Skocz do zawartości


Zdjęcie
* * * * * 1 głosy

Nowy system terningowy jest okropny


  • Please log in to reply
15 odpowiedzi w tym temacie

#1 DoktorZagłada

DoktorZagłada

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 9 postów
  • Serwer:PL19
  • Postać:DoktorZagłada
  • Drużyna:Vultur Edition
Reputacja: 16

Napisano 30 kwiecień 2019 - 11:10

System jest okropny.

W ogóle co to ma być aby zmieniać coś co było od samego początku i nie było z tym problemów.

Czas się pożegnać.

Nie tylko mi się to niepodoba, playata dostanie ostro po kieszeni gdy ludzie zacznął odchodzić.



#2 Sewcio

Sewcio

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 118 postów
Reputacja: 85

Napisano 30 kwiecień 2019 - 11:11

Mi się podoba, wystarczy trochę głowy użyć :)


  • Pablo Escobar i Lonsdale lubią to

#3 Arek1234

Arek1234

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 13 postów
  • Serwer:PL13
Reputacja: 7

Napisano 30 kwiecień 2019 - 11:19

Tak działa HeroZero.. Zamiast zrobić aktualizacje, która przyciągnie graczy zrobią aktualizacje przez którą gracze odchodzą ;)


  • ania325 i Ceealek lubią to

#4 DoktorZagłada

DoktorZagłada

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 9 postów
  • Serwer:PL19
  • Postać:DoktorZagłada
  • Drużyna:Vultur Edition
Reputacja: 16

Napisano 30 kwiecień 2019 - 11:50

Mi się podoba, wystarczy trochę głowy użyć :)

Trzeba być dzieckiem w wieku szkolnym aby miec czas na to. W pracy nie ma się czasu na zerkanie co chwile w telefon.


  • Azurah, Singlung i Arek1234 lubią to

#5 Lonsdale

Lonsdale

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 13 postów
  • Miejscowość:Nie twoja sprawa
  • Serwer:PL23
  • Postać:Plastek57
  • Drużyna:Sikalafą
Reputacja: 9

Napisano 30 kwiecień 2019 - 12:08

Dla mnie system jest lepszy ponieważ daję więcej punktów umiejętności przy czym czas jest potencjalnie krótszy i do tego daje monety, punkty doświadczenia i dodatkową nagrodę za zakończenie sesji.


Użytkownik Lonsdale edytował ten post 30 kwiecień 2019 - 12:29


#6 mama7890

mama7890

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 92 postów
  • Miejscowość:Rzeszów
  • Serwer:PL4
  • Postać:mama7890
  • Drużyna:reborn team
Reputacja: 31

Napisano 30 kwiecień 2019 - 13:49

To jest niestety bardzo zla zmiana. Ja np. zachwywalem nagrodę w postaci jednostek treningowych które były BARDZO dobrą walutą niwespolmiernie wartość 5j.t. była wyższa od 500 000 monet. Aktualnie ich wartość spadła i jestem zażenowany
  • Azurah i Krisss1235pl lubią to

#7 Duckkiller

Duckkiller

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 2 postów
  • Serwer:PL1
Reputacja: 1

Napisano 30 kwiecień 2019 - 14:01

Beznadzieja, ktoś wie jak z niego wyjść abym mógł robić misje? Nie mam multitaskingu. Masz 0/14 jednostek motywacji, mam wrócić jutro a pomimo to nie mogę robić misji. Co mam z tym zrobić, jedna z opcji przestać grać a druga?



#8 Zakonfeniksa

Zakonfeniksa

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 4 postów
  • Serwer:PL23
  • Postać:Zakonfeniksa
  • Drużyna:Semper Fidelis
Reputacja: 2

Napisano 30 kwiecień 2019 - 14:53

Dla mnie system jest lepszy ponieważ daję więcej punktów umiejętności przy czym czas jest potencjalnie krótszy i do tego daje monety, punkty doświadczenia i dodatkową nagrodę za zakończenie sesji.

nie jest potencjalnie krótszy żeby zrobić na maxa musisz czekać 30min na enke treningowa i jeszcze 10 min po zrobieniu 2 treningow


  • Singlung lubi to

Skoro człowiek składa się w 70% z wody to czy picie wody to w 70% kanibalizm? 


#9 Destroyed

Destroyed

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 434 postów
  • Miejscowość:Yokio na șląsku
  • Postać:mati z PL4
  • Drużyna:Reborn team
Reputacja: 140

Napisano 30 kwiecień 2019 - 15:06

Mówiąc szczerze to ten system jest jak najbardziej na +. Wcześniej żeby zdobyć 5 punktów musiałeś prawie godzinę stracić. Teraz 15 minut i masz przynajmniej 3 punkty. Dodatkowo dostajesz monety, doświadczenie, pkt. umiejętności, przedmioty i czasem nawet oponkę. Mi się bardzo to podoba. 


Nagrywam na YT kanał:
RChomik13


#10 Destroyed

Destroyed

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 434 postów
  • Miejscowość:Yokio na șląsku
  • Postać:mati z PL4
  • Drużyna:Reborn team
Reputacja: 140

Napisano 30 kwiecień 2019 - 15:07

Beznadzieja, ktoś wie jak z niego wyjść abym mógł robić misje? Nie mam multitaskingu. Masz 0/14 jednostek motywacji, mam wrócić jutro a pomimo to nie mogę robić misji. Co mam z tym zrobić, jedna z opcji przestać grać a druga?

Miałem tak samo. Napisz do suppa i zaznacz opcje żeby admin mógł wejść na konto. Mi to naprawili w 5 minut. 


Nagrywam na YT kanał:
RChomik13


#11 mama7890

mama7890

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 92 postów
  • Miejscowość:Rzeszów
  • Serwer:PL4
  • Postać:mama7890
  • Drużyna:reborn team
Reputacja: 31

Napisano 30 kwiecień 2019 - 18:31

Niestety nie zgodzę się że jest na +, podstawą treningu jest trening a tu nagrody to nie tylko trening ale przedmioty i oponki... No nonsens totalny. Trochę fizyki gra musi mieć bo inaczej zamienia się w stek bzdur a tego wszyscy nie chcemy
  • Singlung lubi to

#12 DoktorZagłada

DoktorZagłada

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 9 postów
  • Serwer:PL19
  • Postać:DoktorZagłada
  • Drużyna:Vultur Edition
Reputacja: 16

Napisano 03 maj 2019 - 16:57

Mówiąc szczerze to ten system jest jak najbardziej na +. Wcześniej żeby zdobyć 5 punktów musiałeś prawie godzinę stracić. Teraz 15 minut i masz przynajmniej 3 punkty. Dodatkowo dostajesz monety, doświadczenie, pkt. umiejętności, przedmioty i czasem nawet oponkę. Mi się bardzo to podoba. 

Nie zajmuje Ci to 15 minut, tylko zajmuje dużo wiecej czasu. Stary trening kilkasz i wyłączasz grę, wracasz za 5 minut na 3 sekundy lub wracasz wtedy kiedy masz czas. Rozumiesz to? Włączenie treningu to 3 sekundy i masz wolne 5 minut. Teraz MUSISZ to zrobić w określonym czasie, przykuwa Cię. W szkole pewnie możesz sobie pozwolić na wpatrywanie w telefon, spróbuj to robić w pracy.


Użytkownik DoktorZagłada edytował ten post 03 maj 2019 - 16:58

  • Azurah lubi to

#13 AdRianPT095

AdRianPT095

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 41 postów
  • Serwer:PL20
  • Postać:AdRianPT
  • Drużyna:Оbsession
Reputacja: 14

Napisano 04 maj 2019 - 09:05

Tak czytam Was i chce mi się śmiać, większość ma nie więcej niż te 14-17 trenów dziennie wyklinanie tylu to kilka minut, jestem ciekaw co by było jak byście byli wszyscy w drużynach z treningami i mieli codziennie po 42 treny do zrobienia plus jeszcze ewentualne 2 bandy czyli ok  62 treny nie licząc tych z misji i telefonów alarmowych ze strony osób z  takich osób z takich drużyn narzekań nie widać. Tak samo wszyscy płaczecie ze gra jest P2W, jak by nie było nas graczy P2W czy ta gra by się utrzymała ? Gdzie zauważyłem ze na każdym serwerze topka to gracze 18+ z praca utrzymujący dla was ta grę... A młodzież wejdzie miesiąc kupi oponek max za 100zl na start serwera skończą mu się oponki nie pójdzie kupić kolejnych tylko będzie liczył ze  a kolejnym serwerze te 100zl na oponki starczy mu na topkę.



#14 HermionaGranger

HermionaGranger

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 9 postów
Reputacja: 5

Napisano 04 maj 2019 - 12:30

Grałam na takim serwerze gdzie mieliśmy po 42 treny. Rąbało się tyle ile było. Nagrody jak był wolny czas. Nowy system jest bez sensu. Całe piękno trenów polegało na tym że robiło się je jak się miało wolny czas i nic ci nie przepadało. A teraz co? Miałam sesję 30 min i zabrakło mi punktów energii żeby skończyć zadanie i nie dostałam głównej nagrody. Kompletna strata czasu.


Użytkownik HermionaGranger edytował ten post 04 maj 2019 - 12:31

  • Azurah, Ceealek i mama7890 lubią to

#15 YOLOSWAG69PL

YOLOSWAG69PL

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 6 postów
  • Serwer:PL22
  • Postać:CreepHD
  • Drużyna:Avengers
Reputacja: 1

Napisano 06 maj 2019 - 17:32

Po dłuższym okresie testowania uważam, że nowe treningi są super :) Ilość pkt umiejętności, którą można wyciągnąć jest większa od starych treningów oraz są dużo ciekawsze. Do tego niweluje to postaci pokroju 1lvl i 5 lat gry tylko na treningach i staty po 2k 

 

Pozdrawiam   :)



#16 arvix

arvix

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 16 postów
  • Miejscowość:Brody Iłż.
  • Postać:Ryhu
  • Drużyna:Macabra






Reputacja: 15

Napisano 06 maj 2019 - 17:52

Dla mnie treningi na + (na pewno na + to że można dostać oponkę+),dostajemy więcej punktów umiejętności,dostajemy przedmioty,monety,exp i czasami punkty do rozdania.

Tutaj jest dla mnie takie pytanie dlaczego niektórym się nie podoba to że można za trening dostać oponkę... jak za bohaterskie czyny została zmniejszona ilość oponek to każdy był nie zadowolony z tego powodu a jak można dostać tylko trzeba się postarać to nagle niektórym się nie podoba jakby woleli je kupować.

Jak dla mnie aktualizacja na

+






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych