponkami maja poprostu  wieksza szanse na 1 czy 2 miejsce w łotrze ;)






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych