Skocz do zawartości


Zdjęcie
* * * * - 4 głosy

MAX prezentuje: Łotry.


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
16 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Łotr (25 użytkowników oddało głos)

Czy podoba ci się ten pomysł?

  1. TAK! :) (24 głosów [96.00%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 96.00%

  2. Nie... :( (1 głosów [4.00%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 4.00%

Głosuj

#1 Batmen

Batmen

    Były moderator

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 369 postów
  • Serwer:PL19
  • Drużyna:Pełnoletni
Reputacja: 1162

Napisano 04 listopad 2013 - 20:32

Cześć,

Ostatnio nasza grupa dodała na forum swój pierwszy pomysł – Galerię. Postanowiliśmy nie próżnować i właściwie od razu wzięliśmy się za pracę nad kolejnym. Efektem tej pracy jest zbiór pomysłów dot. Łotrów. Przed napisaniem pomysłu nie sprawdzaliśmy czy były już takie na forum – na końcu dodane zostały linki do podobnych pomysłów  – bo postanowiliśmy wymyślać wszystko od początku nie zważając na takie przeciwności. Bez przedłużania, chciałbym ( w imieniu MAX ) zaprezentować wam pierwszy pomysł:

1. ‘’Topki’’

Za TOP 10 w łotrze możemy zdobyć przedmiot z zestawu Ironicznego ( TOP1 ) lub Ziemno-Wodnego ( TOP 2-10 ). Wiele osób wydaje masę oponek aby zdobyć ten pierwszy – Ironiczny. Posiadanie kilku elementów tego zestawu wiąże się z wydatkiem wielu oponek ( chyba że ktoś ma szczęście i dobije łotra   ) – często to naprawdę ogromne ilości. Mimo dużych nakładów ‘’oponkowych’’ nie zawsze udaje się nam zdobyć upragniony przedmiot. Czasem prowadzimy od początku, a na samym końcu ktoś wyprzedzi nas 1, lub 2 atakami. Wtedy otrzymujemy ‘’lipny’’ Ziemno-Wodny strój. Dlatego też, chcielibyśmy zasugerować nowe nagrody dla TOP2 i TOP3 ( osób które często mają mocnego pecha ;) ).

TOP1 – Strój Ironiczny

TOP2 – Średnio Wyposażony Strój Ironiczny ( osobiście mówię na niego ‘’Militarny’’ :D )



82fz.png

Dla wyjaśnienia – to działko na ramieniu jest na pianki :D

TOP3 – Prototypowy Ironiczny Strój

Akurat do tego nie mam grafiki – niestety.

TOP4-10 – Strój Ziemno-Wodny

Oczywiście to są przykładowe grafiki - a pomysły zaczerpnęliśmy z Iron Mana :D. Gdyby ten pomysł został wprowadzony, prawdopodobnie graficy zrobili by nowe, całkowicie oryginalne stroje.

Innymi sugestiami członków grupy były stroje Batmana i Spidermana :D

Tutaj nie musiałem wiele tłumaczyć – wszystko chyba jest łatwe do zrozumienia ;)
Teraz przedstawiam wam kolejny nasz pomysł:

2.    Obrażenia ze stroju

Ten pomysł bezpośrednio wiąże się z nowymi strojami ( głównie chodzi mi o ten ‘’Militarny’’ ). Jak widać, bohater ma na ramieniu broń dystansową. Patrząc na to, wpadłem na pomysł, aby garnitury z TOPek posiadały także swój DMG. Wynosiłby on ok. 50% maksymalnych obrażeń z broni rzucanej na danym poziomie ( np. w przypadku Topek, byłoby to ok. 500 DMG ). Mało, czy dużo? To dobre pytanie. Dla Topek 500 DMG więcej to w sumie mała – a zarazem duża - różnica. 500 DMG = 500 siły, a dla tych najwyższych poziomów, dokupienie 500 siły ( ulepszenie statystyk ) to koszt rzędu 100 mln monet. W każdym razie – wydaje nam się że taki ‘’dodatek’’ znacznie zwiększyłby prestiż tych przedmiotów, a co za tym idzie – zaangażowanie w walkę z łotrami, które w ostatnim czasie znacznie zmalało…

3.    Pokazanie TOP10

Po ubiciu łotra, nam wyświetlają się tylko 2 nicki graczy – TOP1 w ilości ataków i ‘’Zwycięskie Trafienie’’. Reszta ‘’zasłużonych graczy’’ pozostaje anonimowa. Dlaczego by nie dodać listy 10 najlepszych ‘’Pogromców Łotrów’’? – listy TOP10 w ilości ataków na łotra. Ponieważ niektórym ciężko jest sobie coś takiego wyobrazić, postanowiliśmy przygotować prostą grafikę:

 

ysni.png

 

Po kliknięciu na przycisk ''Więcej'' wyskakiwałoby nam takie okienko:

 

gv7k.png

 

4.    Turniej ‘’Łotrowy’’

Jak wiemy, obecnie mamy 3 rodzaje turniejów – Doświadczenie, Honor i Honor drużyny. Chcielibyśmy zasugerować wprowadzenie czwartego, bezpośrednio związanego z łotrami, w którym teoretycznie szanse miałby każdy. Każdy – Osoby aktywne przez sporą część dnia. Gdyby w ciągu dnia pojawiał się jeden łotr, po tygodniu można byłoby zebrać z niego nawet 350-500 ataków + przykładowo 3 łotry w nocy = za każdego ok. 20 ataków. Jak widać, szanse w tym turnieju miałby każdy kto wydałby w ciągu tygodnia przynajmniej 10 oponek ( wspomagacz 50% ).


knoq.png

 

Nagrody:
1 miejsce – 75 oponek + * … No właśnie… O tym zaraz ;)
2 miejsce – 60 oponek + *
3 miejsce – 40 oponek + *
4-10 miejsce – 20 oponek
11-100 miejsce – 5 oponek

*

Wiele osób chciałoby od łotra czegoś jeszcze. Było już parę sugestii  dotyczących nowych przedmiotów z łotrów – akurat to pamiętam ;) – i my także chcielibyśmy coś zasugerować. Zwycięzca turnieju otrzymywałby specjalny gadżet. Dla TOP1 – Ironiczny, dla TOP2-3 – Ziemno-Wodny.
Akurat nie wymyśliliśmy jeszcze jaki to byłby gadżet :D

To już tyle ‘’łotrowych pomysłów’’ przygotowanych przez nas. Mamy nadzieję że przynajmniej niektóre z nich się wam podobały 


Pozdrawiamy 
MAX

Twórcy Pomysłu:

Główny Pomysłodawca – Batmen ( pomysły nr. 1,2 i 4 )
Inni pomysłodawcy:
 Krój Julian – Pomysł nr. 3


Szczególne podziękowania należą się także StarsWoman i Kopciuszkowi za ich jakże trafne sugestie :)


QWsKv4x.png

(obrazek powyżej to link ^_^)


#2 Roronoa Zoro

Roronoa Zoro

    Znawca

  • Banned
  • PipPipPip
  • 128 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:Dubi
  • Drużyna:MVND
Reputacja: 85

Napisano 04 listopad 2013 - 20:36

Super pomysł mam nadzieje że przejdzie :)  i nazwa ( war machine)  zamiast ironiczny to militarny to znakomity pomysł :)



#3 kacpio2

kacpio2

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 192 postów
  • Miejscowość:Ocean Bałtycki ._.
  • Serwer:PL5
Reputacja: 62

Napisano 04 listopad 2013 - 20:39

No i znów super pomysł :) na tak :)
A tak przy okazji LIKE !


:tecza: Tęcza jest fajna =D :tecza:         strzalka_w_gore.gif

Support !I! Regulamin


#4 lola22

lola22

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 325 postów
Reputacja: 254

Napisano 04 listopad 2013 - 20:39

Nooo. PrzeczytałAm i powiem, że nawet jestem pod wrażeniem... 

Nie będę krytykować, bo sama czegoś lepszego bym nie zrobiła

Naj podoba mi się turniej łotrowy ^^

Super wspaniałe.. 

Pozdrawiam

I nie próżnujcie bo czekam na więcej.. :D 



#5 hot

hot

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 716 postów
  • Miejscowość:Radom
  • Serwer:PL25
  • Postać:glop
  • Drużyna:Złoty Krąg
Reputacja: 326

Napisano 04 listopad 2013 - 20:39

Bardzo dobry pomysł dobrze opisany,dobra grafika szkoda że do tamtego nie ma grafiki ale nie narzekam oczywiście na tak + like wszystkie pomysły mi się bardzo podobają.


HOT


#6 SuperHero99

SuperHero99

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 278 postów
  • Miejscowość:Chorzów
  • Serwer:PL5
  • Postać:SuperHero99
  • Drużyna:MIDGAARD
Reputacja: 119

Napisano 04 listopad 2013 - 20:53

Wyślij do Supportu bardzo mi się podoba like + tak :)


                                                                                                                                     empty.gif


#7 JustynaJażyna

JustynaJażyna

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 46 postów
  • Miejscowość:Warszawa
  • Serwer:PL4
  • Postać:JustynaJażyna
  • Drużyna:Dolina Klaunoow
Reputacja: 67

Napisano 04 listopad 2013 - 21:00

Pomysł idealny dla mnie -   często kupuje oponki, a to opcja praktycznie wyłącznie dla zawodowych oponkowiczów, ale gra musi się z czegoś utrzymywać, a nam się przecież należy coś extra za utrzymywanie gry:)



#8 StarsWoman

StarsWoman

    Była Supervisorka

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1169 postów
  • Miejscowość:Poznań



Reputacja: 1385

Napisano 04 listopad 2013 - 21:53

Moja opinia raczej nikogo nie zdziwi  :) Wydaje mi się, że pomysł ten znacznie urozmaiciłby grę- oczywiście jeśli zostałby dodany... Uważam, że wprowadzenie rankingu top10 byłoby wspaniałym pomysłem, który (tak samo jak reszta sugestii) pozwoliłby na rozwinięcie gry ;)



#9 Mały Głód

Mały Głód

    Ekspert

  • Banned
  • PipPipPipPipPip
  • 411 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:Szasmzon
Reputacja: 235

Napisano 05 listopad 2013 - 00:24

Cześć,

Ostatnio nasza grupa dodała na forum swój pierwszy pomysł – Galerię. Postanowiliśmy nie próżnować i właściwie od razu wzięliśmy się za pracę nad kolejnym. Efektem tej pracy jest zbiór pomysłów dot. Łotrów. Przed napisaniem pomysłu nie sprawdzaliśmy czy były już takie na forum – na końcu dodane zostały linki do podobnych pomysłów  – bo postanowiliśmy wymyślać wszystko od początku nie zważając na takie przeciwności. Bez przedłużania, chciałbym ( w imieniu MAX ) zaprezentować wam pierwszy pomysł:

1. ‘’Topki’’

Za TOP 10 w łotrze możemy zdobyć przedmiot z zestawu Ironicznego ( TOP1 ) lub Ziemno-Wodnego ( TOP 2-10 ). Wiele osób wydaje masę oponek aby zdobyć ten pierwszy – Ironiczny. Posiadanie kilku elementów tego zestawu wiąże się z wydatkiem wielu oponek ( chyba że ktoś ma szczęście i dobije łotra   ) – często to naprawdę ogromne ilości. Mimo dużych nakładów ‘’oponkowych’’ nie zawsze udaje się nam zdobyć upragniony przedmiot. Czasem prowadzimy od początku, a na samym końcu ktoś wyprzedzi nas 1, lub 2 atakami. Wtedy otrzymujemy ‘’lipny’’ Ziemno-Wodny strój. Dlatego też, chcielibyśmy zasugerować nowe nagrody dla TOP2 i TOP3 ( osób które często mają mocnego pecha ;) ).

TOP1 – Strój Ironiczny

TOP2 – Średnio Wyposażony Strój Ironiczny ( osobiście mówię na niego ‘’Militarny’’ :D )



82fz.png

Dla wyjaśnienia – to działko na ramieniu jest na pianki :D

TOP3 – Prototypowy Ironiczny Strój

Akurat do tego nie mam grafiki – niestety.

TOP4-10 – Strój Ziemno-Wodny

Oczywiście to są przykładowe grafiki - a pomysły zaczerpnęliśmy z Iron Mana :D. Gdyby ten pomysł został wprowadzony, prawdopodobnie graficy zrobili by nowe, całkowicie oryginalne stroje.

Innymi sugestiami członków grupy były stroje Batmana i Spidermana :D

Tutaj nie musiałem wiele tłumaczyć – wszystko chyba jest łatwe do zrozumienia ;)
Teraz przedstawiam wam kolejny nasz pomysł:

2.    Obrażenia ze stroju

Ten pomysł bezpośrednio wiąże się z nowymi strojami ( głównie chodzi mi o ten ‘’Militarny’’ ). Jak widać, bohater ma na ramieniu broń dystansową. Patrząc na to, wpadłem na pomysł, aby garnitury z TOPek posiadały także swój DMG. Wynosiłby on ok. 50% maksymalnych obrażeń z broni rzucanej na danym poziomie ( np. w przypadku Topek, byłoby to ok. 500 DMG ). Mało, czy dużo? To dobre pytanie. Dla Topek 500 DMG więcej to w sumie mała – a zarazem duża - różnica. 500 DMG = 500 siły, a dla tych najwyższych poziomów, dokupienie 500 siły ( ulepszenie statystyk ) to koszt rzędu 100 mln monet. W każdym razie – wydaje nam się że taki ‘’dodatek’’ znacznie zwiększyłby prestiż tych przedmiotów, a co za tym idzie – zaangażowanie w walkę z łotrami, które w ostatnim czasie znacznie zmalało…

3.    Pokazanie TOP10

Po ubiciu łotra, nam wyświetlają się tylko 2 nicki graczy – TOP1 w ilości ataków i ‘’Zwycięskie Trafienie’’. Reszta ‘’zasłużonych graczy’’ pozostaje anonimowa. Dlaczego by nie dodać listy 10 najlepszych ‘’Pogromców Łotrów’’? – listy TOP10 w ilości ataków na łotra. Ponieważ niektórym ciężko jest sobie coś takiego wyobrazić, postanowiliśmy przygotować prostą grafikę:

 

GRAFIKA - KLIKNIJ

 

Po kliknięciu na przycisk ''Więcej'' wyskakiwałoby nam takie okienko:

 

GRAFIKA - KLIKNIJ

4.    Turniej ‘’Łotrowy’’

Jak wiemy, obecnie mamy 3 rodzaje turniejów – Doświadczenie, Honor i Honor drużyny. Chcielibyśmy zasugerować wprowadzenie czwartego, bezpośrednio związanego z łotrami, w którym teoretycznie szanse miałby każdy. Każdy – Osoby aktywne przez sporą część dnia. Gdyby w ciągu dnia pojawiał się jeden łotr, po tygodniu można byłoby zebrać z niego nawet 350-500 ataków + przykładowo 3 łotry w nocy = za każdego ok. 20 ataków. Jak widać, szanse w tym turnieju miałby każdy kto wydałby w ciągu tygodnia przynajmniej 10 oponek ( wspomagacz 50% ).


GRAFIKA - KLIKNIJ

 

Nagrody:
1 miejsce – 75 oponek + * … No właśnie… O tym zaraz ;)
2 miejsce – 60 oponek + *
3 miejsce – 40 oponek + *
4-10 miejsce – 20 oponek
11-100 miejsce – 5 oponek

*

Wiele osób chciałoby od łotra czegoś jeszcze. Było już parę sugestii  dotyczących nowych przedmiotów z łotrów – akurat to pamiętam ;) – i my także chcielibyśmy coś zasugerować. Zwycięzca turnieju otrzymywałby specjalny gadżet. Dla TOP1 – Ironiczny, dla TOP2-3 – Ziemno-Wodny.
Akurat nie wymyśliliśmy jeszcze jaki to byłby gadżet

To już tyle ‘’łotrowych pomysłów’’ przygotowanych przez nas. Mamy nadzieję że przynajmniej niektóre z nich się wam podobały 


Pozdrawiamy 
MAX

Twórcy Pomysłu:

Główny Pomysłodawca – Batmen ( pomysły nr. 1,2 i 4 )
Inni pomysłodawcy:
 Krój Julian – Pomysł nr. 3


Szczególne podziękowania należą się także StarsWoman i Kopciuszkowi za ich jakże trafne sugestie

 

Jak widzę nikt nie krytykował... no ale w końcu ktoś musi.

 

1. a) Tu mam przeciwwskazanie. Dlaczego za 2 miejsce jest strój który wygląda lepiej niż ten za TOP1? Ten ma działko... Jeśli ma być tym gorszym to powinien mieć mniej elementów tego typu. Więc właśnie w zwykłym Ironicznym powinno być działko a w tym drugim nie... A co do tego za 3 miejsce... moim zdaniem powinien mieć o wiele mniej elementów i powinien mieć kolor niebieski.

    b) A dlaczego by nie dodać "podgatunków" stroju Ziemno-Wodnego?

2. Nie wystarczy że masz bonus za skompletowanie całego stroju Ironicznego?

3. Tu jestem w 100% na tak.

4. I tu znowu kolejne urozmaicenie... ale tylko dla oponkarzy.

 

Jeśli zdołasz rozwiać moje wątpliwości, będę na tak. Jak na razie na TAK u mnie jest 1/4.

Czekam na rychłą odpowiedź

 

P.S.

I teraz doczepie się do czegoś do czego nie powinienem :) Druga grafika w 3 temacie trochę wyszła koślawo :D No i rzeczywiście szkoda że nie ma grafiki trzeciego kombinezonu z Łotra...

 

Pozdrawiam


  • Król Julian i GrubSonXD lubią to

image.png


#10 Dasz like

Dasz like

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Miejscowość:Biała Podlaska
  • Serwer:PL1
  • Postać:gabrylo
  • Drużyna:Fanatics
Reputacja: 33

Napisano 05 listopad 2013 - 08:21

Cześć,

Ostatnio nasza grupa dodała na forum swój pierwszy pomysł – Galerię. Postanowiliśmy nie próżnować i właściwie od razu wzięliśmy się za pracę nad kolejnym. Efektem tej pracy jest zbiór pomysłów dot. Łotrów. Przed napisaniem pomysłu nie sprawdzaliśmy czy były już takie na forum – na końcu dodane zostały linki do podobnych pomysłów  – bo postanowiliśmy wymyślać wszystko od początku nie zważając na takie przeciwności. Bez przedłużania, chciałbym ( w imieniu MAX ) zaprezentować wam pierwszy pomysł:

1. ‘’Topki’’

Za TOP 10 w łotrze możemy zdobyć przedmiot z zestawu Ironicznego ( TOP1 ) lub Ziemno-Wodnego ( TOP 2-10 ). Wiele osób wydaje masę oponek aby zdobyć ten pierwszy – Ironiczny. Posiadanie kilku elementów tego zestawu wiąże się z wydatkiem wielu oponek ( chyba że ktoś ma szczęście i dobije łotra   ) – często to naprawdę ogromne ilości. Mimo dużych nakładów ‘’oponkowych’’ nie zawsze udaje się nam zdobyć upragniony przedmiot. Czasem prowadzimy od początku, a na samym końcu ktoś wyprzedzi nas 1, lub 2 atakami. Wtedy otrzymujemy ‘’lipny’’ Ziemno-Wodny strój. Dlatego też, chcielibyśmy zasugerować nowe nagrody dla TOP2 i TOP3 ( osób które często mają mocnego pecha ;) ).

TOP1 – Strój Ironiczny

TOP2 – Średnio Wyposażony Strój Ironiczny ( osobiście mówię na niego ‘’Militarny’’ :D )



82fz.png

Dla wyjaśnienia – to działko na ramieniu jest na pianki :D

TOP3 – Prototypowy Ironiczny Strój

Akurat do tego nie mam grafiki – niestety.

TOP4-10 – Strój Ziemno-Wodny

Oczywiście to są przykładowe grafiki - a pomysły zaczerpnęliśmy z Iron Mana :D. Gdyby ten pomysł został wprowadzony, prawdopodobnie graficy zrobili by nowe, całkowicie oryginalne stroje.

Innymi sugestiami członków grupy były stroje Batmana i Spidermana :D

Tutaj nie musiałem wiele tłumaczyć – wszystko chyba jest łatwe do zrozumienia ;)
Teraz przedstawiam wam kolejny nasz pomysł:

2.    Obrażenia ze stroju

Ten pomysł bezpośrednio wiąże się z nowymi strojami ( głównie chodzi mi o ten ‘’Militarny’’ ). Jak widać, bohater ma na ramieniu broń dystansową. Patrząc na to, wpadłem na pomysł, aby garnitury z TOPek posiadały także swój DMG. Wynosiłby on ok. 50% maksymalnych obrażeń z broni rzucanej na danym poziomie ( np. w przypadku Topek, byłoby to ok. 500 DMG ). Mało, czy dużo? To dobre pytanie. Dla Topek 500 DMG więcej to w sumie mała – a zarazem duża - różnica. 500 DMG = 500 siły, a dla tych najwyższych poziomów, dokupienie 500 siły ( ulepszenie statystyk ) to koszt rzędu 100 mln monet. W każdym razie – wydaje nam się że taki ‘’dodatek’’ znacznie zwiększyłby prestiż tych przedmiotów, a co za tym idzie – zaangażowanie w walkę z łotrami, które w ostatnim czasie znacznie zmalało…

3.    Pokazanie TOP10

Po ubiciu łotra, nam wyświetlają się tylko 2 nicki graczy – TOP1 w ilości ataków i ‘’Zwycięskie Trafienie’’. Reszta ‘’zasłużonych graczy’’ pozostaje anonimowa. Dlaczego by nie dodać listy 10 najlepszych ‘’Pogromców Łotrów’’? – listy TOP10 w ilości ataków na łotra. Ponieważ niektórym ciężko jest sobie coś takiego wyobrazić, postanowiliśmy przygotować prostą grafikę:

 

GRAFIKA - KLIKNIJ

 

Po kliknięciu na przycisk ''Więcej'' wyskakiwałoby nam takie okienko:

 

GRAFIKA - KLIKNIJ

4.    Turniej ‘’Łotrowy’’

Jak wiemy, obecnie mamy 3 rodzaje turniejów – Doświadczenie, Honor i Honor drużyny. Chcielibyśmy zasugerować wprowadzenie czwartego, bezpośrednio związanego z łotrami, w którym teoretycznie szanse miałby każdy. Każdy – Osoby aktywne przez sporą część dnia. Gdyby w ciągu dnia pojawiał się jeden łotr, po tygodniu można byłoby zebrać z niego nawet 350-500 ataków + przykładowo 3 łotry w nocy = za każdego ok. 20 ataków. Jak widać, szanse w tym turnieju miałby każdy kto wydałby w ciągu tygodnia przynajmniej 10 oponek ( wspomagacz 50% ).


GRAFIKA - KLIKNIJ

 

Nagrody:
1 miejsce – 75 oponek + * … No właśnie… O tym zaraz ;)
2 miejsce – 60 oponek + *
3 miejsce – 40 oponek + *
4-10 miejsce – 20 oponek
11-100 miejsce – 5 oponek

*

Wiele osób chciałoby od łotra czegoś jeszcze. Było już parę sugestii  dotyczących nowych przedmiotów z łotrów – akurat to pamiętam ;) – i my także chcielibyśmy coś zasugerować. Zwycięzca turnieju otrzymywałby specjalny gadżet. Dla TOP1 – Ironiczny, dla TOP2-3 – Ziemno-Wodny.
Akurat nie wymyśliliśmy jeszcze jaki to byłby gadżet :D

To już tyle ‘’łotrowych pomysłów’’ przygotowanych przez nas. Mamy nadzieję że przynajmniej niektóre z nich się wam podobały 


Pozdrawiamy 
MAX

Twórcy Pomysłu:

Główny Pomysłodawca – Batmen ( pomysły nr. 1,2 i 4 )
Inni pomysłodawcy:
 Krój Julian – Pomysł nr. 3


Szczególne podziękowania należą się także StarsWoman i Kopciuszkowi za ich jakże trafne sugestie :)

Najbardziej mi się podoba pomysł 4.

+Like


97180606085997885658.png


#11 Batmen

Batmen

    Były moderator

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 369 postów
  • Serwer:PL19
  • Drużyna:Pełnoletni
Reputacja: 1162

Napisano 05 listopad 2013 - 12:12

Jak widzę nikt nie krytykował... no ale w końcu ktoś musi.

 

1. a) Tu mam przeciwwskazanie. Dlaczego za 2 miejsce jest strój który wygląda lepiej niż ten za TOP1? Ten ma działko... Jeśli ma być tym gorszym to powinien mieć mniej elementów tego typu. Więc właśnie w zwykłym Ironicznym powinno być działko a w tym drugim nie... A co do tego za 3 miejsce... moim zdaniem powinien mieć o wiele mniej elementów i powinien mieć kolor niebieski.

    b) A dlaczego by nie dodać "podgatunków" stroju Ziemno-Wodnego?

2. Nie wystarczy że masz bonus za skompletowanie całego stroju Ironicznego?

3. Tu jestem w 100% na tak.

4. I tu znowu kolejne urozmaicenie... ale tylko dla oponkarzy.

 

Jeśli zdołasz rozwiać moje wątpliwości, będę na tak. Jak na razie na TAK u mnie jest 1/4.

Czekam na rychłą odpowiedź

 

P.S.

I teraz doczepie się do czegoś do czego nie powinienem :) Druga grafika w 3 temacie trochę wyszła koślawo :D No i rzeczywiście szkoda że nie ma grafiki trzeciego kombinezonu z Łotra...

 

Pozdrawiam

 

Z chęcią ''rozwieję twoje wątpliwości'' :)
1. Chciałem też zasugerować - o czym akurat zapomniałem napisać, ale już pracuję nad grafiką - odnowienie wyglądu Ironicznego Stroju.

Zresztą - Fani Iron Mana wiedzą że War Machine ( w Iron Manie  to ''Iron Patriot'' ) jest słabszy od Iron Mana :)
Co do stroju za 3 miejsce, to uważam że powinien wyglądać jak pierwszy iron man ( oglądałeś Iron Mana 1? ) ;)

A do do innych wersji strojów Ziemno-Wodnych - To wydaje mi się że są zbędne. Nagrody za łotra - w razie dodania tego pomysłu - byłyby przyznawane tak jak w turnieju - za 1,2,3 4-10 miejsca.

2. Jak kto uważa :)

Zresztą, to też zależy od tego czy nasz pierwszy pomysł zostanie dodany ;)

4. Nie koniecznie tylko dla ''oponkarzy''.

Wystarczy siedzieć systematycznie i bić każdego łotra ^^

A wgl, to chyba nie ma turnieju NIE dla ''oponkarzy'' :)

 

Grafiki chyba nie powinieneś się czepiać, ponieważ to tylko przykładowa grafika ^^

A co do koślawości tamtej grafiki - bo tamtą akurat robiłem prawie od podstaw sam :D

 

Wystarczą ci takie kontrargumenty?

 

Pozdrawiam :)


QWsKv4x.png

(obrazek powyżej to link ^_^)


#12 Mały Głód

Mały Głód

    Ekspert

  • Banned
  • PipPipPipPipPip
  • 411 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:Szasmzon
Reputacja: 235

Napisano 05 listopad 2013 - 13:57

Z chęcią ''rozwieję twoje wątpliwości'' :)
1. Chciałem też zasugerować - o czym akurat zapomniałem napisać, ale już pracuję nad grafiką - odnowienie wyglądu Ironicznego Stroju.

Zresztą - Fani Iron Mana wiedzą że War Machine ( w Iron Manie  to ''Iron Patriot'' ) jest słabszy od Iron Mana :)
Co do stroju za 3 miejsce, to uważam że powinien wyglądać jak pierwszy iron man ( oglądałeś Iron Mana 1? ) ;)

A do do innych wersji strojów Ziemno-Wodnych - To wydaje mi się że są zbędne. Nagrody za łotra - w razie dodania tego pomysłu - byłyby przyznawane tak jak w turnieju - za 1,2,3 4-10 miejsca.

2. Jak kto uważa :)

Zresztą, to też zależy od tego czy nasz pierwszy pomysł zostanie dodany ;)

4. Nie koniecznie tylko dla ''oponkarzy''.

Wystarczy siedzieć systematycznie i bić każdego łotra ^^

A wgl, to chyba nie ma turnieju NIE dla ''oponkarzy'' :)

 

Grafiki chyba nie powinieneś się czepiać, ponieważ to tylko przykładowa grafika ^^

A co do koślawości tamtej grafiki - bo tamtą akurat robiłem prawie od podstaw sam :D

 

Wystarczą ci takie kontrargumenty?

 

Pozdrawiam :)

 

W większości tak :)


image.png


#13 Herts

Herts

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 353 postów
Reputacja: 50

Napisano 05 listopad 2013 - 15:12

Podoba mi sie jedynie ten typu iron  man , pomysł ogólnie fajny :)



#14 Aduś07

Aduś07

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 134 postów
Reputacja: 139

Napisano 08 listopad 2013 - 14:07

Ten pomysł przyznam i to bardzo urozmaiciłby grę ... Fajna grafika -  działko na pianki :D - ( za to leci LAJK ) 

 

,,Turniej '' Łotrowy ''  '' znów coś Bardzo - Bardzo fajnego , ciekawego  [ ... ] 

 

,, Pokazanie TOP10 ''

Tu trochę coś mnie nie zaspokoiło ... fajny pomysł lecz :http://forum.pl.hero...ywane +łotrze

 Polecam do zobaczenia ... 

 

Pozdrawiam !


hero.gif W POGONI NA POMOC!    PROBLEM?! -->  SUPPORT C E N T E R 


#15 NovelKamilosss

NovelKamilosss

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 7 postów
  • Serwer:PL4
  • Postać:NovelKamilosss
  • Drużyna:Kompania Piwowarska
Reputacja: 2

Napisano 08 listopad 2013 - 14:35

jestę na tak ale jest tu ale... zgadzam się z tym że działko powinno być w 1 stroju a nie w 2. i tak pomysł dobry


A więc to jest forum Hero Zero...


#16 Wiktord1

Wiktord1

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 186 postów
  • Miejscowość:Wrocław
  • Serwer:PL2
  • Postać:wiktord1
  • Drużyna:Sprawdź
Reputacja: 40

Napisano 09 listopad 2013 - 07:59

Wszystkie pomysły mi się podobają, nie zamierzam krytykować, co tu mówić? Jestem na tak!


Mapostać Hero-Zero!

Bo ja wiem że nie wiesz że wiesz bo nie wiesz że ja wiem że wiem że nie wiesz tego co ja wiem że nie wiesz... To mogłoby się ciągnąć w nieskończoność, wiem...


#17 Johncena

Johncena

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 55 postów
  • Serwer:PL6
  • Postać:EwenemenT2k
Reputacja: 6

Napisano 09 listopad 2013 - 10:54

Tak znowu szansa dla oponiarzy . Soryy ale ja jestem na nie 


Pomogłem ? ? ? Daj Likee .>3




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych