Skocz do zawartości


Zdjęcie
* * * * - 3 głosy

Comiesięczny system resetu trofeów.


  • Please log in to reply
46 odpowiedzi w tym temacie

#1 emge

emge

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 49 postów
Reputacja: 12

Napisano 19 kwiecień 2016 - 10:26

   Skoro tak ładnie wyszła ta aktualizacja, pomyślałem, że można pójść za ciosem i wprowadzić jeszcze lepsze rozwiązanie odnośnie trofek, a mianowicie:

Co miesiąc, wszystkie trofki zostały by zresetowane i przydzielane losowo drużyną z top honorem odpowiednio od 1 miejsca w honorze w dół po jednym. Sprawiło by to, że drużyny, nawet słabsze miały by szanse podciągnąć statystyki, oraz powalczyć z równymi sobie o kolejne trofea.

   

   Dodatkowym bonusem pod koniec każdego miesiąca, mogła by być nagroda w postaci trenów za ilość posiadanych trofek. Np. 20 za 5, 10 za 4, 5 za 3, 4 za 2 i 3 za 1.


Użytkownik emge edytował ten post 19 kwiecień 2016 - 10:30

  • ala1212, TonyStark69, OfensywnieOfensywny i 2 innych osób lubią to

#2 edy1zpl7

edy1zpl7

    Miłośnik forum

  • Members
  • PipPipPipPip
  • 221 postów
  • Serwer:PL7
  • Postać:edy1
  • Drużyna:Kotleciki <3
Reputacja: 115

Napisano 19 kwiecień 2016 - 10:30

jestem na nie  było by duże zamieszanie a po za tym przecież możesz zabrać innej drużynie  trofke jak ją pokonasz



#3 Slasherek

Slasherek

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 75 postów
  • Serwer:PL17
  • Postać:!szmaciura
  • Drużyna:PL2137
Reputacja: 56

Napisano 19 kwiecień 2016 - 10:36

Mi osobiście pomysł się podoba :> Troszkę ciężko odebrać te trofki drużynom ze 100% rozwoju, będąc drużyną poniżej 75-80% :)


  • AJPdawid lubi to
:clown: :clown:

#4 "Dubi"

"Dubi"

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 701 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:Dubi
Reputacja: 691

Napisano 19 kwiecień 2016 - 10:37

Zdecydowanie na nie :(

A co jeśli pod koniec drużyna słabsza wygra trofka ? Zapewne wtedy po 24 im zniknie a nie po to się starali żeby go zdobyć :(

A co do ilości trofek zamienianych na trening to już zdecydowanie wielki minus  (widać dla tych co nie mają życia poza grą zapewne będzie wielkim plusem)  gram wtedy zajmie więcej czasu niestety i też to nie będzie fer wobec drużyny co nie mają trofków bo jak mogą je zdobyć ja albo są słabsze albo jakby to wprowadzili to już w ogole nie mieli by szan ich zdobyć :(


  • NeoZero i Guns lubią to

c260e7928c6fe.png


#5 edy1zpl7

edy1zpl7

    Miłośnik forum

  • Members
  • PipPipPipPip
  • 221 postów
  • Serwer:PL7
  • Postać:edy1
  • Drużyna:Kotleciki <3
Reputacja: 115

Napisano 19 kwiecień 2016 - 10:39

Mi osobiście pomysł się podoba :> Troszkę ciężko odebrać te trofki drużynom ze 100% rozwoju, będąc drużyną poniżej 75-80% :)

przecież to nie zależy od rozwoju gdzie jest trofka mogło by być że nawet team z 30% może mieć 5 trofek a 100%0 trofek



#6 NeoZero

NeoZero

    Ekspert

  • Banned
  • PipPipPipPipPip
  • 288 postów
  • Miejscowość:ZG
  • Serwer:PL16
  • Postać:NeoZero
  • Drużyna:Angeli Vindictae
Reputacja: 186

Napisano 19 kwiecień 2016 - 10:46

Pomysł bez sensu, skoro drużyna przez kilka tygodni stara się zdobyć 5 trofek treningowych, to dlaczego w jeden dzień miało by im, to zostać odebrane? Słabsze drużyny też mają szanse odebrać trofea tym lepszym... Nie zapominajmy, że każda trofka daje -10% do statystyk... Aż tak myślenie nie boli... Chwilę pomyśleć i ma się trofea...


  • Ziomalens, "Dubi" i Guns lubią to

e19387b0a7f662e88dda6d9187c7afca94273602


#7 emge

emge

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 49 postów
Reputacja: 12

Napisano 19 kwiecień 2016 - 10:52

Pomysł bez sensu, skoro drużyna przez kilka tygodni stara się zdobyć 5 trofek treningowych, to dlaczego w jeden dzień miało by im, to zostać odebrane? Słabsze drużyny też mają szanse odebrać trofea tym lepszym... Nie zapominajmy, że każda trofka daje -10% do statystyk... Aż tak myślenie nie boli... Chwilę pomyśleć i ma się trofea...

Kolego, a mówią Ci coś takie nazwy? Poniedziałekk, Srodaa, Martinii, Seszele i wiele innych mógłbym wymienić? Grasz w FTV, czyli kisiliście trofki i przerzucaliście je sobie do innych drużyn, więc nie dziwie się, że takim graczom jak ty pomysł się nie podoba :). Nie gracie sami na serwerze. Jest ogromna ilość drużyn, która mogłaby na tym skorzystać :).


Użytkownik emge edytował ten post 19 kwiecień 2016 - 10:53


#8 NeoZero

NeoZero

    Ekspert

  • Banned
  • PipPipPipPipPip
  • 288 postów
  • Miejscowość:ZG
  • Serwer:PL16
  • Postać:NeoZero
  • Drużyna:Angeli Vindictae
Reputacja: 186

Napisano 19 kwiecień 2016 - 10:55

Kolego, a mówią Ci coś takie nazwy? Poniedziałekk, Srodaa, Martinii, Seszele i wiele innych mógłbym wymienić? Grasz w FTV, czyli kisiliście trofki i przerzucaliście je sobie do innych drużyn, więc nie dziwie się, że takim graczom jak ty pomysł się nie podoba :).

Powiedz mi co mają siłki do tego tematu? Tak poza tym na tą aktualizację cała drużyna czekała z niecierpliwością, a i jak byś chciał wiedzieć grałem przez dłuższy czas na pl1 gdzie nie było czegoś takiego o czym piszesz i wiesz, jak ciężko było utrzymać co najmniej 3 treny mając przewagę nad drużyną atakującą o 8k stat każdej? A jednak im się udawało.... Myśl nim coś napiszesz....


  • Guns lubi to

e19387b0a7f662e88dda6d9187c7afca94273602


#9 CzarnaWagina

CzarnaWagina

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 10 postów
  • Serwer:PL16
Reputacja: 2

Napisano 19 kwiecień 2016 - 10:58

Pomysł dobry, szansa dla każdej drużyny. 


  • AJPdawid lubi to

#10 AJPdawid

AJPdawid

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 95 postów
  • Serwer:PL19
  • Postać:AJPDawid
  • Drużyna:The Dark Of Forest
Reputacja: 20

Napisano 19 kwiecień 2016 - 11:02

Dobry pomysł :P



#11 Guns

Guns

    Były Moderator

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 270 postów
Reputacja: 118

Napisano 19 kwiecień 2016 - 11:02

nie po to ludzie siedzą godzinami starając się o trofki by je co miesiąc tracić i starać się na nowo :) 


  • NeoZero i "Dubi" lubią to

#12 FireSerpent

FireSerpent

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 48 postów
  • Miejscowość:Sopot
  • Serwer:PL16
  • Postać:FireSerpent
  • Drużyna:ForTheVictory
Reputacja: 53

Napisano 19 kwiecień 2016 - 11:04

A dla mnie ( też jestem z FTV) pomysł bardzo na tak.Nudna była gra bez walk drużynowych i ciągłym łażeniem na siłki zajmowała również sporo czasu a teraz ? będzie dużo więcej walk i gra będzie ciekawsza i będą normalne walki a o to w tym wszystkim chodzi prawda ? siłki były wykorzystaniem błędu w grze i ten błąd został naprawiony i mi się to podoba.Więc aktualizacja jak najbardziej na tak :)



#13 Pumacz

Pumacz

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 6 postów
  • Serwer:PL29
  • Postać:SeidyN
  • Drużyna:In Via
Reputacja: 3

Napisano 19 kwiecień 2016 - 11:05

Moim zdaniem pomysł kompletnie nie trafiony.


  • NeoZero i Guns lubią to

#14 OfensywnieOfensywny

OfensywnieOfensywny

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 15 postów
Reputacja: 5

Napisano 19 kwiecień 2016 - 12:27

Bardzo dobry pomysł ! ślij do supportu ! :)



#15 Dominik5999

Dominik5999

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 124 postów
  • Serwer:PL16
  • Drużyna:Tavros
Reputacja: 14

Napisano 19 kwiecień 2016 - 13:00

Yy nie!

#16 klara101

klara101

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 1 postów
  • Serwer:PL11
  • Postać:klara101
  • Drużyna:rebels
Reputacja: 0

Napisano 19 kwiecień 2016 - 13:07

   Skoro tak ładnie wyszła ta aktualizacja, pomyślałem, że można pójść za ciosem i wprowadzić jeszcze lepsze rozwiązanie odnośnie trofek, a mianowicie:

Co miesiąc, wszystkie trofki zostały by zresetowane i przydzielane losowo drużyną z top honorem odpowiednio od 1 miejsca w honorze w dół po jednym. Sprawiło by to, że drużyny, nawet słabsze miały by szanse podciągnąć statystyki, oraz powalczyć z równymi sobie o kolejne trofea.

   

   Dodatkowym bonusem pod koniec każdego miesiąca, mogła by być nagroda w postaci trenów za ilość posiadanych trofek. Np. 20 za 5, 10 za 4, 5 za 3, 4 za 2 i 3 za 1.

mi się pomysl podoba jak najbardziej jestem za tym



#17 PomiaaaaaaN

PomiaaaaaaN

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 17 postów
  • Miejscowość:Bydgoszcz
  • Serwer:PL16
  • Postać:PomiaN
  • Drużyna:Żelaźni
Reputacja: 0

Napisano 19 kwiecień 2016 - 13:16

Zdecydowanie jestem na NIE!



#18 emge

emge

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 49 postów
Reputacja: 12

Napisano 19 kwiecień 2016 - 13:23

Jak miło widzieć, że na NIE w 90% są osoby, które używają bloków, do trzymania trofek w drużynie  :super:

 

P.s. Ta opcja urozmaiciła by grę to raz, dwa, najbardziej przeciwni są Ci co te trofki w ciągu 5 dni odzyskają.  :super:


Użytkownik emge edytował ten post 19 kwiecień 2016 - 13:25


#19 Ziomalens

Ziomalens

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 52 postów
  • Miejscowość:Vengard, Myrtana
  • Serwer:PL15
  • Postać:Kazz
Reputacja: 64

Napisano 19 kwiecień 2016 - 13:30

Bezsens, zdobywanie trofek bez wysiłku...

Totalnie na nie  :Poo:


GMSdVD.jpg


#20 emge

emge

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 49 postów
Reputacja: 12

Napisano 19 kwiecień 2016 - 13:33

Bezsens, zdobywanie trofek bez wysiłku...

Totalnie na nie  :Poo:

Kolejny nie zrozumiał hahaha. Bez wysiłku? Umiesz czytać ze zrozumieniem?

 

EDIT: Mało tego, nie wiem, czy graliście jeszcze w jakieś inne gry multiplayer, ale to jest zupełnie normalne, że np w grze w której sa do zajęcia terytoria ( w tej grze mamy trofea, o które się walczy ) Co jakiś czas jest wprowadzany reset map, aby nie tylko najsilniejsi gracze mogli korzystać z bonusów. Nie rozumiem, czego nie jesteście w stanie tutaj ogarnąć. To normalne, że jeden będzie grał więcej, drugi mniej, co nie znaczy, że te osoby co grają mniej mają odstawać od reszty. Właśnie dlatego to takich typu gier wprowadza się takie innowacje, by wyrównać szanse. Z reszta te trofki poszły by do drużyn od 1 miejsca do 20-30, wiec walka o zdobycie ich z powrotem trwała by max 7 dni, więc przez 3 tygodnie trzymacie je u siebie, jeżeli dobrze będziecie się bronic. Chyba o rywalizacje w tej grze chodzi, a nie siedzenie sobie i nic nie robienie. Płacz lament, a nie rozumiecie koncepcji.


Użytkownik ala1212 edytował ten post 19 kwiecień 2016 - 14:12





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych