Skocz do zawartości


Zdjęcie
- - - - -

Robienie oponek

Kryjówka

  • Please log in to reply
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 animista666

animista666

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 127 postów
  • Miejscowość:Łódź
  • Serwer:PL18
  • Postać:Dupokop
  • Drużyna:The Claner
Reputacja: 39

Napisano 18 kwiecień 2022 - 15:42

Więc cóż kto ma kryjówkę rozbudowaną do maksimum ma 6 wolnych miejsc które by można wykorzystać w ten sposób.Do czego zmierzam .Parę detali do kryjówki:Sad,obora krów,kurnik,kopalnia soli,piec i farma.To wszystko by się namordować dla jednej oponki.W sadzie by się sadziło pszenicę lub czcinę cukrową,w oborze dostawało mleko,w kurniku jajka,w kopalni sól.Pszenicę,czcinę cukrową i mleko by się wymieniało na farmie na twaróg,cukier i mąkę.W piecu za wszystkie składniki by się otrzymywało oponkę.W prawdzie nie znam dokładnego czasu na to wszystko ale to by nie były szybkie akcje.Czyli powolne akcje i męczenie się dla jednej oponki



#2 Jiraiya

Jiraiya

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 447 postów
  • Serwer:PL12
  • Postać:DeanAmbrose2






Reputacja: 213

Napisano 18 kwiecień 2022 - 17:31

Nie przejdzie to nigdy. Było już masa pomysłów o produkcji oponek w kryjówce w jakikolwiek sposób i jakkolwiek były nazwane pomieszczenia ale żaden taki pomysł nie przeszedł i nigdy nie przejdzie bo to się twórcom nie opłaci.


  • taka jedna lubi to

#3 blue11137

blue11137

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 47 postów
  • Miejscowość:Bydgoszcz
  • Serwer:PL15
  • Postać:WHATEVER
  • Drużyna:Black Spiders






Reputacja: 21

Napisano 18 kwiecień 2022 - 22:19

:D czego się najadałeś? pomysł nie ma szans



#4 Adam131

Adam131

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 324 postów
  • Miejscowość:Kielce
  • Serwer:PL23
  • Postać:KurumiTokisaki
  • Drużyna:Unknown Squirrels






Reputacja: 301

Napisano 18 kwiecień 2022 - 22:59

pomysły na oponki.. jestem na nie. Już i tak oponki można bardzo łatwo i bardzo dużo zyskać za darmo.. przez co hz kombinuje jak tu zarabiać.. dlatego są częstsze nowe światy czy różne nowe "nowości" które bardziej wyciągają te opony by dać równowagę. A idzie to z tym że są coraz częstsze lagi. Ogółem pomysł fajny. taki farmerski. Ale nie nadaję się na hz. nie ten klimat. 


"Byłeś gotowy zabić inną istotę, a teraz boisz się zginąć. Nie sądzisz, że to dziwne? Kiedy bierzesz na cel inne życie... to się właśnie dzieje."


#5 Danielo

Danielo

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 401 postów
  • Postać:Odeszła w zapomnienie, skończyłem grę na ok. 450 poziomie.
  • Drużyna:Znudziło mi się, ale nie jest powiedziane, że już nie wrócę.






Reputacja: 116

Napisano 20 kwiecień 2022 - 17:18

To co napisałeś, brzmi świetnie. Jednak zgodzę się z osobami wyżej, ponieważ jest sporo sposobów na zyskanie darmowych oponek. Wystarczy grać, tylko tyle.


Cześć! Jeśli uznasz, że moja wypowiedź okazała się dla Ciebie pomocna, nie zapomnij o zostawieniu gwiazdki na moim profilu i o symbolicznym lajku. Dziękuję! :super:






Also tagged with one or more of these keywords: Kryjówka

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych