Skocz do zawartości


Zdjęcie
- - - - -

Zestaw Opinii i Sugestii :)


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
5 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Ankieta... (10 użytkowników oddało głos)

Czy ogólnie podobają ci się te sugestie?

  1. Tak (8 głosów [80.00%])

    Procent z głosów: 80.00%

  2. Nie (1 głosów [10.00%])

    Procent z głosów: 10.00%

  3. Niektóre trzeba poprawić (1 głosów [10.00%])

    Procent z głosów: 10.00%

  4. Większość trzeba poprawić (0 głosów [0.00%])

    Procent z głosów: 0.00%

Głosuj

#1 Karol11341

Karol11341

    Zbanowany

  • Banned
  • PipPipPipPipPip
  • 367 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:Karol11341
  • Drużyna:AZ0TY
Reputacja: 710

Napisano 21 marzec 2013 - 17:11

Witam,

Zawsze umieszczałem w tym dziale właściwie tylko sugestie. Opinię wyraziłem tylko raz ( 5 miesięcy temu ). Postanowiłem tym razem to połączyć.

FORUM

1. Krótka wiadomość do niektórych.

Ostatnio dowiedziałem się od KOGOŚ ( nie mogę ujawnić jego nicku bez jego zgody ), że są takie osoby, które twierdzą iż spamuję pomysłami i że powinienem umieszczać po kilkanaście pomysłów w jednym... Heh... Do wszystkich osób które sądzą że powinienem tak robić: Czy was już do końca pogrzało?!

 

1. Nowy pomysł dodaje ŚREDNIO co 4 dni. Przez cały okres mojej "działalności" na forum, dodałem kilkanaście pomysłów. Nie będę zbierał wszystkich pomysłów w jeden przez miesiąc tylko dlatego, że ktoś tak chce.
2. Spamuję? Jak to przeczytałem, to po prostu padłem ze śmiechu :)

Spamem jest to, co się obecnie dzieje w centrum drużyn.


Codziennie dodawane jest tam po 10+ tematów, których i tak większość osób nie
czyta, a które wypychają z okienka ,,Najnowsze’’ bardziej przydatne tematy.
Pomysły ZAWSZE ktoś czyta - z zwykłej ciekawości.


Napisałbym więcej, ale znając życie, niektórym z was, mózg

wyłączył się jeszcze przed drugim podpunktem ;)



2. Kolory nicków


 

Przepraszam, ale dla mnie to jest śmieszne. Nie przeszkadza mi to, że moderatorzy zmienili sobie kolor nicków na czarny - ale wg mnie lepiej było wcześniej ;). Zaczęło mi przeszkadzać to, że EP otrzymała kolor nicków zielony. Wg mnie, jest to w znacznej mierze powiązane z tym, że założyciel tej grupy, obecnie jest moderatorem ( ale mogę się mylić )...  Dlaczego właściwie mi to przeszkadza? Otóż, kolor zielony jest przeznaczony dla stażystów. Ustawiając członkom EP ten kolor, jakby ktoś sugeruje nam, że oni mają dużo większe prawa od nas i że są równi stażystom, czyli jeszcze prościej - można z tego wywnioskować, że każdy członek EP jest jakby mini moderatorem. To dyskryminacja, bo każdy UŻYTKOWNIK powinien być sobie równy i tylko dlatego mi to przeszkadza.

 

Rozwiązanie: Albo usuńcie im ten kolor, albo zmieńcie go na... Inny. Pisząc inny, nie mam na myśli innego odcieniu zielonego, niebieskiego lub pomarańczowego.
 

 

3. Spolszczenia...




Temat który był przeze mnie poruszany już dwukrotnie. Dlaczego poruszyłem go po raz trzeci?


Moderator Nom, który zapewniał nas, że spolszczy forum, ograniczył się do 2-4 okien. Ogólnie sprawa spolszczenia zawsze była związana tylko z estetyką, ale dziś zauważyłem coś troszkę poważniejszego... Tematy pomocy są po angielsku... Wiem że te tematy są rzadko odwiedzane przez użytkowników, ale jednak. Może właśnie przez to tak wielu użytkowników nie potrafi odnaleźć się na forum. Tak poza tym, jest jeszcze jedna rzecz związana z tematami pomocy - osobie zbanowanej wyskakuje okienko z informacją że została zbanowana. W tym okienku, znajduje się m.i. Odnośnik do tematów pomocy. Szkoda tylko, że osoby zbanowane, nie mogą tego tematu otworzyć, bo są zbanowane -.-

 

Rozwiązanie: Podjęcie się przez moderatorów zadania spolszczenia forum, oraz naprawienia tego błędu.



4. Drobne pomysły

dt. Forum.



Nowe tytuły:


- Best Friend – 200 postów
- Family – 300 postów

Nowe określenia pod lajkami:

Niemożliwe – 300 like’ów*
Bosko - 500 like’ów

*Nie jestem pewien, od ilu like’ów otrzymuje się obecnie

najwyższe określenie….



 

GRA
 

 

1.  Nowe przedmioty


z łotrów.



Wysyłając moje 4 pomysły do supportu, wpadłem na kolejny. Jak wiadomo, nagrodę specjalną za łotra otrzymują zawsze 2 osoby – Osoba z największą ilością ataków, oraz osoba która zada ostateczny cios. A co z resztą? Reszta otrzymuje zwykłe, rzadkie lub epickie przedmioty. Wyjątkiem są osoby z pozycjami 2-10 w ilości ataków, które to otrzymują fragment zestawu ziemno-wodnego. Chciałbym dać szansę na zdobycie specjalnego przedmiotu jeszcze jednej osobie…


O co dokładniej mi chodzi?

O możliwość zdobycia od KAŻDEGO łotra, jego nakrycia głowy. W drodze losowania, w którym automatycznie wezmą udział wszyscy gracze, którzy zaatakowali łotra przynajmniej 10-krotnie, zostanie wybrany jeden gracz, który otrzyma nakrycie głowy łotra – Epickie, z ilością statystyk podobne do ironicznych przedmiotów. Osobie wylosowanej, wyświetli się specjalny komunikat – coś w tym stylu:

,,Wracając do domu po


tej wyczerpującej walce, znajdujesz jakiś dziwny kapelusz… To kapelusz Mściwego
Mściciela! Pewnie spadł mu podczas walki. Raczej już go nie będzie szukał, więc
możesz go sobie wziąć.’’


Przykłady nakryć głowy :P :

okularyprofochydnickieg.pngczapkageneraa.pngczapkamciwegomciciela.png

 

 

Chyba więcej nie muszę już tłumaczyć J

 

2. Nowe nagrody za bohaterskie czyny związane z drużyną.



Na to także wpadłem wysyłając mój pomysł do supportu. Nagrody za wykonanie bohaterskich czynów są wszystkim znane… To zazwyczaj ( nie licząc nagród za wykonanie zadań nadzwyczajnych ) od 500 do 4000 tyś. Doświadczenia, od 500 do 5000 monet, od 1 do 2 oponek, lub przedmiot. Czyli ogólnie – lipa. Chciałbym żeby to się choć trochę zmieniło. Dlatego wymyśliłem, aby zamiast dotychczasowych nagród za wykonanie tych trudniejszych bohaterskich czynów ( dt. Drużyny ), można było otrzymać jeden z stroi które już wcześniej wymyśliłem. Chodzi mi o stroje drużynowe. Byłyby to po prostu zwykłe lub epickie przedmioty.


Przykłady stroi drużynowych:

strjniesamowiciedowiadc.pngstrjmima.pngstrjeleganckiejsuperboh.pngstrjbohaterkiweteranki.png

 

 

Tutaj chyba też już nie muszę więcej wyjaśniać.

 

Obecnie to na tyle ( mam więcej pomysłów no ale wiecie… mam też lenia :D )



Podrawiam.



 

©by Karol11341

 

Wszelkie zastrzeżenia i zażalenia proszę kierować do podmiotu odpowiedzialnego za temat.

:D


Dołączona grafika


#2 WujElmon

WujElmon

    Były moderator

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 544 postów
  • Miejscowość:88-100
Reputacja: 431

Napisano 21 marzec 2013 - 17:27

Przepraszam, ale dla mnie to jest śmieszne. Nie przeszkadza mi to, że
moderatorzy zmienili sobie kolor nicków na czarny - ale wg mnie lepiej
było wcześniej ;). Zaczęło mi przeszkadzać to, że EP otrzymała kolor nicków zielony.
Wg mnie, jest to w znacznej mierze powiązane z tym, że założyciel tej
grupy, obecnie jest moderatorem ( ale mogę się mylić )...  Dlaczego
właściwie mi to przeszkadza? Otóż, kolor zielony jest przeznaczony dla stażystów.
Ustawiając członkom EP ten kolor, jakby ktoś sugeruje nam, że oni mają
dużo większe prawa od nas i że są równi stażystom, czyli jeszcze
prościej - można z tego wywnioskować, że każdy członek EP jest jakby
mini moderatorem. To dyskryminacja, bo każdy UŻYTKOWNIK powinien być
sobie równy i tylko dlatego mi to przeszkadza.


 


Rozwiązanie: Albo usuńcie im ten kolor, albo zmieńcie go na... Inny. Pisząc inny, nie mam na myśli innego odcieniu zielonego, niebieskiego lub pomarańczowego.
 
 

 

----------------------------------

 

Więc tak mój drogi: 

 

Rozumiem iż boli ciebie to że twoja " Grupa " nie została i nie zostanie oznaczona kolorem, trzeba się z tym pogodzić, prawda?

 

Ekipa Porządkowa jako jedyna grupa na Forum ma pozwolenie na działanie od Supportu. Istnieje ona już długi czas, i przez ten okres pokazała że zasługuje na jakiekolwiek odznaczenie. Odznaczeniem tym jest właśnie takowy kolor, pamiętaj również że nie są oni: Moderatorami/Administratorami czy Stażystami, załogę forum ujrzysz klikając w " Moderatorzy " na samym spodzie Forum.

 

Nie będę komentował tego że odznaczeni oni zostali dlatego że jestem założyciele EP, brak słów po prostu.

Co do zmiany koloru - Zapewniam ciebie że kolor im się nie zmieni ;)

Kolor Zielony - Nie jest kolorem przeznaczonym dla Stażysty, jest to kolor Wyróżniający osoby :)

 

Pozdrawiam


  • SylvesterT i Dżombo lubią to

SUPPORT TICKET SYSTEM

logo2.jpg

#3 The Joker

The Joker

    Były moderator

  • Banned
  • PipPipPipPipPip
  • 1314 postów
  • Miejscowość:97-500
  • Serwer:PL3
  • Postać:Mateusz169
  • Drużyna:The Expendables
Reputacja: 1535

Napisano 21 marzec 2013 - 17:33

1. Co do spolszczeń, nie mam nic do dodania od siebie, po prostu zgadzam się z autorem.

2. Twoje kosmetyczne poprawki( lubię to określenie) co do drobnych pomysłów są ciekawe, miłe dla oka, ale chciałbym podkreślić, że zdobywanie laików na forum nie jest najważniejsze (nic, nikomu nie sugeruje, po prostu wyrażam swoje zdanie).

3. Ha! Co do łotrów, moim zdaniem, co za dużo to nie zdrowo. Jeżeli ktoś wydaje mnóstwo oponek, dostaje fajną nagrodę i jest na podium, jeżeli ktoś siedzi i atakuje łotra bez oponek przez cały czas, też dostanie coś ciekawego. Ale itemek z garderoby łotra, to fajny pomysł. 

4. Nagrody za bohaterskie czyny... Dla mnie to po prosty wykonywanie zadań, w nagrodę nowe itemki, Twojego pomysłu, lub innych autorów itemków, nie zapominajmy o innych.

Stroje? Co przez to rozumiesz, komplet itemków? Bo jeżeli tak, to moim zdaniem, za łatwo.

5. Co do EP, możesz być źle odebrany w kontekście Twojej grupy i być wykorzystane przeciwko Tobie...

 

Tyle ode mnie.


7Lb6LsB.gif

#4 katarzyna72

katarzyna72

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 1 postów
Reputacja: 0

Napisano 22 marzec 2013 - 08:39

1. Co do spolszczeń, nie mam nic do dodania od siebie, po prostu zgadzam się z autorem.

2. Twoje kosmetyczne poprawki( lubię to określenie) co do drobnych pomysłów są ciekawe, miłe dla oka, ale chciałbym podkreślić, że zdobywanie laików na forum nie jest najważniejsze (nic, nikomu nie sugeruje, po prostu wyrażam swoje zdanie).

3. Ha! Co do łotrów, moim zdaniem, co za dużo to nie zdrowo. Jeżeli ktoś wydaje mnóstwo oponek, dostaje fajną nagrodę i jest na podium, jeżeli ktoś siedzi i atakuje łotra bez oponek przez cały czas, też dostanie coś ciekawego. Ale itemek z garderoby łotra, to fajny pomysł. 

4. Nagrody za bohaterskie czyny... Dla mnie to po prosty wykonywanie zadań, w nagrodę nowe itemki, Twojego pomysłu, lub innych autorów itemków, nie zapominajmy o innych.

Stroje? Co przez to rozumiesz, komplet itemków? Bo jeżeli tak, to moim zdaniem, za łatwo.

5. Co do EP, możesz być źle odebrany w kontekście Twojej grupy i być wykorzystane przeciwko Tobie...

 

Tyle ode mnie.

a gdyby istniała możliwość podziału punktów siły kondycji inteligencji i intuicji we własny sposób w ramach ogólnej ich sumy?



#5 Karol11341

Karol11341

    Zbanowany

  • Banned
  • PipPipPipPipPip
  • 367 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:Karol11341
  • Drużyna:AZ0TY
Reputacja: 710

Napisano 22 marzec 2013 - 09:04

@Pan_Z_TT

Miło że próbujesz mi ubliżyć ;)

Odpowiedź napisałem ci na PW. 

@Mateusz

3. Hmm... a może od 20 ataków? Lub 30 :D

4. Nie komplet. Tylko jedna część stroju ;)

5. Już zostałem... Jak widać wyżej ;)

@Katarzyna72 

Hmm? Mogłabyś trochę jaśniej?


Dołączona grafika


#6 Sunya

Sunya

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 95 postów
  • Miejscowość:Humphreydale
  • Serwer:PL4
  • Postać:Sunya
  • Drużyna:Sympatyczni
Reputacja: 81

Napisano 23 marzec 2013 - 02:07

W te Wasze "politycznoforumowe" bitwy to już lepiej się nie mieszać i tak nic z tego większego nie wynika. ;) Zresztą jestem już tutaj dość długo, że opinia na temat forum/forumowiczów wypełniła się sama.

 

 

1. Spolszczenia są istotne.

2. Like me and I like u. :D

3. Nowy ciuszek z łotra w jakoby loterii. - I like it!

4. Tak czy siak są to nadal 4 stroje. :nerd:


merry_cry_small.jpg





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych