Skocz do zawartości


Zdjęcie
- - - - -

Równa rywalizacja?Na pewno nie w Hero Zero


Najlepsza odpowiedź Kane , 01 listopad 2021 - 14:37

Witaj, jeżeli masz podejrzenia że ktoś łamie regulamin to powinieneś opisać dokładnie sytuację Supportowi. Należy przy tym dodać dowody do zgłoszenia. Jeżeli masz propozycje proszę o umieszczenie ich w dziale Opinie i sugestie.

Przejdź do postu


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 KiedyPL20?

KiedyPL20?

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 3 postów
Reputacja: 0

Napisano 01 listopad 2021 - 08:36

Witam, mam pytanie chociaż doskonale zdaje sobie sprawę że administracja będzie miała je w głębokim poszanowaniu...No ale przejdźmy do rzeczy, czy zamierzacie cos wreszcie zrobić w kierunku sprawiedliwej rywalizacji drużyn? Wiadomo rozwój drużyny zależy od zaanagzowania osób w niej należących i jest to całkiem okej, ale jesli chodzi o zdobywanie trofeów/atakowanie drużyn z trofkami to jakaś tragedia... Każda drużyna posiada programy/boty do blokowania trofek/usuwania obron przez co nie ma żadnych szans na zdobycie tych trofeum o która tak naprawde powinna sie toczyć ciągła rywlizacja...Nie będe juz nawet wspominał że na PL28 połowa trofeum jest schowana na samym dole rankingu i nikt sobie nic z tym nie robi. Droga administracjo zacznijcie działać i robić coś w tym kierunku bo to jakaś patologia się dzieje...



#2 Danielo

Danielo

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 425 postów
  • Postać:Odeszła w zapomnienie, skończyłem grę na ok. 450 poziomie.
  • Drużyna:Znudziło mi się, ale nie jest powiedziane, że już nie wrócę.






Reputacja: 121

Napisano 01 listopad 2021 - 11:52

Nie wydaje mi się, że to kiedykolwiek ustanie. Jest jak jest, było to zgłaszane dziesiątki, a nawet setki razy do supportu. Proponuję przenieść się na inny serwer, niekoniecznie polski lub dołączyć do tych cwaniaków i mieć wywalone.


Cześć! Jeśli uznasz, że moja wypowiedź okazała się dla Ciebie pomocna, nie zapomnij o zostawieniu gwiazdki na moim profilu i o symbolicznym lajku. Dziękuję! :super:


#3 Kane

Kane

    Moderator

  • Moderators
  • 37 postów



Reputacja: 77

Napisano 01 listopad 2021 - 14:37   Najlepsza odpowiedź

Witaj, jeżeli masz podejrzenia że ktoś łamie regulamin to powinieneś opisać dokładnie sytuację Supportowi. Należy przy tym dodać dowody do zgłoszenia. Jeżeli masz propozycje proszę o umieszczenie ich w dziale Opinie i sugestie.



#4 Pablo Escobar

Pablo Escobar

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 457 postów
  • Serwer:PL2
  • Drużyna:Respect Team






Reputacja: 291

Napisano 01 listopad 2021 - 23:41

Po ostatniej aktualizacji zmienili ze można atakować drużyny z dołu które posiadają trofki sieć musisz tylko wcelować się w ten czas




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych