Skocz do zawartości


Zdjęcie
* * * * * 2 głosy

Pomysł dotyczący Zadań Nadzwyczajnych. :)


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
20 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Yes OR Not (12 użytkowników oddało głos)

Jestem na :

  1. TAK ! :] (6 głosów [50.00%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 50.00%

  2. Mógłbyś bardziej dopracować, no ale jestem na TAK (2 głosów [16.67%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 16.67%

  3. Dopracuj bardziej to jeszcze się zastanowię... (1 głosów [8.33%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 8.33%

  4. NIE ! :[ (0 głosów [0.00%])

    Procent z głosów: 0.00%

  5. Gorszego tematu nie było?! :\ (0 głosów [0.00%])

    Procent z głosów: 0.00%

  6. Wstrzymuję się ... :| (3 głosów [25.00%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 25.00%

Chciałbym aby odblokowało się od poziomu :

  1. 105 (3 głosów [25.00%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 25.00%

  2. 115 (6 głosów [50.00%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 50.00%

  3. Wstzymuję się ... :| (3 głosów [25.00%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 25.00%

Głosuj

#1 JulianekXX

JulianekXX

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 41 postów
  • Miejscowość:Zamość
  • Serwer:PL3
  • Postać:JulianekXX
Reputacja: 15

Napisano 24 październik 2013 - 17:50

Witam Was!

 

Moim pomysłem jest dodanie nowego Zadania Nadzwyczajnego - "Czego oni oczekują?"

 

Zadanie odblokować możemy po osiągnięciu poziomu 105/115 to do ustalenia :)

 

 

 

Pewny żądny władzy Pan ze swoją Córką, która bierze na każdym kroku z niego przykład mają zamiar wybudować Zoo w Yollywood, Wielka Wieża Yoyodyne z laboratorium oraz mechaniczną "zabawką", która jako swój cel ma zamieniać mózgami ludzi i zwierzęta z Zoo, służy to w celu nowemu planowi, który ma zniszczyć wszystkich Bohaterów w miasteczku. Weź się do roboty póki nie jest jeszcze za późno!

 

 

1. Słabo przebrany Pan. poziom - 145, T.S. poziom - 285

- Przed walką :

Kiedy zamierzasz wejść do Zoo wypatrujesz Małpiszona pędzącego na Ciebie z prędkością 100km/h, nie patrzący na ludzi i bardzo wściekły, nie wiesz o co chodzi więc decydujesz się na ucieczkę, jednak Koleś nie daje za wygraną pędzi jeszcze szybciej aż w końcu stajesz na środku nie chcąc opuścić Zoo... Zaczyna się o to starcie Twarzą w Twarz, Ty kontra Małpiszon.

 

- Porażka :

Niestety, Słabo przebrany Pan przegania Ciebie z terenu Zoo, czeka aż znów powrócisz a on znów będzie miał radochę z Twojej żałosnej miny... Następnym razem bardziej się postaraj...

 

- Zwycięstwo :

Gratulujemy, cały tłum podziwiających Ciebie odwiedzających Zoo wykrzykuje Twoje imię a Ty w zamian za przegnanie Złoczyńcy otrzymujesz bilety na wstęp za darmo, ciesz się póki możesz!

 

Po wygranej otrzymujemy :

#Przedmiot :

- " Warta Zobaczenia Peleryna Bohatera w Kolorze Matowego Złota ".  sehenswerter-heldenumhang-in-mattgold.pn

#Doświadczenie :

- 1500                         

#Nagroda pieniężna :

- 3000

 

 

2. Wróżek wróżący Teraźniejszość. poziom - 158, T.S poziom - 296

 

- Przed walką :

A oto Twój kolejny przeciwnik Wróżek wróżący Teraźniejszość, próbuje oszachraić ludzi wierzących w takie głupotki ... Postaw temu kres, powiedz co myślisz na jego temat. O nie skończyło się, udeżył Ciebie w twarz za to, że powiedziałeś prawdę... Rzuciłeś się mu do gardła i walka się potoczyła...

 

- Porażka :

No niestety, jaka szkoda Oszust znowu będzie knuł i kradł ludziom pieniądze ... Przegrałeś, następnym razem kiedy rzucisz mu się do gardła uważaj na jego Magiczną Kulę, którą udeżył Ciebie w głowę... Zostałeś wyśmiany przez ludzi, którzy patrzyli na małpy porównując Twoją potłuczoną głowę z ich pośladkami...

 

- Zwycięstwo :

Tym razem bez litości powróżyłeś Kłamcowi pobyt w więzieniu udeżając w jego Achillesową Piętę... Każdy wiedział, że były Wróżek pracujący w Zoo nie lubił kiedy mówi się na niego Bambaryła, ponieważ był otyły i używając tego właśnie określenia nieźle go wnerwiłeś ...

 

Po wygranej otrzymujemy :

#Przedmiot :

- " Robiący Wrażenie Nanokombinezon w Kolorze Chabrowym ".    beeindruckender-nano-suit-in-royalblau.p

#Doświadczenie :

- 2000

#Nagroda pieniężna :

- 4000

 

 

3. Harcerz rozdający Kokosowe Ciasteczka. poziom - 166, T.S. poziom - 304

 

- Przed walką :

Natykasz się na "słodkiego" Harcerzyka pytasz go czy zostało kilka ciastek. On w dosyć brzydki sposób wyzwał Ciebie... O nie... nie dasz mu Sobą gardzić... Wybijasz mu z głowy głupie odzywki Swoim donośnym okrzykiem a z dłoni wyrywasz mu pudełko z Kokosowymi Ciastkami wrzucając pudło do wybiegu Krokodyli. Zaczeło się ... Kto poniesie konsekwencje? Chłopiec wyzywający kulturalnych ludzi czy może Superbohater będący Tobą?

 

- Porażka :

No nie, jak tak można? 9 latek skopał Ci tyłek ... Szkoda słów, może kiedy następnym razem krzykniesz na dzieciaka przemyśl sobie co krzyczysz?

 

- Zwycięstwo :

No brawo, chociaż wyniki były przewidywalne to mimo wszystko gratulujemy odwagi, tym razem chłopiec stracił swoje ciastka i trafiły one w Twoje ręce.. Wracasz do Swojej Siedziby i zajadasz wystrzałowe ciacha zagryzając Oponkami.

 

Po wygranej otrzymujemy :

#Przedmiot :

- " Heroiczny Mundurek Harcerski Mistrza Survivalu ".    heroische-pfadfinderuniform-des-survival

#Doświadczenie :

- 2500

#Nagroda pieniężna :

- 5000

 

 

4. Kobieta - Kot. poziom - 175, T.S. poziom - 311

 

- Przed walką :

No pięknie... Kolej na Kobietę - Kot! Każdy bohater powinien bronić kobiet ale tym razem pewna kobieta nieźle przegieła... Popchnęła Ciebie w stronę Wybiegu Świń... Chyba każdy zareagowałby tym samym, czyli wzięciem do rąk kulkę z pożywieniem dla Świń i rzuceniem w stronę frywolnej damy... Gratulacje, trafiłeś... Tylko co dalej? Podeszła do Ciebie i zaczeła na K... a skończyła na A... Nie chcąc jej skrzywdzić zacząłeś nieźle jej dogadywać, lecz ona wzieła sprawy w swoje ręce, rzucając się na Ciebie krzycząc ..

 

- Porażka :

Tak, z kobietami się nie zadziera a już nie wspomnę o Kobietach - Kotach... Zapomniałeś o sprycie i ostrych pazurkach, zdjęła również swoją Blond perukę i jak się okazało jest Brunetką, czyli nie była wcale taka głupia...

 

- Zwycięstwo :

Tym razem odniosłeś sukces przyklejając jej Blond perukę do głowy klejem, którego nie da się odkleić... Biedna dziewczyna, zgłupiała całkowicie wydrapując sobie wszystkie włosy... Nie bez powodu mówi się, że Blondynki nie należą do najmądrzejszych.

 

Po wygranej otrzymujemy :

#Przedmiot :

- " Fioletowa Maska Superbohatera ".       violette-superheldenmaske.png

#Doświadczenie :

- 3000

#Nagroda pieniężna :

- 6000

 

 

5. Krytyk Kulinarny. poziom - 184, T.S poziom - 325

 

- Przed walką :

Bierzesz udział w konkursie kulinarnym jednak doskonale wiesz, że gotowanie to nie Twoja zaleta... Wreszcie się udało upiekłeś kurczaka, trochę taki czarny ale to nic... Nagle zjawia się Krytyk Kulinarny, który prowadzi konkurs... Nie spodziewałeś się, że to na poważnie i jesteś oburzony zaistniałą sytuacją. Dochodzi do niezłej kłótni między Tobą a tym francuskim chamem...

 

- Porażka :

No niestety Kucharz wiedział co mówi a tym bardziej wiedział jak obraziłeś jego przepis na Kurczaka Curry... Ty też z resztą dobrze wiedziałeś, że coś pominąłeś. Jednak nie pozwalasz na to aby w Zoo czyli miejsca dla zwierząt pieczono kurczaka, który niegdyś żył, grozisz francuzowi, że jeszcze się z nim policzysz...

 

- Zwycięstwo :

Udało się, no w końcu Kucharz wrócił do swojej 5 gwiazdkowej restauracji gdzie zastał pustkę i jak się okazało sam nie za dobrze pichcił a za to jego lojalni pracownicy odwalali za niego całą robotę, no i jego restaurację jak się okazało zamknięto z powodu braku klienteli. Jednak pamiętaj nigdy nie wkładaj swoich twardych rąk do kuchni...

 

Po wygranej otrzymujemy :

#Przedmiot :

- " Uszkodzony Pistolet Laserowy z Plastiku ".     defekte-laser-tag-pistole-aus-plastik.pn

#Doświadczenie :

- 3500

#Nagroda pieniężna :

- 7000

 

 

6. Prymitywny Ogrodnik. poziom - 196, T.S poziom - 334

 

- Przed walką :

Już masz dość patrzenia na tego normalnego inaczej Ogrodnika, który zarabia podlewając doniczkę i kostkę brukową zamiast roślin, które czekają aż ktoś w końcu je podleje a nie to w czym są... Nie dajesz mu dojść do słowa i w końcu zaczą podlewać Ciebie wodą, którą powinien podlać te biedne rośliny... Postanawiasz kontratakować.

 

 

- Porażka

Niestety przegrałeś nawet z człowiekiem, który ma mózg wielkości orzecha laskowego... Jak się okazało zostałeś poraz kolejny wyśmiany i nazwany mianem "Mokrej Kury". Radzę następnym razem bardziej wysilić szare komórki ... 

 

- Zwycięstwo :

No, jak się okazuje Ogrodnik stracił pracę a rośliny znów kwitną w kolorach tęczy i ty jako bohater roślin jesteś na liście bohaterów dnia!

 

Po wygranej otrzymujemy :

#Przedmiot :

- " Kwiecisty Hipisowski Pasek Ruchu Pokojowego ".       blumiger-hippie-guertel-der-friedensbewe

#Doświadczenie :

- 4000

#Nagroda pieniężna :

- 8000

 

 

7. Szczęśliwy Gazeciarz poziom - 204, T.S. poziom - 348

 

- Przed walką :

Na swojej drodze spotykasz nieuważnego człowieka, który patrzy tylko na pieniądze trzymające w dłoniach wpada na Ciebie i ucieka... Idziesz spokojnie dalej aż nagle ten szaleniec wyskakuje na Ciebie zza krzaków i udeża w brzuch, kiedy lecisz na ziemię kopie Ciebie w żebra, kiedy się podnosisz zastanawiasz się czy go kiedyś widziałeś... Jak się okazuje to ten Szczęściarz, który wygrał kiedyś w Totolotka i teraz cwaniakuje rozdając wieczorem gazety przeznaczone tylko dla dorosłych, lecz w dzień wszystkie dzieci widzą jak gazeciarz lata z gazetami, które są niezbyt stosowne... No nie tego już za wiele czego on chce od Ciebie? Mało kto pozbył się jego na zawsze.. Lecz ty zamierzasz tego dokonać.

 

- Porażka :

Ten niepoważny człowiek dokucza Tobie podkładając Tobie gazety z czymś czego nie powinieneś widzieć... Następnym razem weź go za fraki, wynieś na komendę i pokaż co pokazuje w nielegalnie rozdawanych gazetach...

 

- Zwycięstwo :

Tym razem złapałeś go i wyprowadziłeś na policję, pokazałeś co on robi... Policja zatrzymała tego urwisa i teraz każdy swobodnie porusza się po Zoo.

 

Po wygranej otrzymujemy :

#Przedmiot :

- " Pieczątka z Własnym Życiorysem ".     stempel-mit-eigenem-lebenslauf.png

#Doświadczenie :

- 4500

#Nagroda pieniężna :

- 9000

 

8. Żądający rewanżu. poziom - 213, T.S. poziom - 354

 

- Przed walką :

No nie, ten facet nie ma dobrych zamiarów, chce się na Tobie zemścić za pozbycie się Gazet rozdawanych przez Szczęściarza. Wkradasz się do jego domu, ponieważ mieszka naprzeciwko Ciebie i ujrzałeś plan, jesteś na nim Ty. Jeszcze nie wiesz o co chodzi ale po chwili namysłu się domyślasz... Jesteś mega zdziwiony tym, że ktoś  w ogóle kupował te gazety. Co prawda plan jest niedopracowany ale ostrożnie ruszasz się po Zoo.

 

- Porażka :

Super, na prawdę nie sądziłem, że jesteś aż tak słaby... Każdy jest na Tobie zawiedzony, każdy którego spotkasz nazywa Ciebie żółtodziobem... Mówisz sobie pod nosem " jeszcze mu pokażę " .

 

- Zwycięstwo :

No gratuluję, jednak to co mówisz nie jest takie głupie. Tym razem nie dajesz mu za wygraną, jednak już się go nie boisz. Myślisz sobie "Pff... słabiak" .

 

Po wygranej otrzymujemy :

#Przedmiot :

- " Świecące na Czerwono Buty LED Oślepiania ".      rot-leuchtende-led-schuhe-der-blendung.p

#Doświadczenie :

- 5000

#Nagroda pieniężna :

- 10 000

 

9. Córeczka Tatusia. poziom - 224, T.S. poziom - 366

 

- Przed walką :

Tak, nie myli Ciebie wzrok o to Córka tego całego Fałszywego Założyciela Zoo.

Jego Córeczka wcale nie różni się od jego, oszukuje wszystkie dzieci, zapraszając do tego całego Zoo na spektakl, który ma się odbyć w Sobotę o godzinie 14.00, jest taka wiarygodna, że w Zoo pojawili się wszyscy z jej szkoły a tak naprawdę tylko zapłacili za wstęp. Tak naprawdę nic się nie wydarzy... Nie pozwól na to aby więcej osób przyszło w ten dzień na Spektakl, którego ma nie być..

 

- Porażka :

No jak? Jak można dać się małej, bezbronnej dziewczynce? Następnym razem bardziej się postaraj.

 

- Zwycięstwo :

No w końcu Córeczka Tatusia wie gdzie jest jej miejsce - w poprawczaku. No niestety, tak kończy każdy fałszywy człowiek pragnący sławy. Brawo teraz zmierz się z samym Założycielem!

 

Po wygranej otrzymujemy :

#Przedmiot :

- " Okulary Żeluzjowej Połowicznej Orientacji ".   shutter-shade-des-halben-durchblicks.png

#Doświadczenie :

- 5500

#Nagroda pieniężna :

- 11 000

 

10. Fałszywy Założyciel Zoo. poziom - 245, T.S. poziom - 384

 

- Przed walką :

Pora na samego Pana i Władcę! Tym razem bez przelewek! Nie masz do czynienia z byle kim, teraz koniec zabawy i tej całej dziecinady. Poraz kolejny okazuje się, że pracownik Zoo a raczej pracodawca jest fałszywy, już boję się co będzie kiedy ten Fałszywiec zapanuje nad Zoo i zrobi z niej jakąś pracownie Yoyodyne i pozamyka wszystkie zwierzęta i pozamienia ich mózgi z mózgami ludzi... Nie pozwól na to i weź się za niego.

 

- Porażka :

No to było oczywiste ... Powoli Założyciel Zoo zaczyna coś knuć i nie podoba mi się to! Następnym razem kiedy będziesz chciał z nim zadzierać to lepiej zacznij myśleć racjonalnie a nie wywijasz swoim pistolecikiem na lewo i prawo ... Aż szkoda słów...

 

- Zwycięstwo :

No, muszę przyznać, że tym razem nieźle się spisałeś, całe te oszukane Zoo zostało zamknięte a zwierzęta zostały wywiezione do najsłynniejszego zo w Hollywood! Nie ma to jak uczucie po wykonaniu bohaterskiej misji!

 

Po wygranej otrzymujemy :

#Przedmiot :

- " Superbohaterski Nanokombinezon w Kolorze Fioletowym ".   superheldenhafter-nano-suit-in-violett.p

#Doświadczenie :

- 6000

#Nagroda pieniężna :

- 12 000

 

 

P.S. - jak się pewnie domyślacie (T.S.) oznacza Tryb Specjalny. ^^

 

Gratuluję, poraz kolejny pokonałeś zło i jesteś bohaterem naszego miasta Yollywood, zdobywasz wielki szacunek u Burmistrza . Dziękujemy za uratowanie nam mózgów...

 

 

 

Misja za odnalezienie wskazówki pt. " Dzika wskazówka " :

Wskazówka odnaleziona! Teraz dowiedz się co ma zamiar zrobić nasz kolejny wróg..

 

Misja za zakończenie Zadania Nadzwyczajnego 6 :

Zadanie Nadzwyczajne zostało ukończone pomyślnie, kiedy już zaczniesz Zadanie w Trybie Specjalnym nie będzie tak łatwo!

 

Misja za zakończenie Zadania Nadzwyczajnego 6 w Trybie Specjalnym :

Jednak dałeś radę, no jesteśmy pod wrażeniem, wracaj do swojej siedziby i ułóż coś z tych rzeczy, które zdobyłeś krocząc przez Zoo.

 

Tak wiem, że czegoś brak ale to jeszcze można przerobić :) Myślę, że nasi Moderatorzy zrobią porządek z tym Pomysłem a nasi super Graficy zrobią jak zwykle mega wystrzałowe Postacie do tych złoczyńców. :)

 

Napiszcie co myślicie o tym całym pomyśle. Możesz mnie krytykować, przyjme wszystkie wasze odpowiedzi do serca.

 

Pozdrawiam!

#Julian ! :super:



#2 hot

hot

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 716 postów
  • Miejscowość:Radom
  • Serwer:PL25
  • Postać:glop
  • Drużyna:Złoty Krąg
Reputacja: 326

Napisano 24 październik 2013 - 17:53

No ładnie szkoda że grafiki nie ma i jakie poziomy rywale by mieli?


HOT


#3 JulianekXX

JulianekXX

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 41 postów
  • Miejscowość:Zamość
  • Serwer:PL3
  • Postać:JulianekXX
Reputacja: 15

Napisano 24 październik 2013 - 17:59

Całkiem o tym zapomniałem ;x wybacz, już poprawiłem ;) Jeszcze raz przepraszam ^^


  • Ziomek12346 lubi to

#4 Renne

Renne

    Amator

  • Banned
  • PipPip
  • 69 postów
Reputacja: 48

Napisano 24 październik 2013 - 18:12

Przeglądałem dziś Forum, i znalazłem masę tematów dotyczących Nowych Zadań Nadzwyczajnych. Wszystko byłoby w porządku, gdyby nie fakt że żadne zadanie z forum nie weszło do gry. Wniosek jest prosty - Zaprzestańmy wymyślać nowe zadania, bo to i tak nie ma sensu. Administracja będzie dawać nowe, na pewno : Tekst, grafikę itd ... wykonają oni osobiście, więc nie wiem po co te wszystkie poty nad wymyślaniem zadania ? :) 

 

Na zakończenie - Zadanie nadzwyczajne nowe będzie, czy będzie to twoje? Wątpię. Nie ocenię twego tematu, nie mnie to oceniać. 

 

Pozdrawiam

Renne


  • StarsWoman, JulianekXX, Ziomek12346 i 1 inna osoba lubią to

#5 dShock`

dShock`

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 84 postów
  • Miejscowość:• Somonino.
  • Serwer:PL1
  • Postać:Szyszka1
  • Drużyna:Japan Team
Reputacja: 26

Napisano 24 październik 2013 - 18:15

nawet nawet ale mogła by jeszcze być grafika tak to spoko.

 

Dodaj ankietę!



#6 lola22

lola22

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 325 postów
Reputacja: 254

Napisano 24 październik 2013 - 19:24

Przeglądałem dziś Forum, i znalazłem masę tematów dotyczących Nowych Zadań Nadzwyczajnych. Wszystko byłoby w porządku, gdyby nie fakt że żadne zadanie z forum nie weszło do gry. Wniosek jest prosty - Zaprzestańmy wymyślać nowe zadania, bo to i tak nie ma sensu. Administracja będzie dawać nowe, na pewno : Tekst, grafikę itd ... wykonają oni osobiście, więc nie wiem po co te wszystkie poty nad wymyślaniem zadania ? :)

 

Na zakończenie - Zadanie nadzwyczajne nowe będzie, czy będzie to twoje? Wątpię. Nie ocenię twego tematu, nie mnie to oceniać. 

 

Pozdrawiam

Renne

No oki rozumiem... Ale może tym razem będzie inaczej :) mnie się podoba .. jestem zaaa



#7 Ziomek12346

Ziomek12346

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 29 postów
  • Serwer:PL6
  • Postać:PiotrekMistrz
  • Drużyna:Bractwo Ognistego
Reputacja: 0

Napisano 24 październik 2013 - 19:48

Dodaj grafike a tak wogule fajny pomysł jestem na tak.



#8 Yankes

Yankes

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 473 postów
  • Serwer:PL26



Reputacja: 195

Napisano 24 październik 2013 - 20:06

Nie jest źle, aczkolwiek jest o wiele więcej nowych i LEPSZYCH tematów z zadaniami nadzwyczajnymi, które nie przechodzą.



#9 blumikes12

blumikes12

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 71 postów
  • Serwer:PL3
  • Postać:Blumikes12
  • Drużyna:Rentgen
Reputacja: 13

Napisano 24 październik 2013 - 20:23

dobry pomysł, fajne opisy tylko grafiti brak ale tak jestem za :D

Leci Like



#10 hardak998

hardak998

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 81 postów
  • Serwer:PL2
  • Postać:Andro
  • Drużyna:Gwardia Harrego
Reputacja: 10

Napisano 25 październik 2013 - 10:36

A gdzie fabuła ?! Po prostu sobie chodzimy i rozwalamy gości !?



#11 xpodrazamx

xpodrazamx

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 4 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:xpodrazamx
  • Drużyna:Niszczyciele Gromu
Reputacja: 0

Napisano 25 październik 2013 - 13:38

A gdzie fabuła ?! Po prostu sobie chodzimy i rozwalamy gości !?

Fabuła przecież jest masz wszystko opisane.



#12 kacpio2

kacpio2

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 192 postów
  • Miejscowość:Ocean Bałtycki ._.
  • Serwer:PL5
Reputacja: 62

Napisano 25 październik 2013 - 14:52

Nie dojdzie ( :( ) Ale na TAK
Ps.Like leci :)


:tecza: Tęcza jest fajna =D :tecza:         strzalka_w_gore.gif

Support !I! Regulamin


#13 lola22

lola22

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 325 postów
Reputacja: 254

Napisano 25 październik 2013 - 16:17

Dodaj grafkę i będzie git :)



#14 Tajniak01

Tajniak01

    Miłośnik forum

  • Members
  • PipPipPipPip
  • 245 postów
  • Serwer:PL4
Reputacja: 250

Napisano 25 październik 2013 - 16:33

no właśnie, gdzie fabuła, ale dobry pomysł ;)



#15 Patryk139

Patryk139

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 14 postów
  • Serwer:PL5
  • Postać:Patryk139
  • Drużyna:INDEPENDENCE
Reputacja: 4

Napisano 25 październik 2013 - 17:07

Ankietę zrób :) 



#16 JulianekXX

JulianekXX

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 41 postów
  • Miejscowość:Zamość
  • Serwer:PL3
  • Postać:JulianekXX
Reputacja: 15

Napisano 25 październik 2013 - 18:20

Przerobiłem troszeczkę temacik ^^ Zapraszam do ponownego przeczytania :)



#17 Aduś07

Aduś07

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 134 postów
Reputacja: 139

Napisano 25 październik 2013 - 19:20

Zacytuje Tobie post dawnego Moderatora : 

 

''Powiedz mi proszę, na co się wysilasz? Nowa strefa i tak zostanie wprowadzona. Osoby z Supportu za to odpowiedzialne, sami wymyślą nazwę. Osoby odpowiedzialne za grafikę sami ją wykonają, chyba nie sądzisz że zostanie wykorzystana twoja grafika?   

 

Powiedz mi jeszcze co to za pomysł? Nowa strefa to pomysł, tak? Uznałbym to raczej za sugestie, sugestie kontynuowania wprowadzania nowych stref, nic więcej. ''

 

 

Przeglądałem dziś Forum, i znalazłem masę tematów dotyczących Nowych Zadań Nadzwyczajnych. Wszystko byłoby w porządku, gdyby nie fakt że żadne zadanie z forum nie weszło do gry. Wniosek jest prosty - Zaprzestańmy wymyślać nowe zadania, bo to i tak nie ma sensu. Administracja będzie dawać nowe, na pewno : Tekst, grafikę itd ... wykonają oni osobiście, więc nie wiem po co te wszystkie poty nad wymyślaniem zadania ? :)

 

Na zakończenie - Zadanie nadzwyczajne nowe będzie, czy będzie to twoje? Wątpię. Nie ocenię twego tematu, nie mnie to oceniać. 

 

 

 

Moja sugestia :

No fajny temat i wg , ale od tego są ludzie w Supporcie ... Od grafiki są graficy od pisania tekstów są to ci co piszą . Ty ''nasuwasz'' sugestię , a nie robisz Zadania Nadzwyczajne - sugeruj to . Może i będzie dobrze ... 

 

Pozdrawiam !


  • JustynaJażyna lubi to

hero.gif W POGONI NA POMOC!    PROBLEM?! -->  SUPPORT C E N T E R 


#18 JulianekXX

JulianekXX

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 41 postów
  • Miejscowość:Zamość
  • Serwer:PL3
  • Postać:JulianekXX
Reputacja: 15

Napisano 25 październik 2013 - 19:39

No w sumie masz rację, lecz ja będę trwał przy tym co piszę, robię i wiem, że jest też taka opcja, że niektóre pomysły Nasze "Osoby z Supportu" będą brali pod uwagę.. Myślę, że mój pomysł zostanie wzięty pod uwagę. ;) Na darmo bym tego nie pisał. ^^



#19 hardak998

hardak998

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 81 postów
  • Serwer:PL2
  • Postać:Andro
  • Drużyna:Gwardia Harrego
Reputacja: 10

Napisano 25 październik 2013 - 21:29

Fabuła przecież jest masz wszystko opisane.

Przed mojm przeczytaniem fabuły nie było



#20 Kacper27

Kacper27

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 13 postów
  • Serwer:PL10
  • Postać:Hemoroid
  • Drużyna:MARA SALVATRUCHA
Reputacja: 0

Napisano 26 październik 2013 - 16:14

No nawet okej niema graik ale zadanie nadzywczajne sie by przydalło ja musze teraz tłucz asz 185 poziom a mam 160 :9 no okej dobry pomysł


I Like to jest to  :super: 





Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych