Skocz do zawartości


Zdjęcie
- - - - -

Propozycja innego wykorzystywania części zamiennych

Kryjówka

  • Please log in to reply
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 animista666

animista666

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 127 postów
  • Miejscowość:Łódź
  • Serwer:PL18
  • Postać:Dupokop
  • Drużyna:The Claner
Reputacja: 39

Napisano 30 październik 2020 - 15:33

No więc...Ma się wszystkie wyposażenia odblokowane(prócz tych z sezonów)...i co dalej? Będą się części zamienne potem składować w nieskończoność? Może by się przydały jakoś w kryjówce? Jakieś dodatkowe ulepszenia czy coś takiego za odpowiednią ilość części zamiennych albo do rozbudowy zamiast superkleju i zeronitu? Taka dodatkowa możliwość? Jeśli macie inne sugestie...to tylko propozycja może przydatna może kicz daję co myślę że by było dobre


  • TheDerpciakPL i kiwii2712 lubią to

#2 TheDerpciakPL

TheDerpciakPL

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 850 postów






Reputacja: 1267

Napisano 30 październik 2020 - 18:28

W sumie nigdy nie zwracałem na to uwagi (pewnie dlatego, że nie wszystkie wyposażenia odblokowałem), co do rozbudowy pomieszczeń za pomocą części zamiennych to nie jestem do końca przekonany, natomiast można by dodać pomieszczenie a'la "Bohaterski rynek" (wymagający, np. 5 miejsc pod budowę). Zadaniem tego rynku byłoby wymienianie swoich zasobów, w tym przypadku części zamiennych na surowce albo spieniężenie ich; w zależności od poziomu rynku mielibyśmy mniej lub bardziej korzystne oferty, oczywiście dla zbalansowania rozbudowa trwałaby od kilku godzin do kilku dni co byłoby uzależnione tego czy mamy bonus skracania czasu rozbudowy czy nie. Dodatkowo pomieszczenie mogłoby być dostępne dopiero od 20/25 poziomu Centrali żeby nie było zbyt łatwo.

 

Pomysł jest ciekawy, ale trzeba nad tym przysiąść i dobrze to przemyśleć, bo możliwości w tym kierunku jest naprawdę sporo.

 

Pozdrawiam :papa:


  • PaniK, kiwii2712 i Bartek261 lubią to

05a5fb1ed4e64.gif


#3 animista666

animista666

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 127 postów
  • Miejscowość:Łódź
  • Serwer:PL18
  • Postać:Dupokop
  • Drużyna:The Claner
Reputacja: 39

Napisano 31 październik 2020 - 13:55

Hm hm...Możliwe że rynek to jeszcze nie ten pomysł.Części zamienne wyglądają jak metal więc...może złomowisko albo inny punkt skupu metalu?



#4 TheDerpciakPL

TheDerpciakPL

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 850 postów






Reputacja: 1267

Napisano 31 październik 2020 - 19:00

Hm hm...Możliwe że rynek to jeszcze nie ten pomysł.Części zamienne wyglądają jak metal więc...może złomowisko albo inny punkt skupu metalu?

Nie wiem czy akurat złomowisko pasuje do kryjówki bohatera, zwłaszcza, że części zamienne są w niezłym stanie, więc niekoniecznie trzeba je oddawać na złomowisko. :P


05a5fb1ed4e64.gif


#5 animista666

animista666

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 127 postów
  • Miejscowość:Łódź
  • Serwer:PL18
  • Postać:Dupokop
  • Drużyna:The Claner
Reputacja: 39

Napisano 01 listopad 2020 - 11:16

Cóż.Grunt by to "coś" powstało.Siakiś punkt pozbycia się niepotrzebnych części







Also tagged with one or more of these keywords: Kryjówka

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych