Skocz do zawartości


Zdjęcie
- - - - -

POŁĄCZENIE SERWERÓW


  • Please log in to reply
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Roksana2222

Roksana2222

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 1 postów
  • Serwer:PL22
Reputacja: 0

Napisano 31 maj 2023 - 19:39

Witam.

 

Na wstępie chce zapytać o możliwość połączenia serwerów. Według mnie jak to by miało wyglądać. Patrząc na statystyki w obecnych czasach to serwery są dość podobne dla siebie, tak jak PL10-PL11, PL22-PL23 itp., więc może czas przemyśleć połączenie po dwa serwery, aby ludzie odzyskali chęć do gry jak i motywacje? Czy Państwo administracyjne planuje coś zrobić z tą grą, serwery wiadomo jakiego kraju zostały zamknięte więc jednak coś nie coś potrafią. Jako dodatek można wprowadzić przy atakach przykładowo jakby połączyć PL22 oraz PL23 -5% w statystykach dla osób serwera PL22 aby wyrównać szanse pojedynków mimo, że wielkich różnic nie ma. Pragne również zauważyć, że serwery PL 20 - PL 28 są praktycznie martwe, jest kilka ekip która trzyma poziom, ale jest miernie. Dla twórców taki ruch by spowodował nowy zarobek, jak wiadomo nowe możliwości rywalizacji to dla niektórych też w postaci oponek nadrobienia.

 

Słyszałam, że takowy plan jest, ale od nikogo nie dostałam potwierdzenia. Pytanie czy ktoś coś więcej wie. 

 

Im więcej komentarzy, opinii, propozycji to być może twórcy zauważą to i podejmą jakieś kroki.

 

Miłego dnia.

Dajcie nam radość z gierki.

 

Roksana.


Użytkownik Roksana2222 edytował ten post 31 maj 2023 - 19:43


#2 Lambrus194

Lambrus194

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 17 postów
  • Serwer:PL30






Reputacja: 21

Napisano 31 maj 2023 - 20:30

Dla mnie jako zwykłego gracza byłaby to dobra opcja. Myślę jednak, że wprowadzenie czegoś takiego po takim czasie będzie trudne i zamiast tego to po prostu zwolnić tempo wprowadzania nowych PLów i zwiększenie rygoru dla nieuczciwych graczy grających na bocie i blokujących trofki. Wątpię jednak w to, ponieważ Playata trzepie mnóstwo pieniędzy ze startu nowych PL i chyba to się najbardziej liczy ;p



#3 Danielo

Danielo

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 423 postów
  • Postać:Odeszła w zapomnienie, skończyłem grę na ok. 450 poziomie.
  • Drużyna:Znudziło mi się, ale nie jest powiedziane, że już nie wrócę.






Reputacja: 121

Napisano 31 maj 2023 - 20:35

Temat był wałkowany wielokrotnie. Zamiast zakładać nowy, mogłaś wypowiedzieć się w jednym z wcześniejszych tematów. I tak nic z tego nie będzie. Pogódźcie się z tym.
  • Harold i Unicorn35 lubią to

Cześć! Jeśli uznasz, że moja wypowiedź okazała się dla Ciebie pomocna, nie zapomnij o zostawieniu gwiazdki na moim profilu i o symbolicznym lajku. Dziękuję! :super:


#4 Jiraiya

Jiraiya

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 448 postów
  • Serwer:PL12
  • Postać:DeanAmbrose2






Reputacja: 213

Napisano 31 maj 2023 - 22:35

Jak się nie mylę to chyba była trzecia gra od nich i jakiś czas temu [chyba z 2-4 lata temu] zamkneli serwery tej gry [operation x chyba się nazywała] więc prędzej zamkną serwery hz [jak za mało kasy będzie płynąć] niż połączą po 2 czy więcej starych serwerów w jeden. Problemy z nowymi serwerami i szybkim znikaniem są trzy: 1 - boty [na blokowanie trofek, autoklikanie i chyba jeszcze jakieś inne pewnie są], 2 - skoczkowie [pograją z tydzień albo dwa i jak topki nie zdobędą to się usuwają i pytają o kolejny serwer], 3 - za często wychodzące serwery. Jeden zwykly rocznie by wystarczył [spowolnione wyludnianie][kiedyś co 3 miesiące wychodziły a teraz co 6] ale mogliby odbić straty wydając speed serwery co jakiś czas [międzynarodowy i narodowy dla urozmaicenia]. Podsumowując szanse na jakiekolwiek połączenia serwerów są zerowe albo bardzo niskie [prawie nierealne].


  • Danielo i Lambrus194 lubią to




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych