Skocz do zawartości


Zdjęcie
- - - - -

Logowanie


  • Please log in to reply
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 fcrm2803

fcrm2803

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 3 postów
Reputacja: 0

Napisano 03 lipiec 2020 - 07:44

Witam. Po próbie zalogowanie się na moje konto przez obca osobę zostałem wylogowanie z gry. Gdy próbuję się zalogować pojawia się komunikat, Twoje konto nie jest już aktywne. Skontaktuj się ze wsparciem technicznym. Ktoś coś pomoże?

#2 XzSkiller

XzSkiller

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 4 postów
  • Serwer:PL3
  • Postać:XzSkiller
  • Drużyna:Security
Reputacja: 1

Napisano 03 lipiec 2020 - 08:02

Możliwe że dostałeś bana



#3 Jiraiya

Jiraiya

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 448 postów
  • Serwer:PL12
  • Postać:DeanAmbrose2






Reputacja: 213

Napisano 03 lipiec 2020 - 08:02

Pisz do supportu i nie dawaj nikomu danych do logowania  :Laughing:



#4 fcrm2803

fcrm2803

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 3 postów
Reputacja: 0

Napisano 03 lipiec 2020 - 08:23

Ciekawe za co bana, i nikomu nigdy nie dawałem danych. A gdzie znajdę opcje żeby napisać do supportu bo ja zielony jestem w tym

#5 michael007

michael007

    Były moderator

  • Journalists
  • 855 postów
  • Miejscowość:Olsztyn
  • Serwer:PL7
  • Drużyna:SS






Reputacja: 1075

Napisano 03 lipiec 2020 - 08:39

https://support.herozerogame.com/

Masz linka :D Czytaj co chcą i pisz prawdę, tylko ona Cię wyzwoli :D
  • ZmusiliMnie lubi to

REDAKTOR NACZELNY GAZETKI FORUMOWEJ


#6 fcrm2803

fcrm2803

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 3 postów
Reputacja: 0

Napisano 03 lipiec 2020 - 08:44

Podziękował :)

#7 MatiProZiom

MatiProZiom

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 327 postów
  • Miejscowość:Szukaj, a znajdziesz
  • Serwer:PL15
  • Postać:MatiProZiom
  • Drużyna:RED FIGHTERS






Reputacja: 381

Napisano 03 lipiec 2020 - 11:19

Są w tym przypadku dwie możliwości, więc albo dostałeś bana za coś albo ktoś Ci ukradł konto i je skasował. Skoro piszesz, że ktoś "obcy" zalogował się na Twoje konto to raczej nie jest support gry, bo oni nie wbijają do cudzych kont, tylko z konsoli po ip danej osoby taką osobę banują. Więc podejrzewam, że miałeś prawdopodobnie włam na swoje konto. Ogólnie ostatnio jeden gościu, który nazywa się suchoklates/Fapoklates, który gra na 4 serwerach, tj. pl22, pl24, pl25 i tr8 też miał włam na każdym ze swoich serwerów na których tam gra. W tej grze ostatnio dochodzi do licznych kradzieży kont. A nie wszedłeś przypadkiem na jakiś link typu generator oponek albo oponki za darmo poprzez link na pw? Jeżeli to zrobiłeś to raczej masz niskie szanse na odzyskanie takiego konta. Poza tym żeby przywrócić takie konto musisz skontaktować się z supportem gry, podać PRAWDZIWY adres e-mail, rejestracyjny rzecz jasna, serwer na który grałeś, swój nick postaci i ten kod przywracający. Ale w tym przypadku nie musisz go podawać bo go nie dostałeś, to możesz ominąć. Musisz dokładnie, precyzyjnie wypełnić formularz zgłoszeniowy i w opisie nie używaj żadnych wulgaryzmów i wyzwisk w kierunku supportu, bo dzięki temu będziesz miał jeszcze mniejszą szansę na to, że odzyskasz takowe konto. Poza tym nie dawaj nikomu passów do swojego konta, zresztą w dzisiejszych czasach hakerzy nie muszą wymuszać od Ciebie danych, żeby Ci takowe konta ukradli, oni mają swoje sposoby, ja sam raz miałem taki przypadek gdy zaczynałem grę na pl17 i ktoś mi wszedł na konto to od razu po odświeżeniu gry jeszcze wtedy nie zdążyli mi nic zabrać/wydać oponek to zmieniłem swój e-mail i hasło i moje konto od razu stało się bezpiecznie. Więc musisz pilnować swojego konta, bo nigdy nie wiesz kto i kiedy może Ci się włamać na konto, w dzisiejszych czasach trzeba mieć oczy dookoła głowy, zarówno w grze, jak w prawdziwym świecie. Powodzenia. :)


Użytkownik MatiProZiom edytował ten post 03 lipiec 2020 - 11:25

:) (:





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych