Skocz do zawartości


Zdjęcie
- - - - -

Gluptasowe Pomysły #4... Kropki Aktywności


  • Please log in to reply
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Piteros321

Piteros321

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 92 postów






Reputacja: 204

Napisano 28 październik 2018 - 14:55

gluptas3001.jpg

 

Dasz Bur

 

Cześć wszystkim. Z tej strony Piteros321. Jak już pewnie się domyślacie to ja jestem Klaun. Robiłem z Gluptasem poprzednie numery Gluptasowych pomysłów, ale mnie zwolnił. No to jak on mnie tak, to ja mu je ukradłem i teraz ja będę samemu je robił. Doszedłem do wniosku, że glupek się tylko wygłupiał zamiast pisać normalne tematy. Jakieś wywiady ze zmyślonymi prezesami, czy reklamy, których nikt nie zamawiał. Pod moim autorstwem Gluptasowe Pomysły to będą normalne tematy, z normalnymi pomysłami.

 

Klaun

Przed rozpoczęciem pomysłów chciałbym wytłumaczyć się z pewnej sprawy, dlaczego w drugim odcinku nazwałem Gluptasa lamusem. Wiecie czemu? Ponieważ jest to zły człowiek i podle się zachowuje wobec mnie. Wiecie czemu odszedłem z gazetki forumowej? Właśnie przez niego, cały czas krytykował moje materiały, wyzywał mnie od bałwanów. Albo na czacie, cały czas próbuje mnie poniżać. Jednak przegiął pałkę, gdy napisał w temacie „co sądzisz o użytkowniku wyżej” pod moim postem.

 

co-soadzisz.jpg

 

Wtedy to mi się na serio zrobiło przykro, dlatego postanowiłem prześlizgnąć się do jego ekipy i wygarnąć mu wszystko co myślę o nim. Niech ma za swoje głuptas jeden  :P

 

 

Pomysł

Wracamy na właściwe tory i pomysłem z jakim dziś do Was przychodzę są kropki aktywności. Aktualnie w grze jest tylko jedna, zielona i nawet jak ktoś przy nicku swoim ma taką kropeczkę to nie wiadomo do końca czy jest on w grze czy go ni ma. Z moimi kropkami wszystko będzie jak na widelcu widoczne. Zapraszam do prezentacji

 

Zielona kropka – Gracz jest na Hero Zero i aktualnie robi misje

Pomarańczowa kropka – Gracz ma włączone Hero Zero, ale przez ostatnie 10 minut nie zaglądał do gry

Czerwona kropka – Gracz ma włączone Hero Zero, ale przez ostatnią godzinę nie zaglądał do gry

Brak kropeczki – Gracza aktualnie nie ma w grze.

 

piteros32.jpg

 

Dzięki temu pomysłowi sytuacje w której pisaliśmy do kogoś i on nie odpisywał mimo że przy nicku stała kropka i nie wiedzieliśmy czy nie odpisuje bo jest takim gluptasem31 czy po prostu aktualnie nie ma go przy komputerze pójdą w zapomnienie.

 

 

Antyreklama

 

Nie polecam tych tematów

Gluptasowe Pomysły 1#

Gluptasowe Pomysły 2#

Gluptasowe Pomysły 3#

 

 

Suchary

 

Co będzie jak Gluptas wejdzie na czubek drzewa?

Spoiler

 

Ile Gluptasów potrzeba by zmienić żarówke?

Spoiler

 

 

Rebus

No i na zakończenie tego jakże przyjemnego tematu przygotowałem rebusa. Kto zgadnie niech pisze w komentarzu, kto pierwszy napisze poprawną odpowiedź dostanie lajka :)

rebus.jpg



#2 Gluptas31

Gluptas31

    Ekspert

  • Journalists
  • 352 postów
  • Serwer:PL7
  • Postać:Gluptas31
  • Drużyna:Gluptasolandia






Reputacja: 1694

Napisano 28 październik 2018 - 15:07

Ojeju co tu się stanęło, Piteros321 to Klaun i ukradł mi temat. Ojeju na dodatek jest on lepszy od moich poprzednich. Jeju jeju, kto by się spodziewał takich rzeczy po Piotrku. Przynajmniej odgadłem rebusa :D Brzmi on "Jamajka dostała perma bana, teraz czas na gluptasa". Ej chwileczke, jak to teraz czas na mnie? :O To jest już takie wredne, że słowa tego nie opiszą  :Poo:


gluptas1.gif


#3 Katika

Katika

    Była moderatorka

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 311 postów
Reputacja: 463

Napisano 28 październik 2018 - 15:46

Bardzo fajny pomysł z kolorowymi kropeczkami. Niejednokrotnie piszę do Gluptasa w sprawach biznesowych, a On mi nie odpisuje... Smutno mi, bo myślę, że mnie nie lubi, bo przecież kropeczka zielona jest, a On po prostu robi w kuchni herbatkę i nie ma Go przy komputerze. Gdyby miał kropeczkę pomarańczową, to bym wiedziała, że nie odpisuje, bo po prostu Go nie ma. 

 

:super:


  • Gluptas31 lubi to

#4 Krisss1235pl

Krisss1235pl

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 546 postów
  • Serwer:PL20
  • Postać:Krisss1234pl
  • Drużyna:The Tigers (pl20)
Reputacja: 365

Napisano 28 październik 2018 - 15:52

Ej !! to byl temat Gluptasa, złodzieju :P 

 

 

A tak na serio ciekawie się to czyta nawet ;) . 


  • Gluptas31 lubi to

^^


#5 Gluptas31

Gluptas31

    Ekspert

  • Journalists
  • 352 postów
  • Serwer:PL7
  • Postać:Gluptas31
  • Drużyna:Gluptasolandia






Reputacja: 1694

Napisano 28 październik 2018 - 15:53

Ej !! to byl temat Gluptasa, złodzieju :P 

Właśnie :P

gluptas1.gif


#6 Gacek

Gacek

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 826 postów
  • Serwer:PL9
Reputacja: 210

Napisano 30 październik 2018 - 20:20

Jeden drugiego przezywa na forum i łamie regulamin go.
Zastanówcie się co piszecie na forum bo przeżywanie grozi banem i nawet mogą usunąć temat moderatorzy.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych