Skocz do zawartości


Zdjęcie
- - - - -

Pl 28


Najlepsza odpowiedź Pawel106 , 26 czerwiec 2021 - 15:23

Jeśli będzie w planach powstanie nowego serwera, zostanie to ogłoszone odpowiednio wcześniej.

Przejdź do postu


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 sedus222

sedus222

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 1 postów
  • Serwer:PL20
Reputacja: 1

Napisano 31 maj 2021 - 01:24

Siema!

Jestem nowym graczem. Ogladalem hero zero u yputuberow i spodobala mi sie ta gra lecz ludzie maja juz po 300 lvl i chce zaczac razem z innymi ja sie nie znam wiec pytam wie ktos kiedy pl28?


  • Adam131 lubi to

#2 Adam131

Adam131

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 324 postów
  • Miejscowość:Kielce
  • Serwer:PL23
  • Postać:KurumiTokisaki
  • Drużyna:Unknown Squirrels






Reputacja: 301

Napisano 31 maj 2021 - 02:22

Znając życie pewnie niedługo. Aczkolwiek polecam Ci grać na starszych serwerach :) Na starszych nie musisz się o nic martwić. wystarczy że będziesz aktywny. Natomiast na nowych serwerach są walki o trofki. boty. multi konta, kradzieże ,programy. By być dobrym w grze najlepiej jest być w drużynie 5 tren. Na nowym serwerze musisz kupić oponki za pieniądze. Gdzie i tak nie ma pewności że będziesz bo mogą cię oszukać. A na starych np. pl23 masz już wszystko co trzeba i nie musisz się martwić o nic. Wystarczy grać I powiem Ci jeszcze że na starszych osiągniesz więcej i szybciej niż na nowych. :) 


Użytkownik Adam131 edytował ten post 31 maj 2021 - 02:22

"Byłeś gotowy zabić inną istotę, a teraz boisz się zginąć. Nie sądzisz, że to dziwne? Kiedy bierzesz na cel inne życie... to się właśnie dzieje."


#3 Pawel106

Pawel106

    Moderator

  • Moderators
  • 2288 postów
  • Miejscowość:Mazowieckie






Reputacja: 1284

Napisano 26 czerwiec 2021 - 15:23   Najlepsza odpowiedź

Jeśli będzie w planach powstanie nowego serwera, zostanie to ogłoszone odpowiednio wcześniej.


Support||Regulamin Forum||Zasady Gry

Administracja Hero Zero NIGDY nie poprosi cię o twoje dane logowania.





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych