Skocz do zawartości


Zdjęcie
* * * * * 2 głosy

Łatwe przeglądanie


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
11 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Łatwe przeglądanie (16 użytkowników oddało głos)

Czy podoba Ci się pomysł opisany poniżej i czy chciałbyś/chciałabyś aby go zastosowano?

  1. Tak (16 głosów [100.00%])

    Procent z głosów: 100.00%

  2. Nie (0 głosów [0.00%])

    Procent z głosów: 0.00%

  3. Jest mi to obojętne (0 głosów [0.00%])

    Procent z głosów: 0.00%

Głosuj

#1 DarkLady

DarkLady

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 22 postów
  • Serwer:PL3
  • Postać:DarkLady
  • Drużyna:The Brave Elite
Reputacja: 22

Napisano 15 październik 2013 - 23:05

Witajcie :papa:

Pragnę przedstawić Wam pewien pomysł odnośnie 'przeglądania' graczy pod różnymi względami.

Zacznę jednak od niewielkiej wypowiedzi :) Jestem przywódczynią drużyny (The Brave Elite) od bardzo dawna. Przyznam iż od czasu do czasu chcę pooglądać profile graczy należących do mojej drużyny (np. sprawdzić jaki mają opis, jakie i czy w ogóle mają wspomagacze, ile mają honoru i jak rozwinięte umiejętności). Jednak kiedy wejdę na profil jednego z graczy nie mogę automatycznie obejrzeć profilu następnego. Muszę wykonać inne czynności, które nieco komplikują poruszanie się po profilach graczy.

 

W związku z tym wpadłam na sposób, który mógłby niejako ułatwić poruszanie się między profilami:

(jeżeli podobny temat już kiedyś powstał - wybaczcie; jeśli macie jakieś uwagi - piszcie  :)  )

 

 

1 - to strzałki, które pozwolą na swobodne poruszanie się między graczami W DANEJ DRUŻYNIE, czyli klikając strzałkę w lewo pojawiać nam się będą gracze drużynowi z coraz to mniejszym levelem, natomiast klikając strzałkę w prawo spinamy się wzwyż drużynowych lvli.

 

2 - tutaj mamy do czynienia z honorem: mianowicie klikając strzałkę w lewo pojawiać nam się będą gracze z coraz to mniejszym honorem w Rankingu ; klikając strzałkę w prawo kierujemy się ku szczytom Rankingu.

 

3. - ten przypadek jest podobny do przypadku drugiego (powyżej) jednak dotyczy on Drużyn. Ściśle rzecz biorąc klikając w strzałkę skierowaną w lewo będziemy kolejno widzieć drużyny mające mniejszą ilość Honoru: klikając w prawo kierujemy się wzwyż Rankingu Drużyn aż do samej drużyny zajmującej miejsce pierwsze :)

 

Ogólnie chodzi o to aby usprawnić poruszanie się między zarówno poszczególnymi graczami jak i Drużynami.

Jeżeli pomysł Wam się podoba-proszę pozytywne głosy ;)  jeśli nie - również proszę o opinie ;)

 

Pozdrawiam,

DarkLady

Załączony plik  Hero.bmp   996,08 KB   27 Ilość pobrań

 

/ wyjaśnienie w załączniku, kliknij załącznik powyżej ;) /



#2 StarsWoman

StarsWoman

    Była Supervisorka

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1169 postów
  • Miejscowość:Poznań



Reputacja: 1385

Napisano 16 październik 2013 - 00:01

Powiem tak, pomysł bardzo mi się podoba i na pewno z wielką chęcią bym z niego skorzystała! Przeglądanie profili innych graczy obecnie nie jest jakoś bardzo męczące, jednak twój pomysł znacznie by to nam ułatwił, dzięki czemu zaoszczędzilibyśmy sporo czasu :) Jestem jak najbardziej na tak, dlatego dostajesz zasłużonego like ^^

Jedna sugestia- mogłabyś zamieścić ankietę, pozdrawiam  :super:



#3 Konradzik

Konradzik

    Były moderator

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1158 postów
Reputacja: 494

Napisano 16 październik 2013 - 06:39

Również jestem, aby ten pomysł został wprowadzony.

Niekiedy organizuje plany i potrzebuje szybkiego przejrzenia członków mojej drużyny, a ten twój pomysł pomógłby w szybszym, przeglądaniu profili.

Byłoby dobrze, gdybyś zrobiła ankietę w tej sprawie i czekać na wypowiedzi innych użytkowników.

Pozdrawiam.

P.S. Leci LIKE :)



#4 dShock`

dShock`

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 84 postów
  • Miejscowość:• Somonino.
  • Serwer:PL1
  • Postać:Szyszka1
  • Drużyna:Japan Team
Reputacja: 26

Napisano 16 październik 2013 - 10:25

leci + super pomysł !



#5 DarkLady

DarkLady

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 22 postów
  • Serwer:PL3
  • Postać:DarkLady
  • Drużyna:The Brave Elite
Reputacja: 22

Napisano 16 październik 2013 - 11:05

Ankieta dodana :)

Zapraszam do głosowania ;)



#6 hot

hot

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 716 postów
  • Miejscowość:Radom
  • Serwer:PL25
  • Postać:glop
  • Drużyna:Złoty Krąg
Reputacja: 326

Napisano 16 październik 2013 - 12:12

To jest dobry pomysł na tak!


HOT


#7 Batmen

Batmen

    Były moderator

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 369 postów
  • Serwer:PL19
  • Drużyna:Pełnoletni
Reputacja: 1162

Napisano 16 październik 2013 - 12:35

1. Mogłaś się bardziej postarać z grafiką ^^

2. Pomysł jest taki sam jak pewna opcja w istniejącej już grze ( dość popularnej ) - ci którzy w nią grali, wiedzą o czym mówię...

 

Aczkolwiek przydałoby się coś podobnego, bo naprawdę ciężko jest przeglądać - będąc np. jak w twoim przypadku - profile członków drużyny. Obecnie można to robić w... 6 kliknięciach ( jeśli w drużynie mamy na ''członkach'', trzeba kliknąć 2 razy na członka, potem żeby przejść na kolejnego trzeba wrócić do drużyny i znowu kliknąć na kolejnego członka ), a dzięki czemuś takiemu - można by było to zrobić klikając tylko 1 raz :)


QWsKv4x.png

(obrazek powyżej to link ^_^)


#8 grzechos

grzechos

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 393 postów
Reputacja: 566

Napisano 16 październik 2013 - 14:08

1 - było..

2 - było..Obydwa pomysły były w jednym temacie, nie pamiętam jakim, ale wiem że takowy pomysł był już przedstawiany

3 - Nie wiem, czy to będzie potrzebne, ale - jak kto woli :)


.


#9 Pan_S_I_R

Pan_S_I_R

    Miłośnik forum

  • Banned
  • PipPipPipPip
  • 216 postów
  • Miejscowość:06-212
  • Serwer:PL4
Reputacja: 78

Napisano 16 październik 2013 - 14:26

Jak to mówił WujElmon* - od grafiki są graficy ,    -

my na podaną przez nią/niego nie patrzy on/ona dał nam przykład tylko ...

 

Krótko mówiąc - tematów tego typu było dużo . Używaj opcji ''WYSZUKAJ'' .

 

Temat osobiście mi się podoba , lecz to jest i tak chyba taki ''pomysł'' co prędzej czy później zostanie dodany . [...]

Tu już forum nic nie da teraz wysyłaj go tylko do Support'u .

 

PS.- według mnie o tym temacie to Ty tylko ''przypominasz'' ; ) 

 

Pozdrawiam SIR !



#10 DarkLady

DarkLady

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 22 postów
  • Serwer:PL3
  • Postać:DarkLady
  • Drużyna:The Brave Elite
Reputacja: 22

Napisano 16 październik 2013 - 20:24

Tak, były podobne tematy- (choć moim zdaniem niekompletne) -nie twierdzę, że nie (zaznaczyłam w pierwszej wypowiedzi,żeby wybaczono mi jeśli niejako powielam czyjś pomysł, mimo wszystko przedstawiłam go po swojemu), chodzi mi jedynie o to aby poznać Wasze opinie, bo naprawdę wydaje mi się, iż to spore ułatwienie. Gram w tą grę prawie od roku i uważam,że takiego właśnie usprawnienia w niej brakuje.

Nie wiem czy osoby, które tworzyły podobne tematy pół roku temu i cztery miesiące temu wysłały zgłoszenie do Supportu z tym pomysłem. Ja chciałabym to zrobić ale najpierw wolałam poznać "świeże" opinie. Po prostu ;)



#11 Predator

Predator

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 34 postów
  • Miejscowość:Lubuskie
  • Serwer:PL6
  • Drużyna:NBD
Reputacja: 4

Napisano 16 październik 2013 - 20:36

Mi szczególnie nie przeszkadza tak jak jest teraz.Ale pomysł jest ok.

Tak i like ;)


Cichy Bohater

            


#12 Kruk213

Kruk213

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 71 postów
  • Serwer:PL2
  • Postać:Kruk213
  • Drużyna:Loża Szyderców
Reputacja: 21

Napisano 18 październik 2013 - 11:52

Bardzo się przyda. Na tak.


Ekhem, ekhem... Witaj przyjacielu, wymagań nie mam zbyt wielu, jeśli spodobał Ci się mój post daj lajka to zjaramy z Lesterem po bagiennym zielu.





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych