Skocz do zawartości


Zdjęcie
- - - - -

Propozycja - Herby

Propozycja Nowe funkcje Herb

  • Please log in to reply
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Kiełbasa

Kiełbasa

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 8 postów
  • Serwer:PL29
  • Postać:Kiełbasa
  • Drużyna:Gaming Zone
Reputacja: 1

Napisano 21 wrzesień 2022 - 16:17

Witam 

Pisze z propozycją, związaną z Herbami. Ostatnio została wprowadzona aktualizacja z Herbami, widziałem kilka opinii na forum jak i pewnie po za forum, że ,,nikt na Herby nie zwraca uwagi'' lub jest to słaba aktualizacja. A co jeżeli podrasować i zmienić system Herbu niż tylko wygląd? 

Już piszę co mam na myśli, chodzi mi o to żeby dać każdym Herbą [Oprócz tych za darmo] jakiś buff dla drużyny np: ,,+5% przychodu monet za wygraną walkę z Bandą''.

 

Każdy Herb miałby swoją unikalną ,,umiejętność'' dzięki czemu właściciele gildii musieli by pójść pod dobro gildii a nie pod sam wygląd dzięki czemu będzie co robić z  :moneta:  lub  :oponka: w gildii. Oczywiście musiało by dojść masakrycznie dużo Herbów jak i ceny za nie musiały by wzrosnąć. Herby które kosztują za monety podrożały by do kilku milionów a te które są za oponki... cóż troszkę więcej

 

Co zmieniło by w grze?

W gildii w końcu pozbyto by się tych kilku milionów   :moneta: a dla gildii która szaleje z  :oponka: mogła by przeznaczyć na Herb która znacznie lepiej pomogła by gildii jak i samym graczom w gildii. Herby w grze znalazły by nowe znaczenie i gracz patrząc na gildie nie tylko będzie widział jak bardzo rozbudowana jest gildia ale jak i to nad czym się skupia, czy na statystykach, czy na ekonomii członków lub tylko po topke w np: większa obrona/damage dla broniących.

 

Gra skupia się na wydawaniu w siebie  bądź w gildie   :moneta: i   :oponka:, dlatego sądzę, że dodatkowy wydatek w gildie w której ktoś siedzi np parę lat nie sprawi dużego problemu a wręcz przeciwnie.  

 

Mam nadzieje, że propozycja jest zrozumiała i nie sprawia problemu. Miłego


Użytkownik Target edytował ten post 21 wrzesień 2022 - 21:17
double post

  • Gluptas31 lubi to

Also tagged with one or more of these keywords: Propozycja, Nowe funkcje, Herb

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych