Jump to content


Photo
* * * * * 3 votes

[Dyskusje Ogólne] Łotr


  • Please log in to reply
385 replies to this topic

#301 DoublePenis

DoublePenis

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 11 posts
Reputacja: 4

Posted 01 December 2013 - 17:25

To niech mnóstwu się nie pojavia,a nie "wybrańcom"..



#302 Agnesias

Agnesias

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 20 posts
  • Serwer:PL4
  • Postać:Agnesias
  • Drużyna:XX NIEZNISZCZALNI XX
Reputacja: 11

Posted 01 December 2013 - 17:31

@up 

Nie to ze coś ,ale w Hero Zero gra mnóstwo osób i zawsze muszą być jakies błędy to jest tylko gra.

Nie pasuje zrób własną gre i tyle.

Wy też zauważyliscie ze łotry eventowe padają zdecydowanie częściej niż normalne?

Jakbym umiala to bym zrobila :D nie umiem wiec gram w HZ, sprawa rozchodzi sie o to ze to kolejny raz jak taka sytuacja zaistniala a bylo to przy wczesniejszym evencie zglaszane non stop. Jesli robia kolejny event to wedlug mnie powinni to dopracowac a nie nabijac nas w worki Sw. Mikolaja :P Ponawiam to co kiedys napisalam, zamiast tworzyc nowe sweaty powinni dopracowac istniejace I nie interesuje mnie to ze z powodu wielu graczy sa bledy, zarabiaja na HZ spora kase I skoroja ta kase wydaje to oczekuje rezultatow w postaci NAPRAWIENIA BLEDOW. Proste I logiczne :D



#303 StarsWoman

StarsWoman

    Była Supervisorka

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1,169 posts
  • Miejscowość:Poznań



Reputacja: 1,385

Posted 01 December 2013 - 17:34

To niech mnóstwu się nie pojavia,a nie "wybrańcom"..

 

Ale o co ci teraz chodzi? To nie jest problem jednej osoby, tylko zdecydowanej większości... Widzę to min. po swojej drużynie, gdzie 80% łotr wcale się nie wyświetla już drugi raz... 


  • lukasz221 and JustynaJażyna like this

#304 Agnesias

Agnesias

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 20 posts
  • Serwer:PL4
  • Postać:Agnesias
  • Drużyna:XX NIEZNISZCZALNI XX
Reputacja: 11

Posted 01 December 2013 - 17:42

Ale o co ci teraz chodzi? To nie jest problem jednej osoby, tylko zdecydowanej większości... Widzę to min. po swojej drużynie, gdzie 80% łotr wcale się nie wyświetla już drugi raz... 

Jemu chodzilo ze lotr eventowy wcale nie musi sie czesciej pojawiac wystarczy by pokazal sie wszystkim a nie tylko "wybrancom" :) Tez wczesniej zastanawialam sie ocb :D



#305 DoublePenis

DoublePenis

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 11 posts
Reputacja: 4

Posted 01 December 2013 - 17:46

A ja widzę,że tu o mnie beze mnie..a co mnie to obchodzi,że jest to problem większości??Mnie się nie pojavia i już!!



#306 JustynaJażyna

JustynaJażyna

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 46 posts
  • Miejscowość:Warszawa
  • Serwer:PL4
  • Postać:JustynaJażyna
  • Drużyna:Dolina Klaunoow
Reputacja: 67

Posted 01 December 2013 - 17:49

Stars 1 widząca łotra osoba na 18 online to daje trochę więcej niż 80% w naszej drużynie. Problem siedzi głęboko. Przecież nie dotyczy tylko łotrów z eventu tylko ogólnie łotrów w 2 strefie. Poza eventami brak łotra nie robi nam tak wielkiej różnicy, ale w czasie eventu bardzo boli. Jestem troche rozgoryczona bo problem był zgłaszany setki razy w halloween i wystarczyło dać łotra eventowego w 1 lub 3 strefie wtedy w ogóle nie widzielibyśmy problemu. Pozostaje nam trzymać kciuki za The Jokera i mieć nadzieje, że uda mu się wyjaśnić sytuacje tam "na górze" i naprawią problem.


  • asiulka and StarsWoman like this

#307 StarsWoman

StarsWoman

    Była Supervisorka

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1,169 posts
  • Miejscowość:Poznań



Reputacja: 1,385

Posted 01 December 2013 - 17:50

Jemu chodzilo ze lotr eventowy wcale nie musi sie czesciej pojawiac wystarczy by pokazal sie wszystkim a nie tylko "wybrancom" :) Tez wczesniej zastanawialam sie ocb :D

 

Możliwe ;) Albo ludzie piszą coraz mniej zrozumiałe posty/tematy, albo ja tracę wyczucie ^^ 

A co do łotra, to macie racje... nie może tak być, aby nie pojawiał się większości graczy w strefie... Już widać wiele negatywnych komentarzy, a prawda jest taka, że Ci, którzy nie grają na innych serwerach nawet nie wiedzą o błędzie... Tutaj zacytuję post JustynyJażyny, która doskonale jakiś czas temu ujęła tą sytuację:

 

 

Łotry by padały ale niestety nie są dla wszystkich wielu graczom po prostu się nie pojawiają i nic się nie da z tym zrobić, ja nie widzę co drugiego łotra i według supportu nie ma żadnego błędu czyli najwyraźniej tak ma być, a jak nie wszyscy mają możliwość bicia łotra to na pewno będą zwiewać... Na pl4 do zaliczenia eventu brakuje mi tylko łotra specjalnego ale co z tego jak od 2 dni mi się nie pojawia (jak zresztą połowie mojej drużyny) i o zaliczeniu eventu mogę zapomnieć jak tak dalej pójdzie...Ale optymistyczne jest to, że wreszcie po wielu tygodniach porażek łotr z pl5 i pl6 padł dziś.

 

I tyle w temacie...

 

PS: Ludzie uważajcie na to o czym piszecie... Obrażanie supportu itd jest niezgodne z regulaminem i może wywołać falę banów i permów, a tego byśmy nie chcieli...


  • asiulka, lukasz221 and Agnesias like this

#308 Agnesias

Agnesias

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 20 posts
  • Serwer:PL4
  • Postać:Agnesias
  • Drużyna:XX NIEZNISZCZALNI XX
Reputacja: 11

Posted 01 December 2013 - 17:54

Nie chodzi o obrazanie, ale powinni tez brac pod uwage nasze nastroje zwiazane z tym lotrem. Za pierwszym razem przelknelismy, teraz powtarza sie sytuacja I obawiam sie ze wielu graczy moze odpuscic sobie gre. Cezkam na odpowiedz support, zobaczymy jak bardzo milej gry mi pozycza.



#309 DoublePenis

DoublePenis

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 11 posts
Reputacja: 4

Posted 01 December 2013 - 17:56

Powinni wszystkim,którzy pozaliczali zadania przyznać nagrodę główną-za poprzedni event także..Nie wspomnę o tym,że kasy i xp jesteśmy pozbaviani i tracimy do questa łotrowego..


  • MrsJelly likes this

#310 DoublePenis

DoublePenis

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 11 posts
Reputacja: 4

Posted 01 December 2013 - 17:58

Nie chodzi o obrazanie, ale powinni tez brac pod uwage nasze nastroje zwiazane z tym lotrem. Za pierwszym razem przelknelismy, teraz powtarza sie sytuacja I obawiam sie ze wielu graczy moze odpuscic sobie gre. Cezkam na odpowiedz support, zobaczymy jak bardzo milej gry mi pozycza.

Ja nie połknąłem!!



#311 StarsWoman

StarsWoman

    Była Supervisorka

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1,169 posts
  • Miejscowość:Poznań



Reputacja: 1,385

Posted 01 December 2013 - 18:09

Nie chodzi o obrazanie, ale powinni tez brac pod uwage nasze nastroje zwiazane z tym lotrem. Za pierwszym razem przelknelismy, teraz powtarza sie sytuacja I obawiam sie ze wielu graczy moze odpuscic sobie gre. Cezkam na odpowiedz support, zobaczymy jak bardzo milej gry mi pozycza.

 

Wiem o tym, mówię jak jest...  Emocje teraz górują, jednak o regulaminie <stety,niestety > musimy pamiętać...

 

Ja nie połknąłem!!

 

Wszyscy to zrobiliśmy, nie mieliśmy wyboru... Duble nie pisz kilku postów pod sobą- po to masz możliwość ich edycji...

 

Stars 1 widząca łotra osoba na 18 online to daje trochę więcej niż 80% w naszej drużynie. Problem siedzi głęboko. Przecież nie dotyczy tylko łotrów z eventu tylko ogólnie łotrów w 2 strefie. Poza eventami brak łotra nie robi nam tak wielkiej różnicy, ale w czasie eventu bardzo boli. Jestem troche rozgoryczona bo problem był zgłaszany setki razy w halloween i wystarczyło dać łotra eventowego w 1 lub 3 strefie wtedy w ogóle nie widzielibyśmy problemu. Pozostaje nam trzymać kciuki za The Jokera i mieć nadzieje, że uda mu się wyjaśnić sytuacje tam "na górze" i naprawią problem.

 

Justy ja wliczyłam jeszcze te osoby, którym ostatnio się nie pojawiał łotr, wychodziło koło 80% ^^  Wiem, że siedzi głęboko- widać bardzo głęboko, jeżeli po tylu zgłoszeniach nie został on jeszcze rozwiązany, ale tak jak mówisz poczekajmy, może Jokerowi uda się coś zdziałać w supporcie.... 


  • lukasz221 and Agnesias like this

#312 MrsJelly

MrsJelly

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 18 posts
  • Serwer:PL4
  • Postać:MrsJelly
  • Drużyna:Ab Ovo
Reputacja: 12

Posted 01 December 2013 - 19:04

W odpowiedzi na maila w sprawie łotra dowiedziałam się, że jeśli łotr został już pokonany, to normalne, że nie mogę go zobaczyć - nie wiem, czy śmiać się, czy ciskać przedmiotami. Czy pisanie w obcym języku przyniosłoby lepszy skutek?



#313 DoublePenis

DoublePenis

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 11 posts
Reputacja: 4

Posted 01 December 2013 - 19:12

Mi identycznie odpisał,jakiś Nuno Correia..krótko:jaja sobie robią z Ludzi i już!!



#314 Agnesias

Agnesias

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 20 posts
  • Serwer:PL4
  • Postać:Agnesias
  • Drużyna:XX NIEZNISZCZALNI XX
Reputacja: 11

Posted 01 December 2013 - 19:44

Tak samo mi odpisali :huhu:  Normalnie nie weim czy sie smiac czy plakac....



#315 DoublePenis

DoublePenis

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 11 posts
Reputacja: 4

Posted 01 December 2013 - 20:05

Jeśli nie zaliczę tego event'u,kasuję konto..


  • Agnesias likes this

#316 Bohater007

Bohater007

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 22 posts
Reputacja: 0

Posted 01 December 2013 - 20:46

Jeśli nie zaliczę tego event'u,kasuję konto..

A nikt cie nie trzyma kasuj konto.


25hgv14.png


#317 TikTak

TikTak

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1,135 posts
  • Miejscowość:Pabianice
Reputacja: 447

Posted 01 December 2013 - 21:23

Jeśli nie zaliczę tego event'u,kasuję konto..

To kasuj jednego mniej.

Niesprawiedliwe ,ale życie takie jest.

Mi się też kilka razy nie pojawił hallowenowy łotr.

Życze żeby udało się wam zaliczyć event.


  • blatona likes this

Jeżeli masz pytanie dotyczące forum napisz na msg :)


#318 Agnesias

Agnesias

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 20 posts
  • Serwer:PL4
  • Postać:Agnesias
  • Drużyna:XX NIEZNISZCZALNI XX
Reputacja: 11

Posted 04 December 2013 - 14:14

Na pl 7 znowu jest lotr eventowy, na pl4 na pewno jest dla nielicznych, ode mnie z druzyny na 28 czlonkow, az 2!!!!!!!!!!!!!!!!!! mialo lotra. REWELACJA jednym slowem


  • MrsJelly, Azurah, blatona and 1 other like this

#319 Azurah

Azurah

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 182 posts
  • Miejscowość:Warszawa
  • Serwer:PL2
  • Postać:Azurah
  • Drużyna:Aniołki Azury
Reputacja: 96

Posted 04 December 2013 - 17:51

Cenzura, mowa o bojkocie i rezygnacji z gry. Jest to niezgodne z regulaminem

Konradzik


Edited by Konradzik, 05 December 2013 - 19:11.

  • TikTak , MrsJelly and Agnesias like this

#320 Agnesias

Agnesias

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 20 posts
  • Serwer:PL4
  • Postać:Agnesias
  • Drużyna:XX NIEZNISZCZALNI XX
Reputacja: 11

Posted 05 December 2013 - 11:53

W mojej drużynie (na PL2) 11 osób robi event.

 

NIKT z nas jeszcze nie widział Łotra a event zaraz się kończy.  Jesteśmy w grze praktycznie cały dzień, bo jedna na urlopie macieżyńskim, dwie nie pracujące, ci co pracują, niektórzy mają możliwość pogrania w dzień, reszta po południu. 

I NIC!

 

Do tego część z nas nie może zebrać jednego przedmiotu eventowego, bo nie ma go nigdzie - mam 10 lokacji do dyspozycji, a dziś znalazłam ten przedmiot zaledwie 4 razy! 

 

To jest skandal, a nie event i zabawa!

 

Ja tam nie będę się odgrażać, że skasuję konto, jak nie skończę eventu, bo sporo kasy władowałam w grę, głównie w drużynę - ale jak nie skończę, to firma prędzej ucho od śledzia zobaczy niż moją kolejną kasę!

Dokladnie, placimy za cos a tego nie otrzymujemy tak naprawde. Po evencie halloweenowym blad powinien byc naprawiony.


  • MrsJelly likes this




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users