Skocz do zawartości


Zdjęcie
- - - - -

Propozycja ładowania baterii


  • Please log in to reply
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 animista666

animista666

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 127 postów
  • Miejscowość:Łódź
  • Serwer:PL18
  • Postać:Dupokop
  • Drużyna:The Claner
Reputacja: 39

Napisano 17 listopad 2021 - 13:43

Myślę że nie byłoby złym pomysłem takie baterie akumulatorki z ładowarką w prezencie lub możliwością dokupienia owej ładowarki by się nie szarpać o pomoc znajomych. Jeden da drugi nie albo wcale. A takie ładowanie wedle potrzeb by było bardziej ułatwione zwłaszcza dla samotników bez drużyn czy znajomych którzy nie mają kogo poprosić o baterie



#2 AdrianOoO

AdrianOoO

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 66 postów
  • Serwer:PL24
  • Postać:Synexc






Reputacja: 25

Napisano 17 listopad 2021 - 15:17

Zdobycie baterii nie jest takie trudne wystarczy dodać sobie do znajomych z 20-30 osób z rankingu, jeżeli ktoś gra bez drużyny to musi liczyć się z tym że w wielu aspektach będzie miał trudniej :P

 

Wydaje mi się że jest to zbędny dodatek. 


Użytkownik AdrianOoO edytował ten post 17 listopad 2021 - 15:18


#3 Danielo

Danielo

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 423 postów
  • Postać:Odeszła w zapomnienie, skończyłem grę na ok. 450 poziomie.
  • Drużyna:Znudziło mi się, ale nie jest powiedziane, że już nie wrócę.






Reputacja: 121

Napisano 17 listopad 2021 - 15:19

Im więcej graczy dodasz do kontaktów (czy jak to się tam nazywa), tym większa szansa na to, że wyślą ci baterie. Maksymalnie możesz mieć 16 baterii (po zakupie oponek), a dziennie wykorzystać tylko 8. Ja zawsze po wykorzystaniu tych 8 dziennie, proszę o baterie, żeby na 2 dzień mieć znowu 16 i tak w kółko.  :haha:

Pomysł trochę do kitu. Można byłoby zasugerować, aby dziennie dało się używać więcej baterii, niż tylko 8. 


Cześć! Jeśli uznasz, że moja wypowiedź okazała się dla Ciebie pomocna, nie zapomnij o zostawieniu gwiazdki na moim profilu i o symbolicznym lajku. Dziękuję! :super:


#4 Plazmix

Plazmix

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 189 postów
  • Miejscowość:Warszawa
  • Serwer:PL1
  • Postać:Plazmix



Reputacja: 557

Napisano 17 listopad 2021 - 16:51

Myślę że nie byłoby złym pomysłem takie baterie akumulatorki z ładowarką w prezencie lub możliwością dokupienia owej ładowarki by się nie szarpać o pomoc znajomych. Jeden da drugi nie albo wcale. A takie ładowanie wedle potrzeb by było bardziej ułatwione zwłaszcza dla samotników bez drużyn czy znajomych którzy nie mają kogo poprosić o baterie

Wystarczy poprosić topowych graczy o baterie na 100% ją dostaniesz  :papa:


  • Kinia1 lubi to

#5 PPPPPPPPPPPP

PPPPPPPPPPPP

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 52 postów
  • Serwer:PL1
Reputacja: 26

Napisano 17 listopad 2021 - 19:16

Ta a co jeśli gram na serwerze na którym przez tydzień gra może 10osob... nie każdy się loguje codziennie...?(zazwyczaj 4osoby grają codziennie - łącznie ze mną a reszta tak jak wiatr zawieje) ja akurat nie używam baterii bo mam właśnie problem z ich posiadaniem... więc jestem w stanie mieć 3 baterie codziennie + może jedna osoba dodatkowo się zaloguje tego dnia więc mamy łącznie 4 baterie z czego są osoby które nie wysyłają tych baterii więc w moim przypadku liczba ta spada do 2 baterii na dzień a czasem nawet bywają takie dni że żadnej nie dostanę. ALE EKSPERCI SIĘ WYPOWIEDZIELI NADE MNĄ


Użytkownik PPPPPPPPPPPP edytował ten post 17 listopad 2021 - 19:20


#6 Danielo

Danielo

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 423 postów
  • Postać:Odeszła w zapomnienie, skończyłem grę na ok. 450 poziomie.
  • Drużyna:Znudziło mi się, ale nie jest powiedziane, że już nie wrócę.






Reputacja: 121

Napisano 17 listopad 2021 - 21:25

PPPPPPPPPPPP, oto jeden z minusów gry na opuszczonym serwerze. Myślę, że twórcy dodając bateryjki, chcieli by była tu kluczowa wzajemna pomoc między graczami. Zawsze masz też możliwość obejrzenia reklam. 


Cześć! Jeśli uznasz, że moja wypowiedź okazała się dla Ciebie pomocna, nie zapomnij o zostawieniu gwiazdki na moim profilu i o symbolicznym lajku. Dziękuję! :super:


#7 Adam131

Adam131

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 324 postów
  • Miejscowość:Kielce
  • Serwer:PL23
  • Postać:KurumiTokisaki
  • Drużyna:Unknown Squirrels






Reputacja: 301

Napisano 17 listopad 2021 - 22:32

Wystarczy poprosić topowych graczy o baterie na 100% ją dostaniesz  :papa:

Prawda. Zawsze daje  :Laughing:  :Laughing:


"Byłeś gotowy zabić inną istotę, a teraz boisz się zginąć. Nie sądzisz, że to dziwne? Kiedy bierzesz na cel inne życie... to się właśnie dzieje."


#8 PPPPPPPPPPPP

PPPPPPPPPPPP

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 52 postów
  • Serwer:PL1
Reputacja: 26

Napisano 19 listopad 2021 - 14:06

PPPPPPPPPPPP, oto jeden z minusów gry na opuszczonym serwerze. Myślę, że twórcy dodając bateryjki, chcieli by była tu kluczowa wzajemna pomoc między graczami. Zawsze masz też możliwość obejrzenia reklam. 

Nie wiem po co wplątujesz w tą wypowiedź reklamy, nie rozmawiamy stricte o tym żeby skracać misje a o tym aby baterie się automatycznie ładowały



#9 Danielo

Danielo

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 423 postów
  • Postać:Odeszła w zapomnienie, skończyłem grę na ok. 450 poziomie.
  • Drużyna:Znudziło mi się, ale nie jest powiedziane, że już nie wrócę.






Reputacja: 121

Napisano 19 listopad 2021 - 14:19

Nie wiem po co wplątujesz w tą wypowiedź reklamy, nie rozmawiamy stricte o tym żeby skracać misje a o tym aby baterie się automatycznie ładowały

Widzę, że na siłę próbujesz się czegoś uczepić. Z automatycznego ładowania baterii myślę, że nic nie będzie. Dobrze jest jak jest. Bohaterskie czyny związane z wysyłaniem baterii to dobra sprawa + wzajemna pomoc między graczami.

Chciałem zaznaczyć, że oprócz baterii do skracania czasu trwania misji, masz też możliwość obejrzenia reklam, skoro nie łatwo Ci o zdobycie baterii.


Cześć! Jeśli uznasz, że moja wypowiedź okazała się dla Ciebie pomocna, nie zapomnij o zostawieniu gwiazdki na moim profilu i o symbolicznym lajku. Dziękuję! :super:





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych