Skocz do zawartości


Zdjęcie
- - - - -

Pisanie wiadomości


  • Please log in to reply
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 animista666

animista666

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 127 postów
  • Miejscowość:Łódź
  • Serwer:PL18
  • Postać:Dupokop
  • Drużyna:The Claner
Reputacja: 39

Napisano 29 maj 2023 - 12:50

Tak myślę czy nie byłoby dobrym pomysłem wprowadzenie jakiejś reguły pisania wiadomości od jakiegoś poziomu lub przyjmowanie wiadomości od danego poziomu.Bo do czego zmierzam? Zdarza mi się co jakiś czas  i pewnie nie tylko mnie że jakieś upierdliwe 1-2 levele jęczą hackami na oponki czy innymi "programami" dzięki którym się wdrapiesz na szczyt.By było dobre jakoś im utrudnić takie reklamowanie bo trudno jest przyjmować wiadomości tylko od drużyny będąc np doradcą bo może akurat ktoś pisać w sprawie dołączenia do drużyny


Użytkownik animista666 edytował ten post 29 maj 2023 - 12:50

  • Danielo, beti32_84 i Kinia1 lubią to

#2 ACRUX

ACRUX

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 29 postów
Reputacja: 34

Napisano 29 maj 2023 - 13:54

Tak myślę czy nie byłoby dobrym pomysłem wprowadzenie jakiejś reguły pisania wiadomości od jakiegoś poziomu lub przyjmowanie wiadomości od danego poziomu.Bo do czego zmierzam? Zdarza mi się co jakiś czas  i pewnie nie tylko mnie że jakieś upierdliwe 1-2 levele jęczą hackami na oponki czy innymi "programami" dzięki którym się wdrapiesz na szczyt.By było dobre jakoś im utrudnić takie reklamowanie bo trudno jest przyjmować wiadomości tylko od drużyny będąc np doradcą bo może akurat ktoś pisać w sprawie dołączenia do drużyny

Zapomnij,od lat o tym jest pisane i wspominane mnie do tej pory męczą upierdliwymi wiadomościami nawet przy 1200 lvl frajerzy nie odpuszczają a i przybywa ich coraz więcej, rada nie dajcie się skusić i namówić a w miarę możliwości tępić robaki i bakterie. Ci co wysyłają to w życiu realnym nic nie osiągnęli a myślą że tu zrobią kariere.Pozdrawiam was frajerzy kombinatorzy.


  • Danielo i Kinia1 lubią to

#3 Kinia1

Kinia1

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 52 postów
  • Miejscowość:MAZURY
  • Serwer:PL26
  • Postać:Kinia1
  • Drużyna:KIKIGANG






Reputacja: 203

Napisano 29 maj 2023 - 17:56

Zawsze możesz wejść w  konwersacje i opcje "ignorowani gracze" i tam zaznaczyć " zezwalaj na wiadomości  wyłącznie  z Twojej listy znajomych oraz członków drużyny " i to powinno pomóc by Ci nie spamili     :) to taki pośredni środek na początek  :smug: .


  • Danielo i ACRUX lubią to

#4 Danielo

Danielo

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 423 postów
  • Postać:Odeszła w zapomnienie, skończyłem grę na ok. 450 poziomie.
  • Drużyna:Znudziło mi się, ale nie jest powiedziane, że już nie wrócę.






Reputacja: 121

Napisano 29 maj 2023 - 22:48

Zawsze możesz wejść w  konwersacje i opcje "ignorowani gracze" i tam zaznaczyć " zezwalaj na wiadomości  wyłącznie  z Twojej listy znajomych oraz członków drużyny " i to powinno pomóc by Ci nie spamili     :) to taki pośredni środek na początek  :smug: .

Każdy to wie. Ja od jakiegoś czasu zastanawiałem się, czy nie byłoby dobrze wprowadzić ograniczenia na wysyłanie wiadomości aż do 5 poziomu. Przecież to bułka z masłem wbić ten level, a moim zdaniem znacznie pomogłoby to w walce ze spamerami, oszustami.  A nawet i do opcji otrzymywania wiadomości dodać taką, pozwalającą na blokowanie wiadomości od graczy poniżej 5 poziomu.

Bo jeśli zablokujesz możliwość kontaktowania się z tobą każdemu z wyjątkiem listy znajomych i członków drużyny to nie tylko olejesz tych naciągaczy, ale również tych którzy mają do ciebie jakąś ważną sprawę, np. ubiegają się o przyjęcie do Twojej drużyny, albo po postu chcą wysłać ci kilka wesołych słów.


  • ACRUX lubi to

Cześć! Jeśli uznasz, że moja wypowiedź okazała się dla Ciebie pomocna, nie zapomnij o zostawieniu gwiazdki na moim profilu i o symbolicznym lajku. Dziękuję! :super:


#5 animista666

animista666

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 127 postów
  • Miejscowość:Łódź
  • Serwer:PL18
  • Postać:Dupokop
  • Drużyna:The Claner
Reputacja: 39

Napisano 30 maj 2023 - 09:45

Każdy to wie. Ja od jakiegoś czasu zastanawiałem się, czy nie byłoby dobrze wprowadzić ograniczenia na wysyłanie wiadomości aż do 5 poziomu. Przecież to bułka z masłem wbić ten level, a moim zdaniem znacznie pomogłoby to w walce ze spamerami, oszustami.  A nawet i do opcji otrzymywania wiadomości dodać taką, pozwalającą na blokowanie wiadomości od graczy poniżej 5 poziomu.

Bo jeśli zablokujesz możliwość kontaktowania się z tobą każdemu z wyjątkiem listy znajomych i członków drużyny to nie tylko olejesz tych naciągaczy, ale również tych którzy mają do ciebie jakąś ważną sprawę, np. ubiegają się o przyjęcie do Twojej drużyny, albo po postu chcą wysłać ci kilka wesołych słów.

I o tym mówię.A takim ćwokom nie zależy na grze tylko na wysyłaniu szajsu.Nieraz to ze cztery czy pięć wiadomości musi od nich być


  • Danielo lubi to

#6 TheDerpciakPL

TheDerpciakPL

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 850 postów






Reputacja: 1267

Napisano 04 czerwiec 2023 - 11:59

Ciekawym rozwiązaniem byłoby wprowadzenie weryfikacji numerem telefonu przy rejestracji konta. Niestety to rozwiązane musiałoby być wymuszone, bo inaczej to by nie działało, a nie każdy chce udostępniać takie dane, nie mówiąc już o dzieciach, które nie mają swoich telefonów lub nierozumiejących w pełni jak działa ten system. Druga kwestia jest taka, że ludzie i tak pewnie by znaleźli obejście takiego zabezpieczenia. 

 

Ograniczenie do pewnego poziomu też nie jest do końca idealnym rozwiązaniem. Wbicie 5 poziomu to nie problem, a myślę, że i takie boty by się dało napisać, żeby osiągały konkretny poziom.

Pozdrawiam serdecznie. :papa:


05a5fb1ed4e64.gif





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych