Skocz do zawartości


Zdjęcie
- - - - -

Gazetka Forumowa #34 z... Mankan

Gazetka Forumowamichael007 Katika Gluptas31 Mankan Odznaki Nadzwyczajne Moderatorzy 100 Rocznica 11 listopada

  • Please log in to reply
19 odpowiedzi w tym temacie

#1 michael007

michael007

    Były moderator

  • Journalists
  • 855 postów
  • Miejscowość:Olsztyn
  • Serwer:PL7
  • Drużyna:SS






Reputacja: 1074

Napisano 11 listopad 2018 - 00:09

LOGO-11-LISTOPADA.png

 

 

Tak się czasem zdarza, że jednego dnia mamy 2 szczególne wydarzenia. Jednym z nich jest już jak pewnie zauważyliście nowa gazetka. Zaraz ją przeczytacie, jednak pozwólcie najpierw powiedzieć słów kilka o drugim wydarzeniu, zdecydowanie ważniejszym, jakim jest Narodowe Święto Niepodległości. Dokładnie 100 lat temu Polska odzyskała niepodległość po 123 latach zaborów. Dzień szczególny dla wszystkich Polaków, a że jesteśmy na polskim forum to nie widzieliśmy innej możliwości jak o tym nie napomknąć.

 

Pora wrócić już do wirtualnego świata, jakim jest Hero Zero i zanurzyć się w tym wszystkim co dla Was przygotowaliśmy ;)

 

 

kartka-z-kalendarza-11-listopada.png

 

 

 

Newsy

 

Forum

 

21 października ogłoszono Mankana nowym moderatorem.

 

3 listopada pojawiłą się kolejna odsłona Garażowego Przeglądu. Odbiór czytelników i sama praca osoby przeprowadzającej wywiad pokazuje, że nie ważne co robisz, zawsze musisz się do tego przyłożyć. Rady z poprzedniej Gazetki zostały wcielone w zycie. Cieszymy się, że jesteśmy dla Was wzorem do naśladowania   :super:

 

5 listopada CrazyWoman zostałą odznaczona gwiazdką! Hem hem hem, tylko za co one są?  :D 

 

Gra

 

Od 27 do 28 października mieliśmy bonusowy weekend, w którym oprócz podwójnej ilości energii, dostępna była wyjątkowa ofetka oponek z 5 dniowym zmysłem bohatera.

 

oszusci.png

 

bonus.png

 

bonus2..png

 

 

Od 29 października do 4 listopada trwał wielki halloweenowy event. Oprócz tego 15 przedmiotów ze specyfikacją halloweenową, 2 towarzyszy plus zestaw oponek gwarantujący część setu Bohatera Strasznego Żartownisia.

 

Hallowin.png

 

Hallowin-nagrody.png

 

Hallowin-lista.png

 

 

6 listopada zaś zostały wprowadzone kolejne, co 3 tygodniowe unowocześnienia do gry.

 

 

Nowe funkcje

Ogólne

 

* Heroizm został rozbudowany po raz kolejny o nowe zadania.

* Nagrodami za wykonanie nowych zadań są części od nowo wprowadzonego setu.

* Ułatwili Nam wgląd na to ile można wydać, by nie trudzić się z zadaniami, tylko sobie je odchaczyć zawartością portfela.

* Bohaterskie Czyny zostały wzbogacone kolejnymi poziomami poszczególnych zadań.

* I teraz hit. Wszyscy, który dzielnie walczyli w Solo HeroConach, mieli osiągnięcia i zaliczali jeszcze nie wprowadzone zadania w Bohaterskich Czynach... będą musieli zrobić to jeszcze raz. Słitaśnie.

 

 

Konserwacja

Ogólnie

 

* Problem z przewijką listy znajomych został naprawiony.

* Magicznie latające przedmioty zostały pozbawione swych umiejętności.

* Błędy nie wypisane zostały naprawione. Osobiście uwielbiam ten zapisek.

 

Mobilnie

* Od teraz w widoku stroju możemy zobaczyć poziom towarzysza, który wcześniej był ukryty.

 

 

Jakże biedna i mało ciekawa dyskusja jest prowadzona, bądź już umarła na temat ww. zmian.

 

 

Od 10 do 11 listopada w grze mogliśmy dwa razy odświeżyć lumpeks plus kupić pakiet oponek, w którym znajdował się uchwyt modyfikacji.

 

Screenshot_20181110-002703.png

 

Screenshot_20181110-002657.png

 

2-dzien.png

 

 

Forumowa przypominajka

 

d) Reklamy komercyjne, polityczne lub inne pochodzące od zewnętrznych oferentów, jak również świadczenia; usługi oraz dyskusje, których treści w znacznym zakresie dotyczą konkurencyjnych produktów.

 

Dzisiaj między innymi poruszymy tematy tabu!  :D Jak każdy wie, nie wolno chwalić kogoś z tej samej paczki na ich oczach, bo w nie kole. Tak i w tym przypadku, każde napomknięcie na temat kogoś z konkurencji, która stara się przebić Hero Zero może być dla twórców krzywdzące, a dla Was banujące. 

 

Skoro już jesteśmy na podwórku superbohaterów, starajmy się rozmawiać tylko na ich temat, a nie porównywać, wychwalać jak to u inny fatałaszki są bardziej odważne lub te monety to w u innych są bardziej okrągłe. 

 

Pamiętajmy, aby nie narobić sobie problemów tylko dlatego, że gramy w inne gry i coś Nam się podoba w niej na tyle, że byśmy chcieli, aby i tutaj to zostało wprowadzone. Jak już staramy się być "odkrywczymi" to starajmy się troszkę udoskonalić pomysły kogoś, bo odkrywanie drugiej, a jednak tej samej Ameryki nie jest wcale odkrywcze  :D

 

 

 

Odznaki
 
Kilka miesięcy temu na forum krążyły pogłoski o ewentualnych nowych odznakach na forum. Coś ostatnio słuch o nich zaginął, lecz jest to zbyt ciekawy temat, aby tak po prostu o nim zapomnieć. Udałem się więc z zapytaniem do byłej już administratorki Scotiś, która wyjaśniła, że z braku czasu nie była wstanie wprowadzić ich samodzielnie, dlatego też los nowych odznak leży w Naszych rękach i to od Nas zależy czy takie powstaną. Musimy wspólnie razem przedstawić gotowy projekt, za co te odznaki chcemy i oczywiście grafikę, a przynajmniej zarys. W dopracowaniu mogą pomóc moderatorzy, gdyż posiadają talent rysowniczy.
 
Gazetka forumowa znana z tego jest, że zawsze robi ten pierwszy krok i tym razem tak będzie i przygotowaliśmy projekt nowej odznaki.  Pomysł inspirowany był tematami z tego działu.
 
Nie może tak być, że moderatorzy walczą co miesiąc o odznakę MOM (moderator ostatniego miesiąca), a zwykli użytkownicy mogą tylko stać z boku i bić brawa. Nam też się należy co nieco od życia i proponujemy wprowadzenia odznaki NFM (najlepszy forumowicz miesiąca), odznaka przyznawana co miesiąc dla jak sama nazwa wskazuje najlepszego użytkownika. Odznaka byłaby przechodnia, to znaczy, w jednym miesiącu tylko jedna osoba mogłaby szpanować tą odznaką. Dostawało by się ją w sposób następujący. Raz na miesiąc, moderatorzy obserwując codziennie forum wyznaczaliby 5 użytkowników, którzy według nich najwięcej dają z siebie dobrego dla forum. Kryteriami mogłyby być pisane sensowne tematy, pomoc dla innych, udzielanie się na ShoutBoxie. Gdy już tych 5 osób zostało by wybrane, to przyszedł by czas na głosowanie, w którym każdy posiadający konto mógłby oddać jeden głos. Wiadomo, kto tych głosów uzyskałby największą ilość wygrałby i został najlepszym użytkownikiem miesiąca.
 
Co sądzicie o tym pomyśle?
 
odznaka.png
 
order-miesiaca.png
 
waga-ciezka.png
 
Rzuciliśmy okiem na inne fora, na których jest o wiele więcej odznak, niż u Nas. Stwierdziliśmy, że te Nasze za polubienia po pierwsze są poziomu francuzów, czyli gorzej niż źle, a po drugie mało nawiązują do samej Naszej narodowości. Patrząc na greckie forum widzimy znaczne i wyraziste elementy przypisane idealnie do tego, skąd pochodzą. Mamy małą próbkę tego jak mogą wyglądać nowe odznaki za polubienia, posty, czy tzw. forumowicz miesiąca. Jak Wam się widzi taki rodzaj? Macie jakiś inny pomysł, wyobrażenie, bądź coś zaczęliście robić sami, śmiało piszcie, w grupie siła, stworzymy coś nieziemskiego!
 
 
 

Nadzwyczajnie niesprawiedliwie

 

Nie raz, pewnie nie jeden z Was przy robieniu nadzwyczajnych normalnie, ale i w trakcie Hero Conu poczuł pewnego rodzaju niesprawiedliwość płynącą ze strony twórców. 

Otórz, przy robieniu zadań w trybie normalnym mogliśmy robić je raz na 5 dni. Jednak w momencie trwania turnieju mamy możliwość klikania zadań co 24h.

 

czas-nadzwyczajne.png

 

Część cieszy się z tego, lecz jest grupa, która uważa to za męczarnie i cieżko im to idzie. Dlatego również, że moim zdaniem jak ktoś jest na tyle zdeterminowany i podejmuje drastyczne kroki wydając oponki na rozpoczęcie walki szybciej zostaje najnormalniej w świecie ździerany i okradany. 

Gracze wiedzą, że są 3 możliwości skrócenia godzinnego oczekiwania na zdanie, które Nam nie poszło:

* bateria (bateria+bateria=walka)

* oponki (2 oponki = wolny atak)

* telewizorek (skrócenie o 30 min/30 min oczekiwania)

 

oponki-nadzwyczajne.png

 

 

 

Wywiad

 

Nowe wydanie, kolejny wywiad, z najnowszym moderatorem. Po co czekać, aż da Nam się poznać, kiedy możemy wziąć go na przepytki. Ciekawy człowiek, który ma dużo do powiedzenia. Zapraszam.

 

 

michael007: Na początek możesz się przedstawić, jak masz na imie, ile lat i w jakich okolicach mieszkasz?
 
Mankan: Cześć   :papa:  Zawsze chciałem mieć na imię Mikołaj, ale niestety dali mi tak dopiero na drugie. Wołajcie na mnie Mankan, będę wiedział o kogo chodzi. Mam 21 lat i zamieszkuję górny śląsk   :smile:
 
 
michael007: 21 lat to wiek nauki. Studia, uczelnie wyższe, itp. Nie masz z tym problemu by pogodzić swoją edukacje ze stanowiskiem moderatora?
 
Mankan: Dochodzi również do tego praca, którą mam w tygodniu. Szkołę zaś mam weekendowo. Nie ma w tym żadnego problemu, aby to pogodzić. Zawsze znajdzie się na wszystko czas   :smile:
 
 
michael007: Czy sam podjąłeś decyzje o wysłaniu podania, czy ktoś Cię do tego przekonał?
 
Mankan: Sam podjąłem tą decyzję   :smile:
 
 
michael007: Coś specjalnego wydarzyło sie w Twoim życiu, że postanowiłeś złożyć podanie, czy byl to impuls?
 
Mankan: Można powiedzieć, że impuls. Po wielu latach przegranych w HeroZero chciałem móc doznać czegoś nowego, spróbować się rozwijać również w czymś innym dlatego złożyłem podanie    :smile:
 
 
michael007: Kiedy po raz pierwszy zajrzałeś na Nasze forum? Bo rozumiem, ze oprócz oficjalnego konta, miałeś też prywatne.
 
Mankan: Na forum HeroZero zajrzałem pierwszy raz już w 2012. Jednak swoje pierwsze prywatne konto posiadam od 2013.
 
 
michael007: Co myślisz o obowiazku zakładania nowego konta na potrzebe bycia moderatorem?
 
Mankan: Jest to jak najbardziej wskazane i popierane przeze mnie, aby móc anonimowo korzystać z gry.   :smug:
 
 
michael007: Nie raz przekonaliśmy się, że forumowicze potrafią być bardzo dociekli i odkrywczy. Uważasz, że jesteś w stanie zachować anonimowość, a może prędzej czy później ktoś odgadnie kim jesteś - zwłaszcza, że zdradzają Was 3 wpomki na najwyższym poziomie, co w grze jest rzadkością.
 
Mankan: Prędzej czy później na pewno znajdzie się detektyw Monk, który odgadnie kim jestem. Trudno jak się tak stanie będę starał radzić sobie z tym podobnie jak wielu "odkrytych" przede mną.
 
 
 
michael007: Skoro jesteś świadom sytuacji, że tak czy siak szydło wyjdzie z worka, jest sens owijać to tak wielka tajemnica? 
 
Mankan: Wiele zależy od tego co się ukrywa, przed kim się ukrywa i w jaki sposób się ukrywa. Niewiele osób ma prawdziwy dystans do tej gry, nie zawsze wiesz kto siedzi po drugiej stronie ekranu i co mu przyjdzie do głowy. Tak, uważam że jest sens nie ujawniania tożsamości nie tylko moderatorów, ale również graczy. Jeśli mimo wszystko ktoś się na to decyduje jest to już jego indywidualna sprawa.
 
 
 
michael007: Wybrałeś sobie samemu nick Mankan, czy zostało Ci to z góry narzucone?
 
Mankan: Wybrałem go sam   :smile:
 
 
michael007: W porównaniu forum z Twojej pierwszej wizyty, a teraz uważasz, że zmieniło się na lepsze, czy gorsze? 
 
Mankan: Jasne, że na lepsze. Przez tyle lat strasznie się wszystko rozwinęło.
 
 
michael007: Czy dostrzegasz jakieś różnice między byciem zwykłym forumowiczem, a moderatorem? Twoje podejście do forum przed awansem uległo zmianie po nim?
 
Mankan: Prócz tego, że wyrosły mi skrzydła i świetlisty owal nad głową niewiele się zmieniło... No może poza tym, że kiedy odczuwam potrzebę dowalenia komuś to muszę wbić sobie cyrkiel w palec żeby mi przeszło   :smile:  A tak zupełnie poważnie to tak, jest spora różnica. Zadaniem moderatora jest przede wszystkim pilnowanie na forum i tego, aby użytkownicy przestrzegali regulaminu. Nawet jeśli mamy swoje poglądy i zadania.. nawet jeśli się z czymś zgadzamy bądź też nie - to ma teraz mniejsze znaczenie. Naszą rolą nie jest ocenianie innych, lecz dbanie o to, aby każdy gracz mógł w pełni korzystać z tego miejsca i z możliwości jakie ono daje.
 
 
michael007: Dopiero poznajesz/uczysz się technik moderowania, czy może na innych forach byłeś na podobnych stanowiskach?
 
Mankan: Nie jest to mój pierwszy raz lecz pozostawię dla siebie gdzie udało mi się pełnić już ta funkcję.   :cicho:   Cały czas uczę się czegoś nowego i buduję to doświadczenie z dnia na dzień.   :super:
 
 
michael007: Po tych pierwszych dniach bycia moderatorem możesz stwierdzić, że od razu odnalazłeś się na tym stanowisku, czy cały czas docierasz się z zespołem i obowiązkami?
 
Mankan: Trzeba przyznać, iż jest to coś nowego. Są inne obowiązki i staram się ich przestrzegać. Jak wspomniałeś, jestem dopiero kilka dni moderatorem więc będę nabierał coraz to większego doświadczenia.   :super:
 
 
michael007: Jak się więc odnajdujesz w charakterze pierwszej pomocy na forum?
 
Mankan: Ciekawe zajęcie i pozwala na wiele rzeczy spojrzeć z innej perspektywy. A jak sobie radzę? To już pozostawiam Waszej ocenie.
 
 
michael007: Myślisz, że moderator powinien zawierać przyjaźnie na forum, czy zachowywać dystans, by w razie potrzeby nie mieć problemu z ukaraniem forumowicza?
 
Mankan: Ciężko traktować jednakowo wszystkich użytkowników, jeśli ktoś od lat korzysta z forum i doskonale zna regulamin, wtedy jego nieodpowiednie zachowanie, spotyka się niejednokrotnie z ostrzejszą reakcją niż wobec nowego użytkownika. Co do osobistego dystansu w stosunku do osób znajomych, myślę, że każdy z nas musi się z tym zmierzyć i chociaż nie jest to czasem łatwe, postąpić właściwie. Myślę, że jest to największy sprawdzian naszej uczciwości i żetelności.  :smug:
 
 
michael007: Mimo, że reguły są jasne i klarowne, czasami moderatorzy oszczędzają niepokornych forumowiczów i unikają wlepiania im banów. Czy Ty należysz do grupy srogich, czy przeciwnie, nie masz problemu z przymknięciem oka i ograniczasz się do słownego upomnienia?
 
Mankan: Regulaminy są po to, aby je przestrzegać. Jestem osobą, która woli porozmawiać i poinformować o błędzie, który został popełniony. Ale w sytuacjach, które potrzebują natychmiastowej reakcji trzeba być stanowczym.
 
 
michael007: Stawiasz sobie jakieś cele na tym stanowisku. Planujesz osiągnąć coś, co sam sobie zaplanowałeś? Czy posiadasz ambicje, aby któregoś dnia zostać Adminem w Teamie Hero Zero? 
 
Mankan: Zaplanowałem zostać moderatorem i to się udało. Teraz wszystko zależy ode mnie oraz od mojego czasu i zaangażowania  :smug: Co do ambicji, to żaden wstyd jak je masz. Jeśli nie aspirujesz aż tak wysoko też nie oznacza ich braku. Najważniejsze, aby każdy z Nas mógł z siebie dawać tyle na ile pozwala mu czas i możliwości, wtedy bez względu na zajmowane stanowisko, zostanie dobrze zapamiętany.
 
 
michael007: Czasu i zaangażowania, powiadasz. Ile wiec go poświecasz na nadzorowanie forum? Uważasz, że jest to wystarczajaca ilość? Uważasz, że ilość czasu przekłada sie na jakość pracy?
 
Mankan: Jak najbardziej ilość czasu przekłada się na jakość pracy. Nie jestem w stanie dokładnie Ci określić ile takiego czasu poświęcam dziennie na nadzorowanie forum, lecz jest to na pewno kilka godzin rozłożonych na cały dzień   :smile:
 
michael007: Jeden moderator jest dobrym grafikiem, drugi potrafi rozluźniać napiętą atmosferę, trzeci jeszcze coś innego. A Ty jakie masz atuty?
 
Mankan: Ja lubię dobrze zjeść i długo pospać i to mnie wprawia w pozytywny nastrój, którym zarażam innych   :P
 
 
michael007: Coś znajduje się na forum, co jest Twoim ulubionym kącikiem? A może jeszcze czegoś Ci w nim brakuje?
 
Mankan: Bardzo podobają mi się opinie i sugestie graczy. Niektóre są naprawdę świetne i czasem ja chciałbym, aby to czy tamto zostało wprowadzone do gry.. niestety prawda jest taka, że ciężko, aby Playata wprowadziła wszystko, wgrywają więc te najciekawsze i najlepiej dopracowane... Tak czy owak dział jest jednym z najciekawszych na forum i może wpływać na wszelkie zmiany w grze.
 
 
michael007: Jakie są według Ciebie plusy i minusy forum?
 
Mankan: Zależy z czyjej perspektywy  :smile: Wielkim plusem jest to, że ludzie z wielu serwerów mogą się tu spotkać i wymieniać doświadczeniami.. Zaś minusem to, że wiele osób zapomina o tym czemu to miejsce powinno służyć i starają się załatwić tutaj swoje prywatne sprawy lub porachunki   -_-
 
 
michael007: Z tego, co forumowicze zamieszczaja pod tematem dyskusyjnym i komentarze pod GP, widać, że oczekują zmian. Jak byś sie szerzej do tego odniósl. Twoim zdaniem są one dobre, czy faktycznie przydałaby się im mała rewolucja?
 
Mankan: Forum jest miejscem przede wszystkim dla graczy, jeżeli tego typu inicjatywy jak GP, nie cieszą się zainteresowaniem lub nie spełniają oczekiwań użytkowników, nie widzę przeszkód aby to zmienić. Nie wszystkim oczekiwaniom jednak jesteśmy w stanie sprostać. Niejednokrotnie wykraczają one poza ramy naszych możliwości. Odnoszę wrażenie, że wiele osób wykorzystuje to miejsce do wyładowania swoich frustracji i niezadowolenia z gry. Często obwiniając o wszystko moderacje forum lub oczekując wprowadzenia natychmiastowych zmian. Nie każdy rozumie czemu to miejsce ma służyć. Rewolucja w garażowych przeglądach? Na pewno tego chcecie   :smug: ?
 
 
michael007: Czy mógłbyś przypisać jakiś forumowiczów do określeń:
 
mądrala - @CrazyWoman  :*
maruda- @Minerva  :hlehle:
śmieszek- @Gluptas31  :huhu:
 
W imieniu całej redakcji dziękujemy serdecznie za udzielony wywiad i szere odpowiedzi, które z pewnością pozwoliły poznać Cię troszkę lepiej. Życzymy owocnej pracy na objętym stanowisku!
 
 
 

Moderatorzy w cyferkach

 

W tym wydaniu postanowiliśmy porównać osiągnięcią moderatorów na przełomie tych 3 tygodni między numerami. Pod uwagę braliśmy ilość zamieszczonych postów, odwiedzin na ich profile, jak i polubienia zamieszczanych przez Nich treści. 

 

modki.png

 

 

 

Kącik zabaw

 

W dzisiejszym kąciku nie damy nic nowego, a dlaczego? Gdyż nie udało Wam się rozszyfrować poprzednich zagadek, dlatego odgrzewamy kotlet i rozpisujemy Wam je jeszcze prościej, by zrobienie ich było łatwiejsze. A dlaczego warto je zrobić - a warto - bo czeka dla śmiałka, który pierwszy ją wykona, Nasza kolekcjonerska moneta!   :moneta:

 

 

1. Na początek krzyżówka. Każdy dobrze z Was wie o co chodzi z krzyżówkami. Do podanych informacji trzeba dobrać odpowiednie słowo, by zmieściło się w wyznaczone kratki. Do dzieła!

 

krzyzowka.png

 

1. Automatyczna klimatyzacja używana w konkretnym miejscu.
 
2. Rozkładany epicki przedmiot, ułatwiający widoczność w ciemności.
 
3. Towarzyszy mu niebieska poświata, jednakże jest gorszy jakościowo od fioletu.
 
4. Bez nich bohater daleko by nie zaszedł.
 
5. ... scyzoryk, który bohaterowie chowają w niespotykanym miejscu. Służy do nie jednej czynności patrząc na nazwę. 
 
6. Z reguły męskie ubranie wizytowe - wyglądem odbiegający od tradycji - jednakże i Panie mogą go założyć.
 
7. Najcenniejsze pod względem Hero Con. Można zarobić jednorazowo 9 pkt.
 
8. Bez niego ciężko by było utrzymać spodnie w kupie.
 
9. Rzadki, jednak częsty. Dobrze, że spotykany, inaczej lądowanie bohatera byłoby jego ostatnim. Bez niego skok z samolotu byłby niemożliwy.
 
10. Najczęściej takiego rodzaju są rzeczy. Zdobią i ulepszają specjalnie przygotowany ekwipunek na zadania nadzwyczajne.
 
11. Z nią każdy bohater wygląda jak prawdziwy.
 
 

2. Nie można nazywać się superbohaterem w momencie, w którym nie potrafi się złamać ściśle zakodowanego szyfru! O co chodzi dokładniej? Do każdej podanej litery przypisana jest inna. Wystarczy znaleźć sposób, w jaki została ona podmieniona, a hasło wyjdzie samo. Pamiętajcie, że całe hasło zaszyfrowane jest w ten sam sposób.

 

szyfr.png

 

3. Ten oto poniżej przestawiony zawijasek ma sens w momencie, w którym dokładnie wczytacie się w polecenie. Nasz towarzysz Pumpkin ma ochotę na zakupy, ale żeby je zrobić potrzebuje monet. Pomóżcie mu kupić prezenty świąteczne! Jedna jedyna zasada - NIE MOŻNA OMIJAĆ PRZEJŚĆ MIĘDZY POZIOMAMI. Startujecie i w momencie, kiedy macie pierwszy skręt, skręcacie. Idąc dalej prosto wbijacie pod prąd  :D Komu uda się uzbierać najwięcej monet? Psss. Derpciu, monety są plastikowe.

 

spirala.png

 

 

 

Suchary

Do czego śpiewa pączek?

Spoiler

Jak nazywa się pies, którego coś boli?

Spoiler

W którym miesiącu spadają kartki świąteczne?

Spoiler

Jak się nazywają majtki do spania?

Spoiler

Jaki nick w grze ustawia sobie Ola?
Spoiler

W jakie dni pokrzywy nie parzą?

Spoiler

Jak się nazywa pamięć wilka?

Spoiler
 
 
 

 

 

 

Zakończenie

 

Wszysko na tym świecie ma swój początek i koniec. Tak samo Nasze wydanie początek był, czas przyszedł na koniec. Nie będziemy się tutaj rozpisywać jak to Nam miło, że jesteście - bo to wiecie; nie będziemy pisać jak to się zawsze cieszymy z każdej opinii - też to wiecie; jak i że smutno Nam, bo to już koniec - ale nie tylko Nam, prawda?  :*  Trzymajcie się ciepło, bo niedlugo przyjdą do Nas zimowe dni, a z nimi mróz, śnieg iii... święta,ferie,ach, aż się człowiek rozmarzył! Kto się nie może doczekać? Do zobaczenia jednak szybciej w kolejnym numerze, niż na sankach   :papa:

 

Wydanie opracowali: michael007, Katika, Gluptas31


Użytkownik michael007 edytował ten post 11 listopad 2018 - 00:14

REDAKTOR NACZELNY GAZETKI FORUMOWEJ


#2 ewa47

ewa47

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 414 postów
  • Miejscowość:Ionia
  • Postać:Irelia Xan
  • Drużyna:Placidium Navori






Reputacja: 1702

Napisano 11 listopad 2018 - 00:27

Świetny wywiad. Cała reszta też jak zwykle na najwyższym poziomie :super:


  • michael007 i Gluptas31 lubią to

           Irelia


#3 Gluptas31

Gluptas31

    Ekspert

  • Journalists
  • 352 postów
  • Serwer:PL7
  • Postać:Gluptas31
  • Drużyna:Gluptasolandia






Reputacja: 1694

Napisano 11 listopad 2018 - 02:16

Co? Mnie przypisać do określenia śmieszek, co to za pomysły Panie Moderatorze? :D

gluptas1.gif


#4 McFrytka

McFrytka

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 63 postów
  • Serwer:PL17
  • Postać:McFrytka
  • Drużyna:Poena Capitis






Reputacja: 54

Napisano 11 listopad 2018 - 11:00

Pumpkin

http://prntscr.com/lgx7qn

 

Krzyżówka

http://prntscr.com/lgxah6

 

Szyfr

Niestety dla mnie za trudny :D

 


  • michael007 i Gluptas31 lubią to

#5 sarkazm

sarkazm

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 91 postów
  • Serwer:PL1
Reputacja: 117

Napisano 11 listopad 2018 - 11:08

krzyżówka 

 

1. MASKA

2. NOKTOWIZOR

3. RZADKI

4. BUTY

5. WIELOFUNKCYJNY

6. GARNITUR

7. EPICKI

8. PASEK

9. SPADOCHRON

10. ZWYCZAJNE

11. PELERYNA

 

Pozostałe zagadki nadal beznadziejne. Co numer, to gorzej.

Zawiodłem się.

 

Sama gazetka - dobra.

Szału nie ma. 



#6 Katika

Katika

    Była moderatorka

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 311 postów
Reputacja: 463

Napisano 11 listopad 2018 - 12:43

Sarkazm...

Wszystkie zagadki, których nie umiesz zrobić określasz mianem "beznadziejnych". Bardzo miło to słyszeć gdy na jednej takiej spędzam kilka godzin aby wymyśleć, dopracować i przelać na komputer. Jak zabawy są ciągle w tej samej kategorii to nudno bo nic nowego. Jak coś innego to fuj ble bo nie można rozwiązać. Zagadki są dla wszystkich forumowiczów, każdy może je rozwiązywać.

W przyszłym numerze będzie kilka zabaw z jednej "rodziny" a do zgarnięcia moneta "Sokole oko".

Co do szyfru, jest to przesunięcie całego alfabetu o 5 oczek. Jeśli ktoś chce jeszcze jedną wskazówkę, dajcie znać, a pomogę!
  • michael007 i Gluptas31 lubią to

#7 Krisss1235pl

Krisss1235pl

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 546 postów
  • Serwer:PL20
  • Postać:Krisss1234pl
  • Drużyna:The Tigers (pl20)
Reputacja: 365

Napisano 11 listopad 2018 - 14:08

Dobra gazetka :P


Użytkownik Krisss1235pl edytował ten post 11 listopad 2018 - 14:09

  • michael007 lubi to

^^


#8 xCrazyWolf

xCrazyWolf

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 77 postów
  • Miejscowość:Yokio
  • Serwer:PL21
  • Postać:DarmeY
  • Drużyna:Sectumsempra
Reputacja: 50

Napisano 11 listopad 2018 - 23:02

Fajnie się czyta. Szanuję za czas włożony w tworzenie tych gazetek. 


  • Gluptas31 lubi to

#9 Pablo Escobar

Pablo Escobar

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 457 postów
  • Serwer:PL2
  • Drużyna:Respect Team






Reputacja: 290

Napisano 11 listopad 2018 - 23:34

super



#10 Assuano

Assuano

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 491 postów
  • Miejscowość:Far, far away
  • Serwer:PL14
  • Drużyna:Demoniczny Psychiatryk






Reputacja: 1374

Napisano 11 listopad 2018 - 23:51

Gazetka ogólnie w porządku  :super: Zagadek nie oceniam bo nigdy żadnych nie rozwiązywałem więc nie mam porównania  :smug:


  • Gluptas31 lubi to

#11 Katika

Katika

    Była moderatorka

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 311 postów
Reputacja: 463

Napisano 12 listopad 2018 - 12:02

Gazetka ogólnie w porządku  :super: Zagadek nie oceniam bo nigdy żadnych nie rozwiązywałem więc nie mam porównania  :smug:



Moze warto sprobowac :D :smug:

#12 Assuano

Assuano

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 491 postów
  • Miejscowość:Far, far away
  • Serwer:PL14
  • Drużyna:Demoniczny Psychiatryk






Reputacja: 1374

Napisano 12 listopad 2018 - 12:40

Moze warto sprobowac :D :smug:

Niech inni się w to bawią  :smug: Ja już za stary na takie rzeczy  :haha:  :huhu:


  • Piteros321 lubi to

#13 Katika

Katika

    Była moderatorka

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 311 postów
Reputacja: 463

Napisano 12 listopad 2018 - 16:44

Niech inni się w to bawią  :smug: Ja już za stary na takie rzeczy  :haha:  :huhu:



Na takie rzeczy nigdy nie jest się za starym. Zawsze warto aby mózg miał trochę innego zajęcia, z pewnością wyjdzie to każdemu na plus ;)

#14 TheDerpciakPL

TheDerpciakPL

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 850 postów






Reputacja: 1267

Napisano 12 listopad 2018 - 17:17

Mam takie wrażenie, że redakcja nie traktuje mnie poważnie  :haha:

pumpkinpn_qwhwsaw.png


05a5fb1ed4e64.gif


#15 CrazyWoman

CrazyWoman

    Były Moderator

  • Members
  • PipPipPip
  • 141 postów
  • Miejscowość:Gdzieś na końcu świata
  • Serwer:PL24
Reputacja: 198

Napisano 12 listopad 2018 - 18:51

Mankan Ty nasza gwiazdo  :smug:  :smug:


  • Mankan lubi to

#16 Katika

Katika

    Była moderatorka

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 311 postów
Reputacja: 463

Napisano 12 listopad 2018 - 19:21

Mam takie wrażenie, że redakcja nie traktuje mnie poważnie  :haha:
pumpkinpn_qwhwsaw.png



Jestes mistrzem :D gratuluje kreatywnosci :D oczekuj niespodzianki w przyszlym wydaniu :D
  • TheDerpciakPL i Scottie lubią to

#17 TheDerpciakPL

TheDerpciakPL

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 850 postów






Reputacja: 1267

Napisano 12 listopad 2018 - 19:55

Jestes mistrzem :D gratuluje kreatywnosci :D oczekuj niespodzianki w przyszlym wydaniu :D

Mam nadzieję, że to będzie jakaś łamigłówka trudna do rozwiązania nawet dla mnie :D


05a5fb1ed4e64.gif


#18 Scottie

Scottie

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 451 postów






Reputacja: 895

Napisano 12 listopad 2018 - 20:34

Oto, mam nadzieję, że dobrze rozwiązana arcytrudna zagadka: pumpkin-w_qwhwqwe.png

 

Dajmy już temu Pumpkinowi odejść! Żeby nie musiał się ukazywać w gazetce grudniowej, zamarznie nam biedaczek  :zimno:

(jakość taka a nie inna, bo nie chciało bawić mi się w Paintcie i zagadka została wydrukowana i zeskanowana :P przez kawałek, kolorem żółtym, zaznaczona trasa alternatywna, wg. mnie obie są poprawne)



#19 PaniK

PaniK

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 130 postów
  • Miejscowość:Pomorze albo nie pomoże
  • Serwer:PL25
  • Postać:HaVanya
  • Drużyna:Invictus






Reputacja: 344

Napisano 12 listopad 2018 - 20:41

Bardzo ładna gazetka. Ja jak zawsze skupie się na wywiadzie (bo to moja ulubiona część). Jestem pod wrażeniem. Wcześniejsze wydania wywiadów były prowadzone w sposób humorystyczny, przez co czytało się je przyjemnie. Dziś wywiad był poważny w porównaniu z tamtymi. Ale nic a nic nie stracić na jakości. Pytania były ciekawe i pod pasowane pod osobę. Odpowiedzi bardzo przyjemne do czytania. Poza tym tematyka wywiadu bardzo ciekawa. Mało kiedy jest poruszana. Chociaż ja bym chciała więcej pikantnych ploteczek za kurtyny moderacji! Szacuneczek ode mnie i pozdrawiam! 


  • michael007, Gluptas31 i TheDerpciakPL lubią to

Ciekawi mnie twoje zaciekawienie.


#20 michael007

michael007

    Były moderator

  • Journalists
  • 855 postów
  • Miejscowość:Olsztyn
  • Serwer:PL7
  • Drużyna:SS






Reputacja: 1074

Napisano 12 listopad 2018 - 21:09

Bardzo ładna gazetka. Ja jak zawsze skupie się na wywiadzie (bo to moja ulubiona część). Jestem pod wrażeniem. Wcześniejsze wydania wywiadów były prowadzone w sposób humorystyczny, przez co czytało się je przyjemnie. Dziś wywiad był poważny w porównaniu z tamtymi. Ale nic a nic nie stracić na jakości. Pytania były ciekawe i pod pasowane pod osobę. Odpowiedzi bardzo przyjemne do czytania. Poza tym tematyka wywiadu bardzo ciekawa. Mało kiedy jest poruszana. Chociaż ja bym chciała więcej pikantnych ploteczek za kurtyny moderacji! Szacuneczek ode mnie i pozdrawiam! 

 

Cieszę się, że różnica, którą wprowadziliśmy została z łatwością zauważona. Przy okazji święta, w dniu wydania nie mogliśmy pozwolić sobie na wygłupy :) Bardzo dziękuję za wszystkie komentarze!

 

Liczę, że pojawią się również komentarze na temat odznak, bo się w temat wkręciliśmy i zaczęliśmy robić ich jeszcze więcej :D 


  • Gluptas31, Katika i TheDerpciakPL lubią to

REDAKTOR NACZELNY GAZETKI FORUMOWEJ






Also tagged with one or more of these keywords: Gazetka Forumowamichael007, Katika, Gluptas31, Mankan, Odznaki, Nadzwyczajne, Moderatorzy, 100 Rocznica, 11 listopada

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych