Skocz do zawartości


Zdjęcie
* * * * - 4 głosy

URLOP


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
17 odpowiedzi w tym temacie

#1 Cz3kolaDowa

Cz3kolaDowa

    Bajerancki Gracz

  • Members
  • PipPip
  • 19 postów
  • Serwer:PL9
  • Postać:bohaterkaMJ
  • Drużyna:Galaktyczni XD
Reputacja: 238

Napisano 13 czerwiec 2013 - 15:38

chodzi mi o to, że ludzie teraz będą wyjeżdżać na wakacje i np. nie będą mięli dostępu do internetu... i co teraz? zostawić drużyne i konto żeby inni mogli atakować je i zbierać łatwo honor? bo np. może się wyczerpać broń rzucana. więc mój pomysł jest taki żeby zrobić jeszcze jedną opcję tam gdzie jest ZAPROŚ, KONTO, DŹWIĘK, KUPON FORUM WSPARCIE, WYLOGUJ i tam jeszcze dodać zakładkę URLOP gdzie będzie można włączyć urlop i ustawić na ile dni... gdy się włączy na konto urlop od razu osoba zostanie wylogowana (razem na innych światach zostanie włączony urlop na których gra, oczywiście pod tym samym nickiem)  i jak będzie próbowała się zalogować wyskoczy okienko ,,ZAKOŃCZ URLOP,, a podczas tego urlopu nikt nie będzie mógł atakować tej osoby a pod nickiem lub tam gdzie jest ta kropka czy jest dostępny gracz będzie inny kolor kropki i nazwa URLOP :D 

 

to jest taki mój pomysł, wyrażajcie swoje oponie na ten temat :P



#2 kajtus

kajtus

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 46 postów
  • Miejscowość:Kołobrzeg
  • Serwer:PL2
  • Postać:kajtus
  • Drużyna:THE BEST OF THE MENELS
Reputacja: 4

Napisano 13 czerwiec 2013 - 15:43

chodzi mi o to, że ludzie teraz będą wyjeżdżać na wakacje i np. nie będą mięli dostępu do internetu... i co teraz? zostawić drużyne i konto żeby inni mogli atakować je i zbierać łatwo honor? bo np. może się wyczerpać broń rzucana. więc mój pomysł jest taki żeby zrobić jeszcze jedną opcję tam gdzie jest ZAPROŚ, KONTO, DŹWIĘK, KUPON FORUM WSPARCIE, WYLOGUJ i tam jeszcze dodać zakładkę URLOP gdzie będzie można włączyć urlop i ustawić na ile dni... gdy się włączy na konto urlop od razu osoba zostanie wylogowana (razem na innych światach zostanie włączony urlop na których gra, oczywiście pod tym samym nickiem)  i jak będzie próbowała się zalogować wyskoczy okienko ,,ZAKOŃCZ URLOP,, a podczas tego urlopu nikt nie będzie mógł atakować tej osoby a pod nickiem lub tam gdzie jest ta kropka czy jest dostępny gracz będzie inny kolor kropki i nazwa URLOP :D

 

to jest taki mój pomysł, wyrażajcie swoje oponie na ten temat :P

Bardzo Dobry pomysł daje like ja właśnie wyjeżdzam na całe wakacje a teraz mam 106 tys honoru a jak wróce to będe miał z 60 tys honoru i dlatego fajnie jak by twój pomysł przeszedł i jak wcześniej napisałem daje ci like :D



#3 Wiktord1

Wiktord1

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 186 postów
  • Miejscowość:Wrocław
  • Serwer:PL2
  • Postać:wiktord1
  • Drużyna:Sprawdź
Reputacja: 40

Napisano 13 czerwiec 2013 - 15:54

chodzi mi o to, że ludzie teraz będą wyjeżdżać na wakacje i np. nie będą mięli dostępu do internetu... i co teraz? zostawić drużyne i konto żeby inni mogli atakować je i zbierać łatwo honor? bo np. może się wyczerpać broń rzucana. więc mój pomysł jest taki żeby zrobić jeszcze jedną opcję tam gdzie jest ZAPROŚ, KONTO, DŹWIĘK, KUPON FORUM WSPARCIE, WYLOGUJ i tam jeszcze dodać zakładkę URLOP gdzie będzie można włączyć urlop i ustawić na ile dni... gdy się włączy na konto urlop od razu osoba zostanie wylogowana (razem na innych światach zostanie włączony urlop na których gra, oczywiście pod tym samym nickiem)  i jak będzie próbowała się zalogować wyskoczy okienko ,,ZAKOŃCZ URLOP,, a podczas tego urlopu nikt nie będzie mógł atakować tej osoby a pod nickiem lub tam gdzie jest ta kropka czy jest dostępny gracz będzie inny kolor kropki i nazwa URLOP :D

 

Ten urlop to nie jest zły pomysł. zdecydowanie nawet dobry. ja sam wyjeżdżam na pewien okres często, wracam, a na przegapionych walkach widnieje liczba, którą jest co najmniej 200 :(


Mapostać Hero-Zero!

Bo ja wiem że nie wiesz że wiesz bo nie wiesz że ja wiem że wiem że nie wiesz tego co ja wiem że nie wiesz... To mogłoby się ciągnąć w nieskończoność, wiem...


#4 BOHATER9DEEP

BOHATER9DEEP

    Znawca

  • Banned
  • PipPipPip
  • 111 postów
  • Miejscowość:Gdańsk
  • Serwer:PL1
  • Postać:BOHATER9
  • Drużyna:Nowa Siła
Reputacja: 95

Napisano 13 czerwiec 2013 - 17:32

Pff..takie tematy były już wiele razy poruszane.Jestem na nie,dlaczego? dlatego że gracze robili by "urlop" po zakończeniu gry,tak by nikt ich nie atakował gdy beda wylogowani.


PS.Zawsze konto można komuś zostawić.


  • Virrun120 lubi to

#5 Król Julian

Król Julian

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 536 postów
Reputacja: 523

Napisano 13 czerwiec 2013 - 17:38

Zależy najkrótszy urlop to tydzień to by było nawet nawet i byłyby różne okresy urlopu np. 1 tydzień, 2 tygodnie, miesiąc itd. itp.


5AJWLJQ.png


#6 Cz3kolaDowa

Cz3kolaDowa

    Bajerancki Gracz

  • Members
  • PipPip
  • 19 postów
  • Serwer:PL9
  • Postać:bohaterkaMJ
  • Drużyna:Galaktyczni XD
Reputacja: 238

Napisano 13 czerwiec 2013 - 17:44

Pff..takie tematy były już wiele razy poruszane.Jestem na nie,dlaczego? dlatego że gracze robili by "urlop" po zakończeniu gry,tak by nikt ich nie atakował gdy beda wylogowani.


PS.Zawsze konto można komuś zostawić.

 

To jakaś by c=ochrona było, włączała by się po 2 dniach



#7 BOHATER9DEEP

BOHATER9DEEP

    Znawca

  • Banned
  • PipPipPip
  • 111 postów
  • Miejscowość:Gdańsk
  • Serwer:PL1
  • Postać:BOHATER9
  • Drużyna:Nowa Siła
Reputacja: 95

Napisano 13 czerwiec 2013 - 17:49

Niee,tym bardziej nie.Powiedzmy że ktoś chce wyjechac na 7 dni gdzieś tam(oczywiście właczył urlop)i dowiaduje sie że nie jedzie bo coś nie wypaliło i co wtedy?! (Nie zapomnijmy że ma właczony urlop i można go wyłaczyć za 2 dni)Czyli pomysł jest do dopracowania.


Kombinujcie,kombinujcie :-)

 

Ps.Czekam na hejty :D


Użytkownik BOHATER9DEEP edytował ten post 13 czerwiec 2013 - 17:49


#8 Wiktord1

Wiktord1

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 186 postów
  • Miejscowość:Wrocław
  • Serwer:PL2
  • Postać:wiktord1
  • Drużyna:Sprawdź
Reputacja: 40

Napisano 13 czerwiec 2013 - 17:59

Czekam na hejty :D

 

To se czekaj


  • BOHATER9DEEP lubi to

Mapostać Hero-Zero!

Bo ja wiem że nie wiesz że wiesz bo nie wiesz że ja wiem że wiem że nie wiesz tego co ja wiem że nie wiesz... To mogłoby się ciągnąć w nieskończoność, wiem...


#9 Gosposia

Gosposia

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 74 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:Allu1337
  • Drużyna:Utracone Skrupuły
Reputacja: 15

Napisano 13 czerwiec 2013 - 18:02

Niee,tym bardziej nie.Powiedzmy że ktoś chce wyjechac na 7 dni gdzieś tam(oczywiście właczył urlop)i dowiaduje sie że nie jedzie bo coś nie wypaliło i co wtedy?! (Nie zapomnijmy że ma właczony urlop i można go wyłaczyć za 2 dni)Czyli pomysł jest do dopracowania.


Kombinujcie,kombinujcie :-)

 

Ps.Czekam na hejty :D

Według mnie to dobry pomysł ... a z tym co napisałeś nie mogę się zgodzić. Można by dodać opcje natychmiastowego zakończenia URLOPU



#10 Nikes

Nikes

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 312 postów
  • Serwer:PL2
  • Drużyna:Po powrocie drużyny nie ma ! xDD
Reputacja: 115

Napisano 13 czerwiec 2013 - 18:57

Witam. Pomysł był poruszany wielokrotnie. Pomysł ma wiele wat m.in. gracz UP wspomniał o opcji natychmiastowego zakończenia urlopu, a więc było by z tym tak : Gracz gra dobra.. Przestaję grać i schodzi z komputera i daję urlop... Na następny dzień, gdy wejdzie przerywa urlop i gra dalej.. Zyskuję na tym tylko albo AŻ tyle, że nikt go nie może atakować... I tak w kółko codziennie... Pomysł nie przejdzie.. Dlaczego ? Musi być zysk dla administracji.. Administracja z czegoś musi żyć przecież ? :P Poza tym gra głównie opiera się na walkach, więc to już zapewniło pomysłowi niepowodzenie..

 

Pozdrawiam,

Kornel


  • BOHATER9DEEP lubi to

#11 UkaEfiK

UkaEfiK

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 59 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:ToCoMamWnicku
  • Drużyna:League of Heroes
Reputacja: 13

Napisano 14 czerwiec 2013 - 19:53

pomysł okey,ale za przerwanie urlopu kara 20oponek



#12 WoooCash

WoooCash

    Ekspert

  • Banned
  • PipPipPipPipPip
  • 405 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:WoooCash
  • Drużyna:Ankor
Reputacja: 227

Napisano 14 czerwiec 2013 - 21:43

NIE MA DO NÓŻKI SKRZYDEŁKA OSIOŁA  ŻADNYCH URLOPÓW W HIRO ZIRO - RYPIESZ NA MAXA, ALBO ZDYCHASZ !!!!

 

INVADERS MUST DIE!!!!


  • Bitman lubi to

#13 Kruk213

Kruk213

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 71 postów
  • Serwer:PL2
  • Postać:Kruk213
  • Drużyna:Loża Szyderców
Reputacja: 21

Napisano 17 czerwiec 2013 - 21:10

Ciekawy pomysł. Może nawet przejść.


Ekhem, ekhem... Witaj przyjacielu, wymagań nie mam zbyt wielu, jeśli spodobał Ci się mój post daj lajka to zjaramy z Lesterem po bagiennym zielu.


#14 Cz3kolaDowa

Cz3kolaDowa

    Bajerancki Gracz

  • Members
  • PipPip
  • 19 postów
  • Serwer:PL9
  • Postać:bohaterkaMJ
  • Drużyna:Galaktyczni XD
Reputacja: 238

Napisano 24 czerwiec 2013 - 16:51

Czekam na opinie adminów...



#15 Król Julian

Król Julian

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 536 postów
Reputacja: 523

Napisano 24 czerwiec 2013 - 16:53

To sie nie doczekasz :D


5AJWLJQ.png


#16 Bitman

Bitman

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 319 postów
  • Serwer:PL19
  • Postać:bit
  • Drużyna:HycOPodłogę
Reputacja: 325

Napisano 24 czerwiec 2013 - 17:05

Przecież broń rzucana wyczerpuje się tylko jak kogoś atakujesz :P

Co do pomysłu to jakoś do mnie nie przemówił.



#17 Pan_S_I_R

Pan_S_I_R

    Miłośnik forum

  • Banned
  • PipPipPipPip
  • 216 postów
  • Miejscowość:06-212
  • Serwer:PL4
Reputacja: 78

Napisano 26 czerwiec 2013 - 09:55

Jestem za . Lecz temat był WIELE RAZY PORUSZANY  . Podoba mi się ta funkcja , ale największy okres urlopu ma trwać 3 tygodnie lub nawet 2 .



#18 Kleofas1337

Kleofas1337

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 24 postów
  • Miejscowość:Rzeszów
  • Serwer:PL5
  • Postać:Kleofas
  • Drużyna:Memmento Mori
Reputacja: 3

Napisano 27 czerwiec 2013 - 15:08

Ja proponuje żeby można było atakować ale tylko raz dziennie.

Oczywiscie urlop to przynajmniej 48h


Pomogłem?




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych