Skocz do zawartości


Zdjęcie
- - - - -

Gazetka Forumowa 3/20

Katika michael007 Gluptas31 koronawirus newsy dowcipy

 • Please log in to reply
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 Katika

Katika

  Była moderatorka

 • Members
 • PipPipPipPipPip
 • 311 postów
Reputacja: 463

Napisano 15 marzec 2020 - 13:39

Naglowek.jpg

 

 

b6797bc861626.gif

 

 

 

Jeśli czytasz ten wstęp wierny czytelniku, to wiedz, że nie daliśmy się złapać wirusowi i mimo niebezpieczeństw czyhających za rogiem ryzykujemy własnym życiem by zebrać dla Was jak najciekawsze informacje ze świata Hero Zero i nie tylko. Bo redagowanie Gazetki to nie tylko zaszczyty i uściski dłoni Prezesa, ale przede wszystkim służba. Służba na rzecz całego forum. Tacy z Nas trzej muszkieterowie, co mimo złej pogody, słabego łącza internetowego, epidemii wirusa, dzielnie dostarczamy Wam solidną dawkę newsów. Dlatego doceńcie te poświęcenie i zostawcie po sobie jakiś ślad życia, byśmy wiedzieli, że byliście, przeczytaliście..  :D no nic, miłej lektury!

 

 

 

Newsy

 

Forum

 

23 luty - Zwycięzcy "Walentynki"

 

• Adam131

• Jack-2

• Joygrad

• Rendzik

• Smuqq

• ZoReNeQu

• Martundka

• Darijka

• Jolej123

• Norbert 098

• Mlynek69

• Enolja

• Kamel1337

• HUT

• MrocznyKacper

• Szurumburum

• etownik

• Gluptas31

• Panparkufgit

• kiwii2712

• RandomRambo

• Ahmaned

• TheChampions

• Daro_64

• MrBrajson

• Daroos

• Mana123

 

Gratulujemy!

 

 

1 marzec - Wywiad z członkiem Gazetki Forumowej Gluptas31!Ciekawy, wciągający, interesujący - istna perełka.

 

3 marzec - Rose  została moderatorką miesiąca luty    :super: Na jej profilu pojawiła się zasłużona    :gwiazda:

 

Gra

 

20 luty - Karnawał! Przedmioty, towarzysze, oferty...to wszystko trwało do 26 lutego. Evencik oferował 10 punktów umiejętności i przedmiot  :D Trzeba było się jedynie troooszkę wykazać...

 

27 luty - "Collector's Special" czyli do 4 marca była możliwość korzystania z podwójnych punktów doświadczenia, a ponadto kupić sobie pakiecik z przedmiotem, którego jeszcze nie zdobyliście.

 

5 marca - Specjalna akcja narodów, aby zacieśniać więzi xD Do 10 marca można było nabyć specjalne przedmioty ukierunkowane do poszczególnych krajów. 

 

10 marca - Do gry zostały wprowadzone następujące zmiany

 

Nowe funkcje
Ogólne

• Nowy set jest dostępny w sklepie z tajną ofertą wraz z nowym dopasowanym towarzyszem!
• Zdobądź wyjątkowo stylowy strój oraz najfajniejszego towarzysza w Humphreydale!
• Opis pojedynku i ligi pokazuje teraz, czy przeciwnik ma broń rzucaną czy nie.
• Lider i doradcy drużyny mają teraz dostęp do notatek doradców, które tylko oni mogą zobaczyć i edytować.
• Trudność łotrów po HeroCon nie ma już wpływu na łotrów pojawiających się podczas HeroCon.

 

Towarzysz

• Nowi Towarzysze mogą być teraz wyświetlani zgodnie z animacją w wersji HTML5.
• W ciągu najbliższych tygodni i miesięcy istniejący już towarzysze zostaną przekonwertowani przy użyciu nowej metody animacji.

 

Prace konserwacyjne
Ogólnie

• Naprawiono kilka drobnych błędów.

 

Małe zmiany, mało burzliwa dyskusja na ich temat.

 

 

11 marzec - Świętowanie dnia św. Patryka. 6 specjalnych przedmiotów z tej okazji czeka na Was, a do tego przesłitaśny towarzysz!

 

Kim był św. Patryk?

 

Święty Patryk jest jednym z najlepiej rozpoznawalnych świętych na świecie. Urodził się prawdopodobnie w 385 roku w Brytanii. W wieku 16 lat chłopiec został porwany a następnie przetransportowany do Irlandii, gdzie jako niewolnik zajmował się wypasem owiec.

 

Jak głosi legenda, w tym właśnie okresie został szczególnie natchniony przez Boga, a dzięki jego pomocy zbiegł z wyspy w wieku 20 lat. Wtedy też dostał przekaz od Boga, by nawrócić pogańską Irlandię na chrześcijaństwo.

 

Rozpoczął studia teologiczne, by następnie już jako biskup powrócić tam z misją. Działalność misyjną prowadził przez 40 lat, uczynił wiele cudów, które pomagały w nawracaniu Irlandczyków. Praca świętego Patryka doprowadziła do chrystianizacji środkowej, zachodniej i północnej części wyspy oraz wprowadziła zorganizowaną formę działalności kościelnej.

 

 

b6797bc861626.gif

 

 

 

Koronawirus (COVID-19)
 
 

Czym jest koronawirus?

 

 

Nowy koronawirus SARS-Cov-2 wywołuje chorobę o nazwie COVID-19. Choroba objawia się najczęściej gorączką, kaszlem, dusznościami, bólami mięśni, zmęczeniem.

 

Jak często występują objawy?

 

Ciężki przebieg choroby obserwuje się u ok.15-20% osób. Do zgonów dochodzi u 2-3% osób chorych. Prawdopodobnie dane te zawyżone, gdyż u wielu osób z lekkim przebiegiem zakażenia nie dokonano potwierdzenia laboratoryjnego.

 

Kto jest najbardziej narażony?

 

 

Najbardziej narażone na rozwinięcie ciężkiej postaci choroby i zgon są osoby starsze, z obniżoną odpornością, którym towarzyszą inne choroby, w szczególności przewlekłe.

 

Jak się zabezpieczyć przed koronawirusem?

 

 

Wirus przenosi się drogą kropelkową. Aktualnie nie ma szczepionki przeciw nowemu koronawirusowi. Można natomiast stosować inne metody zapobiegania zakażeniu, zaprezentowane poniżej. Metody te stosuje się również w przypadku zapobiegania innym chorobom przenoszonym drogą kropelkową np. grypie sezonowej (w przypadku której, szczyt zachorowań przypada w okresie od stycznia do marca każdego roku).

 

4.png

 

 

 

 

Warto zobaczyć

 

GF 

 

Garażowy Przegląd

 

Problemy po aktualizacji

 

Zapowiedzi

 

Kącik poezji

 

 

 

Wywiad

 

Z nieukrywaną przyjemnością przegnę przedstawić dzisiejszego gościa. Oto wielki malarz Derpcasso, szerzej znany jako TheDerpciakPL. Rysownik jakich mało. Jego dzieła są wizytówką naszego forum i podziwiane przez forumowiczów na okrągło. Nie łatwo było nakłonić go do wyjawienia swej tajemnicy sukcesu, lecz ma się ten dar przekonywania. I tym oto sposobem przechodzimy do pytania numer jeden :

Gluptas31 - Panie Janie Derp Matejko, na wstępie chcielibyśmy wiedzieć skąd wziął się u Ciebie talent do rysowania, dar od Boga, czy może lata praktyk?

TheDerpciakPL - Dzień dobry, witam cię Gluptas31 i wszystkich czytelników Gazetki Forumowej oraz dziękuję za zaproszenie. Odnosząc się do twojego pytania to nie wiem, czy można nazwać to talentem, bardziej hobby. Gdy byłem małym brzdącem uwielbiałem rysować, ale z czasem entuzjazm związany z tą czynnością opadł i teraz na papierze rysuję cokolwiek raz na ruski rok, natomiast na komputerze robię proste komiksy, które umieszczam tutaj na forum.

Gluptas31 - Powiadasz, że malowidła powstają najczęściej na komputerze, w jakim programie są one tworzone?

TheDerpciakPL - Malowidła powstają w programie Paint.

Gluptas31 - Paint to dość ubogi program, nie oferujący zbyt wiele funkcji, rysując w nim mało skomplikowane obiekty można się wiele natrudzić. Nie myślisz o ułatwieniu sobie pracy i przejściu na jakiś bardziej profesjonalny rysownik?

TheDerpciakPL - Można tak zrobić, lecz w Paincie można tworzyć całkiem interesujące i piękne rzeczy mimo swej prostoty.

Gluptas31 Zwłaszcza postacie występujące w komiksach. Domyślam sie, że są one rysowane na podobieństwo avatarów właścicieli, jednak co w przypadku, gdy w avatarze nie ma niczego charakterystycznego co można by przelać na płótno, jak radzisz sobie w takiej sytuacji?

TheDerpciakPL Wtedy po prostu tworzę postać szukając inspiracji w nazwie użytkownika lub jej osobowości.

Gluptas31 - A załóżmy chciałbyś michaela007 wpakować do komiksu. Jak wiemy, ma on pospolitą nazwę, jak i jego zdjęcie nie wyróżnia się niczym szczególnym. Jak uważasz, Michał ma szansę znalezienia się w kolejnym odcinku, czy już nie ma dla niego ratunku?

TheDerpciakPL - Jeżeli wyrazi zgodę na wykorzystanie jego wizerunku w następnym wydaniu komiksu to nie widzę przeszkód, natomiast co do wyglądu jego postaci to celowałbym zapewne w agenta 007.

Gluptas31 - Czyli rozumiem, dasz rade wyłuskać z niego odpowiednią cechę, możliwą do przedstawienia graficznie   :super: ile czasu zajmuje Ci stworzenie komiksu?

TheDerpciakPL - Jak się przyłożę to mogę go skończyć nawet w jeden dzień, najwięcej czasu według mnie zajmuje obmyślenie fabuły na co poświęcam czasami kilka dni przed rozpoczęciem pracy nad komiksem.

Gluptas31 - Czerpiesz inspiracje do swoich historii z jakich tekstów kultury, czy jest to Twoja kompletnie autorska fabuła?

TheDerpciakPL - Wiele osób, które spotkało mnie na forum i spędziło w mojej obecności co najmniej 5 minut dobrze wie, że czasami ponosi mnie wodza fantazji napędzana sporą dawką szaleństwa; cała fabuła opiera się głównie na "inteligentnych żarcikach" lub przedstawieniu rzeczywistości w troszkę inny, bardziej kuriozalny sposób. Coś co zdaje się być oczywiste nie zawsze takie jest i to jest moim zdaniem esencją moich komiksów.

Gluptas31 - Zwroty akcji muszę przyznać są zaskakujące, uważasz, że to one sprawiają, że komiksy cieszą sie tak dużą popularnością wśród forumowiczów?

TheDerpciakPL - Pewnie tak jest, chociaż osobiście wydaje mi się, że to bycie miłą odskocznią od forumowej rutyny jest głównym powodem popularności komiksów.

Gluptas31 Za Twoim przykładem niektórzy również zechcieli zostać twórcami i rysują własne dzieła, chociażby niedawny komiks Gluptasa o przygodach kota w kosmosie. Nie jesteś zły, że okradają Cię z pomysłów, chciałbyś może mieć wyłączność na tworzenie?

TheDerpciakPL - Forum jest dla wszystkich i każdy może zamieścić tu co chce, oczywiście w granicach zdrowego rozsądku i zgodnie z regulaminem, poza tym cieszę, że inni użytkownicy dodają coś od siebie, a bycie dla innych inspiracją jest również miłym wyróżnieniem.

Gluptas31 - Wiadomo, granic zdrowego rozsądku nie wolno przekraczać. Cenzura na forum, rzecz potrzebna , hamująca zapędy niektórych, lecz krępująca artystów takich jak Ty. Gdyby jej nie było, to w swoich pracach pokazywał byś więcej "pazura"?

TheDerpciakPL - Regulamin regulaminem, ale jako człowiek też trzeba znać pewne granice, dlatego raczej treść moich komiksów nie uległaby zmianie.

Gluptas31 - Przeglądając Twoje komiksy można dojść do wniosku, że Twojej postaci przypada największa rola. Widać ją niemal w każdym kadrze. Nie uważasz że jest to niesprawiedliwe w stosunku do pozostałych uczestników?

TheDerpciakPL - Cóż trudno się z tym nie zgodzić, tworząc komiks zwracam mało uwagi na takie szczegóły, a bardziej się skupiam na kreowaniu fabuły, szczerze mówiąc to nie myślałem, że czegoś jest zdecydowanie za dużo lub zbyt mało, oczywiście jeśli ktoś poczuł się przez to urażony to jak najmocniej przepraszam.

Gluptas31 - Myślę, że możemy wybaczyć, lecz jest coś z czego będziesz musiał dłużej się tłumaczyć. Kto, lub co jest winowajcą niskiej częstotliwości pojawiania się nowych komiksów?

TheDerpciakPL - Czas i aktywność na forum. Obowiązki, nauka, życie prywatne to wszystko składa się na to, że komiksy pojawiają rzadko, poza tym niska aktywność wśród użytkowników sprawia, że brakuje nowych postaci do komiksu.

Gluptas31 - Duża ilość postaci ułatwia Ci pracę nad wymyślaniem fabuły czy jest to raczej problem, gdzie tu ich wszystkich wcisnąć?

TheDerpciakPL - Można powiedzieć, że wszystko ma swoje pozytywne i negatywne strony, zbyt duża ilość bohaterów komiksu powoduje brak pomysłu na wplecenie ich w fabułę, natomiast zbyt mała ilość postaci sprawia, że komiks staje się monotonny.

Gluptas31 - Dlatego postacie powinny być bardzo zróżnicowane, oraz ciekawe abyś miał szerokie pole do popisu. Czy jest na forum ktoś, kogo uwielbiasz wykorzystywać w swoich pracach, dający Ci właśnie takie pole?

TheDerpciakPL - To jest dość ciekawe pytanie, osobiście nie mam swojego ulubieńca, ponieważ każda postać wnosi coś nowego do komiksu, coś niepowtarzalnego co sprawia, że każdy jest wyjątkowy.

Gluptas31 - Niektórzy rysując jakiś obiekt muszą widzieć go przed oczami, inni radzą sobie bez patrzenia, a Derp jak woli?

TheDerpciakPL - W takim przypadku patrzę na obiekt oczami wyobraźni i rysuję to co widzę, ewentualnie posiłkuję się pracami z internetu, aby zaczerpnąć inspiracji lub mieć ogólny zarys jak coś powinno wyglądać.

Gluptas31 - Komiksy to nie jedyna forma na forum która pozwala demonstrować swoje zdolności malarskie, jest również pewna zabawa, Narysuj mi. Wielokrotnie podejmowałeś się w niej wyzwania narzuconego przez innego gracza. Może pamiętasz, czy było jakieś zadanie któremu nie potrafiłeś sprostać, co wtedy robiłeś?

TheDerpciakPL - To było bardzo dawno temu, ale na pewno wiele problemów sprawiło mi narysowanie husarza, w trakcie tworzenia kilka razy musiałem korzystać z Ctrl+Z tylko po to żeby narysować tę jedną, idealną kreskę. Z drugiej strony, jeśli zadanie przerastało moje możliwości to zazwyczaj starałem się je uprościć do w miarę przyzwoitego minimum. Korzystając z okazji zapraszam wszystkich czytelników Gazetki Forumowej do zabawy "Narysuj mi...", bo nikt nie chce już rysować i Derp jest smutny.   :(

 

f26e2c501fccf.jpg

 

Gluptas31 - Nie każdy potrafi rysować tak pięknie jak Ty, stąd też mało kto odwagę ma brać udział w tej zabawie. Masz może dla nich jakieś wskazówki dotyczące poprawienia swoich rysunków?

TheDerpciakPL - Każdy rysuje na swój sposób, więc nie ma co się wstydzić swojej pracy, nawet jeżeli nie potraficie dobrze rysować to dajcie się ponieść wodzy fantazji, jedynym ograniczeniem są nasze chęci, dlatego... em... myszki w dłoń i malujcie, kreślcie i nanoście co wam wyobraźnia podpowiada, a efekty przyjdą same.

Gluptas31 - Wracając do tego nieszczęsnego husarza wspominałeś, że kosztowało Ciebie wiele wysiłku narysowanie go, jesteś typem perfekcjonisty, w swoich pracach dążysz do ideału, wszystkie kreski muszą być idealnie wyważone?

TheDerpciakPL - Może nie wszystkie, ale w moich pracach staram się wykonać wszystko perfekcyjnie, taki ze mnie trochę pedant artystyczny o ile tak to można nazwać.   :D

Gluptas31 - Jakiego typu zadania w "Narysuj mi" sprawiały Ci największą radość w rysowaniu? Były to rzeczy poważne, czy te z humorkiem? ;)

TheDerpciakPL - Szczerze mówiąc to rysując cokolwiek sprawiło mi ogromną satysfakcję i radość.

Gluptas31 - Wolałeś sam rysować, czy wyznaczać innym zadania i podziwiać efekty?

TheDerpciakPL - Myślę, że w obydwu rolach było bardzo przyjemnie. Rysowanie samemu sprawiało naprawdę mnóstwo frajdy, ale ciekawość względem prac innych użytkowników była czymś równie niezwykłym.

Gluptas31 - Dokładnie, taki fajny temat a tak mało ludzi bierze w nim udział, jak myślisz, czym jest to spowodowane i jak zachęcić innych do zabawy?

TheDerpciakPL - Niska frekwencja na forum o której nie raz wspominałem, temat ginący gdzieś w stercie innych tematów sprawia, że mało kto nawet wie o jego istnieniu. Osobiście wydaje mi się, że gdyby na forum zaczęło aktywnie udzielać więcej użytkowników to ten temat jak wiele innych na pewno by odżył.

Gluptas31 - Multum tematów na forum sprawia, że przykrywają one często te godne uwagi. Na pewno jest ich więcej, tylko, że nie każdy wie o ich istnieniu. Jako forumowicz o długoletnim stażu na pewno wiesz co warto zobaczyć, jaki temat byś polecił?

TheDerpciakPL - Takich tematów by się tu trochę zebrało, ale wystarczy zanurkować w dziale "Dyskusje o wszystkim i o niczym" i przejrzeć strony tak od trzeciej w głąb, a znajdzie się naprawdę ciekawych tematów dawno porzuconych przez społeczność forum.

Gluptas31 - Właśnie zanurkowałem i znalazłem ciekawą rzecz, jaką jest "Kącik poezji forumowej Derpa". Powiedz skąd pomysł na pisanie wierszy, interesujesz się tym zagadnieniem?

TheDerpciakPL - Można powiedzieć, że to kolejne hobby, piszę co mi w duszy gra i piszczy. Pomysł wziął się głównie z inspiracji poezją, poza tym lubię rymować   :D

Gluptas31 - Człowiek orkiestra z Ciebie można powiedzieć, jest coś czym chcesz jeszcze sie pochwalić?

TheDerpciakPL - Ja to przecież skromny człowiek jestem i nie ma skromniejszego ode mnie, poza tym mnie nie godzi się chwalić   :D

Gluptas31 No dobrze Panie skromny, to poza rysowaniem komiksów i bawieniem się w Mickiewicza co lubisz jeszcze robić?   :D

TheDerpciakPL Z pewnością lubię użalać się nad sobą   :D, nie no, żartuję, oprócz rysowania i zabawy w Mickiewicza lubię grać w piłkę nożną i siatkówkę oraz oczywiście spać.   :D

Gluptas31 - W takim razie pozwolę Ci udać się na zasłużony odpoczynek i zakończę wywiad ostatnim pytaniem. Kiedy nowy komiks ?   :P

TheDerpciakPL Prawdopodobnie niedługo o ile uda się znaleźć osoby chętne do wystąpienia w komiksie   :D.

 

Gluptas31 - Zgłaszam się! No i przede wszystkim dziękuję za wzięcie udziału w wywiadzie po raz czwarty piąty   :P teraz masz chwilę dla siebie, powiedz co Ci na sercu leży, może chciałbyś kogoś pozdrowić ;)

TheDerpciakPL - Dziękuję za zaproszenie mnie do wywiadu, oczywiście pozdrawiam wszystkich forumowiczów tych obecnych jak i nieobecnych. :)

 

 

 

 

Czy wiesz?

 

Jako, że szkoły są zamknięte, mam coś małego dla Was na rozruszanie, aby Wasze głowy nie zarosły pajęczynami  :D

 

dos.png

 

 

quatro.png

 

 

uno.png

 

 

 

Poczucie humoru

 

Co się otrzyma po skrzyżowaniu słownia z kangurem?

Spoiler

 

Jaki jest najlepszy środek na łysienie?

Spoiler

 

Jakie jest skrzyżowanie kota z węglem?

Spoiler

 

Co mówi lustro do lustra?

Spoiler

 

Jakie kroki należy podjąć, gdy spotka się wściekłego psa?

Spoiler

 

Jak się nazywa szklany samolot?

Spoiler

 

 

261928e7f1a87.jpg

 

 

 

Kto to?

 

Czy to nie za proste, żeby mogło być prawdziwe? 

 

ar.png

 

 

 

 

Zakończenie

 

 

Kolejne szczęśliwe zakończenie naszego wydania! Póki co żaden wirus Nas nie dopadł, więc pełną parą możemy dla Was tworzyć te arcydzieła  :D Mamy dopiero marzec, a już tyle się wydarzyło w tym roku, co będzie dalej... No nic, tak czy siak widzimy się w komplecie przy okazji kolejnego wydania Gazetki, cześć   :papa:

 

 

 

b6797bc861626.gif

 

 Przygotowali : Katika, Gluptas31, michael007#2 TheDerpciakPL

TheDerpciakPL

  Ekspert

 • Members
 • PipPipPipPipPip
 • 850 postów


Reputacja: 1267

Napisano 15 marzec 2020 - 14:51

Gazetka jak zwykle świetna, wywiad z Derpciakiem również miodzio, wspaniały człowiek, mam nadzieję, że kiedyś będzie mi dane go poznać osobiście. :D


05a5fb1ed4e64.gif


#3 etownik

etownik

  Znawca

 • Members
 • PipPipPip
 • 163 postów
 • Miejscowość:Szczawno-Zdrój
 • Serwer:PL21
 • Postać:etownik
 • Drużyna:o¤o„¸ °o¤o„¸¸„o¤o°¸„o¤o°¨ ¨°o¤>> Stranger Things<<¤o°¨ ¸„o¤o° „o¤o°¨ ¨°o¤o„ °o¤o„


Reputacja: 109

Napisano 15 marzec 2020 - 16:52

Kolejna gazetka jak i wywiadzik zajefajne, jak coś to też się zgłaszam do komiksu :super:  :super:  :super:


 • Gluptas31 i TheDerpciakPL lubią to

                        HIsbbYz.gif 


#4 Gacek

Gacek

  Ekspert

 • Members
 • PipPipPipPipPip
 • 826 postów
 • Serwer:PL9
Reputacja: 210

Napisano 15 marzec 2020 - 19:57

Już ta gazetka forumowa stała się taka byle jaka.
Co ma koronawirus do gry?
Już nawet nie macie z kim wywiadu przeprowadzać.
A po pierwsze koronawirus pochodzi z Chin i tam od razu powinna być zrobiona kwarantanna, to nie rozniosło by się po całym świecie.
A tak to mają ludzie nieodpowiedzialni czego chcieli.
 • Gluptas31 lubi to

#5 michael007

michael007

  Były moderator

 • Journalists
 • 855 postów
 • Miejscowość:Olsztyn
 • Serwer:PL7
 • Drużyna:SS


Reputacja: 1075

Napisano 15 marzec 2020 - 21:14

Już ta gazetka forumowa stała się taka byle jaka.
Co ma koronawirus do gry?
Już nawet nie macie z kim wywiadu przeprowadzać.
A po pierwsze koronawirus pochodzi z Chin i tam od razu powinna być zrobiona kwarantanna, to nie rozniosło by się po całym świecie.
A tak to mają ludzie nieodpowiedzialni czego chcieli.Gazeta to gazeta, ma swój szablon, ale dziękujemy za wyrażenie własnej opinii.
Wywiad inny niż zwykle, z ciekawą osoba - to na pewno. A coś poza o naszym wywiadzie?
"Pochodzi z Chin" to bardzo odważne stwierdzenie :P Jak na nasze ważny temat do obgadania. Mimo, że to forum odnośnie gry, ważne, żeby jednak w rzeczywistości mieć się dobrze by w nią grać... :D
 • gosia19 lubi to

REDAKTOR NACZELNY GAZETKI FORUMOWEJ


#6 Pawel106

Pawel106

  Moderator

 • Moderators
 • 2308 postów
 • Miejscowość:Mazowieckie


Reputacja: 1286

Napisano 15 marzec 2020 - 23:15

Witam.

 

Jeśli mogę się wypowiedzieć, odnośnie gazetki: Moim zdaniem w dobie światowego zagrożenia i śmierci, Wasz wstęp o ryzykowaniu życia i pozostawianiu śladu, jest co najmniej niestosowny. Dużo tego ostatnio w telewizji, chociaż tu nie powinno być epatowania wirusem i rychłą śmiercią. Tak niestety można odebrać wstęp, powinien być bardziej optymistyczny. Mogłoby być w nim widać nadzieje, nie załamanie. Dziękuję za uwagę.


Support||Regulamin Forum||Zasady Gry

Administracja Hero Zero NIGDY nie poprosi cię o twoje dane logowania.


#7 michael007

michael007

  Były moderator

 • Journalists
 • 855 postów
 • Miejscowość:Olsztyn
 • Serwer:PL7
 • Drużyna:SS


Reputacja: 1075

Napisano 16 marzec 2020 - 07:43

Witam.
 
Jeśli mogę się wypowiedzieć, odnośnie gazetki: Moim zdaniem w dobie światowego zagrożenia i śmierci, Wasz wstęp o ryzykowaniu życia i pozostawianiu śladu, jest co najmniej niestosowny. Dużo tego ostatnio w telewizji, chociaż tu nie powinno być epatowania wirusem i rychłą śmiercią. Tak niestety można odebrać wstęp, powinien być bardziej optymistyczny. Mogłoby być w nim widać nadzieje, nie załamanie. Dziękuję za uwagę.Nie dajmy się zwariować. Jest dużo różnych zagrożeń na świecie, które nie niosą ze sobą nic dobrego. Postanowiliśmy okraszać Nasza gazetkę odrobina dowcipu, gdzie w sercu jest dokładnie wyszczególnione o co tak naprawdę chodzi.
 • Gluptas31, Scottie i kiwii2712 lubią to

REDAKTOR NACZELNY GAZETKI FORUMOWEJ


#8 kiwii2712

kiwii2712

  Amator

 • Members
 • PipPip
 • 18 postów
 • Serwer:PL21
 • Postać:kiwii2712
 • Drużyna:Dragon Blade
Reputacja: 269

Napisano 17 marzec 2020 - 12:21

super wywiad :D czekamy z niecierpliwością na kolejny komiks, oczywiście jestem chętna na wystąpienie w nim :D


 • Gluptas31 lubi to

Also tagged with one or more of these keywords: Katika, michael007, Gluptas31, koronawirus, newsy, dowcipy

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych