Skocz do zawartości


Zdjęcie
* * * * * 4 głosy

Maksymalnie Kreatywni


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
30 odpowiedzi w tym temacie

#1 Batmen

Batmen

    Były moderator

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 369 postów
  • Serwer:PL19
  • Drużyna:Pełnoletni
Reputacja: 1161

Napisano 23 wrzesień 2013 - 11:29

Witam,
 


Z dniem dzisiejszym - 23.09.2013 - ogłaszam oficjalną reaktywacją grupy Maksymalnie Kreatywni!

 

 

eqme.png

 

 

Trochę Historii

 

8 Marca 2013 roku, użytkownik Karol11341 założył grupę Maksymalnie Kreatywni ( w skrócie MAX ). Przez niecały miesiąc działania przez grupę przewinęło się ok. 10 użytkowników - w tym obecny Moderator. Wspólnie pracowali nad wieloma pomysłami - ale tylko 3 zostały uznane za ''grupowe pomysły''. Grupa zostawiła po sobie pewien ślad na forum - czas jej funkcjonowania jest uznawany za najlepszą epokę forum ( ''Epokę Kreatywności'' ). Po zbanowaniu ''Ministra'' moderator Nom zamknął grupę.
 
Link do pierwotnej stronki MAX: Maksymalnie Kreatywni
 


Współczesne założenia grupy

 

Jakiś czas temu otrzymałem zgodę od moderatorów - jak i od Karola - zgodę na reaktywację tej grupy. Jest to wielka okazja dla mnie, ja i - mam nadzieję - dla forum. Dla mnie - szansa na zrobienie czegoś dobrego i wybicie się na forum, a dla forum jest to szansa na powrócenie do ''Epoki Kreatywności''. Codziennie dodawanych jest po DOSŁOWNIE 5 tematów... Ale możemy to zmienić. WSPÓLNIE uda nam się przywrócić czasy świetności tego forum. RAZEM stworzymy nową erę tego forum...
 
Erę Odrodzenia.
 

 

 

Członkowie:

 

Nazwa:                            Ranga:                      Poziom:                     Status:

 

Karol11341                    Założyciel                  III                              Zbanowany
 
Batmen                           Batmen                   I                                 Neutralnie   
 
StarsWoman                  Przywódca               I                               Bardzo Dobrze        

 

Król Julian                      Myśliciel                   I                                 Neutralnie                             

 
Bitman                            Myśliciel                  I                                 Neutralnie                                 
 
Tajniak01                        Myśliciel                  I                               Okres Próbny           

 

Mαятιиιo                        Myśliciel                  I                                 Neutralnie         

 

patrykos131                   Myśliciel                  I                               Okres Próbny      

 

Yankes                           Myśliciel                  I                               Okres Próbny     

 

JustynaJażyna                Grafik                   I                                  Neutralnie        

  
 
*Myśliciel ( Pomysłodawca ) i Grafik 
 
 
 

 
 

ZASADY ( skrót )

 

 

1. Dołączenie do MAX ma być przywilejem/prestiżem/nagrodą, nie zaś czymś normalnym! Toteż nie może wstąpić do nas każdy, bo tak mu się podoba.
2 Zmieniamy zasady rekrutacji- od dziś sami będziemy szukać potencjalnych kandydatów, jeżeli ktoś napisze kilka ciekawych, perspektywicznych pomysłów może spodziewać się propozycji wstąpienia do grupy- zaproszenia! Użytkownicy wysyłający "podanie" muszą zaś dokładnie opisać dlaczego chcą być w MAX... A także pokazać wcześniejsze pomysły bądź uzdolnienia (prace, grafiki, teksty itp.)
3 Wprowadzamy też listę członków "okresu próbnego" i "zwykłych", albo raczej niezwykłych- myślicieli i grafików!

Oficjalne Grafiki

 

Awatar:

 

a83j.png

 

Sygnatura:

 

c8in.png

 

 
 
 

Co oferuje grupa?

 

Jako MAX, oferujemy pomoc w poprawianiu/pisaniu pomysłów, jak także inne rzeczy.
 
Przyśpieszony kurs GIMP-a  ( Obecnie nie prowadzimy tego kursu. )- Prowadzi Batmen.
Na tym kursie poznacie podstawy tego programu. 
Aby zapisać się na kurs, wystarczy wysłać mi PW z taką prośbą ;)
 
Przyśpieszony kurs poruszania się po forum - To może prowadzić każdy członek grupy. 
Na kursie poznacie podstawy niesamowitego świata forum... ;P
 

 

Pomysły grupowe i pomysły członków grupy:

 

 

Galeria

 

 

 

Temat ten uzupełnię gdy uzyskam pełny dostęp do swoich rzeczy - chwilowo takiego nie mam. Dodam między innymi zasady przyznawania ostrzeżeń i pochwał, a także... Inne rzeczy... ;)
 
 

Zapraszam Kreatywne Umysły ;)

 

Pozdrawiamy

MAX

 

 

 

 

Historia:

 

12:29   23.09.2013 - Reaktywacja Grupy.
11:53   24.09.2013 - Przyjęcie pierwszego członka - Małego Głoda.
13:33   25.09.2013 - Do grupy dołącza AgentMateo.
20:52   25.09.2013 - Do grupy dołącza Król Julian.
11:06   30.09.2013 - Do grupy dołącza Bitman.
18:47   14.10.2013 - Do grupy dołącza Tajniak01, hot, oraz Mαятιиιo. Grupa rozpoczyna pracę nad swoim pierwszym pomysłem :)

20:00  14.10.2013 - Do grupy dołącza pierwsza dziewczyna - StarsWoman :)

14:20 18.10.2013 - Z grupy odchodzi Mały Głód.

20:25 23.10.2013 - Przywództwo nad grupą obejmuje StarsWoman :)

18:41 26.10.2013 - Do grupy dołączają: Yankes, patrykos131, oraz JustynaJeżyna :)

18:41 29.10.2013 - Wprowadzenie ''Konstytucji StarsWoman''. Zmieniają się zasady przyjmowania, a także członkostwa w grupie. Z grupy zostają wykluczeni hot i AgentMateo.


QWsKv4x.png

(obrazek powyżej to link ^_^)


#2 The Joker

The Joker

    Były moderator

  • Banned
  • PipPipPipPipPip
  • 1314 postów
  • Miejscowość:97-500
  • Serwer:PL3
  • Postać:Mateusz169
  • Drużyna:The Expendables
Reputacja: 1535

Napisano 03 październik 2013 - 15:48

joker.gif

 

 

Podpinam. 


7Lb6LsB.gif

#3 Batmen

Batmen

    Były moderator

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 369 postów
  • Serwer:PL19
  • Drużyna:Pełnoletni
Reputacja: 1161

Napisano 23 październik 2013 - 19:29

Dziś przywództwo nad MAX objęła StarsWoman.

 

Podjąłem tą decyzję po dłuższym zastanawianiu się - mniej więcej tydzień :D

Ja z grupy nie odejdę - od tego momentu to ja będę jej ''pilnował''. Jako ''Batmen'' w grupie MAX - mam taki obowiązek ^^

 

Mam nadzieję że dzięki StarsWoman grupa zacznie się wreszcie rozwijać - bo ja się trochę leniłem ._.

Mam też nadzieję że przyjmiecie ją gorąco :)
To naprawdę świetna dziewczyna, ale nie napiszę niczego więcej o niej - jeśli chcecie ją poznać, zróbcie to osobiście :)

 

Pozdrawiam 


QWsKv4x.png

(obrazek powyżej to link ^_^)


#4 StarsWoman

StarsWoman

    Była Supervisorka

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1169 postów
  • Miejscowość:Poznań



Reputacja: 1384

Napisano 23 październik 2013 - 20:54

Witajcie :)

 

No cóż... po tak znakomitej prezentacji należałoby coś powiedzieć...  

Jak już Batmen zdążył was poinformować z dniem dzisiejszym przejęłam przywództwo w MAX. Mam nadzieję, że podołam temu zadaniu, choć bez waszego zaangażowanie - teraźniejszych i przyszłych członków- moje dobre chęci na nic się nie zdadzą... Mam więc do was ogromną prośbę- jeżeli jesteście kreatywni i chcecie zaprezentować swoje pomysły, bądź udoskonalić te, napisane przez innych użytkowników, to zapraszam! Jeżeli zaś zależy wam jedynie na awatarach, sygnaturach itp, bądź piszecie podanie tylko i wyłącznie ze względu na "prestiż", jaki da dołączenie do nas, to dajcie sobie z tym spokój...  

W naszych głowach tkwi wiele ciekawych i niewykorzystanych pomysłów... z którymi możemy zrobić niemalże wszystko! Jako grupa posiadamy szerokie perspektywy i możemy wpływać na tą grę, na jej dalsze losy- wystarczy tylko chcieć! Jednak, jeżeli nie wydobędziemy naszych pomysłów na światło dzienne, to pozostaną one tylko i wyłącznie mrzonkami, marzeniami, które nie mają szans na spełnienie! Oficjalnie MAX liczy już osiem osób- może nie jest to zbyt wiele, lecz gdyby wykorzystać cały nasz potencjał stać byłoby nas niemalże na wszystko!  Możemy stworzyć wspaniałą, zgraną ekipę i stać nas na bardzo wiele... Ale czy coś z tym zrobimy?Wydaje mi się, że z czasem ten dylemat sam się rozwiąże... 

Prawda jest taka, że "kto nie próbuje, ten nic nie traci, ale i nie zyskuje"...  W tym momencie nikt nie wie, jak daleko zajdzie nasza grupa.. Powiem tak, postaram się, aby zabrnęła wysoko, jednak potrzebuję- potrzebujemy waszej pomocy, bo sami wszystkiego nie ogarniemy! Jeżeli pomożecie i pokażecie na co was stać, jeśli nawiążemy owocną współpracę to stworzymy dzieła, o jakich nawet nam się nie śniło!!! Na początku mogę popełniać błędy, więc z góry za nie przepraszam...

Przytoczę tutaj słowa Demokryta, który powiedział, iż "podziwiać należy wielkie czyny, a nie wielkie słowa", toteż postaram się nie rzucać słów na wiatr i naprawdę rozwinąć MAX oraz sprawić, by cieszyła się jeszcze większym prestiżem, jednak liczę na waszą pomoc! ;)

 

Pozdrawiam 



#5 Mały Głód

Mały Głód

    Ekspert

  • Banned
  • PipPipPipPipPip
  • 411 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:Szasmzon
Reputacja: 235

Napisano 23 październik 2013 - 22:52

Witajcie :)

 

No cóż... po tak znakomitej prezentacji należałoby coś powiedzieć...  

Jak już Batmen zdążył was poinformować z dniem dzisiejszym, wraz z Małym Głodem przejęłam przywództwo w MAX. Mam nadzieję, że podołam temu zadaniu, choć bez waszego zaangażowanie - teraźniejszych i przyszłych członków- moje dobre chęci na nic się nie zdadzą... Mam więc do was ogromną prośbę- jeżeli jesteście kreatywni i chcecie zaprezentować swoje pomysły, bądź udoskonalić te, napisane przez innych użytkowników, to zapraszam! Jeżeli zaś zależy wam jedynie na awatarach, sygnaturach itp, bądź piszecie podanie tylko i wyłącznie ze względu na "prestiż", jaki da dołączenie do nas, to dajcie sobie z tym spokój...  

W naszych głowach tkwi wiele ciekawych i niewykorzystanych pomysłów... z którymi możemy zrobić niemalże wszystko! Jako grupa posiadamy szerokie perspektywy i możemy wpływać na tą grę, na jej dalsze losy- wystarczy tylko chcieć! Jednak, jeżeli nie wydobędziemy naszych pomysłów na światło dzienne, to pozostaną one tylko i wyłącznie mrzonkami, marzeniami, które nie mają szans na spełnienie! Oficjalnie MAX liczy już osiem osób- może nie jest to zbyt wiele, lecz gdyby wykorzystać cały nasz potencjał stać byłoby nas niemalże na wszystko!  Możemy stworzyć wspaniałą, zgraną ekipę i stać nas na bardzo wiele... Ale czy coś z tym zrobimy?Wydaje mi się, że z czasem ten dylemat sam się rozwiąże... 

Prawda jest taka, że "kto nie próbuje, ten nic nie traci, ale i nie zyskuje"...  W tym momencie nikt nie wie, jak daleko zajdzie nasza grupa.. Powiem tak, postaram się, aby zabrnęła wysoko, jednak potrzebuję- potrzebujemy waszej pomocy, bo sami wszystkiego nie ogarniemy! Jeżeli pomożecie i pokażecie na co was stać, jeśli nawiążemy owocną współpracę to stworzymy dzieła, o jakich nawet Nam się nie śniło!!! Na początku mogę popełniać błędy, więc z góry za nie przepraszam...

Przytoczę tutaj słowa Demokryta, który powiedział, iż "podziwiać należy wielkie czyny, a nie wielkie słowa", toteż postaram się nie rzucać słów na wiatr i naprawdę rozwinąć MAX oraz sprawić, by cieszyła się jeszcze większym prestiżem, jednak liczę na waszą pomoc! ;)

 

Pozdrawiam 

 

Gratulacje ;)


  • StarsWoman lubi to

image.png


#6 hot

hot

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 716 postów
  • Miejscowość:Radom
  • Serwer:PL25
  • Postać:glop
  • Drużyna:Złoty Krąg
Reputacja: 326

Napisano 24 październik 2013 - 12:41

Witajcie :)

 

No cóż... po tak znakomitej prezentacji należałoby coś powiedzieć...  

Jak już Batmen zdążył was poinformować z dniem dzisiejszym, wraz z Małym Głodem przejęłam przywództwo w MAX. Mam nadzieję, że podołam temu zadaniu, choć bez waszego zaangażowanie - teraźniejszych i przyszłych członków- moje dobre chęci na nic się nie zdadzą... Mam więc do was ogromną prośbę- jeżeli jesteście kreatywni i chcecie zaprezentować swoje pomysły, bądź udoskonalić te, napisane przez innych użytkowników, to zapraszam! Jeżeli zaś zależy wam jedynie na awatarach, sygnaturach itp, bądź piszecie podanie tylko i wyłącznie ze względu na "prestiż", jaki da dołączenie do nas, to dajcie sobie z tym spokój...  

W naszych głowach tkwi wiele ciekawych i niewykorzystanych pomysłów... z którymi możemy zrobić niemalże wszystko! Jako grupa posiadamy szerokie perspektywy i możemy wpływać na tą grę, na jej dalsze losy- wystarczy tylko chcieć! Jednak, jeżeli nie wydobędziemy naszych pomysłów na światło dzienne, to pozostaną one tylko i wyłącznie mrzonkami, marzeniami, które nie mają szans na spełnienie! Oficjalnie MAX liczy już osiem osób- może nie jest to zbyt wiele, lecz gdyby wykorzystać cały nasz potencjał stać byłoby nas niemalże na wszystko!  Możemy stworzyć wspaniałą, zgraną ekipę i stać nas na bardzo wiele... Ale czy coś z tym zrobimy?Wydaje mi się, że z czasem ten dylemat sam się rozwiąże... 

Prawda jest taka, że "kto nie próbuje, ten nic nie traci, ale i nie zyskuje"...  W tym momencie nikt nie wie, jak daleko zajdzie nasza grupa.. Powiem tak, postaram się, aby zabrnęła wysoko, jednak potrzebuję- potrzebujemy waszej pomocy, bo sami wszystkiego nie ogarniemy! Jeżeli pomożecie i pokażecie na co was stać, jeśli nawiążemy owocną współpracę to stworzymy dzieła, o jakich nawet Nam się nie śniło!!! Na początku mogę popełniać błędy, więc z góry za nie przepraszam...

Przytoczę tutaj słowa Demokryta, który powiedział, iż "podziwiać należy wielkie czyny, a nie wielkie słowa", toteż postaram się nie rzucać słów na wiatr i naprawdę rozwinąć MAX oraz sprawić, by cieszyła się jeszcze większym prestiżem, jednak liczę na waszą pomoc! ;)

 

Pozdrawiam 

Gratuluje Batmen ty się leniłeś?  :haha:


HOT


#7 Batmen

Batmen

    Były moderator

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 369 postów
  • Serwer:PL19
  • Drużyna:Pełnoletni
Reputacja: 1161

Napisano 24 październik 2013 - 14:29

@up

A może nie? ^^

Przecież pod moim przywództwem grupa pracowała tylko nad paroma pomysłami, ale i tak żadnego nie zaprezentowała...

Więc tak - leniłem się.

:)

 

@StarsWoman 

Prawie się wzruszyłem czytając twój post ;(

^^

Naprawdę pięknie rozpoczęłaś swoje przywództwo w MAX :)


  • Mały Głód i TheXtraPixelXD lubią to

QWsKv4x.png

(obrazek powyżej to link ^_^)


#8 Yankes

Yankes

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 473 postów
  • Serwer:PL26



Reputacja: 195

Napisano 24 październik 2013 - 20:35

Witajcie, otóż z dniem dzisiejszym dołączam do MAX, mam nadzieję że już niedługo lepiej się poznamy :)

Pozdrawiam.


  • StarsWoman i Batmen lubią to

#9 patrykos131

patrykos131

    Miłośnik forum

  • Banned
  • PipPipPipPip
  • 209 postów
  • Miejscowość:K-ce
  • Serwer:PL3
  • Drużyna:Nie umiem napisać nazwy ...
Reputacja: 135

Napisano 26 październik 2013 - 13:03

Wczoraj , dołączyłem do Maksymalnie Kreatywnych mam nadzieję że się zakolegujemy i przywrócimy dawną świetność forum :) .


  • StarsWoman, Mαятιиιo i Batmen lubią to

Daj laika zią : D


#10 Tajniak01

Tajniak01

    Miłośnik forum

  • Members
  • PipPipPipPip
  • 245 postów
  • Serwer:PL4
Reputacja: 250

Napisano 26 październik 2013 - 13:12

mam takie pytanie

Skoro przyjęto nowych członków, dlaczego nie jest to wpisane?



#11 StarsWoman

StarsWoman

    Była Supervisorka

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1169 postów
  • Miejscowość:Poznań



Reputacja: 1384

Napisano 26 październik 2013 - 13:19

mam takie pytanie

Skoro przyjęto nowych członków, dlaczego nie jest to wpisane?

 

Niektórzy członkowie nie zostali jeszcze wpisani na listę, ponieważ nie mają do końca ustalonych funkcji, które będą pełnić- rang.... Najprawdopodobniej zmieni się to dzisiaj, więc naprawdę nie masz czym się przejmować ^^

 

Pozdrawiam   ;)


  • patrykos131 i Batmen lubią to

#12 Herts

Herts

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 353 postów
Reputacja: 50

Napisano 28 październik 2013 - 13:52

z dniem 28.10 dochodze  do grupy :P



#13 StarsWoman

StarsWoman

    Była Supervisorka

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1169 postów
  • Miejscowość:Poznań



Reputacja: 1384

Napisano 28 październik 2013 - 17:18

z dniem 28.10 dochodze  do grupy :P

 

Coś mi się nie wydaje ^^

 

A przynajmniej nic mi o tym nie wiadomo ;)


  • Mr_Master lubi to

#14 Roronoa Zoro

Roronoa Zoro

    Znawca

  • Banned
  • PipPipPip
  • 128 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:Dubi
  • Drużyna:MVND
Reputacja: 85

Napisano 28 październik 2013 - 18:23

Wy coś macie robić bo minął miesiąc i nic nie widać poza tym że co kawałek kogoś przyjmujecie do tej grupy widmo :(  Starzy moderatorzy by się tak z wami nie cackali tylko pewnie grupę usunęli niż pozwolili żeby grupa widmo była na forum


  • Terjo, IronMen3neMnorI i Renne lubią to

#15 Bitman

Bitman

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 319 postów
  • Serwer:PL19
  • Postać:bit
  • Drużyna:HycOPodłogę
Reputacja: 325

Napisano 28 październik 2013 - 18:52

@up

Cierpliwości, obecnie mamy kilka pomysłów nad którymi pracujemy, chcemy po prostu, aby ten pomysł był na miarę naprawdę MAKSYMALNIE kreatywnych ;)



#16 Roronoa Zoro

Roronoa Zoro

    Znawca

  • Banned
  • PipPipPip
  • 128 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:Dubi
  • Drużyna:MVND
Reputacja: 85

Napisano 28 październik 2013 - 18:56

pomysły pomysłami ale grupa istnieje już 1 miesiąc i tylko słyszymy od jakiegoś czasu a konkretów brak :(



#17 StarsWoman

StarsWoman

    Była Supervisorka

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1169 postów
  • Miejscowość:Poznań



Reputacja: 1384

Napisano 28 październik 2013 - 19:09

Wy coś macie robić bo minął miesiąc i nic nie widać poza tym że co kawałek kogoś przyjmujecie do tej grupy widmo :(  Starzy moderatorzy by się tak z wami nie cackali tylko pewnie grupę usunęli niż pozwolili żeby grupa widmo była na forum

 

 

Niecały tydzień temu zabrałam się za MAX... Pisałam już, że npp. dzisiaj wprowadzę kilka niezbyt miłych zmian, aczkolwiek koniecznych... Dajcie mi chwilę...

 

PS Co do tylu przyjęć, to zaakceptowałam tylko kilka aktywnych osób i nie wiem, kim jest Herts ^^



#18 Batmen

Batmen

    Były moderator

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 369 postów
  • Serwer:PL19
  • Drużyna:Pełnoletni
Reputacja: 1161

Napisano 29 październik 2013 - 17:43

Hmm...

@Joker 

Rozumiem wszystko to co napisałeś. Od dziś ''OFICJALNIE MAKSYMALNIE'' bierzemy się do roboty.

Tą nową erę w działalności MAX zapoczątkuje post który za chwilę doda StarsWoman ;)

@Herts

Hmm?

O czymś nie wiemy? :D

@Roroana Zoro 

Rozumiem twoje sfrustrowanie...

Sam nie jestem zadowolony z tego, że MAX się leni - w tym ja także. 

Mogę ci obiecać że to się zmieni ;)

@StarsWoman

Akurat na twój post nie chce mi się odpowiadać - sorki :D

Mam tylko jedno słowo: Dajesz ^^


QWsKv4x.png

(obrazek powyżej to link ^_^)


#19 StarsWoman

StarsWoman

    Była Supervisorka

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1169 postów
  • Miejscowość:Poznań



Reputacja: 1384

Napisano 29 październik 2013 - 17:54

Tak jak obiecywałam- zapowiadane od kilku dni zmiany ^^
 
W tym momencie niestety muszę przyznać,  Jokerowi rację... Jako grupa istniejemy już od jakiegoś czasu a nie napisaliśmy razem jeszcze żadnego pomysłu! Ba, niektórzy nawet nie odpisują na wiadomości! Tak dalej być nie może i doskonale o tym wiecie!!! Od momentu przejęcia przeze mnie przywództwa nad grupą staram się ją rozwinąć i uaktywnić! Ale wydaje mi się, że przy obecnym składzie nic z tego nie będzie! MAX powinno składać się z osób kreatywnych, tryskających pomysłami, a tak nie jest! Widzę kilka osób, które mają potencjał, inne zaś nie robią praktycznie nic i tylko podcinają reszcie skrzydła! Wysyłałam do każdego z was wiadomości, prosiłam o większą aktywność, jednak bezskutecznie... Dlatego jestem zmuszona wprowadzić kilka zmian, które wielu z was zabolą... 
 
1. Dołączenie do MAX ma być przywilejem/prestiżem/nagrodą, nie zaś czymś normalnym! Toteż nie może wstąpić do nas każdy, bo tak mu się podoba (np. Herts....)
2 Zmieniamy zasady rekrutacji- od dziś sami będziemy szukać potencjalnych kandydatów, jeżeli ktoś napisze kilka ciekawych, perspektywicznych pomysłów może spodziewać się propozycji wstąpienia do grupy- zaproszenia! Użytkownicy wysyłający "podanie" muszą zaś dokładnie opisać dlaczego chcą być w MAX... A także pokazać wcześniejsze pomysły bądź uzdolnienia (prace, grafiki, teksty itp.)
3 Usunięci zostają nieaktywni członkowie! Bardzo mi przykro, ale uważam, iż nie są oni wystarczająco kreatywni i nie udzielają się w takim stopniu, by być u nas! 
a)  hot- zero kreatywności
b) AgentMateo- opisany jeden pomysł, w dodatku własny/stary
 
5 Wprowadzamy też listę członków "okresu próbnego" i "zwykłych", albo raczej niezwykłych- myślicieli i grafików!
 
Członkowie MAX:
 
Batmen- przywódca
StarsWoman- przywódca
Yankes- myśliciel
JustynaJażyna- grafik
Król Julian- myśliciel
Mαятιиιo- myśliciel
 
Okres Próbny (7 dni) :
patrykos131
Tajniak01
Bitman
 
 
Mamy być grupą KREATYWNĄ! Jeśli chcecie być tutaj tylko po to... by być, to musimy się pożegnać!
Nie mam zamiaru się poddawać, co jak co, ale to nie leży w mojej naturze! Dlatego wprowadzam krótki zarys/ plan na nadchodzący miesiąc:
- Obowiązuje nas co najmniej jeden pomysł w miesiącu- najlepiej jeden na tydzień! Nie ważne, czy wejdzie- ma być dobry i dopracowywany przez WSZYSTKICH!!! 
- Każdy członek  przeszukuje stare pomysły i wybiera najlepsze do modyfikowania- chodzi o drobne sugestie, propozycje rzucone przelotnie, które mogłyby troszkę polepszyć grę, ale nie w tej samej formie co pierwotnie ;)
- Wymagana jest aktywność- rozumiem, że wielu z was musi się uczyć/pracować, wyobraźcie sobie, że ja też i jakoś codziennie wygospodarowuje tą godzinkę/dwie na grę i forum... Czyli nie na darmo mówi się chcieć to móc!
- Nie piszecie tyle własnych "super pomysłów" na forum, tylko ładnie udostępniacie je w MAX, a następnie wspólnie je omawiajmy! Jeśli zależy wam na likach to autor pomysłu/pomysłodawca może go zamieścić na forum- gwarantuję, iż po wspólnym zastanowieniu głosów na tak będzie dużo, dużo więcej! 
 
 
Mam nadzieję, że od dziś będziecie aktywniejsi i naprawdę zaangażujecie się w pracę grupy....
I to chyba tyle na dzisiaj... Wiem, że za ten post część z was mnie znienawidzi- trudno, jakoś przeżyję ;)
 
Pozdrawiam ^^

Użytkownik StarsWoman edytował ten post 29 październik 2013 - 21:16


#20 AgentMateo

AgentMateo

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 288 postów
  • Miejscowość:Cieszyn
  • Serwer:PL1
  • Postać:AgentMateo
  • Drużyna:ŚMIERCIONOŚNY RÓJ
Reputacja: 130

Napisano 29 październik 2013 - 18:02

 

Tak jak obiecywałam- zapowiadane od kilku dni zmiany ^^
 
W tym momencie niestety muszę przyznać,  Jokerowi rację... Jako grupa istniejemy już od jakiegoś czasu a nie napisaliśmy razem jeszcze żadnego pomysłu! Ba, niektórzy nawet nie odpisują na wiadomości! Tak dalej być nie może i doskonale o tym wiecie!!! Od momentu przejęcia przeze mnie przywództwa nad grupą staram się ją rozwinąć i uaktywnić! Ale wydaje mi się, że przy obecnym składzie nic z tego nie będzie! MAX powinno składać się z osób kreatywnych, tryskających pomysłami, a tak nie jest! Widzę kilka osób, które mają potencjał, inne zaś nie robią praktycznie nic i tylko podcinają reszcie skrzydła! Wysyłałam do każdego z was wiadomości, prosiłam o większą aktywność, jednak bezskutecznie... Dlatego jestem zmuszona wprowadzić kilka zmian, które wielu z was zabolą... 
 
1. Dołączenie do MAX ma być przywilejem/prestiżem/nagrodą, nie zaś czymś normalnym! Toteż nie może wstąpić do nas każdy, bo tak mu się podoba (np. Herts....)
2 Zmieniamy zasady rekrutacji- od dziś sami będziemy szukać potencjalnych kandydatów, jeżeli ktoś napisze kilka ciekawych, perspektywicznych pomysłów może spodziewać się propozycji wstąpienia do grupy- zaproszenia! Użytkownicy wysyłający "podanie" muszą zaś dokładnie opisać dlaczego chcą być w MAX... A także pokazać wcześniejsze pomysły bądź uzdolnienia (prace, grafiki, teksty itp.)
3 Usunięci zostają nieaktywni członkowie! Bardzo mi przykro, ale uważam, iż nie są oni wystarczająco kreatywni i nie udzielają się w takim stopniu, by być u nas! 
a)  hot- zero kreatywności
b) AgentMateo- opisany jeden pomysł, w dodatku własny/stary
 
5 Wprowadzamy też listę członków "okresu próbnego" i "zwykłych", albo raczej niezwykłych- myślicieli i grafików!
 
Członkowie MAX:
 
Batmen- przywódca
StarsWoman- przywódca
Yankes- myśliciel
JustynaJażyna- grafik
Król Julian- myśliciel
Mαятιиιo- myśliciel
 
Okres Próbny (7 dni) :
patrykos131
Tajniak01
Bitman
 
 
Mamy być grupą KREATYWNĄ! Jeśli chcecie być tutaj tylko po to... by być, to musimy się pożegnać!
Nie mam zamiaru się poddawać, co jak co, ale to nie leży w mojej naturze! Dlatego wprowadzam krótki zarys/ plan na nadchodzący miesiąc:
- Obowiązuje nas co najmniej jeden pomysł w miesiącu- najlepiej jeden na tydzień! Nie ważne, czy wejdzie- ma być dobry i dopracowywany przez WSZYSTKICH!!! 
- Każdy członek, powtarzam KAŻDY przeszukuje stare pomysły i wybiera najlepsze do modyfikowania!
- Wymagana jest aktywność- rozumiem, że wielu z was musi się uczyć/pracować, wyobraźcie sobie, że ja też i jakoś codziennie wygospodarowuje tą godzinkę/dwie na grę i forum... Czyli nie na darmo mówi się chcieć to móc!
- Nie piszecie tyle własnych "super pomysłów" na forum, tylko ładnie udostępniacie je w MAX, a następnie wspólnie je omawiajmy! Jeśli zależy wam na likach to autor pomysłu/pomysłodawca może go zamieścić na forum- gwarantuję, iż po wspólnym zastanowieniu głosów na tak będzie dużo, dużo więcej! 
 
 
Mam nadzieję, że od dziś będziecie aktywniejsi i naprawdę zaangażujecie się w pracę grupy....
I to chyba tyle na dzisiaj... Wiem, że za ten post część z was mnie znienawidzi- trudno, jakoś przeżyję ;)
 
Pozdrawiam ^^

 

zaraz czyli nie jestem już w grupie?

A co mam zrobić żeby się znowu dostać


ufsq.png





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych