Skocz do zawartości


Zdjęcie
* * * * - 3 głosy

Comiesięczny system resetu trofeów.


  • Please log in to reply
46 odpowiedzi w tym temacie

#21 ChodzącyPoWodzie

ChodzącyPoWodzie

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 101 postów
  • Serwer:PL5
  • Postać:Slider
  • Drużyna:UNPEACEFUL TEAM
Reputacja: 94

Napisano 19 kwiecień 2016 - 14:00

Pomysł znakomity, ale po resecie trofki powinny być przyznawane losowym drużynom.

 

Wiadomo ta co ma 400 tyś honoru nie zaatakuje takiej co ma 20 tyś honoru, ale z czasem

i tak trofki wejdą na samą górę. I może reset nie co miesiąc, ale co 3 miesiące, pół roku itd

[ bo troche czasu minie aż trofki pójdą do góry i się tam "uleżą" ]


  • "Dubi" i Ceealek lubią to

Nie chce Like i mi ich nie dawać. Okresowo będzie ich zerowanie albo pozbywanie się konta.

Ci co robią coś dla Like albo proszą o nie - nie warci są niczego. Jak coś robić to tylko bezinteresownie.


#22 MojeKontoTo

MojeKontoTo

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 20 postów
Reputacja: 3

Napisano 19 kwiecień 2016 - 14:16

Na nie. 



#23 NeoZero

NeoZero

    Ekspert

  • Banned
  • PipPipPipPipPip
  • 288 postów
  • Miejscowość:ZG
  • Serwer:PL16
  • Postać:NeoZero
  • Drużyna:Angeli Vindictae
Reputacja: 186

Napisano 19 kwiecień 2016 - 14:24

Kolejny nie zrozumiał hahaha. Bez wysiłku? Umiesz czytać ze zrozumieniem?

 

EDIT: Mało tego, nie wiem, czy graliście jeszcze w jakieś inne gry multiplayer, ale to jest zupełnie normalne, że np w grze w której sa do zajęcia terytoria ( w tej grze mamy trofea, o które się walczy ) Co jakiś czas jest wprowadzany reset map, aby nie tylko najsilniejsi gracze mogli korzystać z bonusów. Nie rozumiem, czego nie jesteście w stanie tutaj ogarnąć. To normalne, że jeden będzie grał więcej, drugi mniej, co nie znaczy, że te osoby co grają mniej mają odstawać od reszty. Właśnie dlatego to takich typu gier wprowadza się takie innowacje, by wyrównać szanse. Z reszta te trofki poszły by do drużyn od 1 miejsca do 20-30, wiec walka o zdobycie ich z powrotem trwała by max 7 dni, więc przez 3 tygodnie trzymacie je u siebie, jeżeli dobrze będziecie się bronic. Chyba o rywalizacje w tej grze chodzi, a nie siedzenie sobie i nic nie robienie. Płacz lament, a nie rozumiecie koncepcji.

Moje zdanie już znasz, ale czemu akurat od 1-30 msc w rankingu honoru? Przepraszam egoisto, bo twoja drużyna jest 13, a wiele lepszych poniżej 100? Jak już, to do losowych drużyn w rankingu np. od1-1000.


e19387b0a7f662e88dda6d9187c7afca94273602


#24 emge

emge

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 49 postów
Reputacja: 12

Napisano 19 kwiecień 2016 - 15:32

Moj

 

Moje zdanie już znasz, ale czemu akurat od 1-30 msc w rankingu honoru? Przepraszam egoisto, bo twoja drużyna jest 13, a wiele lepszych poniżej 100? Jak już, to do losowych drużyn w rankingu np. od1-1000.

Moje zdanie na twój temat, tez już znasz. Boisz się, że niepotrzebnie robiliście te wszystkie drużyny do blokowania z multi kont. Egoista, bo chce, żeby każdy miał szanse? Ty naprawdę nawet nie ogarniasz tego co sam napiszesz.


Użytkownik emge edytował ten post 19 kwiecień 2016 - 15:34


#25 Guns

Guns

    Były Moderator

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 270 postów
Reputacja: 118

Napisano 19 kwiecień 2016 - 18:14

Moj

 

Moje zdanie na twój temat, tez już znasz. Boisz się, że niepotrzebnie robiliście te wszystkie drużyny do blokowania z multi kont. Egoista, bo chce, żeby każdy miał szanse? Ty naprawdę nawet nie ogarniasz tego co sam napiszesz.

 

 

to czemu nie weźmiesz doradcy w swojej drużynie i sam nie zdobędziesz trofek tylko siedzisz i czekasz na gotowe? ;)

dużo gadasz mało robisz i tyle. 



#26 emge

emge

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 49 postów
Reputacja: 12

Napisano 19 kwiecień 2016 - 18:25

to czemu nie weźmiesz doradcy w swojej drużynie i sam nie zdobędziesz trofek tylko siedzisz i czekasz na gotowe? ;)

dużo gadasz mało robisz i tyle. 

Tak się składa, że się tym zajmowałem, a czemu się teraz nie zajmuje to przykro mi, ale nie Twój interes. W ogóle wypowiedz nie dotycząca tematu.



#27 znazko

znazko

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 112 postów
  • Postać:usunięta
Reputacja: 84

Napisano 19 kwiecień 2016 - 18:43

   Skoro tak ładnie wyszła ta aktualizacja, pomyślałem, że można pójść za ciosem i wprowadzić jeszcze lepsze rozwiązanie odnośnie trofek, a mianowicie:

Co miesiąc, wszystkie trofki zostały by zresetowane i przydzielane losowo drużyną z top honorem odpowiednio od 1 miejsca w honorze w dół po jednym. Sprawiło by to, że drużyny, nawet słabsze miały by szanse podciągnąć statystyki, oraz powalczyć z równymi sobie o kolejne trofea.

   

   Dodatkowym bonusem pod koniec każdego miesiąca, mogła by być nagroda w postaci trenów za ilość posiadanych trofek. Np. 20 za 5, 10 za 4, 5 za 3, 4 za 2 i 3 za 1.

 

a dlaczego 15 drużyn miało by ten profit wylosowania trofki raz w miesiącu ? i to jeszcze top15, dlaczego dyskryminujesz resztę drużyn ? są drużyny które zbijają honor , gdyż biorą udział w turnieju drużynowych dlaczego wykluczasz inne drużyny z przyznawania tych trofek ?
​jestem na nie, z powodu nieuczciwości i przyczyn technicznych ;)



#28 Kami

Kami

    Miłośnik forum

  • Members
  • PipPipPipPip
  • 203 postów
  • Miejscowość:Warszawa
  • Serwer:PL9
  • Postać:Kamilka
  • Drużyna:Nexus
Reputacja: 138

Napisano 19 kwiecień 2016 - 19:01

Kolejny nie zrozumiał hahaha. Bez wysiłku? Umiesz czytać ze zrozumieniem?

 

EDIT: Mało tego, nie wiem, czy graliście jeszcze w jakieś inne gry multiplayer, ale to jest zupełnie normalne, że np w grze w której sa do zajęcia terytoria ( w tej grze mamy trofea, o które się walczy ) Co jakiś czas jest wprowadzany reset map, aby nie tylko najsilniejsi gracze mogli korzystać z bonusów. Nie rozumiem, czego nie jesteście w stanie tutaj ogarnąć. To normalne, że jeden będzie grał więcej, drugi mniej, co nie znaczy, że te osoby co grają mniej mają odstawać od reszty. Właśnie dlatego to takich typu gier wprowadza się takie innowacje, by wyrównać szanse. Z reszta te trofki poszły by do drużyn od 1 miejsca do 20-30, wiec walka o zdobycie ich z powrotem trwała by max 7 dni, więc przez 3 tygodnie trzymacie je u siebie, jeżeli dobrze będziecie się bronic. Chyba o rywalizacje w tej grze chodzi, a nie siedzenie sobie i nic nie robienie. Płacz lament, a nie rozumiecie koncepcji.

Trochę się tu z tobą nie zgodzę.  

Przede wszystkim 

Rywalizacja to dążenie do bycia lepszym od innych (np. w sporcie, zabawie, pracy, nauce) a nie wyrównywanie szans, jeśli chcesz rywalizować to zawalcz o to by być lepszym a nie czekasz aż ci wszystko dadzą . 

Jeśli osoba gra mniej to się musi liczyć z tym że nie będzie dorównywać tym co grają więcej to chyba normalne. Dla mnie nie jest to wyrównywanie szans tylko pójście na łatwiznę.

Jeśli już chcesz tak rozdawać trofki to chyba sprawiedliwie by było gdy by każda drużyna dostała a nie tylko te z top 1 - 30 

 

Jestem zdecydowanie na NIE  :huhu: 

Czemu na nie ?

Ponieważ wiele drużyn długo pracowało na to co mają a teraz ich praca i wysiłek pójdzie na marne to trochę nie poważne .

Chcecie trofkę to zapracujcie na nią tak jak my pracowaliśmy na to co mamy  :wrrr: 


  • Ceealek lubi to

Smile now

                 Cry later      (Tupac Shakur)


#29 znazko

znazko

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 112 postów
  • Postać:usunięta
Reputacja: 84

Napisano 19 kwiecień 2016 - 19:06

Chcecie trofkę to zapracujcie na nią tak jak my pracowaliśmy na to co mamy  :wrrr: 

​owszem, kiedyś były strategie na trofki: obliczanie, łapanie, szukanie graczy, pilnowanie aktywności przygotowania,
teraz na nowych serwerach jest autentyczny doping środków często niezgodnych z regulaminem gry 



#30 Kami

Kami

    Miłośnik forum

  • Members
  • PipPipPipPip
  • 203 postów
  • Miejscowość:Warszawa
  • Serwer:PL9
  • Postać:Kamilka
  • Drużyna:Nexus
Reputacja: 138

Napisano 19 kwiecień 2016 - 19:27

​owszem, kiedyś były strategie na trofki: obliczanie, łapanie, szukanie graczy, pilnowanie aktywności przygotowania,
teraz na nowych serwerach jest autentyczny doping środków często niezgodnych z regulaminem gry 

 

masz tu racje im nowszy serwer tym więcej łamania reguł gry ale nie można pozwolić by starania drużyn, które grają razem od ponad roku  szły na marne bo ktoś zaczął dopiero grę i nie ma szans z tymi co dłużej grają.  Połowa ludzi z tych co są za czymś takim jak reset trofek zaraz polecą na pl17 gdy tylko wyjdzie i znów będą kombinować co tu wymyślić  by mieć łatwiej. 


  • Ceealek lubi to

Smile now

                 Cry later      (Tupac Shakur)


#31 *KnockOut*

*KnockOut*

    Były Moderator

  • Banned
  • PipPipPipPipPip
  • 440 postów
  • Serwer:PL2
  • Drużyna:Red Devils
Reputacja: 194

Napisano 19 kwiecień 2016 - 19:30

Proszę o spokój, temat dotyczy wyrażenia swojej opinii na temat pomysłu nie kłótni.


7201229_sdsdsdsd.png

Started From The Bottom


#32 Ziomalens

Ziomalens

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 52 postów
  • Miejscowość:Vengard, Myrtana
  • Serwer:PL15
  • Postać:Kazz
Reputacja: 64

Napisano 19 kwiecień 2016 - 19:50

Kolejny nie zrozumiał hahaha. Bez wysiłku? Umiesz czytać ze zrozumieniem?

 

EDIT: Mało tego, nie wiem, czy graliście jeszcze w jakieś inne gry multiplayer, ale to jest zupełnie normalne, że np w grze w której sa do zajęcia terytoria ( w tej grze mamy trofea, o które się walczy ) Co jakiś czas jest wprowadzany reset map, aby nie tylko najsilniejsi gracze mogli korzystać z bonusów. Nie rozumiem, czego nie jesteście w stanie tutaj ogarnąć. To normalne, że jeden będzie grał więcej, drugi mniej, co nie znaczy, że te osoby co grają mniej mają odstawać od reszty. Właśnie dlatego to takich typu gier wprowadza się takie innowacje, by wyrównać szanse. Z reszta te trofki poszły by do drużyn od 1 miejsca do 20-30, wiec walka o zdobycie ich z powrotem trwała by max 7 dni, więc przez 3 tygodnie trzymacie je u siebie, jeżeli dobrze będziecie się bronic. Chyba o rywalizacje w tej grze chodzi, a nie siedzenie sobie i nic nie robienie. Płacz lament, a nie rozumiecie koncepcji.

Zdobądź 5 trenów, potem pisz.  :papa:


  • Kami lubi to

GMSdVD.jpg


#33 emge

emge

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 49 postów
Reputacja: 12

Napisano 19 kwiecień 2016 - 21:33

 

Zdobądź 5 trenów, potem pisz. :papa:

Nie zdobędę, ponieważ używacie multikont do blokowania ataków. Pozdrawiam. :papa:

 

 

Trochę się tu z tobą nie zgodzę.
Przede wszystkim
Rywalizacja to dążenie do bycia lepszym od innych (np. w sporcie, zabawie, pracy, nauce) a nie wyrównywanie szans, jeśli chcesz rywalizować to zawalcz o to by być lepszym a nie czekasz aż ci wszystko dadzą .
Jeśli osoba gra mniej to się musi liczyć z tym że nie będzie dorównywać tym co grają więcej to chyba normalne. Dla mnie nie jest to wyrównywanie szans tylko pójście na łatwiznę.
Jeśli już chcesz tak rozdawać trofki to chyba sprawiedliwie by było gdy by każda drużyna dostała a nie tylko te z top 1 - 30

 

Jestem zdecydowanie na NIE :huhu:
Czemu na nie ?

 

Ponieważ wiele drużyn długo pracowało na to co mają a teraz ich praca i wysiłek pójdzie na marne to trochę nie poważne .

 

Chcecie trofkę to zapracujcie na nią tak jak my pracowaliśmy na to co mamy :wrrr:

Bardzo dobrze, że zapracowaliście. Co nie znaczy, że teraz poprzez system multikont( bloków) macie trzymać te trofki do końca istnienia HZ dla siebie. Nie mamy SZANS zapracować na te trofki, gdyż nie da się was atakować. Dalej nie łapiecie koncepcji tego pomysłu. :ziewa: Przykładem jest piękne All Stars z pl 15: 5810 honoru od 2-3 miesięcy niezmiennie. Przypadek? Nie sadzę.
P.s. uczepiliście się tego, że podałem 1-30 miejsce. Przecież to jest koncepcja a nie zatwierdzony pomysł. ... brak słów.


Użytkownik Katika edytował ten post 20 kwiecień 2016 - 04:59


#34 Ceealek

Ceealek

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 441 postów
  • Miejscowość:Opoczno
  • Serwer:PL10
  • Postać:Cealek
  • Drużyna:RED FIGHTERS
Reputacja: 249

Napisano 19 kwiecień 2016 - 22:31

Bardzo dobrze, że zapracowaliście. Co nie znaczy, że teraz poprzez system multikont( bloków) macie trzymać te trofki do końca istnienia HZ dla siebie. Nie mamy SZANS zapracować na te trofki, gdyż nie da się was atakować. Dalej nie łapiecie koncepcji tego pomysłu.   :ziewa: Przykładem jest piękne All Stars z pl 15: 5810 honoru od 2-3 miesięcy niezmiennie. Przypadek? Nie sadzę.

P.s. uczepiliście się tego, że podałem 1-30 miejsce. Przecież to jest koncepcja a nie zatwierdzony pomysł. ... brak słów. 

 

Dla chcącego nic trudnego ;) 

 

 

Inni potrafią jakoś :( 


#35 Kami

Kami

    Miłośnik forum

  • Members
  • PipPipPipPip
  • 203 postów
  • Miejscowość:Warszawa
  • Serwer:PL9
  • Postać:Kamilka
  • Drużyna:Nexus
Reputacja: 138

Napisano 19 kwiecień 2016 - 22:49

Bardzo dobrze, że zapracowaliście. Co nie znaczy, że teraz poprzez system multikont( bloków) macie trzymać te trofki do końca istnienia HZ dla siebie. Nie mamy SZANS zapracować na te trofki, gdyż nie da się was atakować. Dalej nie łapiecie koncepcji tego pomysłu.   :ziewa: Przykładem jest piękne All Stars z pl 15: 5810 honoru od 2-3 miesięcy niezmiennie. Przypadek? Nie sadzę.

P.s. uczepiliście się tego, że podałem 1-30 miejsce. Przecież to jest koncepcja a nie zatwierdzony pomysł. ... brak słów. 

 

Nie każda drużyna gra na blokach, zapraszam na starsze pl    :ziewa: 


  • Ceealek lubi to

Smile now

                 Cry later      (Tupac Shakur)


#36 emge

emge

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 49 postów
Reputacja: 12

Napisano 20 kwiecień 2016 - 06:14

 

Dla chcącego nic trudnego ;)

 

 

Inni potrafią jakoś :(

 

Zwykła podkładka, zrobiona tylko dlatego, by pomysł nie przeszedł :super:


Użytkownik emge edytował ten post 20 kwiecień 2016 - 06:15


#37 taka jedna

taka jedna

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1275 postów
  • Miejscowość:Wyspa NieHejo i Ostrokrzewolas oraz przestrzeń kosmiczno-niebiańska
  • Serwer:PL9
  • Postać:MichaelJordan






Reputacja: 261

Napisano 20 kwiecień 2016 - 06:33

Połowa ludzi z tych co są za czymś takim jak reset trofek zaraz polecą na pl17 gdy tylko wyjdzie i znów będą kombinować co tu wymyślić  by mieć łatwiej. 

Na każdym nowym serwerze i tak na początku są losowo przyznawane trofea więc mi się wydaję, że będzie raczej na odwrót i dzięki temu pomysłowi tyle ludzi nie będzie chciało zaczynać gry na nowym serwerze ale może się nie znam.


nikt nie jest lepszy od Nikta

pozdrawiam wszystkich 


#38 Ceealek

Ceealek

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 441 postów
  • Miejscowość:Opoczno
  • Serwer:PL10
  • Postać:Cealek
  • Drużyna:RED FIGHTERS
Reputacja: 249

Napisano 20 kwiecień 2016 - 06:46

Powiem tak w łeb się xxx z tym pomysłem bo powiedzieć tobie argument że dla chcącego nic trudnego ale ty dalej drążysz temat.
Inni potrafią tak grać nie płacza :)

Użytkownik ala1212 edytował ten post 20 kwiecień 2016 - 07:08


#39 taka jedna

taka jedna

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1275 postów
  • Miejscowość:Wyspa NieHejo i Ostrokrzewolas oraz przestrzeń kosmiczno-niebiańska
  • Serwer:PL9
  • Postać:MichaelJordan






Reputacja: 261

Napisano 20 kwiecień 2016 - 06:58

Powiem tak w łeb się xxx z tym pomysłem bo powiedzieć tobie argument że dla chcącego nic trudnego ale ty dalej drążysz temat. 

Inni potrafią tak grać nie płacza :) 

Ja dalej drążę temat? Ciekawe jakim cudem jak się pierwszy raz wypowiedziałam w tym temacie? I nie płaczę ani nie lamentuję, ja tylko się odniosłam do posta Kami, gdzie ty tu widzisz płacz? I sam się puknij w główkę, bo masz nierówno pod kopułką!


Użytkownik *KnockOut* edytował ten post 20 kwiecień 2016 - 21:25

nikt nie jest lepszy od Nikta

pozdrawiam wszystkich 


#40 "Dubi"

"Dubi"

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 701 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:Dubi
Reputacja: 691

Napisano 20 kwiecień 2016 - 09:15

Ja dalej drążę temat? Ciekawe jakim cudem jak się pierwszy raz wypowiedziałam w tym temacie? I nie płaczę ani nie lamentuję, ja tylko się odniosłam do posta Kami, gdzie ty tu widzisz płacz? I sam się puknij w główkę, bo masz nierówno pod kopułką!

Jemu chodzi o założyciela tematu :)


c260e7928c6fe.png





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych