Skocz do zawartości


Zdjęcie
* * * * * 1 głosy

Nie dozwolone programy,oszustwo?

herobot nielegalne oprogramowanie

  • Zamknięty Temat jest zamknięty
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 RandomRambo

RandomRambo

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 7 postów
  • Miejscowość:Choroszcz
  • Serwer:PL30
  • Postać:RandomRambo
  • Drużyna:Semper Fidelis
Reputacja: 23

Napisano 02 luty 2024 - 00:19

Witam w ten cudowny wieczór,za chwilę zbliża się północ,ten post będzie poświęcony głównie jednemu użytkownikowi z serwera pl30 - xBlack.

Mianowicie nie od dziś wiemy,iż wiele osób używa nie legalnych programów w celu wyrabiania gry kosztem nie swojego czasu.

Na końcówce serwera speedin4 można było zauważyć jak bardzo dużo osób dostało bana,ale na moją prośbę bądź uwagi od czasu x,użytkownik xBlack bez żadnych ograniczeń dzień po dniu dalej używa nielegalnego oprogramowania.

Dla przykładu,herocoin 25.01.2024 - 01.02.2024 (pojedynki),owy gracz zdobył aż 3 tysiące punktów,jak można łatwo przeliczyć uwzględniając iż każdą walkę wygrywał to w skali tygodnia bo tyle trwa herocoin, dany gracz musiałby codziennie robić aż 142 walki....

A co za tym idzie? No musiałby siedzieć praktycznie na grze 24/7 dlatego,że teoretycznie 23h zajmowało mu zrobienie tyle ataków dziennie :D,warto mieć na uwadze również,że owy użytkownik nie robił nagłych przeskoków w punktach i z nieustannej obserwacji mojej jak i kolegów z drużyny jest to poprostu nie realne,chodź to nie pierwsze takie akcje w jego wykonaniu i pewnie nie ostatnie jeśli żadne kroki w tym nie zostaną podjęte.... 

Pl30 to serwer,który ma już trochę ale warto jednak aby administracja,bądź też osoby z suportu pomagały a nie skupiały się tylko na nowych serwerach.

Mam nadzięje że ktoś się tym zainteresuje zarówno dla dobra innych graczy naszego serwera jak i samej rozgrywki fair play.

 

 



#2 Lambrus194

Lambrus194

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 17 postów
  • Serwer:PL30






Reputacja: 21

Napisano 02 luty 2024 - 00:24

każdy kto choć raz się zetknął z tym osobnikiem wie, że granie na bocie to jedyny sposób aby się wyróżniał w jakiejkolwiek aktywności



#3 Danielo

Danielo

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 423 postów
  • Postać:Odeszła w zapomnienie, skończyłem grę na ok. 450 poziomie.
  • Drużyna:Znudziło mi się, ale nie jest powiedziane, że już nie wrócę.






Reputacja: 121

Napisano 02 luty 2024 - 11:27

Napisanie do supportu wydaje się najskuteczniejszym wyjściem w tym przypadku. 

My nic nie zrobimy, możemy jedynie dyskutować na ten temat.

No cóż, zawsze znajdzie się ktoś sprytniejszy, kto będzie szedł po linii najmniejszego oporu. Pozostaje jedynie zgłosić takiego typka i na tym zakończyć nasze wysiłki, działania, które w dalszym stopniu nie będą miały już większego znaczenia...


  • rrtyui lubi to

Cześć! Jeśli uznasz, że moja wypowiedź okazała się dla Ciebie pomocna, nie zapomnij o zostawieniu gwiazdki na moim profilu i o symbolicznym lajku. Dziękuję! :super:


#4 Rzuff

Rzuff

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 2 postów
  • Serwer:PL30
  • Postać:Rzuff
Reputacja: 1

Napisano 02 luty 2024 - 14:42

Jeden z liderów in wypowiada się o grze fair play xD. Myślę, że każdy kto grał w ciągu ostatniego roku na serwerze pl30 doskonale wie o waszych zagrywkach "fair play". 


  • Asami lubi to

#5 Nikodeu

Nikodeu

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 2 postów
  • Serwer:PL30
  • Postać:dubielsebastian
Reputacja: 7

Napisano 02 luty 2024 - 18:15

Dokładnie jak w temacie, osoba ta jest online przez praktycznie większość dnia co jest dość dziwne, a sam poprzedni herocon potwierdza tylko, że gra na nielegalnym oprogramowaniu. Takich wyników to nawet nie wykręca Maupka, który ostatni raz światło widział miesiąc temu.

 

Jeden z liderów in wypowiada się o grze fair play xD. Myślę, że każdy kto grał w ciągu ostatniego roku na serwerze pl30 doskonale wie o waszych zagrywkach "fair play". 

Dlaczego o sytuacji i zagrywkach na serwerze wypowiada się osoba, która wbiła 360 poziom w ponad rok? Twierdzisz, że tak dużo widziałeś na tym serwerze panie aktywny? Jesteś tzw. NPC'tem serwerowym grającym na giwerach  :*



#6 Lambrus194

Lambrus194

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 17 postów
  • Serwer:PL30






Reputacja: 21

Napisano 02 luty 2024 - 20:48

Tak wygląda przeciętna aktywność najlepszego i najsprytniejszego gracza w tej grze...Czyli ataki w różnych godzinach o regularnych odstępach czasowych (10 minut)... Dla tych mniej sprytniejszych, jak Pan powyżej, taka aktywność jest charakterystyczna dla działania bota.

 


 

Jeden z liderów in wypowiada się o grze fair play xD. Myślę, że każdy kto grał w ciągu ostatniego roku na serwerze pl30 doskonale wie o waszych zagrywkach "fair play".


Skoro tak piszesz, zapewne musisz mieć mocne dowody. Jeśli nie, usuń się w cień. Pozdrawiam

Załączone pliki

  • Załączony plik  dw.jpg   60,48 KB   2 Ilość pobrań

Użytkownik Pawel106 edytował ten post 02 luty 2024 - 21:42
Merge post

  • Nikodeu, resetxD i iMaupka lubią to

#7 Nikodeu

Nikodeu

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 2 postów
  • Serwer:PL30
  • Postać:dubielsebastian
Reputacja: 7

Napisano 02 luty 2024 - 20:54

Tak wygląda przeciętna aktywność najlepszego i najsprytniejszego gracza w tej grze...Czyli ataki w różnych godzinach o regularnych odstępach czasowych (10 minut)... Dla tych mniej sprytniejszych, jak Pan powyżej, taka aktywność jest charakterystyczna dla działania bota.

Podbijam również z moimi screenami z ataków

Załączone pliki


  • Lambrus194 i KoreanBoy lubią to

#8 Pawel106

Pawel106

    Moderator

  • Moderators
  • 2284 postów
  • Miejscowość:Mazowieckie






Reputacja: 1283

Napisano 02 luty 2024 - 21:41

Witam Państwa.

 

Dziękuję za tak długi wywód i dyskusje. Chciałbym jednak przypomnieć iż w sprawie jaką Państwo poruszają, kompetencje ma Support i tam należy zgłaszać różne podejrzenia, co do nielegalnych działań graczy. Oczywiście poparte dowodami. Na forum nikt wam w tej kwestii nie pomoże. Proszę także pamiętać, że napiętnowanie graczy jest niestosowne i nie będzie tolerowane na forum. Podobnie zresztą, jak wypowiedzi psujące atmosferę.

Aby temat się nie zaognił, zamykam go zanim się zagalopujecie i polecą warny. Zachęcam do dokładnej lektury Regulaminu Forum

 

Pozdrawiam i życzę dobrej nocy.


  • Danielo lubi to

Support||Regulamin Forum||Zasady Gry

Administracja Hero Zero NIGDY nie poprosi cię o twoje dane logowania.





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych