Skocz do zawartości


Zdjęcie
* * * * - 3 głosy

Comiesięczny system resetu trofeów.


  • Please log in to reply
46 odpowiedzi w tym temacie

#41 emge

emge

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 49 postów
Reputacja: 12

Napisano 20 kwiecień 2016 - 09:57

Odpowiem wam tak. Jeżeli nie rozumiecie pomysłu, lub jesteście jego przeciwnikiem, gracie w drużynach( głównie pl 15 i 16 ), które wykorzystują wszelakie dostępne myki, aby przyblokować trofea( niestety admin nie udowodni ci, że drużna która was "atakuje" należy do was, gdyż już nie raz słyszałem, że używacie programów IP do zmiany adresu przy zakładaniu takowych bloków). Nie chcecie, aby coś takiego powstało, bo niby się tak "natrudziliście" zdobywając te trofea. Wasze zdanie sie liczy, ale wyglada na to, że uwazacie, że nikt inny nie powinien się wypowiadać. Na serwerach są tysiące graczy, setki drużyn was jest kilkudziesięciu. Gry sa od tego by były czaso umilaczem, a nie ciągłym użeraniem się ze chciwymi nastolatkami - moje trofea nie dam ich nikomu aka. moja piaskownica i moje grabki. O to kwint esencja waszych kontr argumentów.

 

Opcja wyżej wymieniona urozmaiciła by grę i wiem, że wam się tego nie przetłumaczy, gdyż po prostu nie chcecie tego słuchać/czytać.

 

 

B

 

Na każdym nowym serwerze i tak na początku są losowo przyznawane trofea więc mi się wydaję, że będzie raczej na odwrót i dzięki temu pomysłowi tyle ludzi nie będzie chciało zaczynać gry na nowym serwerze ale może się nie znam.

Brawo. Dzięki ci panie za ludzi myślących.


Użytkownik *KnockOut* edytował ten post 20 kwiecień 2016 - 10:11
połączenie


#42 ChodzącyPoWodzie

ChodzącyPoWodzie

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 101 postów
  • Serwer:PL5
  • Postać:Slider
  • Drużyna:UNPEACEFUL TEAM
Reputacja: 94

Napisano 20 kwiecień 2016 - 10:08

Na każdym nowym serwerze i tak na początku są losowo przyznawane trofea więc mi się wydaję, że będzie raczej na odwrót i dzięki temu pomysłowi tyle ludzi nie będzie chciało zaczynać gry na nowym serwerze ale może się nie znam.

 

Dokładnie tak samo uważam.

 

Wówczas na starszych serwerach coś by zaczęło się dziać, jakaś rywalizacja, taka fajna jak gdy startuje nowy serwer.


Nie chce Like i mi ich nie dawać. Okresowo będzie ich zerowanie albo pozbywanie się konta.

Ci co robią coś dla Like albo proszą o nie - nie warci są niczego. Jak coś robić to tylko bezinteresownie.


#43 ala1212

ala1212

    Była Seniorka

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 964 postów
  • Miejscowość:Gorzów






Reputacja: 1184

Napisano 20 kwiecień 2016 - 12:18

Przypominam, że temat tyczy się POMYSŁU, a nie tego, kto jest w jakiej drużynie, czy na jakim serverze gra ;)


  • Guns i madmax12 lubią to

#44 emge

emge

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 49 postów
Reputacja: 12

Napisano 20 kwiecień 2016 - 12:39

Przypominam, że temat tyczy się POMYSŁU, a nie tego, kto jest w jakiej drużynie, czy na jakim serverze gra ;)

Tak wiem. Mogłem sobie darować te argumenty.



#45 Ceealek

Ceealek

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 441 postów
  • Miejscowość:Opoczno
  • Serwer:PL10
  • Postać:Cealek
  • Drużyna:RED FIGHTERS
Reputacja: 249

Napisano 20 kwiecień 2016 - 13:52

Jestem na NIE. :) 



#46 emge

emge

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 49 postów
Reputacja: 12

Napisano 20 kwiecień 2016 - 18:47

Jestem na NIE. :) 

A możesz uzasadnić dokładnie czemu jesteś na nie? ... 
Przepraszam, czy ktoś tutaj oprócz hejtowania mógłby wyrazić jakąś konstruktywną wypowiedź? Gdyż, jedna osoba opisała dokładnie czemu jest na nie, reszta, jakoś nie potrafi.

-_-



#47 CzarnaWagina

CzarnaWagina

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 10 postów
  • Serwer:PL16
Reputacja: 2

Napisano 20 kwiecień 2016 - 21:24

Tak się zastanawiam, czy co poniektórzy używają mózgu, czy piszą tylko po to żeby nabić sobie x postów, przy okazji próbując ubliżyć założycielowi tematu. 

Temat powinien nosić nazwę topowe noby na hz ^^.

Ale cóż, tak czytam i czytam nigdzie sensu wypowiedzi doszukać się nie mogę, (no może 3 osoby łącznie wypowiedziały się sensownie).

Tak zmierzając do sedna dyskusji trofek, wcześniej nie zostało przez moją osobę rozwinięte dlaczego na tak.

Po 1 rywalizacja, koniec z trzymaniem trof na multi druzynach.

Po 2 coś się bd dziać, inne pl starsze skorzystają na tym. Bo jak każdy wie wieje nudą. 

Po 3 nie bd ubywać graczy, zawsze jest szansa na trofke bez konieczności bycia w top1 drużynie. Co ludzi PRZYCIĄGNIE A NIE ODSTRASZY.


  • ChodzącyPoWodzie lubi to




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych