Skocz do zawartości


Zdjęcie
* * * * * 1 głosy

Gazetka Forumowa 5/20

Katika Gluptas31 michael007 maj Gazetka Forumowa Włamanie wywiad zagadka suchary

  • Please log in to reply
1 odpowiedź w tym temacie

#1 michael007

michael007

    Były moderator

  • Journalists
  • 855 postów
  • Miejscowość:Olsztyn
  • Serwer:PL7
  • Drużyna:SS






Reputacja: 1074

Napisano 10 maj 2020 - 10:48

naglowek.jpg

 

 

 

Witamy Was serdecznie po raz kolejny w 5 to już wydaniu Gazetki Forumowej, w 2020 roku! Długo Nas nie było, więc i informacji mamy cały stos. Szybko, zwięźle i jak zawsze na temat  :D Nie mogę nie zdradzić, że w tym numerze mamy wywiad HIT!! Dawajcie, dawajcie, siadajcie i czytajcie   :hlehle:

 

 

kartka-z-kalendarza.png

 

 

 

Newsy

 

Forum

 

5 kwietnia - Rose została moderatorką miesiąca marzec.

 

10 - 17 kwietnia - na forum ogłoszony był konkurs, w którym każdy mógł wziąć udział, jak i każdy za ten udział nagrodę otrzymał. Jedyne co trzeba było zrobić to odszukać cenny skarb w domu! 

Gratulujemy:

 

Desperanza

 

Gluptas31

 

TheDerpciakPL

 

siema133796

 

RandomRambo

 

Alefa

 

bogusiastepak

 

kiwii2712

 

Szurumburum

 

Palek

 

ToMójNick

 

Jagatka

 

ExeTicho_

 

 

Gra

 

7 kwietnia - Sezon Chrząszcza rozpoczął się! Bonusy to między innymi wzrost intuicji o 10% oraz szereg nagród, które odkrywać było można po zdobyciu kolejnych punktów. 

 

9 kwietnia - Rozpoczął się Event Wielkanocny Hero Zero! Tradycyjnie pisanki, króliczki do zbierania. Konkretna ilość energii to zużycia, pralka do przekręcenia i łotr do ubicia. Oprócz tego - "dla ułatwienia" - tydzień podwajania, jak i możliwość zmniejszenia zawartości portfela o pakiet wielkanocny z lumpeksu. 

 

10 kwietnia - Szybka promocja na 200 oponek trwająca zaledwie godzinkę. 

 

16 kwietnia - Pojawiły się oferty specjalne dla łasuchów.

 

24 kwietnia - Noc Walpurgii w Hero Zero! Do 30 kwietnia mieliście możliwość zdobyć 3 przypisane do tego święta przedmioty. 

 

1 - 7 maj - Rozpoczął się tydzień SciFi! Do zdobycia były przedmioty z setu "Antynerd", skrzynki z wyposażeniem oraz towarzysz ze specjalna umiejętnością, no i no i ... pakiecik oponek!

 

5 maj - Do gry wprowadzono następujące zmiany.

 

Nowe funkcje
Sezony

• W oknie dialogowym Sezon wyświetla się teraz podgląd nagrody przedmiotu i towarzysza.
• Dodano nowe bohaterskie czyny dla funkcji sezonu.
• W podglądzie innego gracza, jego i twój aktywny sezon będą teraz wyświetlane.
• W przypadku graczy online na początku nowego sezonu nowy sezon powinien zostać od razu aktywowany.

Ogólnie
• Do kolekcji wzorów broni rzucanej dodano pocisk „In the Night Flapping Shadow-Casts of Clumsy Criminal Hunter”, który można zdobyć w ramach misji heroizmu „CSI: Big Crumble”.
• Na liście rankingowej możesz teraz zobaczyć, jak często atakowałeś gracza i jak często możesz go atakować.
• Od następnego konkursu „Bohater miesiąca” dostępna będzie nowa nagroda.

Bohaterska Kryjówka
• Dodano nowe poziomy dla 9 bohaterskich czynów w kryjówce.
• W Kryjówce można teraz wynająć trzeciego robota pracownika po zakupie drugiego robota pracownika.
• Do opcji gry dodano opcję umożliwiającą dezaktywację animacji botów w kryjówce.

Prace konserwacyjne
Ogólnie

• Klawisze Enter i ESC działają teraz poprawnie w wielu oknach dialogowych.
• Naprawiono kilka drobnych błędów.

 

Bardzo ciekawa dyskusja na temat zmian jak zwykłe na Naszym forum.

 

6 maj - Duża skrzynka transportowa dla Towarzysza, czyli...przez godzinkę można było zakupić towarzysza "Dora" oraz gratisowo 100 oponek.

 

8 maj -  Przesyłamy pozdrowienia z przeszłości! (nie myląc zprzeszłości)  Do 14 maja Pakiet Oponek Retro w lumpie, podwójna energia i maksymalny koszt zakończenia budowy w kryjówce to 99 oponek.

 

 

+Z racji, że tych zdjęć odnośnie wydarzeń w grze byłoby dużo, przesyłamy Wam link do pracy moderatorskiej, w której znajdziecie przypisane do wydarzeń ww. skriny.

 

 

 

 

3b97d2fd2b57e.jpg

 

Z pozoru kuriozalna sytuacja, myślimy sobie jak to można się było na takie coś nabrać i w głupi sposób narazić swoje konto na ingerencję osób trzecich. Jednak należy pamiętać, że każdego miesiąca dziesiątki graczy spotyka właśnie taki los. I to nie żadne ataki hakerskie, czy błędy systemu. Nie, po prostu zbyt duża ufność do innych ludzi, których przecież do końca nie znamy. A nasza wiedza ogranicza się jedynie do rozmów przez internet.Dlatego pamiętaj drogi czytelniku, NIGDY nie podawaj swoich danych do konta, bo widzisz jak to się skończyć może

 

 

 

Wywiad

 

Pewnie pamiętacie jak przy ostatnim naszym spotkaniu obiecaliśmy przeprowadzić wywiad z osobą, co pierwsza na nowym serwerze osiągnie 200 poziom. Tak było, uważnie śledziliśmy poczynania bohaterów z nowego serwera i z uwagą przyglądaliśmy się kto jako pierwszy przekroczy linię mety, osiągając dwusetny poziom. I tu moi drodzy zaczynają się schody. Napisaliśmy w wiadomości prywatnej do zwycięscy konkursu zaproszenie do wywiadu. Nic, zero odzewu, mimo świecącej się cały dzień zielonej kropki. No dobra, chyba ten osobnik nie ma ochoty podzielić się z Nami swoimi opowieściami, to kolejny. Również brak reakcji. Kolejni kolejni, kolejne braki reakcji i doszliśmy do takiego wniosku, jednym słowem olewają Nas. Takie to gwiazdy Nasze Hero Zerowe, myślą że jak osiągnęły coś w grze, to teraz będą patrzeć na innych z góry i nie zawracać sobie głowy z odpisywaniem. Świadczy o człowieku takie zachowanie, kultury i dobrego wychowania to w tym nie było za wiele, ale co poradzić, rozumiemy, nie każdy miał ochotę brać udział w wywiadzie, ale wystarczyłoby zwykłe "nie" i już byłoby w porządku. Oczywiście kilku z zapytanych tak postąpiło, za to serdecznie dziękujemy. Przywracacie Nam w wiarę w ludzkość! A teraz wracając do sprawy wywiadowego, skoro "gwiazdki" się na Nas wypięły tak i my poradzimy sobie bez ich świecącego tyłka   :D W zastępstwie dajemy bohatera, który może nie osiągnął za wiele w grze, lecz gdyby chciał to spokojnie mógłby rywalizować o 1 miejsca w rankingu, tylko wiecie no, brak czasu. Nie przedłużając, oto Gluptasso!

 

Gluptas31 - Witamy Cię serdecznie w Gazetce. Dobrze jest zacząć wywiad od krótkiego przedstawienia się, byśmy wiedzieli z kim mamy do czynienia    :D

Gluptasso - Halo, serwus, z tej strony 21 letni młodzieniec pasjonujący się kinematografią, płcią piękną , oraz oddający się całkowicie grze jaką jest Hero Zero. W grze można mnie wyszukać pod nazwą Gluptasso.

Gluptas31 - Gdybyśmy mieli ochotę skontaktować się z Tobą to od którego serwera powinniśmy rozpocząć poszukiwania?

Gluptasso - Oj mogłyby wystąpić problemy, gdyż jestem jak wędrowiec bez kompasu, chodzę tam gdzie ślepy los mną pokieruje. Jednego dnia potrafię siedzieć razem z latynosami na brazylijskim serwerze wykonując misje w rytmie Samby, kolejnego zajadać się pizzą z włochami. Niedawno wróciłem z okazji otwarcia nowego serwera do ojczyzny, pl25, tak nazywał się ten serwer na którym spędziłem dwa tygodnie i ruszyłem dalej świat.

Gluptas31 - Od jak dawna bawisz się w obieżyświata?

Gluptasso - Wiele lat minęło odkąd po raz pierwszy zalogowałem się do gry. Pamiętam te piękne dni, gdy odkrywałem tę krainę pełną komiksowego stylu z dużą ilością oponek. Chciałoby się cofnąć do tych beztroskich czasów i na nowo cieszyć się z najmniejszych sukcesów osiągniętych w Hero Zero. Pierwszy wygrany turniej, pierwsze miejsce na łotrze, zwycięskie trafienie. O tym właśnie mówię. Kiedyś takie rzeczy dawały satysfakcję na cały dzień. A dziś rzec mogę, nie potrafię znaleźć czynnika mogącego wyrwać mnie z rutyny. Wycieczki na nowe serwery dają mi chwilowe poczucie przełamania schematyzmu. Nowi ludzie, nowe wyzwania pozwalają na nowo cieszyć się z gry.

Gluptas31 - Czy granie na zagranicznych serwerach przynosi jakieś korzyści?

Gluptasso - Jak najbardziej. Nie muszę chyba wspominać o szlifowaniu swojego języka, jest to raczej oczywiste, ale należy nadmienić również kulturoznawstwo w pojęciu poznawania zwyczajów wśród ludzi z różnych krajów. O dziwo na swojej drodze spotkałem wielu graczy, którzy chętnie dzielili się ze mną ciekawostkami dotyczącego życia w ich kraju. Nie będę zagłębiał się w opowieści, dodam tylko, że taka wiedza naprawdę wzbogaca zasoby mentalne człowieka. Hero Zero, bawi i uczy.

Gluptas31 - Na pewno są to niezwykle ciekawe opowieści, niestety skupić się musimy na sprawach bliższych grze, jednak gdyby w komentarzach pojawiły się głosy chcące dowiedzieć się czegoś więcej, to poprosimy Ciebie o podzielenie się z Nami tymi wszystkimi informacjami przy kolejnym spotkaniu. A teraz powiedz jaki jest Twój ulubiony towarzysz?

Gluptasso - Nie jest istotne jaki jest to towarzysz, tylko jakie umiejętności posiada. Najbardziej siejącymi popłoch wśród wrogów jest na ten moment ogłuszacz i uderzenie uszami, dają one największą wśród innych umiejętności szansę na dodatkowego klapsa wymierzonego w nieprzyjaciela. Staram się aby każda moja postać wyposażona była w te rzeczy.

Gluptas31 - A w prawdziwym życiu masz jakiegoś zwierzaczka? ;)

Gluptasso - Misia pluszowego posiadam. Nazywa się Gluptasek i właśnie tajemnica mojego nicku została rozwiązana. Dostałem go na I komunie Świętą. Nie rozstaję się z nim do dnia dzisiejszego. Ma on zarezerwowane specjalne miejsce w moim serduszku jak i w łóżeczku.

Gluptas31 - To dosyć dziecinne zachowanie, tak samo jak Hero Zero...

Gluptasso - Pozwolę sobie przerwać i zanegować stwierdzenie, iż jest to dziecinna gra. Owszem tło fabularne jak i grafika wskazywałyby, że odbiorcami w założeniu twórców miała być młodsza społeczność, aczkolwiek rzeczywistość kształtuje się zgoła inaczej. Sama rozgrywka polegająca na wiecznym odliczaniu do końca misji skutecznie zniechęca młode, niecierpliwe osoby do spędzania wolnego czasu przy tej grze. Młodsi gustują raczej w dynamicznych produkcjach, tam gdzie się coś dzieje i zawsze trzeba mieć rękę na pulsie. Oczywiście nie twierdzę, że Hero Zero to gra dla emerytów, nie. Skłaniam się jedynie do stwierdzenia, że trzeba mieć jednak te kilkanaście lat na karku, aby ogrom czasu spędzanego na czekaniu na misje dało się unieść.

Gluptas31 - Ciekawe stwierdzenie, mówisz tak jakby ta gra nie składała się z niczego innego jak właśnie z czekania.

Gluptasso - A czy tak nie jest? Sam podtytuł na to wskazuje, od zera do bohatera mówi nam wyraźnie, że zaczynamy swoją przygodę od przysłowiowego zera, nie potrafimy nic i to właśnie z biegiem czasu stajemy się herosami. Nikt nie rodzi się bohaterem, trzeba swoje zrobić, aby nim się stać. I to właśnie mój drogi odzwierciedla Hero Zero. Wyznacza Nam ścieżkę prowadzącą do lepszego ja i to tylko od Nas samych zależy czy z niej skorzystamy.

Gluptas31 - No dobrze mój drogi, trudno się konfrontować z tymi argumentami. Ale czy na pewno od Nas samych zależy zostanie bohaterem, inne czynniki nie mają wpływu na rozwój naszej postaci?

Gluptasso - Ważnym czynnikiem  jest również zawartość portfela. Powiem tak, aby osiągnąć sukces należy potrząsnąć sakiewką.

Gluptas31 - Grosza daj Playacie jak to mówią. Nie lubię zaglądać ludziom do portfela, ale na potrzeby wywiadu muszę spytać, ile wydałeś na tę grę?    :D

Gluptasso - Gdybym miał te wszystkie pieniądze wydane na oponki, to byłbym bogatym człowiekiem    :D no trochę się wydało muszę przyznać, zaokrąglijmy sumkę do tysiąca, ale myślę, że nie tylko ja tak balowałem. Wielu znajdzie się takich co zapomina o bożym świecie i żywi się wyłącznie oponkami. Ale nie pozostając Ci dłużnym, teraz ja Ci zajrzę do portfelu i vice versa Panie Gluptasie.

Gluptas31 - Panie Gluptasso, zaskoczę Pana, mieszczę się w dwucyfrowej sumie    :P a wracając do wywiadu, mam tu jeszcze przygotowane takie ciekawe pytanie, jak oceniasz nowość niedawną dodaną do Hero Zero, sezony?

Gluptasso - Za nami sezon chrząszcza, bawiłem się podczas jego trwania zacnie, prawie tak samo jak przed tym jak tego nie było. Zmierzam do tego, że sezony polegają na tym wszystkim co robiło się do tej pory. Pojedynki, eventy, ataki na kryjówkę, nie widzę w tej innowacji niczego nowego szczerze mówiąc. Teraz nie pozostaje nam nic innego jak czekać na sezon jednorożca.

Gluptas31 - Haha, albo, tak jak napisał jeden z forumowiczów, na sezon szopa pracza. Forum to bardzo przytulne miejsce, gdzie miło można spędzić czas, zaglądasz tu czasem?

Gluptasso - Dosyć rzadko, aczkolwiek gdy tylko wejdę na forum, na czacie widzę nic innego jak chłopa z kaczką w awatarze rozmawiającego samemu ze sobą xD nie wiem jaka moda tu panuje, nie zagłębiam się w szczegóły, każdy robi to co lubi. Ja na przykład podczas swoich wizyt lubię rzucić oko na gazetkę forumową. Jest to wspaniały projekt, bijący profesjonalizmem w każdym calu, przeglądam każde wydanie z wielkim zainteresowaniem. Ogromnie się cieszę, że jestem dzisiaj pewną częścią tego dzieła. Pozdrawiam wszystkich czytających bardzo cieplutko    :D

 

Gluptas31 - Dziękujemy, my również pozdrawiamy  :super:

 

 

 

Ale śmieszne

 

Przychodzi Rosjanin do dentysty. Dentysta ogląda i widzi same złote zęby, diamentowe koronki, w końcu nie wytrzymał:

- Właściwie nie wiem, co mam Panu tu zrobić?

Spoiler

 

Gdzie idzie rolnik za karę?

Spoiler

 

Co mówi kartka do kratki?

Spoiler

 

Jakie jest ulubione powiedzenie murarza?

Spoiler

 

Co robił chemik podczas obiadu?

Spoiler

 

Po co kotu telefon?

Spoiler

 

 Dlaczego w kącie jest gorąco?

Spoiler

 

 

02e102aebf021.jpg

 

Kto to taki?

 

Kolejna odsłona zgaduj zgadula. Tradycyjnie wybieramy z tych, z których powinniście odgadnąć! Kogo tym razem wybraliśmy?

 

Kto-to-jest.png

 

 

 

Warto zobaczyć

 

Zapowiedzi aktualizacji

 

HC - co będzie 

 

Komiks Forumowy - # Złodziej Jajek

 

Bohaterskie łamigłówki

 

PL20

 

Gazetka Forumowa 4

 

 

 

Maj w pigułce

 

maj.png

 

Macie w skrócie i obrazku pokazane co jeszcze czeka Nas w tym miesiącu. Jeden z najważniejszych dni w roku zbliża się 26-tego, koniecznie pamiętajcie, by obdarować Nasze Mamusie czym tylko się da!

 

 

 

Zakończenie

 

Prawie połowa maja za nami, co niektórzy powinni być w trakcie matur, jednakże życie Nam pokazuje, że to co jeszcze niedawno wydawało się ważne i bez czego nie mogliśmy się obejść, nie jest aż tak istotne. Pamiętajmy każdego dnia, żeby logować się na Hero Zero, bo inaczej przepadną Wam codziennie bonusy! Trzymajcie się zdrowo  :serce:  :usta:

 

 

Przygotowali: Katika, Gluptas31, michael007.


Użytkownik michael007 edytował ten post 10 maj 2020 - 10:59

REDAKTOR NACZELNY GAZETKI FORUMOWEJ


#2 etownik

etownik

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 163 postów
  • Miejscowość:Szczawno-Zdrój
  • Serwer:PL21
  • Postać:etownik
  • Drużyna:o¤o„¸ °o¤o„¸¸„o¤o°¸„o¤o°¨ ¨°o¤>> Stranger Things<<¤o°¨ ¸„o¤o° „o¤o°¨ ¨°o¤o„ °o¤o„






Reputacja: 105

Napisano 11 maj 2020 - 06:19

Odpowiedź do zagadki kto to jest : Forumowy ekspert  

Pablo Escobar :)
  • michael007, Gluptas31 i Katika lubią to

                        HIsbbYz.gif 






Also tagged with one or more of these keywords: Katika, Gluptas31, michael007, maj, Gazetka Forumowa, Włamanie, wywiad, zagadka, suchary

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych