Skocz do zawartości


Zdjęcie
* * * * * 1 głosy

Zakończenie współpracy.


  • Please log in to reply
11 odpowiedzi w tym temacie

#1 *Kamil*

*Kamil*

    Miłośnik forum

  • Members
  • PipPipPipPip
  • 220 postów
  • Miejscowość:Kielce
Reputacja: 615

Napisano 23 czerwiec 2018 - 10:06

Dzień dobry,

 

Na wstępie chciałbym Wam wszystkim podziękować, za wspólne dążenie do celu, by nasz market jak i cała gra HeroZero mogła tak się rozwinąć jak się rozwinęła. 

 

Z końcem miesiąca tj. do 31.06 nie będę już dłużej pełnił funkcji pracownika Playaty. 

Takie decyzje musiały zostać podjęte ze względu prywatnych (każdy ma jeszcze obok gry swoje życie ;) )

 

Przez ten cały czas (pare lat) w którym byłem z Wami i wspierałem Was by nasza gra była na optymalnym poziomie mogę śmiało stwierdzić, że dużo pomysłów wypłyneło z Polski, zarazem nie można popadać w hurraoptymizm, poniewaz jeszcze wiele rzeczy jest do zrobienia. Niestety nie wszystko zależy ode mnie, a decyzje mogły Wam wydawać się różne, jednak prosze mieć w pamięci, że zawsze wybieraliśmy te najlepsze (chociaż może tego nie widać). 

 

Mam nadzieje, że gra będzie dalej kroczyć w takim kierunku jaki kroczy teraz czyli rozwojowym. 

 

Dziękuje wszystkim za razem spędzony czas, za pomysły, za chęć naprawy naszej gry. 

 

Bardzo będe miło wspominał czas spędzony z Wami, to było duże doświadczenie dla mnie, i na pewno pomoże mi w życiu by osiągać dalsze sukcesy ;)



#2 Micux

Micux

    Były Moderator

  • Banned
  • PipPipPipPipPip
  • 472 postów
Reputacja: 773

Napisano 23 czerwiec 2018 - 10:09

Dziękuję za wszystko, przez cały czas podczas kiedy byłem moderatorem byłeś pomocny i wręcz niezastąpiony. Zawsze znalazłeś czas na pomoc, mimo wielu obowiązków, nigdy nikogo nie zostawiłeś bez odpowiedzi, robiłeś bardzo dużo. Dziękuję za wszystko i życzę powodzenia w życiu osobistym ;)

fd8f0b2855294.png0ffb52675d7d4.png


#3 TheDerpciakPL

TheDerpciakPL

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 850 postów






Reputacja: 1267

Napisano 23 czerwiec 2018 - 10:31

Trudno jest cokolwiek napisać, bo słowa nie zawsze są w stanie wyrazić wdzięczności, forum traci kolejnego bardzo wartościowego i szanowanego użytkownika. Osiągnąłeś bardzo wiele dzięki swojej ciężkiej pracy i wytrwałości z czego jesteśmy dumni. Zamyka się kolejny piękny rozdział w historii forum, a Ty przekazujesz "pióro" dalej, dla innych użytkowników, aby kontynuowali tą wspaniałą opowieść. Zawsze będziesz mile widziany na naszym forum, ponieważ jesteś częścią tej wielkiej rodziny i na zawsze nią pozostaniesz. Powodzenia gdziekolwiek będziesz i cokolwiek będziesz robił, do zobaczenia. ;)


  • Starlet lubi to

05a5fb1ed4e64.gif


#4 pan_ps4

pan_ps4

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 275 postów
  • Serwer:PL28
  • Postać:Holdelle
  • Drużyna:Sycyjjjla



Reputacja: 80

Napisano 23 czerwiec 2018 - 10:34

NIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

Rób TEGO!!!


  • -Main- lubi to

Nie polecam biolchema bo z polaka będzie Ci ciężko


#5 Krisss1235pl

Krisss1235pl

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 546 postów
  • Serwer:PL20
  • Postać:Krisss1234pl
  • Drużyna:The Tigers (pl20)
Reputacja: 366

Napisano 23 czerwiec 2018 - 10:35

Będzie nam bardzo siebie brakowało ;( No ale kiedyś każdy z nas musi i tak skończyć z czymś. Było miło siebie poznać. 


^^


#6 Anegou

Anegou

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 5 postów
  • Serwer:PL9
Reputacja: 8

Napisano 23 czerwiec 2018 - 10:42

Na forum jestem od niedawna i poznałem tutaj tylko kilka osób, ale założę się że przez te parę lat pracy tutaj odwaliłeś kawał dobrej roboty... Dziwne to uczucie żegnać kogoś kogo się nie znało więc nie będę się rozpisywał. Musi być to duża strata dla całego zespołu Hero Zero, mam nadzieję że w życiu osiągać będziesz kolejne sukcesy i w imieniu wszystkich forumowiczów i graczy dziękuję za poświęcony czas ;)

 

Pozdrawiam


Jaka ładna czcionka... aż muszę coś nią napisać!

AJSAJADJDADNDAWIQMRENNBLQK


#7 Krime

Krime

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 23 postów
  • Serwer:PL20
  • Postać:Krime
  • Drużyna:Nie Interere
Reputacja: 2

Napisano 23 czerwiec 2018 - 11:34

Każdy ma życie prywatne poza grą które jest ważniejsze jeśli podjął taką decyzje to znaczy że ma ważniejsze sprawy :)

Powodzonka :D


ZAWSZE dokładnie opisz problem pisząc do pomocy technicznej za pomocą formularza. 
NIKT z ekipy HeroZero nie poprosi Cię o HASŁO do Twojego konta. Nie daj się oszukać!
 
DAJ LIKE ^^
1386337437_.png
 

 


#8 Pablo Escobar

Pablo Escobar

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 457 postów
  • Serwer:PL2
  • Drużyna:Respect Team






Reputacja: 291

Napisano 23 czerwiec 2018 - 13:15

Powodzenia, dzięki za całą pomoc 



#9 Gacek

Gacek

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 826 postów
  • Serwer:PL9
Reputacja: 210

Napisano 23 czerwiec 2018 - 15:24

Mam wielką nadzieję że w kiedyś jeszcze wrócisz do nas. A obecnie życzę Ci wszystkiego najlepszego w życiu.

#10 Zeejsky

Zeejsky

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 448 postów
  • Miejscowość:Poznań
  • Postać:Zeey
  • Drużyna:CrazyHouse






Reputacja: 374

Napisano 23 czerwiec 2018 - 15:30

Jesteś jedynym Administratorem, do którego dało się napisać i otrzymać odpowiedz. Będzie to wielka strata dla gry jak i dla forum, lecz i tak mam nadzieje, że jeszcze do nas wrócisz! :) Życzę sukcesów!


Forumowy wyjadacz


1386337437_.png


#11 mania10xd

mania10xd

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 291 postów
  • Serwer:PL19
  • Postać:mania10xd
  • Drużyna:The Versager
Reputacja: 601

Napisano 23 czerwiec 2018 - 18:03

Dziękujemy za wszystko ! :) będzie nam ciebie brakować i powodzenia :)

:serce:★·.·´¯`·.·★Mania★·.·´¯`·.·★:serce:

The Versager :*


#12 Pawel106

Pawel106

    Moderator

  • Moderators
  • 2283 postów
  • Miejscowość:Mazowieckie






Reputacja: 1283

Napisano 23 czerwiec 2018 - 22:15

Kamilu, cóż mogę tu napisać?

Nie spodziewałem się, że kiedyś będzie trzeba Cię żegnać, duże zaskoczenie nam sprawiłeś.

Dzięki za wszystko czego mnie nauczyłeś, za cierpliwość i dobre słowa jakie wiele razy od Ciebie słyszałem.

Świetnie sprawdzasz się na posadzie Admina, będzie Cie brakowało.

Życzę, aby wszystko Ci się układało i Obyś zawsze z optymizmem szedł przez radości i trudy życia.

 

Wszystkiego dobrego.


  • Micux lubi to

Support||Regulamin Forum||Zasady Gry

Administracja Hero Zero NIGDY nie poprosi cię o twoje dane logowania.





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych