Skocz do zawartości


Zdjęcie
- - - - -

To jest chore.


Najlepsza odpowiedź Danielo , 01 listopad 2021 - 12:00

Nie rozumiem co próbujesz nam przekazać. Napisz jeszcze raz, dokładnie, abyśmy mogli Ci pomóc.

 

"...siła za 5 monet lecę w siłe za 3000 mln i rozdzielilem resztę żeby wyszło mniej więcej po równo na monety. Po czym wchodzę w Turniej tygodniowy na PKT umiejętności jest 456 punktów..." - czy dobrze rozumiem? Jeśli wydałbyś 300 mln (zakładając, że to jedno zero wpadło pomyłkowo) na punkty umiejętności, zaczynając od 5 monet za statystykę, myślę że na pewno nie uzbierałoby się 456 punktów, a wiele, wiele więcej. 

 

Myślę, że przez to, że pisałeś post na szybko, wyszło to co wyszło i ciężko z tego cokolwiek zrozumieć. Poproś moderatora o edytowanie posta i napisz jeszcze raz, żebyśmy mogli Ci w jakiś sposób pomóc.

Przejdź do postu


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Skrillex

Skrillex

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 6 postów
  • Serwer:PL25
  • Postać:Skrillex
  • Drużyna:E365
Reputacja: 0

Napisano 31 październik 2021 - 21:29

Ktoś mi powie o co chodzi czy ta gra jest zrobiona perfidnie pod adminów i założycieli tej gry czy jaki xxx/Tgt?
Zaczyna się nowy turniej tygodniowy na PKT umiejętności okey siła za 5 monet lecę w siłe za 3000 mln i rozdzielilem resztę żeby wyszło mniej więcej po równo na monety. Po czym wchodzę w Turniej tygodniowy na PKT umiejętności jest 456 punktów 1 miejsce. Po czym resetuje gierkę wychodzę i wchodzę a tutaj tylko +2 punkty 200 miejsce. A na pierwszym miejscu gościu który ma prawie 2000 punktow. To jest jakiś żart ? Czy serio założyciele tej gry nie dadzą nic ugrać normalnym ludziom?
PL28. xxx/Tgt Tak samo jak z ta śmieszna drużyna Slayers.


Użytkownik Target edytował ten post 01 listopad 2021 - 12:20
vulgs


#2 Adam131

Adam131

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 324 postów
  • Miejscowość:Kielce
  • Serwer:PL23
  • Postać:KurumiTokisaki
  • Drużyna:Unknown Squirrels






Reputacja: 301

Napisano 01 listopad 2021 - 00:43

ciężko Cię zrozumieć ale cóż. Po pierwsze od drużyn to sio ponieważ każdy gra tak jak chce. a jeżeli chodzi o pkt że gra jest nastawiona pod kase to powiem tak.. zaskoczę Cie. nawet życie jest p2w ;d masz kase masz więcej i żyjesz bądź dostajesz/robisz coś szybciej. w grze działa to tak samo.  tyle lat gram i jeszcze nigdy nie narzekałem tak mocno żeby krytykować drużyny adminów supp czy nawet założycieli gry ;d. ttu zależy od wydawania kasy jak i od tego w jakiej dr sie siedzi. osoba która siedzi w dr 5 tren ma o wiele łatwiej bo wbija o wiele więcej pkt. 


"Byłeś gotowy zabić inną istotę, a teraz boisz się zginąć. Nie sądzisz, że to dziwne? Kiedy bierzesz na cel inne życie... to się właśnie dzieje."


#3 Danielo

Danielo

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 425 postów
  • Postać:Odeszła w zapomnienie, skończyłem grę na ok. 450 poziomie.
  • Drużyna:Znudziło mi się, ale nie jest powiedziane, że już nie wrócę.






Reputacja: 121

Napisano 01 listopad 2021 - 12:00   Najlepsza odpowiedź

Nie rozumiem co próbujesz nam przekazać. Napisz jeszcze raz, dokładnie, abyśmy mogli Ci pomóc.

 

"...siła za 5 monet lecę w siłe za 3000 mln i rozdzielilem resztę żeby wyszło mniej więcej po równo na monety. Po czym wchodzę w Turniej tygodniowy na PKT umiejętności jest 456 punktów..." - czy dobrze rozumiem? Jeśli wydałbyś 300 mln (zakładając, że to jedno zero wpadło pomyłkowo) na punkty umiejętności, zaczynając od 5 monet za statystykę, myślę że na pewno nie uzbierałoby się 456 punktów, a wiele, wiele więcej. 

 

Myślę, że przez to, że pisałeś post na szybko, wyszło to co wyszło i ciężko z tego cokolwiek zrozumieć. Poproś moderatora o edytowanie posta i napisz jeszcze raz, żebyśmy mogli Ci w jakiś sposób pomóc.


Użytkownik Target edytował ten post 01 listopad 2021 - 12:15
scalenie/ odpowiedzi w dwóch scalonych tematach

Cześć! Jeśli uznasz, że moja wypowiedź okazała się dla Ciebie pomocna, nie zapomnij o zostawieniu gwiazdki na moim profilu i o symbolicznym lajku. Dziękuję! :super:





Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych