Skocz do zawartości


Zdjęcie
- - - - -

Sugestia

sugestia zmiana propozycja

  • Please log in to reply
4 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Ankieta (6 użytkowników oddało głos)

Czy uważasz ten pomysł za dobry?

  1. Tak (5 głosów [83.33%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 83.33%

  2. Nie (1 głosów [16.67%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 16.67%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#1 Taki i owaki

Taki i owaki

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 1 postów
  • Serwer:PL33
  • Postać:agereK
Reputacja: 0

Napisano 04 kwiecień 2024 - 22:54

Siemanko

Co uważacie o dodatkowym komunikacie podczas wydawania oponek? Komunikat który można by było usunąć w ustawieniach gry oraz po zaznaczeniu plusika w komunikacie "nie pokazuj ponownie". Moim zdaniem fajnie by było tego doświadczyć bo każdemu zdarzy się wydać kilka oponek przez lagi lub missclick. Wiadomo znajdą się osoby które napiszą, że co to jest kilka oponek bo przeważnie ma się po kilkaset jeśli chce się zaistnieć w grze, ale ja sobie gram for fun i nie ukrywam, że trochę śmieszne ze nie ma żadnego tego typu komunikatów bo zdarza mi się klikać niechcący odświeżanie sklepu lub zaatakowanie przeciwnika za oponki.

 

Pozdro i z fartem



#2 Danielo

Danielo

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 424 postów
  • Postać:Odeszła w zapomnienie, skończyłem grę na ok. 450 poziomie.
  • Drużyna:Znudziło mi się, ale nie jest powiedziane, że już nie wrócę.






Reputacja: 121

Napisano 05 kwiecień 2024 - 07:27

Temat wielokrotnie był poruszany zwłaszcza w siostrzanej grze. Otóż wątpię, że cokolwiek takiego zostanie wprowadzone. Dlaczego? Dlatego, że to jest na rękę twórcom. Wydadzą jedne, kupią kolejne.... Nie potrafisz klikać to twój problem, nie nasz (twórców)  :haha:

Jednakowoż owszem, według mnie opcja ta jest naprawdę przydatna, mówiąc z perspektywy gracza. Można byłoby ją wysłać do supportu jako opinię, sugestię, lecz czy zostanie wprowadzona? Nie sądzę  :zlamaneserce:


Cześć! Jeśli uznasz, że moja wypowiedź okazała się dla Ciebie pomocna, nie zapomnij o zostawieniu gwiazdki na moim profilu i o symbolicznym lajku. Dziękuję! :super:


#3 LordEreh

LordEreh

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 23 postów
  • Miejscowość:Katowice
  • Serwer:PL18






Reputacja: 4

Napisano 06 kwiecień 2024 - 14:42

nie ma sensu jej wysyłać do suppotu bo i tak ci odpiszą że maja każdego dnia wiele sugestii 


  • Kinia1 lubi to

#4 taka jedna

taka jedna

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1275 postów
  • Miejscowość:Wyspa NieHejo i Ostrokrzewolas oraz przestrzeń kosmiczno-niebiańska
  • Serwer:PL9
  • Postać:MichaelJordan






Reputacja: 261

Napisano 10 kwiecień 2024 - 16:06

nie ma sensu jej wysyłać do suppotu bo i tak ci odpiszą że maja każdego dnia wiele sugestii Siejesz niepotrzebny defetyzm.


Użytkownik taka jedna edytował ten post 10 kwiecień 2024 - 16:08

nikt nie jest lepszy od Nikta

pozdrawiam wszystkich 


#5 Mateusz199

Mateusz199

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 5 postów
  • Serwer:PL1
Reputacja: 1

Napisano 16 kwiecień 2024 - 11:28

hej,

Czasami faktycznie zdarza się kliknąć coś niechcący, a potem żałować. Taki dodatkowy komunikat byłby jak zabezpieczenie przed przypadkowymi kliknięciami. Szczególnie dla tych, którzy grają dla samej frajdy, a nie dla zdobywania setek oponek. Jestem za!


Użytkownik Mateusz199 edytował ten post 16 kwiecień 2024 - 11:29

  • taka jedna lubi to

 Pozdrawiam, Mateusz 😊






Also tagged with one or more of these keywords: sugestia, zmiana, propozycja

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych