Skocz do zawartości


Zdjęcie
* * * * * 2 głosy

Szybsze sprzedawanie przedmiotów z inwentarzy.


  • Please log in to reply
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Adi69

Adi69

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 70 postów
  • Serwer:PL6
  • Postać:Xenyfobia
Reputacja: 44

Napisano 12 sierpień 2020 - 10:10

Wpadłem na pomysł, aby podczas sprzedawania przedmiotów z inwentarzy, był przycisk, który pozwoli nam sprzedać wszystkie znajdujące się przedmioty w danym inwentarzu naraz.

 

https://prnt.sc/ty8t27

 

Taki przycisk jest w skrzynce depozytowej, jeśli chcemy sprzedać wszystkie przedmioty w danym magazynie naraz. (no chyba, że coś zaznaczyliśmy kłódką).

 

Uważam, że tutaj też powinna być taka opcja, aby móc sprzedać wszystko za pomocą dwóch kliknięć.

 

Nie wiem jak czytający ten post, ale ja od dawna nie zwracam uwagi na przedmioty, które mi się trafiają z zadanek, dziennych ataków itp. Nawet jeśli są to epickie itemy, to ja i tak je sprzedaje, bo wiem, że będą dawały sporo na minus, skoro mam set. Wyjątkiem są przedmioty w ramce, bo do HeroCon i rzutki, ale to się rzadko trafia.

 

Takie szybkie sprzedawanie przyda się, np. podczas zadań nadzwyczajnych.

Zamiast przeciągać to wszystko na sprzedaż będę mógł zrobić to w kilka sekund.

To przyspieszyłoby monotonne klikanie zadanek.

 

Racja, można zbierać epiki do HC, ale ja już mam zapełnione magazyny i nie mam co zrobić z tymi przedmiotami, więc tylko na sprzedaż, a tak jak napisałem, itemy ze złotą ramką wpadają rzadko.


Użytkownik Adi69 edytował ten post 12 sierpień 2020 - 10:14

  • Gluptas31, KubaRolnik i ZmusiliMnie lubią to

#2 ZmusiliMnie

ZmusiliMnie

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 140 postów
  • Serwer:PL23
  • Postać:Velusia
  • Drużyna:Unknown Squirrels






Reputacja: 272

Napisano 12 sierpień 2020 - 13:59

Mam mieszane uczucia, z jednej strony pomysł prosty i jasny, z drugiej nie wiem czy jest to aż tak potrzebne  :confused:

 

(...) Takie szybkie sprzedawanie przyda się, np. podczas zadań nadzwyczajnych.

Zamiast przeciągać to wszystko na sprzedaż będę mógł zrobić to w kilka sekund.

To przyspieszyłoby monotonne klikanie zadanek. (...)

 

w tym wypadku po zrobieniu kilku misji i zapełnieniu inwentarza, klikasz po wygranej walce od razu "sprzedaj" i oszczędzasz czas.

 

Doceniam czas poświęcony na napisanie tematu w sposób jasny i przejrzysty  :super:

Popieram inicjatywę i jestem na tak.


(-(-(-(-  -)-)-)-)   <-------- ja i moi ludzie  :haha: 


#3 Adi69

Adi69

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 70 postów
  • Serwer:PL6
  • Postać:Xenyfobia
Reputacja: 44

Napisano 12 sierpień 2020 - 17:13

w tym wypadku po zrobieniu kilku misji i zapełnieniu inwentarza, klikasz po wygranej walce od razu "sprzedaj" i oszczędzasz czas.

 

Ostatnio robiłem zadanka z palcem trzymanym ciągle na Enterze (w sumie jak zawsze), lecz jak mi się zapchały inwentarze, to od razu mnie odsyłało do sklepu i tak po każdej walce, więc musiałem myszką. Jeśli byłby ten przycisk, to parę szybkich kliknięć, wolne inwentarze i znowu można z enterem. Myślę, że to byłaby szybsza opcja.






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych