Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ultimate Rebirth

Rekrutacja Drużyna Klan Ultimate Rebirth

  • Please log in to reply
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Koszmarny

Koszmarny

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 1 postów
  • Serwer:PL32
  • Postać:Koszmarny
Reputacja: 1

Napisano 13 styczeń 2024 - 21:58

Heja, Ultimate Rebirth poszukuje oddanych graczy Hero Zero. Jako jeszcze raczkująca drużyna pod względem liczebności, nie mogę na ten moment napisać za wiele o czymś takim jak “atmosfera” ale z pewnością mogę wszystkich zapewnić, że nie mam zamiaru robić z klanu obornika :D Ultimate Rebirth zostało założone 12.01 czyli tak na prawdę wczoraj. Zapewne niektórzy gracze mogą czuć niedosyt ze względu na fakt że klan jest dość nowy, jednak że mamy do zaoferowania rozwój klanu na 59%.
 
Statystki drużyny z dnia 13.01:
  • Kwatera: 15
  • Wyposażenie: 20 
  • Popularność: 40
  • Motywacja: 32
 
Czy mamy jakieś wymagania?
Tak i nie! Z racji tego że na ten moment chce się skupić głównie na rozwoju postaci a drużynę traktuje jako dodatek/booster do xp i monet, to od osóby które chcą wejść w szeregi Ultimate Rebirth będę oczekiwał aktywności oraz przekazywania dotacji w postaci monet dla szybszego rozwoju drużyny. =) Oczywiście co do “dotacji” to nie mam zamiaru tego jakoś mocno egzekwować w przypadku osób które np biorą aktywny udział w atakach na bandy czy też inne drużyny :D W skrócie chcesz korzystać z tego co oferuje Ci drużyna? To chociaż w jakimś stopniu się odwdzięcz!
(Twój lvl nie ma znaczenia, kto pierwszy ten lepszy)
 
Zasady:
  • Kultura osobista to podstawa =)
  • Aktywny udział w rozwoju drużyny i/lub aktywny udział w atakach/obronach na inne drużyny oraz bandy
  • Stały rozwój postaci
  • W przypadku dłuższych absencji (nieobecności w grze) około 3+ dni, prosił bym o napisanie do mnie z długością owej absencji, żeby nie być branym pod uwage przy wyrzucaniu nie aktywnych graczy
  • Atakowanie kolegów z drużyny jest zabronione, jednak że nikt nie będzie stać nad wami i was pilnować 24/7, więc jeżeli ktoś Ci mówi że masz go nie atakować to po prostu to uszanuj - W innym wypadku “lota” z klanu
To by było na tyle z zasad, oczywiście zdrowy rozsądek to podstawa i jeżeli wiesz że coś jest złe to tego po prostu nie rób :D
 
Dziękuję za spędzony czas na czytaniu tej lekkiej adnotacji o mojej drużynie, z góry przepraszam jeżeli komuś wypaliłem oczy swoją ortografią D:
 
Osoby zainteresowane proszę o kontakt w grze lub pod tym postem! Mój nick w grze: Koszmarny
Liczba wolnych miejsc na ten moment: 7

  • VipFilipVip lubi to





Also tagged with one or more of these keywords: Rekrutacja, Drużyna, Klan, Ultimate Rebirth

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych