Skocz do zawartości


Zdjęcie
* * * * * 3 głosy

[Dyskusje Ogólne] Łotr


  • Please log in to reply
385 odpowiedzi w tym temacie

#321 Singlung

Singlung

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 102 postów
  • Serwer:PL4
Reputacja: 98

Napisano 05 grudzień 2013 - 15:00

Nie rozumiem tworcow. Pierwszy lotr pt. zombi pojawil sie na poczatku eventu i potem do konca juz praktycznie nie. Tera znow, ale tym razem nie pojawia sie w ogole. Gram na pl4, wszystkie misje zrobione i ani razu nie bylo info o Grinczu. Pracuje na komputerze, wiec miec w tle opalone okno z gierka zaden dla mnie problem. Ewidentnie jest to blad, bo mozliwosc zrobienia eventu do konca powinien miec kazdy kto loguje sie do gry, a nie tylko ci, ktorzy zalapia sie na lotra, na ktoryms swiecie. Nie wiem co oni robia zamiast ostatniego dnia odpalic takiego lotra w ilosciach nadprzecietnych...

W evencie tym jakims wakacyjnym takich glupich pomyslow jeszcze nie bylo i ludzie byli zadowoleni z atrakcji.


  • Cheeky lubi to

#322 Azurah

Azurah

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 182 postów
  • Miejscowość:Warszawa
  • Serwer:PL2
  • Postać:Azurah
  • Drużyna:Aniołki Azury
Reputacja: 96

Napisano 05 grudzień 2013 - 16:09

Nie rozumiem tworcow. Pierwszy lotr pt. zombi pojawil sie na poczatku eventu i potem do konca juz praktycznie nie. Tera znow, ale tym razem nie pojawia sie w ogole. Gram na pl4, wszystkie misje zrobione i ani razu nie bylo info o Grinczu. Pracuje na komputerze, wiec miec w tle opalone okno z gierka zaden dla mnie problem. Ewidentnie jest to blad, bo mozliwosc zrobienia eventu do konca powinien miec kazdy kto loguje sie do gry, a nie tylko ci, ktorzy zalapia sie na lotra, na ktoryms swiecie. Nie wiem co oni robia zamiast ostatniego dnia odpalic takiego lotra w ilosciach nadprzecietnych...

W evencie tym jakims wakacyjnym takich glupich pomyslow jeszcze nie bylo i ludzie byli zadowoleni z atrakcji.

Mam tak samo, komputer stale włączony, robię coś na nim, albo obok, nie "gram"  ale gra uruchomiona i dźwięk włączony, zebym usłyszała, że "telefon dzwoni".

Mam już wszystko inne zrobione, a Łotra ani śladu!

 

W mojej drużynie 2 osoby zdołały wczoraj go trafić i skończyć event, a pozostałe 9 osób, które zaczeły event natychmiast i miały nadzieję go ukończyć, nie mogą skończyć!

 

Ja się twórcom dziwię BARDZO, bo miałam wiele lat do czynienia ze sprzedażą (szkolenia sprzedażowe, marketing, itp)  i sądzę, że ktoś tam właśnie własnej firmie "strzela w stopę".  :/


  • MrsJelly, Cheeky i kacper235 pl2 lubią to

#323 Pako

Pako

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 2 postów
  • Serwer:PL2
  • Postać:Pako
Reputacja: 0

Napisano 05 grudzień 2013 - 16:18

Ja na PL2 miałem grincza .. ;p



#324 Singlung

Singlung

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 102 postów
  • Serwer:PL4
Reputacja: 98

Napisano 06 grudzień 2013 - 16:06

No i 7 godzin do konca, a oni dali jakiegos zwyklego lotra... Nie, nastepnego takiego eventu nawet nie zaczne, łachy bez. Ja nie mam obowiazku, w polskiej strefie czasowej siedziec o 1 w grze albo naokraglo, bo im trudno dac lotra 3 razy w ciagu dnia rano, po poludniu i wieczorem,



#325 TikTak

TikTak

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1135 postów
  • Miejscowość:Pabianice
Reputacja: 447

Napisano 06 grudzień 2013 - 18:30

No i 7 godzin do konca, a oni dali jakiegos zwyklego lotra... Nie, nastepnego takiego eventu nawet nie zaczne, łachy bez. Ja nie mam obowiazku, w polskiej strefie czasowej siedziec o 1 w grze albo naokraglo, bo im trudno dac lotra 3 razy w ciagu dnia rano, po poludniu i wieczorem,

Nie problem w tym...

Problem w tym że niektórym się nie pojawia

Bo robią misje/treningi czy coś albo po prostu leją na to.

 

@Up gdyby miał być 3 razy dziennie to znalazł by się ktos kto powiedział by że za dużo... to jest zadanie nie może być łatwo.


Jeżeli masz pytanie dotyczące forum napisz na msg :)


#326 Pabelek

Pabelek

    Amator

  • Banned
  • PipPip
  • 37 postów
  • Serwer:PL6
Reputacja: 12

Napisano 06 grudzień 2013 - 18:37

Nie problem w tym...

Problem w tym że niektórym się nie pojawia

Bo robią misje/treningi czy coś albo po prostu leją na to.

 

@Up gdyby miał być 3 razy dziennie to znalazł by się ktos kto powiedział by że za dużo... to jest zadanie nie może być łatwo.

hmm czasami tez tak mam


¯̿ ̿|̿ ̿ |̶ ̶ ̶ ̶| |̶͇̿ ̶͇̿ ͇̿ Pabelek√ιק™

Podoba Ci się mój post, proszę daj lajka


#327 Singlung

Singlung

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 102 postów
  • Serwer:PL4
Reputacja: 98

Napisano 07 grudzień 2013 - 06:11

Co ma o tego latwosc? To jest bug, ze nie mozna skonczyc eventu, bo nie ma lotra. Powinien w koncowcep ojawia sie czesto i owszem, tak zeby kazda osoba, ktora ma swoje zycie prywatne i o innej porze dnia wlacza gre, mogla sprobowac zaatakowac.

Chodzi o szanse ataku, a nie pokonanie, to dwie rozne rzeczy. Rozczarowali mnie tworcy, ta gra dolaczyla teraz do grona gier, w ktorej tworcy maja w odwloku graczy i robia specjalne, zlosliwe posuniecia w grze zeby im uniemozliwic rozgrywke, do tej pory tego nie robili.



#328 Agnesias

Agnesias

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 20 postów
  • Serwer:PL4
  • Postać:Agnesias
  • Drużyna:XX NIEZNISZCZALNI XX
Reputacja: 11

Napisano 10 grudzień 2013 - 09:46

Z tego co u nas zauwazylismy lotr eventowy pokazywal sie tylko niskim lvl tak do ok 150 lvl , wyzszym lvl nie, Takze dziwne to bardzo jest :/



#329 Singlung

Singlung

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 102 postów
  • Serwer:PL4
Reputacja: 98

Napisano 14 grudzień 2013 - 16:16

Hmm, dopiero co na PL4 byl Bozonarodzeniowy. Znajoma lvl jakis tam 20, bila go, ja lvl 157 nie mialam zadnego info o lotrze...



#330 Agnesias

Agnesias

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 20 postów
  • Serwer:PL4
  • Postać:Agnesias
  • Drużyna:XX NIEZNISZCZALNI XX
Reputacja: 11

Napisano 16 grudzień 2013 - 02:15

Kolejny event I czeka nas kolejny wysyp skarg bo nauczeni doswiadczeniem poprzednich eventow WIEMY JUZ ze eventu nie skonczymy bo lotr nam sie nie pokaze . Teraz juz nawet sie nie ludze bo nie ma sensu, nie wierze ze tym razem zadbali o nas mimo ze placimy im za to .


  • MrsJelly lubi to

#331 SajgonSTG

SajgonSTG

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 1 postów
Reputacja: 1

Napisano 16 grudzień 2013 - 14:45

witam!! To juz jest nie do wytrzymania.... Admini nas ciagle olewaja nic z tym nie robia tak samo suport totalna zlewka!!! jak to moze byc ze po raz kolejny nie widze lotra?? i znowu eventu nie ukoncze?? Kurcze czy to jest tak ciezko to naprawic? kupuje oponki i wgl duzo czasu poswiecam grze wiec mam tez jakies oczekiwania co do tej gry... a wszyscy olewaja "nas graczy"....

 

 

Tylko wulgaryzmy przychodza na mysl i zeby tu pisac ale jakos sie powstrzymuje jeszcze:/


  • Agnesias lubi to

#332 Singlung

Singlung

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 102 postów
  • Serwer:PL4
Reputacja: 98

Napisano 16 grudzień 2013 - 16:09

No dokladnie.

Wlasnie w TEJ chwili lotr eventowy jest na drugiej mapie na PL4. I co? I oczywiscie ja go NIE widze! A wszystkie lvl ponizej 150 zapewne tak.

 

I nic nie pomaga, nie widac go na zadnej przegladarce, na wersji mobilnej ani na innym komputerze, z innym ip i netem.

 

Mimo pisania o tym, mimo zglaszania problemu juz wielokrotnie przy okazji eventow, mamy kolejny, ktory na ktorym to nie dziala. Byla aktualka, event odpalono i ani slowa, ze tworcy wiedza o tym, pracuja nad tym, ze cos z tym zrobia zanim event sie skonczy i znow polowa graczy nie bedzie mozliwosci go wygrac.

 

Czy osoby zajmujace sie na tym forum kontaktami z tworcami i ktorych obowiazkiem i praca jest zglaszanie do nich takich bledow, moglyby sie pofatygowac i udzielic konkretnej odpowiedzi co w tym temacie zrobily, kiedy zostalo wyslane zgloszenie buga i kiedy zostanie naprawiony?



#333 Patryko13050

Patryko13050

    Amator

  • Banned
  • PipPip
  • 95 postów
  • Miejscowość:Gdańsk
  • Serwer:PL6
Reputacja: 19

Napisano 16 grudzień 2013 - 20:17

Wielka przewaga oponkarzy, brak mi słow...


23s7.png

Podoba Ci się mój post? Daj Like'a :) :)


#334 TikTak

TikTak

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1135 postów
  • Miejscowość:Pabianice
Reputacja: 447

Napisano 16 grudzień 2013 - 21:21

Jaka przewaga oponkarzy?

Chłopie pisz na temat...

My gadamy o tym ,a ty "Wielka przewaga uponkarzy,brak mi słow..."

 

Co to łotra zamiast robić aktualizacja niech naprawią łotra żeby wszystkim się pojawiał...

Ten event jest jak dla mnie powalony tyle rzeczy do zebranie...


  • Agnesias lubi to

Jeżeli masz pytanie dotyczące forum napisz na msg :)


#335 Agnesias

Agnesias

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 20 postów
  • Serwer:PL4
  • Postać:Agnesias
  • Drużyna:XX NIEZNISZCZALNI XX
Reputacja: 11

Napisano 17 grudzień 2013 - 11:43

Hmmm, zawsze odpowiada automat, ale pamietam jak zglaszalam wulgarne wiadomosci, wtedy pisalam z ZYWYM osobnikiem :D Kusi mnie aby teraz podpiac sie wlasnie pod wulgaryzmy I tam napisac , hmmm

 

 

Wielka przewaga oponkarzy, brak mi słow...

Wogole nie w temacie a przegladajac Twoje posty to widze ze Tobie bardzo czesto "brak slow". Jesli nawiarzemy do oponkarzy to wlasnie oponkarze maja prawo jak najbardziej denerwowac sie na eventy bo placa za gre I to nie malo. Kupuja tak naprawde wybrakowany towar bo mimo reklamacji towar bez ustanku jest uszkodzony .


Użytkownik StarsWoman edytował ten post 17 grudzień 2013 - 20:19
double-post, posty zostały połączone


#336 Singlung

Singlung

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 102 postów
  • Serwer:PL4
Reputacja: 98

Napisano 19 grudzień 2013 - 00:56

Jak widac modzi, admini forum w ogole nie zagladaja do tego watku i nawet nie udaja, ze chcieliby cos nam odpowiedziec...

 

Wczoraj znow byl Grincz i wiadomo co...

 

Co maja do tego oponkarze, ze w grze jest ewidentny blad i nie mozna grac? Jak rozumiem, nie oponkarze lotra widza zawsze i wszedzie i w zwiazku z tym w ogole nie ma problemu, bo wg nich tak wlasnie ma byc, zeby oni widzieli, a inni nie? Co za ludzie... Wybaczcie, ale to chyba najgorsze forum przygierkowe z jakim mialam do tej pory do czynienia... Niefunkcjonalne, malo czytelne, z mizerna reakcja supportu, o dyskutantach i duskusjach juz nie wspomne...

Zdaje sie, ze cos z tym zrobia najpredzej za rok, przy nastepnej okazji, o ile ta gra bedzie dalej istniec, a my w nia grac...



#337 robochłop

robochłop

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 1 postów
Reputacja: 1

Napisano 19 grudzień 2013 - 01:12

Również jestem poważnie zaniepokojony tą sytuacją, to już trzeci event, w którym błąd się powtarza. W każdym brakuje mi tylko i wyłącznie eventowego łotra do jego ukończenia, ale niestety zarówno mnie, jak i wielu innym graczom z mojej drużyny, w ogóle się on nie pojawia... Wszystkie moje wiadomości na ten temat, wysyłane do supportu, których nawiasem mówiąc było całkiem sporo, rozbijają się jak o mur, a kwestia jest zamykana przez automat. Dostałem już wiele takich samych odpowiedzi, które niestety często nawet nie odnosiły się do treści zawartych w moich wiadomościach, co tym bardziej niepokoi i sprawia wrażenie, jakby problem nie był traktowany poważnie. Mam nadzieję, że nasz wspólny głos w tej sprawie nabierze mocy i razem będziemy w stanie wpłynąć na odgórne władze, by w końcu problem został rozwiązany. Życzę nam wszystkim powodzenia w tej kwestii!!


  • StarsWoman lubi to

#338 Cheeky

Cheeky

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 1 postów
  • Serwer:PL4
  • Postać:cheeky
  • Drużyna:troublemakers
Reputacja: 0

Napisano 19 grudzień 2013 - 01:59

Mam ten sam problem -z mojej druzynie jest obecnie 18 graczy -u 7 Lotr sie nie pojawia .Potrafie zrozumiec  ze jest blad -a poniewaz jest to kolejny event  w ktorym sie to powtarza  ,mysle (mam nadzieje ) ze support doklada staran aby go rozwiazac , nie rozumiem jednak dlaczego zdajac sobie sprawe z problemu   ,nie zrezygnowac czasowo z dodawania ataku na Lotra w evencie dajac wszystkim szanse na ukonczenie go . Rowniez  odpowiedz z Supportu powinna miec na celu- jesli niemozliwe jest  rozwiazanie problemu to choc wyjasnienie przyczyn ,jakas informacja o krokach podjetych aby zminimalizowac negatywne emocje

 

 



#339 smoczy1

smoczy1

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 3 postów
  • Serwer:PL1
Reputacja: 1

Napisano 19 grudzień 2013 - 08:48

Gram na pl4 ale i na innych serwerach. Na innych nie ma problemu. Pojawia się łotr i można go sobie tłuc na pl4 nie ma mimo, że niektórzy go tłuką to ja nie mam mozliwości dołaczyć. Problemem nie jest przegladarka czy komp tylko ewidentnie jakiś błąd w systemie gry serwera 4. Naoisałem do wsparcia ale na razie echo i nie sądzę by się coś zmieniło. Powinni albo coś szybko zmienić albo wszystkim łotra zaliczyć



#340 FlightlessBird

FlightlessBird

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 2 postów
  • Serwer:PL7
  • Postać:FlightlessBird
  • Drużyna:Weterani
Reputacja: 1

Napisano 19 grudzień 2013 - 11:16

Wiele osób ma ten problem, ale pisaniem na wątku nic się nie wskóra... W ogóle mam ogromne wątpliwości, że coś uda się zdziałać w tym temacie. Gra ma zamysł na wyciąganie kasy z graczy, a nie ułatwianie, czy umilanie gry, takie moje wrażenia.


  • MrsJelly lubi to




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych