Skocz do zawartości


Zdjęcie
* * * * * 1 głosy

ATAKI NA SŁAWE


  • Please log in to reply
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 VrenyJimmi

VrenyJimmi

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 10 postów
Reputacja: 12

Napisano 26 sierpień 2023 - 10:45

Jakieś 3 dni temu zaczęły się problemy z atakami na sławę . Pojawiają się gracze z innych serwerów w dodatku zawsze mocni których ciężko jest rozbić lub można to zrobić ale duża ilością botów a zasoby do zdobycia są nie adekwatne by atakować . Wiem ze o pojedynkach na honor miedzy serwerowo było napisane nawet w jakiejś aktualne ale o tym ze będzie to tez dotyczyło kryjówki nic nie było wspominane wiec skąd ta zmiana i po co ? Wiem ze problem jest ogólny i gracze nie są zadowoleni z tej zmiany . Patrząc po swoim przykładzie gdzie robiłam wcześniej po kilkadziesiąt ataków dziennie teraz od 3 dni mam problem by zrobić choć 10 , to raczej nie jest normalne. W dodatku prócz graczy z innych serwerów trafiają się gracze z mojego serwera ale w kolko te same kilka osób choć graczy jest dużo więcej . Chciała bym by powstała jakaś grupa która przeciwstawi się tej zmianie i sprawi ze ataki na sławę wrócą do normy bo to co się teraz dzieje jest strasznie irytujące . Gracz który posiada dobrze rozwinięta kryjówkę , zbudował sobie potężny wynik w sławie teraz mam problem by zrobić kilka ataków , jak dla mnie to jest kolejna absurdalna sytuacja i liczę ze zostanie to naprawione . Pozdrawiam cala społeczność HZ


  • ToMójNick, Jiraiya i MrBajson lubią to

#2 Paulu

Paulu

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 8 postów
  • Serwer:PL1
Reputacja: 4

Napisano 26 sierpień 2023 - 10:58

Jakieś 3 dni temu zaczęły się problemy z atakami na sławę . Pojawiają się gracze z innych serwerów w dodatku zawsze mocni których ciężko jest rozbić lub można to zrobić ale duża ilością botów a zasoby do zdobycia są nie adekwatne by atakować . Wiem ze o pojedynkach na honor miedzy serwerowo było napisane nawet w jakiejś aktualne ale o tym ze będzie to tez dotyczyło kryjówki nic nie było wspominane wiec skąd ta zmiana i po co ? Wiem ze problem jest ogólny i gracze nie są zadowoleni z tej zmiany . Patrząc po swoim przykładzie gdzie robiłam wcześniej po kilkadziesiąt ataków dziennie teraz od 3 dni mam problem by zrobić choć 10 , to raczej nie jest normalne. W dodatku prócz graczy z innych serwerów trafiają się gracze z mojego serwera ale w kolko te same kilka osób choć graczy jest dużo więcej . Chciała bym by powstała jakaś grupa która przeciwstawi się tej zmianie i sprawi ze ataki na sławę wrócą do normy bo to co się teraz dzieje jest strasznie irytujące . Gracz który posiada dobrze rozwinięta kryjówkę , zbudował sobie potężny wynik w sławie teraz mam problem by zrobić kilka ataków , jak dla mnie to jest kolejna absurdalna sytuacja i liczę ze zostanie to naprawione . Pozdrawiam cala społeczność HZ

Co raz bardziej jestem przekonany, że to nie jest błąd a celowe działanie ale zapomnieli o tym wspomnieć. Dla mnie akurat zmiana na + bo grałem na serwerze, na którym z ataków nie miałem surowców a teraz dla odmiany mam dość sporo ale częściej pojawiają się zabudowani gracze



#3 MrBajson

MrBajson

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 6 postów
  • Serwer:PL18
Reputacja: 2

Napisano 26 sierpień 2023 - 14:06

Nie wydają oponek na walki kryjówkowe, trzeba to zmienić.

#4 etownik

etownik

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 163 postów
  • Miejscowość:Szczawno-Zdrój
  • Serwer:PL21
  • Postać:etownik
  • Drużyna:o¤o„¸ °o¤o„¸¸„o¤o°¸„o¤o°¨ ¨°o¤>> Stranger Things<<¤o°¨ ¸„o¤o° „o¤o°¨ ¨°o¤o„ °o¤o„






Reputacja: 109

Napisano 26 sierpień 2023 - 19:17

A jaki poziom rozwinięcia kryjówki posiadasz na ten czas, bo tego nie napisałeś.


                        HIsbbYz.gif 


#5 VrenyJimmi

VrenyJimmi

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 10 postów
Reputacja: 12

Napisano 26 sierpień 2023 - 20:15

Sławy prawie 1,5 mln a poziom kryjówki 59%  Jeszcze 3 dni temu robiłam spokojnie kilkadziesiąt ataków krzyżówkowych a teraz ciężko jest choć by 10 zrobić wiec jest to przynajmniej dziwne . Rozumiem podnieść troszkę poziom lub cos utrudnić no ale bez przesady . Wiem ze problem jest ogólny bo rozmawiałam z innymi graczami z serwera o podobnym rozwoju i tez nie są zadowoleni . Jeśli gracze do tej pory radzili sobie tam bardzo dobrze to dziwne ze teraz się meczą by zrobić choć kilka ataków . Stale trafiają się mocne postacie , którym ciężko przebić kryjówkę lub po prostu się nie opłaca bo surowców nie adekwatnie to zużytych atak botów . A jak już się trafi ktoś z serwera to tak jak już pisałam w poprzednim poście są to stale te same osoby i jest ich dosłownie kilka gdzie wcześniej spokojnie było kilkadziesiąt kryjówek na serwerze wiec gdzie się niby teraz podziały ? Totalnie bez sens . Było pisane o atakach na Honorek miedzy serwerami i ok , tyle ze taka możliwość głownie pojawia mi się wtedy gdy zrobię ok 40 ataków na graczy z serwera . Po za tym w ataku na honor zawsze ma się wybór a teraz w kryjówce to nawet po kilkanaście odświeżeni nie ma z kim powalczyć lub się nie opłaca 


  • ToMójNick i etownik lubią to




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych