Skocz do zawartości


Zdjęcie

Szukam drużyny 16+/Aktywny

#druzyna #szukam

  • Please log in to reply
1 odpowiedź w tym temacie

#1 przekozzak

przekozzak

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 2 postów
  • Serwer:PL22
  • Postać:ragerek
  • Drużyna:TeamForExp
Reputacja: 0

Napisano 21 październik 2019 - 16:20

Jeżeli nie chcesz czytać mojej historyjki zjedź niżej tam masz skrótowo opisane wszystko o mnie

 

 

 

 

Siema, jeżeli to czytasz to pewnie szukasz graczy do drużyny na nadchodzący pl24.

Świetnie trafiłeś jestem wieloletnim graczem z długim stażem swoją przygodę zacząłem już od pl12 gdy miałem +- 10 lat gra już wtedy mnie zafascynowała przez pewien okres po około 2-3 latach przestałem grać miałem sporą przerwę wróciłem dopiero na pl22 i tam już zacząłem grać dłużej i dłużej osiągnąłem TOP 50 (256 poziom) i wyrabiałem HC wzorowo cały czas w Top 30 HC (solo) się utrzymywałem, niestety nadszedł okres gdzie nie było już czasu na grę i odechciało mi się. Po przerwie około 6 miesięcznej znowu naszła mnie ochota na powrót do tej gierki ale bez dobrej drużyny nie ma co startować dlatego tworzę ten temat 

 

 

Serwery, na których grałem pl12,pl14,pl16,pl22

 

Poziomy: pl12 - 267, pl14 - 220, pl 16 -289 (tam już się wkręciłem ale na takim poziomie już odechciewa się grać, przynajmniej mi) pl22- 256lvl

 

Co mogę zaoferować?

-Wyrabianie max energii

-Pomoc w rozwoju drużyny

-Duża aktywność 

-Wyrabianie HeroCon w 100% moich możliwości 

-Kulturę Osobistą 

-Dojrzałe zachowanie 

 

Czego oczekuję?

 

Stały rozwój drużyny, szacunek do drugiej osoby, kultura, wspomagacze drużynowe 

 

 

 

 



#2 przekozzak

przekozzak

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 2 postów
  • Serwer:PL22
  • Postać:ragerek
  • Drużyna:TeamForExp
Reputacja: 0

Napisano 21 październik 2019 - 16:21

Co do kont przez brak aktywności zostały usunięte jedno się uchowało na pl22 nick: ragerek






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych