Skocz do zawartości


Zdjęcie
* * * * * 1 głosy

Gazetka Forumowa 7/20


  • Please log in to reply
10 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gluptas31

Gluptas31

    Ekspert

  • Journalists
  • 352 postów
  • Serwer:PL7
  • Postać:Gluptas31
  • Drużyna:Gluptasolandia






Reputacja: 1694

Napisano 05 lipiec 2020 - 13:34

8ec392f383d71.png

 

Siemacie! Minął kolejny miesiąc namiętnej gry i sukcesów, za który trzeba się rozliczyć. Pojawiła się innowacja, jesteśmy i my ;) Co dzisiaj ciekawego? Od czego by tu zacząć... a z resztą, po co będziemy wypisywać, jak możecie sami się przekonać, prawda? Tegoroczny eliksir numer 7, w którym zmieszaliśmy ze sobą szczyptę informacji, kawałek nowości, dwie łyżki Naszego wdzięku i tuzin dobrej zabawy   :super: Psss. Jak tam, szkoła się skończyła, nie powiem, dziwny mieliście ten rok szkolny   :haha:

 

 

 

Newsy

 

10 czerwca - Bohater Miesiąca. Szansa na zgarnięcie wyjątkowego przedmiotu.

 

13 czerwca - Racz się teraz przez dziesięć dni codziennie świeżymi oponkami! Po wykupieniu abonamentu oczywiście można było się obłowić 10x20 za 43,49zł.

 

18 czerwiec - Nieznany błąd w funkcji szkoleniowej (treningi).

 

19 czerwca - Sezon lisa! Podstawowa inteligencja wzrosła o 10%.Do 23 lipca możecie się nachapać  :D

 

51c11d99fd017.jpg

 

20 czerwca - Wiosna zbliża się ku końcowi! Do 23 czerwca była możliwość zgarnąć 5 extra przygotowanych skrzynek z wyposażeniem do kryjówki.

 

20 czerwca - Uzupełnij swoje zbiory podczas "Collector's Special!" Do 28 czerwca była możliwość korzystać z podwójnych punktów doświadczenia oraz w sklepie zakupić specjalny pakiet z oponkami plus jakiś przedmiot, którego nie mamy.

 

22 czerwca - Nadszedł sezon letni w Hero Zero. Tak jak przy wiośnie, tak i przy lecie jest 5 extra skrzyń z letnik wyposażeniem.

 

c10a543ef725f.jpg

 

23 czerwca - Duże pudełko z oponkami. Przez godzinę była promka na 200 oponke za 43,49 zł.

 

30 czerwca - Do gry zostały wprowadzone zmiany:

 

Nowe funkcje

Ogólne
• Od teraz można osiągnąć nowy dzienny bonus, który wymaga wydania 100, 200 lub 300 energii misji.
• Codzienne bonusy, sezony i Telefony Alarmowe, mogą teraz rozdawać Zeronit lub Super Klej jako nagrody. Wartość zależy od najlepszego budynku produkcyjnego w Twojej kryjówce bohatera.

Sezony
• W trakcie sezonu możesz teraz otrzymywać nagrody za modyfikacje swoich przedmiotów.
• Dialog sezonu pojawi się teraz automatycznie na ekranie misji, gdy po zakończeniu sezonu będą jeszcze nagrody do odebrania.

Konserwacja
Wersja HTML5

• Możliwe, że nie można rozpocząć nowych konwersacji. Ten problem został rozwiązany.

Ogólne
• W wersji Windows wybór bohatera nie działał zgodnie z przeznaczeniem. Ten problem został rozwiązany.
• Możliwe, że do akcji użyto więcej baterii niż potrzeba. Ten problem został rozwiązany za pomocą poprawki.
• Naprawiono kilka drobnych błędów.

 

Dyskusja odnośnie ww. zmian toczy się tutaj.

 

 

1 lipca - Akcja specjalna "Mierzenia Sił" w Hero Zero. Do 8 lipca można korzystać z podwójnej odwagi oraz pakietu z oponkami, w którym gratisowo dorzucony 14 dniowy wspomagacz umiejętności oraz adrenaliny. 

 

 

Graficzna strona newsów znajduje się tutaj.

 

 

 

Pomysły na...

 

W tym numerze mamy kolejna porcje czysto kosmetycznych zmian.

 

1. Zmiana w rankingu:

 

a. automatyczne liczenie punktów doświadczenia, które dostaniemy na zakończenie PvP.

 

dos-plus.png

 

Ilości nagradzanego doświadczenia są przypadkowe.

 

 

b. ukazanie pełnych nagród za poszczególne miejsca, w tym brakujących ilości oponek oraz punktów umiejętności

 

ttd.png

 

 

2. Zawsze po północy Nasza odwaga jest napełniona, tak samo po dłuższej nieobecności. Pomysł to możliwość ataku jednego gracza 3 razy przy jednym kliknięciu - podobnie jak ma miejsce w łotrze. Tylko to jak już to wolelibyśmy bezpłatnie.

 

atak-1.png

 

 

 

Debata Prezesowska


Ostatnie tygodnie są dla Polaków obfite w emocje. Wybory Prezydenckie i listy obietnic długie jak żyrafa składane przez kandydatów. Po licznych bataliach politycznych poznaliśmy nazwiska dwóch polityków, którzy przechodzą do kolejnej rundy, tym samym ciąży na nich zadanie podłożenia jak największej ilości świń pod swojego rywala. Nie ma co dłużej się temu przyglądać i zapraszamy zatem do wyborów poważniejszej persony. Czas na wybory nowego Prezesa Hero Zero. W dzisiejszej debacie, w której to brać udział będzie trzech jakże Nam dobrze znanych forumowiczów, Katikamichael007 i Gluptas31 przedstawią swoje spostrzeżenia i sugestie dotyczące gry. W odpowiedziach na zadane pytania będą próbowali zdobyć Wasze głosy. Dlatego Panie i Panowie, oficjalnie rozpoczynamy Debatę na urząd Prezesa Hero Zero, kamera, akcja!


1. Wypuszczanie nowych serwerów, nawet i trzech rocznie, zbyt często, czy odpowiednia ilość?

Gluptas31 - Popyt generuje podaż, skoro setki, a nawet tysiące graczy zakłada konto na nowym serwerze nie widzę przeszkód, by twórcy stawiali ograniczenia. Dopóki nowe serwery będą cieszyły się powodzeniem, dopóty twórcy co jakiś czas będą dokładali nowe. Aczkolwiek nie można patrzeć jednokierunkowo na daną sytuację, tam gdzie jedno wiaderko się zapełnia, tam z drugiego ubywa, widać to wyraźnie po stanie ludzkości na starszych serwerach. Niestety przy każdym otwieraniu nowego świata, ze starszych światów ubywa graczy. Będąc Prezesem będę starał się o zminimalizowanie liczby nowych światów do jednego rocznie.

michael007 - Uważam, że nie w ilości, a jakości jest wartość. W myśl rozumowania twórców Hero Zero, wypuszczanie nowych serwerów, ma przyciągnąć kolejną rzeszę graczy, a obserwując na przełomie lat nie w tym tkwi metoda, to jedynie sposób na jak największy zarobek. Należy skupić się na grze tu i teraz, słuchać pomysłów graczy - to oni najlepiej wiedzą co dla nich będzie dobre - tylko dzięki takim strategiom gra będzie się rozwijać i przyciągać nowych graczy, a nie odgrzewać starego kotleta, co nie utrzyma wieloletnich superbohaterów w grze, tylko będzie tworzyć sezonowych. Jako Prezes będę zawsze starał się bronić interesów graczy i tylko ich.

 

Katika - Nowe serwery są podstawą do rozwoju. Trzy rocznie? Czemu tylko trzy! Gracze domagają się możliwości grania na nowych serwerach, więc damy im to czego potrzebują. Każdy nowy serwer niesie za sobą tysiące graczy, którzy próbują swoich możliwości od początku. Planujemy wprowadzić dodatkowe 500+ oponek dla każdego gracza, który ma więcej niż jedno konto. Czas na szybki rozwój, czas na wspólną grę, czas na podbijanie serwerów!

2. Czy usunięcie turnieju tygodniowego honor (TTH) było dobrym posunięciem?

Gluptas31 - Ubolewam nad tym, tak samo jak Wy szanowni wyborcy. Zostało Nam odebrane wiele wspomnień, wiele sukcesów, jak i wiele porażek, nie dało się przejść obojętnie obok tego turnieju. Pamiętne czasy zbijania i nabijania honoru odeszły w zapomnienie, bezpowrotnie, jedynym ratunkiem jest zaznaczenie "X" przy moim nazwisku. Jako Prezes dołożę wszelkich starań, aby oddali Nam co zabrali. Nie będzie Niemiec turnieju Nam kradł. Polski to turniej, Polski honor, tak mi dopomóż Bóg.

michael007 - Odpowiedź trzeba zacząć pytaniem, dlaczego zostało usunięte TTH? Jednym z powodów była gra nie fair graczy, którzy wzbogacali się "nieczystymi" zagraniami. Jak by się na tym zastanowić, co jeden nazwie grą nie fair, drugi powie, że to strategia. Trzeba wziąć pod uwagę całokształt gry i to na czym ona polega, na dążeniu do bycia najlepszym. Niestety, aby to osiągnąć trzeba dużo poświęcić czasu jak i oponek. To drugie można nabyć co chwile w ofertach, w lumpeksie, ale czy to aby sprawiedliwe? Jedynym zarobkowym turniejem w oponki jest tylko TTD. Moim zdaniem TTH nigdy nie powinno być usunięte, bo było najatrakcyjniejszą formą. Zamiast usuwać, jajogłowi powinni rozważyć inne możliwości, bo narzędzi im nie brakowało. Na stanowisku Prezesa zrobię co w mojej mocy, by każdy gracz miał równe szanse na podłożu, gdzie jest to wątpliwe oraz o solidnym i uczciwym podziałem oponek, które każdy powinien dostać.

 

Katika - Usunięcie turnieju było tylko i wyłącznie na gorące prośby Naszych bohaterów. Otrzymywaliśmy tysiące listów, aby zakończyć TTH, aby wprowadzić zmiany takie jak liga. To Wy, to gracze skłoniliście Nas do takich posunięć. Wszystko co robimy to po to, aby Wam grało się lepiej. Dlatego Naszym podstawowym założeniem jest 500+ oponek dla wszystkich co mają więcej niż jedno konto.

3. Oponkowe plus, czyli 500 oponek dla każdego gracza. Co Pan/Pani sądzi na ten temat?

Gluptas31 - Rozdając każdemu graczowi 500 oponek doprowadzę do sytuacji, w której oponka straci na wartości. Co z tego, że gracz za te 500 pączków nakupuje sobie najlepsze wyposażenie, skoro wszyscy dookoła zrobią podobne zakupy. Już na wstępie darmowym oponkom mówię nie, jest to towar wymagający wiele pokładów pracy aby go zdobyć, ale dający wiele satysfakcji. Bardziej skupię się dodaniu nagród za systematyczną grę, aniżeli zrobię inflację w Hero Zero.

michael007 - Na kształt jaki ta gra posiada 500 oponek wypłacany jednorazowo to ogromny zastrzyk. Uważam, aby móc coś takiego wprowadzić najpierw trzeba by się zastanowić za jakie osiągnięcie należy się taka nagroda, bo przecież nie problem "zrobić" dziecko  :D Jeśli popatrzylibyśmy na to szerzej i taki plus wpadłby np. raz w roku, za całokształt ciężkiej pracy, rozwijania siebie i inwestycji, to byłbym przychylny takiej idei. W moim mniemaniu, żeby coś dostać, trzeba na to zapracować, na pewno nie siedząc w domu, bez pracy, bez rozwoju, bez planów na przyszłość, zgarniając coś "bo mi się należy". Obejmując stanowisko Prezesa będę stał murem za każdym graczem, który swoja ciężką pracą udowodni, że praca popłaca.

 

Katika - Właśnie przechodzimy do najważniejszego pytania w tej debacie. Oponkowe plus to Nasz główny postulat, który zostanie wprowadzony zaraz po zakończeniu wyborów, gdyż mamy nadzieję, że większością głosów wygramy bezapelacyjnie. W tym roku jeszcze 500+ oponek trafi do graczy, którzy mają więcej niż jedno konto, ale od przyszłego roku, każdy bohater, bez wyjątku, otrzyma 1000+ oponek na wakacje. Dodatkowo każdy bohater w swoje urodziny jak i święta otrzyma 300+ oponek, a co weekend będzie można wygrać dodatkowo 200+ oponek na wydatki własne. 

 

4. Wychodzenia na bandy i blokowanie trofeów, zalegalizować czy zakazać?

Gluptas31 - Co to za Prezes co stawia graczom bariery. Skoro niektórym jest ciągle mało i mają czas na chodzenie na bandy po dodatkowe bonusy nie widzę przeciwwskazań, aby rzucać im kłody pod nogi i zabierać im tą możliwość. Natomiast jeśli chodzi o blokowanie trofeów uważam, że jest to zagrywka, która wyniszcza w dużym stopniu cel Hero Zero jakim jest wzajemna rywalizacja. Walki o jak najlepsze trofea to powinna być rzecz codzienna. Niestety przez te blokowanie tak nie jest i tak się składa, że mam na to receptę. Wystarczy wybrać mnie na Prezesa i bitwy o trofea z powrotem zagoszczą na serwery

michael007 - Jeśli coś jest dostępne dla wszystkich i każdy może z tego korzystać, to czemu karać tych sprytnych? Nie widzę w tym nic złego. Problem jest w ludziach, którym się nie chce zrobić czegoś ponad program. Jak by każdy zaczął wprowadzać w swoje wirtualne życie taką strategię, to straciłoby to rację bytu i przestało być atrakcyjne. Już od dawna Hero Zero to nie tylko klikanie, ale również planowanie, myślenie oraz wykorzystywanie okazji. Po wyborach jako Prezes urządzę spotkanie wszystkich graczy, którzy będą mieli jakieś sugestię odnośnie gry, następne przeprowadzę głosowanie i zatroszczę się osobiście, aby te wybrane pomysły trafiły prosto do źródła.

 

Katika - Jesteśmy bardzo szczęśliwi, jak gracze próbują nowych metod aby zyskać profity w grze. Cieszymy się, że pobudzamy wyobraźnie do tego stopnia, że gracze nie przyglądają się biernie wszystkiemu co gra niesie, a sami wyszukują nowe sposoby jak sobie w grze radzić. Zalegalizować czy zakazać to nie jest odpowiednie pytanie. Podstawową sprawą jest 500+ oponek dla każdego gracza, 1000+ na wakacje i 200+ co weekend. Tego się trzymamy i to jest Naszym priorytetem.

5. Jak Pan/Pani widzi Hero Zero za 5 lat?

Gluptas31 - Widzę Hero Zero w ciemnym świetle za ten czas, jeśli nie zostanę Prezesem. Ta gra już ma swoje najlepsze lata za sobą i tylko moje rządy pozwolą wybić Hero Zero z powrotem na piedestały. Hero Zero na liście bestlelerów najlepszych gier świata? Oczywiście, ze mną przy sterze nie ma rzeczy niemożliwych. Obywatelu forum, oddaj swój głos mądrze, czyli na mnie

michael007 - Sam jestem w tej społeczności od samego początku, od pierwszego serwera, na którym zaczynałem swoją karierę superbohatera. Widzę jak przez te lata gra się zmieniła, ewoluowała i próbuje sprostać oczekiwaniom jej odbiorców. Nie uważam, aby droga, którą teraz Hero Zero kroczy była tą właściwą i boję się, że jeśli nic się nie zmieni, to za 5 lat będzie 100 serwerów, z czego na pierwszych 95 będzie po 20 aktywnych graczy na serwer (optymistycznie patrząc), a ostatnia 5 będzie na tyle świeża, że jeszcze żywa. Jestem za zmniejszeniem ilości serwerów i urozmaicenia obecnej gry tu, i teraz. Jako Wasz Prezes gwarantuje Wam, że obejmując urząd innowacje będą wreszcie interesujące i wnoszące coś do każdego wirtualnego życia superbohatera.

Wybierając mnie na Prezesa, wybieracie tak naprawdę przedstawiciela Waszego głosu, bo to ja będę dla Was, a nie Wy dla mnie. Jestem pasjonatem tej gry oraz zdrowym rozsądkiem, którego teraz, w tych ciężkich chwilach Nam brakuje. To, co postaram się wprowadzić, aby życie było lepsze:

- przywrócenie TTH
- lumpeks z atrakcyjniejszą ofertą
- 30 zamiast 50 ataków w pojedynkach do osiągnięcia ostatniej nagrody
- nieograniczona ilość ataków w lidze
- usunięcie oczekiwania 10 min po treningu
- 3 robot-pracownik za darmo raz na kwartał

 

Katika - Kraina mlekiem i miodem płynąca. Każdy gracz będzie miał możliwości zgarnięcia tylu oponek, że nie będzie ich na co wydawać. Wprowadzimy takie udogodnienia, że mimo iż nie będzie Nas w grze, to bohater i tak będzie dla Nas pracował. To wszystko jest możliwe i jest na wyciągnięcie ręki. Każdy pomysł i każda prośba Naszych graczy jest rozpatrywana w trybie natychmiastowym, każdy zostanie wysłuchany i otrzyma dodatkowe oponki.  Wspólnie możemy więcej!



Dziękujemy wszystkim kandydatom, co mieli do powiedzenia to powiedzieli i teraz wszystko w Waszych rękach. Napiszcie w komentarzu kto według Was lepiej by się nadawał na Prezesa Hero Zero.

 

 

Strefa heheszków

 

Spoiler

- musi być jedną ze straszniejszych rzeczy do przeczytania w języku Brailla...

 

Pamiętaj, nigdy nie jesteś bezużyteczny! Zawsze możesz służyć, jako

Spoiler

 

Żona prosiła mnie, żebym jej przyniósł szminkę. Przez pomyłkę podałem jej klej w sztyfcie. Chyba ciągle jest obrażona, bo nadal się nie

Spoiler

 

Szef życzył mi dziś rano miłego dnia.

Spoiler

 

Lekarz, stając w drzwiach gabinetu z listą pacjentów:

- Szanowni Państwo, w związku z RODO nie mogę używać nazwisk, więc zapraszam na wizytę kontrolną

Spoiler

 

Kiedy sąsiad prosi o baterię

 

74f60970868a5.jpg

 

 

 

 

Któż to?

 

Dla starych wyjadaczy forumowych nie powinno sprawić większych problemów. Kto tym razem padł Naszym łupem?

 

kto-to.png

 

 

Look!

 

Gazetka Forumowa 6

 

HeroCon

 

Bohaterskie łamigłowki

 

Heroizm

 

Zapowiedzi aktualizacji

 

 

 

Zakończenie

 

Było na poważnie, jak i na śmiesznie, a teraz czas kończyć. Co stworzyliśmy, wymyśliliśmy i znaleźliśmy to dodaliśmy, czegoś zabrakło? Jeśli ktoś ma jakieś specjalne życzenie odnośnie przyszłego wydania nie wstydźcie się pytać, jesteśmy otwarci na Was jak ramiona w Świebodzinie. Pozdrawiamy Was serdecznie i życzymy wszystkim udanych i bezpiecznych wakacji   :hlehle:

 

 

Przygotowali: Katika, michael007, Gluptas31

 


gluptas1.gif


#2 ewa47

ewa47

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 414 postów
  • Miejscowość:Ionia
  • Postać:Irelia Xan
  • Drużyna:Placidium Navori






Reputacja: 1702

Napisano 05 lipiec 2020 - 13:44

Fajna ta debata o.o oczywiście, że Gluptas ją wygrał
  • michael007, Gluptas31 i Katika lubią to

           Irelia


#3 Rzepik

Rzepik

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 40 postów
  • Miejscowość:Daleko
  • Serwer:PL23
  • Postać:Rzepik
  • Drużyna:Antidotum
Reputacja: 39

Napisano 05 lipiec 2020 - 15:16

Według mnie Katika nie nadaje się na prezesa, ponieważ w każdej odpowiedzi mówi o tym samym, czyli o darmowych oponkach, które wtedy bardzo straciły by na wartości, a Playata traciła pieniądze, wydaje mi się, że nie ma pomysłu co do unowocześnień do gry i chce nas przekupić tylko tymi "pączkami". Dodatkowo w ostatniej wypowiedzi, może tylko tak mi się wydawać, ale czy ona chciałaby zalegalizować boty do gry?

 

"Wprowadzimy takie udogodnienia, że mimo iż nie będzie Nas w grze, to bohater i tak będzie dla Nas pracował."

 

Osobiście najbardziej podoba mi się postawa michael007 i wydaje mi się być najlepszą opcją do wyboru.
Ale co do tych pomysłow to trochę bym zmienił.

 

-Wykorzystać można pomysł od Głuptasa :1 nowy serwer rocznie

I pozmieniać te z ostatniej wypowiedzi:

 

-Zostawić nagrody za pojedynki na 50 poziomie, żeby osoby pracowite były lepiej nagradzane.
 

-Nie rozumiem pomysłu "3 robot-pracownik za darmo raz na kwartał", nie lepiej byłoby dodać normalny dokup albo jakąś subskrybcję na 3 bota do kryjówki? Np. 20zł za miesiąc, wydaje mi się to lepszym pomysłem. Co jak co, ale darmowy robot pracownik to trochę przesada.

 

-W lumpeksie jedyne co bym zmienił to, to żeby każdy przedmiot mógł wypaść za darmowe rollowanie.

 


Użytkownik Rzepik edytował ten post 05 lipiec 2020 - 15:19

  • michael007 i Gluptas31 lubią to

#4 Micux_

Micux_

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 33 postów
Reputacja: 47

Napisano 05 lipiec 2020 - 15:18

Jak Tu Michałek wygrał, widać, że imię zobowiązuje :D


  • michael007 i Gluptas31 lubią to

#5 Desperanza

Desperanza

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 58 postów
  • Serwer:PL24
Reputacja: 17

Napisano 05 lipiec 2020 - 16:52

Michael ma mój głos


  • michael007 i Gluptas31 lubią to

#6 Adam131

Adam131

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 324 postów
  • Miejscowość:Kielce
  • Serwer:PL23
  • Postać:KurumiTokisaki
  • Drużyna:Unknown Squirrels






Reputacja: 301

Napisano 05 lipiec 2020 - 18:05

Ciekawa gazetka :D A jeżeli chodzi o rozwiązanie "któż to?" To odpowiem tak by nie podpowiadać innym. Jest to Moja Cudowna Kobieta  :*  :super:


  • Gluptas31, ZmusiliMnie i Rzepik lubią to

"Byłeś gotowy zabić inną istotę, a teraz boisz się zginąć. Nie sądzisz, że to dziwne? Kiedy bierzesz na cel inne życie... to się właśnie dzieje."


#7 TenCoByl

TenCoByl

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 18 postów
  • Serwer:PL1
Reputacja: 9

Napisano 05 lipiec 2020 - 18:27

Gazetka znowu wyszła fajna. Jedynie doczego moge się przyczepić to że teraz jest potrójna odwaga a nie podwójna
  • michael007 i Gluptas31 lubią to

#8 ZmusiliMnie

ZmusiliMnie

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 140 postów
  • Serwer:PL23
  • Postać:Velusia
  • Drużyna:Unknown Squirrels






Reputacja: 272

Napisano 05 lipiec 2020 - 19:57

Zdecydowanie Katika zdobywa mój głos  :haha: jak każdy wyborca patrzę tylko na + i nie obchodzi mnie co się stanie później  :smug: (sarkazm tak bardzo!) 

W wielu kwestiach podzielam zdanie @Gluptas31 oraz @michael007 ale jeszcze się taki nie urodził co by wszystkim dogodził  :super:

Dziękuję za ten numer i oczywiście odliczam dni do kolejnego, równie udanego wydania  :smile:

 

PS. Niech pomyślę, Któż to?  :confused: może być  :huhu:


(-(-(-(-  -)-)-)-)   <-------- ja i moi ludzie  :haha: 


#9 hotkuba697

hotkuba697

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 1 postów
  • Serwer:PL25
  • Postać:hotkuba69
  • Drużyna:Gildia UK
Reputacja: 3

Napisano 05 lipiec 2020 - 23:58

jezeli Katika wygra to właściwie po grze oponka straci wartość :D

głos na głuptasa :D


  • michael007, Gluptas31 i ewa47 lubią to

#10 XDLOLPRO69

XDLOLPRO69

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 22 postów
  • Serwer:PL24
  • Postać:XDLOLPRO
  • Drużyna:The Purge



Reputacja: 47

Napisano 06 lipiec 2020 - 10:03

Mój głos na gluptasa
  • michael007, Gluptas31 i ewa47 lubią to

#11 Bartek261

Bartek261

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 16 postów
  • Serwer:PL22
  • Postać:bartek26
  • Drużyna:CHILLWAGON
Reputacja: 6

Napisano 06 lipiec 2020 - 15:38

mój głos na michael007 


  • michael007 i Gluptas31 lubią to




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych