Skocz do zawartości


Zdjęcie
* * * * * 3 głosy

Widamosc do sztabu


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
18 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Jak myślisz ? (12 użytkowników oddało głos)

Czy podoba ci się pomysł ?

  1. Tak (9 głosów [75.00%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 75.00%

  2. Nie(dlaczego?) (3 głosów [25.00%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 25.00%

  3. Dopracuj(co?) (0 głosów [0.00%])

    Procent z głosów: 0.00%

Głosuj

#1 Terjo

Terjo

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 561 postów
  • Serwer:PL31
  • Postać:Terjo






Reputacja: 280

Napisano 20 wrzesień 2013 - 16:43

Cześć

Wpadłem na pewnie pomysł (szukałem podobnych ale ich nie znalazłem jak taki temat był to proszę o zamkniecie ).Na piałem  do supportu odesłali  mnie na forum także napisze o co mi chodzi

Jak wiecie w drużynie mam możliwość  wysłania widmowości  zbiorowej do wszystkich w drużynie  ja wpadłem na pomysł  aby można było wysłać  wiadomość   zbiorową  do sztabu czyli tylko do wszystkich doradców i do przywódcy.Aby  ją wysłać trzeba mieć range doradca lub przywódca

Po co to?Aby o niektórych sprawach powinni  wiedzieć tylko odpowiedni członkowie drużyny  np.dyskusje kogo wyżyci  itp. a wysłanie do  każdego(ze sztabu) jest nużące i nie można rozmawiać  wspólnie (wiadomość  drużynowa do wszystkich opada ) 

Grafiki nie dodam bo nie umiem i to nie będzie wyglądało tak jak ja bym to zrobił. 


  • StarsWoman, Roronoa Zoro, IronMen3neMnorI i 2 innych osób lubią to

#2 Roronoa Zoro

Roronoa Zoro

    Znawca

  • Banned
  • PipPipPip
  • 128 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:Dubi
  • Drużyna:MVND
Reputacja: 85

Napisano 20 wrzesień 2013 - 16:45

Jestem na tak przyda się takie coś jak już piszesz w sprawie wyrzucenia/przyjęcia graczy oraz innych ustaleń :)


  • Lalunia9 lubi to

#3 The Joker

The Joker

    Były moderator

  • Banned
  • PipPipPipPipPip
  • 1314 postów
  • Miejscowość:97-500
  • Serwer:PL3
  • Postać:Mateusz169
  • Drużyna:The Expendables
Reputacja: 1535

Napisano 20 wrzesień 2013 - 16:46

Jeżeli się mylę to mnie poprawcie;

 

vpwtlv5mnutm.jpg


  • AgentMateo, Mαятιиιo i Lalunia9 lubią to
7Lb6LsB.gif

#4 Król Julian

Król Julian

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 536 postów
Reputacja: 523

Napisano 20 wrzesień 2013 - 16:48

The Joker mu chyba chodzi o to że to byłaby wiadomość prywatna w skrzynce a nie na czacie.

 

Edit. Jeśli chcesz wysłać wiadomość do kilka osób to oddziel je przecinkiem np."nazwa, nazwa, nazwa"


  • Bitman, The Joker i Lalunia9 lubią to

5AJWLJQ.png


#5 Terjo

Terjo

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 561 postów
  • Serwer:PL31
  • Postać:Terjo






Reputacja: 280

Napisano 20 wrzesień 2013 - 16:49

No tak ale wiadomość na pw jest lepsza bo kogoś  tu  nie będzie i straci(jeśli to na czacie będzie) a tam sobie potem przeczyta i się wypowie   ;)

@Down pisałem w tym samy czasie 



#6 Król Julian

Król Julian

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 536 postów
Reputacja: 523

Napisano 20 wrzesień 2013 - 16:53

@up napisałem że można na PW wystarczy to oddzielić przecinkiem.


5AJWLJQ.png


#7 The Joker

The Joker

    Były moderator

  • Banned
  • PipPipPipPipPip
  • 1314 postów
  • Miejscowość:97-500
  • Serwer:PL3
  • Postać:Mateusz169
  • Drużyna:The Expendables
Reputacja: 1535

Napisano 20 wrzesień 2013 - 16:54

Zgadzam się z Królem. Po przecinku wystarczy tylko np w notatniku zapisywać nicki, co może być denerwujące.

 

Temat troszeczkę niedopracowany, ale zostawiam, mam nadzieję, że pomożecie wspólnie go dopracować ;)

 

Pozdrawiam, J. 


7Lb6LsB.gif

#8 Terjo

Terjo

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 561 postów
  • Serwer:PL31
  • Postać:Terjo






Reputacja: 280

Napisano 20 wrzesień 2013 - 16:58

Tak ale czy oni mogą odpisać do wszystkich? No i dzięki mojemu  pomysłowi  jest szybciej  i wygodniej. 



#9 Król Julian

Król Julian

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 536 postów
Reputacja: 523

Napisano 20 wrzesień 2013 - 17:01

Jednak jest jedno ale. Aby odpisać na tę wiadomość i wszyscy ją dostali trzeba tworzyć nową wiadomość zawsze. co jest denerwujące.


5AJWLJQ.png


#10 Bitman

Bitman

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 319 postów
  • Serwer:PL19
  • Postać:bit
  • Drużyna:HycOPodłogę
Reputacja: 325

Napisano 20 wrzesień 2013 - 17:07

Nie trzeba. Wystarczy nacisnąć "Odpowiedz" i w pole "Odbiorca" dopisać jeszcze nicki tych osób, które mają tą wiadomość odebrać. Ale faktycznie, byłoby łatwiej :) Tyle, że wydaje mi się, że pomysł już był :(



#11 Aniołek

Aniołek

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 29 postów
  • Serwer:PL4
  • Postać:Aniołek
Reputacja: 13

Napisano 20 wrzesień 2013 - 18:15

Hello !!! no nie ułatwiajcie jeszcze bardziej tej gry już i tak jest dużo udogodnień,jestem zdecydowanie na nie,po co to komu,każdy chyba potrafi tak banalną rzecz zrobić i napisać oddzielając właśnie przecinkiem nicki osób do których wiadomość ma być dostarczona,słaby pomysł,nawet nie pomysł bo dawno wprowadzony w życie w wielu innych grach wcześniej który w zasadzie wiele nie wnosi i mało kto z tego korzysta,zróbcie lepiej na drużynę jeden przywódca to jeden doradca i finito,problem z głowy z wiadomościami do kadry klubu.


  • Herts lubi to

beata.gif


#12 Herts

Herts

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 353 postów
Reputacja: 50

Napisano 20 wrzesień 2013 - 18:16

Wg. mnie Nie, poniewaz masz po to PW :) .... Tak jak @up



#13 hot

hot

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 716 postów
  • Miejscowość:Radom
  • Serwer:PL25
  • Postać:glop
  • Drużyna:Złoty Krąg
Reputacja: 326

Napisano 20 wrzesień 2013 - 18:18

na tak @up mniej pisania  ;)


HOT


#14 Terjo

Terjo

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 561 postów
  • Serwer:PL31
  • Postać:Terjo






Reputacja: 280

Napisano 20 wrzesień 2013 - 18:47

 @Aniołek- Hmm za każdym razem musisz  pisać to odnowa  np.1 n napisze do 2,3,4,5 to np. 2 musi pisać odnowa do kogo ma pisać bo  tylko odpowiedział  to napisał tylko  do 1 A jak  masz 30 członów to 1 przywódca i 1 doradca to za mało 

@Herts To jest pw tylko masowe 



#15 Aniołek

Aniołek

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 29 postów
  • Serwer:PL4
  • Postać:Aniołek
Reputacja: 13

Napisano 20 wrzesień 2013 - 19:07

 @Aniołek- Hmm za każdym razem musisz  pisać to odnowa  np.1 n napisze do 2,3,4,5 to np. 2 musi pisać odnowa do kogo ma pisać bo  tylko odpowiedział  to napisał tylko  do 1 A jak  masz 30 członów to 1 przywódca i 1 doradca to za mało 

 

No luzik,mi to niepotrzebne może innym tak a jeden doradca mi w zupełności wystarcza,nawet jak bym miała w drużynie komplet ludzi,nie wiem na co komu kilku doradców,przecież to nie jest gra strategiczna i nie mu tu jakiejś zaawansowanej polityki rozstawiania gry,wszystko jest proste i jasne i doradca powinien być jeden i tylko jeden i np. doradca powinien być wybrany tylko taki który ma odpowiedni do tego lvl. to tak jak z walkami z bandą od 50 lvl. to np.doradca powinien być mianowany tylko i wyłącznie z miniumum 50 lvl'em a jeśli takiego gościa w drużynie nie ma to drużyna funkcjonuje póki co bez doradcy,na miano doradcy moim zdaniem powinno się zasłużyć w grze a nie że tak każdy może być a w sumie ten doradca nic drużynie nie daję,w zasadzie tylko tyle że jak przywódca jest nieobecny to robi ustawki i to wszystko,trochę to mało,nie sądzicie ? zróbcie coś żeby doradca coś znaczył w tej grze bo w zasadzie jest bo jest,pozdr.


beata.gif


#16 mayday

mayday

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 34 postów
  • Serwer:PL5
  • Postać:Mayday
  • Drużyna:Strażnicy Pierścienia
Reputacja: 14

Napisano 20 wrzesień 2013 - 19:18

No luzik,mi to niepotrzebne może innym tak a jeden doradca mi w zupełności wystarcza,nawet jak bym miała w drużynie komplet ludzi,nie wiem na co komu kilku doradców,przecież to nie jest gra strategiczna i nie mu tu jakiejś zaawansowanej polityki rozstawiania gry,wszystko jest proste i jasne i doradca powinien być jeden i tylko jeden i np. doradca powinien być wybrany tylko taki który ma odpowiedni do tego lvl. to tak jak z walkami z bandą od 50 lvl. to np.doradca powinien być mianowany tylko i wyłącznie z miniumum 50 lvl'em a jeśli takiego gościa w drużynie nie ma to drużyna funkcjonuje póki co bez doradcy,na miano doradcy moim zdaniem powinno się zasłużyć w grze a nie że tak każdy może być a w sumie ten doradca nic drużynie nie daję,w zasadzie tylko tyle że jak przywódca jest nieobecny to robi ustawki i to wszystko,trochę to mało,nie sądzicie ? zróbcie coś żeby doradca coś znaczył w tej grze bo w zasadzie jest bo jest,pozdr.

 

To wszystko zależy od drużyny. U nas każdy doradca ma swoją działkę a na tajnym kanale omawiamy kogo wywalić, przyjąć itp. Jeśli chodzi o władzę doradcy to jest bardzo duża bo może kogoś przyjąć, wywalić. wyzwać drużynę do walki albo bandę, zmienić opis, notatki. 

Wszystko zleży od drużyny.

Jeśli chodzi o pomysł to było by to bardzo praktyczne ale nie jest to niezbędne. 


"veni vidi vici"


#17 Aniołek

Aniołek

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 29 postów
  • Serwer:PL4
  • Postać:Aniołek
Reputacja: 13

Napisano 20 wrzesień 2013 - 19:22

To wszystko zależy od drużyny. U nas każdy doradca ma swoją działkę a na tajnym kanale omawiamy kogo wywalić, przyjąć itp. Jeśli chodzi o władzę doradcy to jest bardzo duża bo może kogoś przyjąć, wywalić. wyzwać drużynę do walki albo bandę, zmienić opis, notatki. 

Wszystko zleży od drużyny.

Jeśli chodzi o pomysł to było by to bardzo praktyczne ale nie jest to niezbędne. 

No faktycznie,to jest tak trudna gra że zajmuje mnóstwo czasu ustawienie wszystkiego i dwie osoby nie dadzą rady,no proszę Cię :) nie mam wiecej nic do dodania,ehmmm...


beata.gif


#18 mayday

mayday

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 34 postów
  • Serwer:PL5
  • Postać:Mayday
  • Drużyna:Strażnicy Pierścienia
Reputacja: 14

Napisano 20 wrzesień 2013 - 19:26

No faktycznie,to jest tak trudna gra że zajmuje mnóstwo czasu ustawienie wszystkiego i dwie osoby nie dadzą rady,no proszę Cię :) nie mam wiecej nic do dodania,ehmmm...

 

Heh gra nie jest trudna. Ale aby mieć dobrą drużynę to czasem trzeba się natrudzić :) Poza tym w kilka osób ma się lepszą perspektywę ;] Ale nie schodźmy z tematu. 

Jednej drużynie by się to przydało innej nie. Jedni mają 16/17 doradców inni mogą mieć 1/30 Ale większość zdaje mi się ma co najmniej  kilku doradców i jeśli pisze się dużo na chacie drużyny to czemu by nie wprowadzić takiej opcji.  :super:

Mówię praktycznie choć niekonieczne  :papa:


  • Aniołek lubi to

"veni vidi vici"


#19 znazko

znazko

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 112 postów
  • Postać:usunięta
Reputacja: 84

Napisano 21 wrzesień 2013 - 07:41

Ten pomysł już był rok temy wysyłany do supportu przez moją kochaną, która nie umieściła tego pomysła na forum, widać twórcom nie pasuje taka zmiana ;)

 

oczywiście przydatna opcja






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych