Skocz do zawartości


Zdjęcie
- - - - -

Gazetka Forumowa 5/2019

gazetka forum wielkanoc michael007 Katika helios ciekawostki wywiad dowcipy event

  • Please log in to reply
12 odpowiedzi w tym temacie

#1 Katika

Katika

    Była moderatorka

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 311 postów
Reputacja: 463

Napisano 21 kwiecień 2019 - 10:17

ac0a49ebf3add.png

 

 

421d692560ad8.png

 

Witamy Ciebie i Ciebie, i Ciebie też w tym świątecznym, specjalnym wydaniu! Wielkanoc to zaraz po Bożym Narodzeniu wyjątkowe święto i tak chcemy, aby było postrzegane Nasze wydanie. 

Wielkanoc obchodzi się na pamiątkę Zmartwychwstania Jezusa Chrystusa. Poprzedza ją 40-dniowy post i Triduum Paschalne, w czasie którego wspomina się wydarzenia czasu przed Niedzielą Zmartwychwstania. Wielkanoc jest głęboko zakorzeniona w polskiej kulturze i wiążą się nią liczne tradycje ludowe. Tradycje są związane ze świętem, ale i z Naszą gazetką.

 

Tak więc w jakże wyjątkowym nastroju zapraszamy Was na porcje materiałów, które dla Was przygotowaliśmy!

 

 

bb1e52452813a.png

 

Od 16 do 22 kwietnia - Event Wielkanocny "Zajączek Wielkanocny w tarapatach" oraz Wielkanocny Tydzień Podwajania.

 

4b55ce0ab89a5.png

 

c8f9db6585b87.png

 

b0d4f47d3819c.png

 

08e2ddcf7063c.png

 

Dodatkowo - zostały dodane nowe Elementy Wyposażenia, które z pewnością nastroją Nas na magiczny świąteczny czas.

 

 

50f4520feb0c7.png

 

Od ostatniej innowacji zmieniło się coś, co mnie - głównie używającego gry na aplikacji - doprowadza do szewskiej pasji. Czat drużynowy zmienia każdego dnia moje życie w piekło. Jestem w drużynie, w której rozmowy toczą się na okrągło i aby nadrobić trzeba przewinąć... no własnie, przewinąć! Teraz przy kliknięciu w wolne pole obok rozmów, próbując odkliknąć okienko przeznaczone na moją wypowiedz - jak to robiłem do tej pory - klikamy na prywatną rozmowę z kimś, na kogo nawet nie chciałem wcelować, jedynie przewinąć czat. Rozpoczynanie prywatnych rozmów w kolorze niebieskim powinno być dostępne dopiero wtedy, kiedy klikniemy na nazwę gracza, a nie na pole obok jego wypowiedzi. Jest to na tyle irytujące, że postanowiłem poruszyć to w wydaniu specjalnym, aby całe nie było cukierkowe   :D

 

Czy kogoś jeszcze negatywnie nastraja nachalne nakłanianie Nas na rozmowy z kimś, kiedy my tylko chcieliśmy przewinąć czat? 

 

 

aea094cde5973.png

 

g) Dane osobowe innych użytkowników (adresy, numery telefonów, adresy e-mailowe, inne dane kontaktowe) bez względu na to, czy są to własne dane czy innych użytkowników.

 

 

Nie raz, nie dwa spotykamy się z sytuacjami  - najczęściej na forum - kiedy to ktoś skarży się na to, że jego konto zostało skradzione. Za żadne skarby nie dawajcie dostępu do konta ludziom innym, niż sobie samym. Nie wiecie kto jest po drugiej stronie i jakie ma zamiary w stosunku do Ciebie, czy do kogokolwiek innego. Zwłaszcza, że teraz weszło RODO, dzięki któremu Nasze dane są skrzętnie ukrywane przed obcymi bardziej, niż było do teraz. Ta gra i tak ocieka przekrętami, niesportowymi zagraniami i specyficznymi "taktykami", by jeszcze dokładać komuś trosk i uprzykrzać życia. Starajmy się grać wraz z czystością sumienia - liczę, że wszyscy je mają.

 

 

660f5da90be44.png

 

Przychodzi króliczek do sklepu i mówi:
- Poproszę 1 kg sera.
Następnego dnia znów prosi o 1 kg sera i tak przez kilka dni. 7 dnia znów prosi o ser, a sprzedawca na to:
- Po co ci tak dużo sera?
- Proszę iść ze mną to panu pokaże - mówi królik.
Przychodzą nad jezioro, królik wrzuca ser do wody, a tam bulgocze, gotuje się i sera nie ma.
Co tam jest? - pyta sprzedawca
Na co królik:

- Nie wiem, ale strasznie lubi ser!

 

Zajączek wchodzi do baru i mówi:
- Kto mi pomalował rower na zielono?!
Cisza. Wstaje niedźwiedź i mówi:
- Ja, bo co?!
A zajączek mówi:

- Chciałem się zapytać jak długo schnie farba!

 

 

689018b6eed72.png

 

 

Zając przychodzi do cukierni. Widzi marchewkowe ciasto.

- Ile kosztuje 1 kg ciasta?
- 50 zł.
- A ile okruszki?
- Okruszki są za darmo.
- Acha, to poproszę 2 kilogramy okruszków.

 

W przydrożnym rowie siedzi jeż i je śniadanie. Przykicał zajączek.
- Co jesz?

- Co zając?
 
 
89cd9ff32c36d.png
 
Ile razy zdarzyło Wam się czekać na przejściu dla pieszych, aż światło zmieni się na zielone? Na pewno nie raz! A ile razy staliście przy sygnalizacji świetlnej zdecydowanie za długo? Czasami system jest zaprogramowany tak, że przepuszcza samochody znacznie częściej niż pieszych, lecz istnieje pewien trik, który sprawi, że już nigdy więcej nie będziecie czekał w nieskończoność na zmianę świateł!
 
dab4633ba4080.png

 

Przy wielu przejściach dla pieszych znajdują się specjalne przyciski, które mają „wybudzać” sygnalizację i przyspieszać zmianę światła dla pieszych na zielone. Okazuje się, że te przyciski zostały zaprogramowane pod specjalny międzynarodowy kod. Kod powstał aby funkcjonariusze służb porządkowych w nagłych przypadkach mogli szybciej przejść przez przejście dla pieszych.

 

Kod ten powiązany jest z kodem morsa. Żółte przyciski mają pod spodem ukryty przycisk, który należy odpowiednio kliknąć aby szybciej zmienić światło na zielone. Wykonaj 3 krótkie naciśnięcia (S), następnie 3 długie(O) i ponownie 3 krótkie naciśnięcia (S). Sygnalizacja powinna od razu zmienić się na zielone.

 

 

253be5c70d41b.png

 

Na dziś mamy osobę wygadana, z pozytywnym nastawieniem do życia oraz gry i ciekawymi poglądami. Jako, że aura wyjątkowa, będziemy mówić o Wielkanocy, przeplatając to grą i forum. Zaczynajmy! Psss. Znacie Heliosa? 

 

 

michael007: Witamy Cię serdecznie w świątecznym wydaniu! Powiedz forumowiczom kim jesteś, skąd się wziąłeś i dlaczego wywiad przeprowadzany jest właśnie z Tobą?   :D

 

Helios: Witam! Mam na imię Dawid mam lat 24 pseudonim Helios z pl7. Skąd się wziąłem? Czysty przypadek. Na grę natrafiłem podczas surfowania po sieci w poszukiwaniu gry MMORPG z rozwojem jednej postaci. Gra od razu przykuła moją uwagę jaskrawą, pogodną i przejrzystą szatą graficzną oraz mnogością opcji i prostotą w obsłudze. Przeprowadzacie ze mną wywiad gdyż jestem sympatycznym człowiekiem, otwartym na ludzi i ich pomysły :)

 

 

michael007: Jak byś porównał grę z czasów kiedy zaczynałeś, do teraźniejszych.

 

Helios: Rozwój gry jaki nastąpił na przestrzeni 5 lat od kiedy gram - jest widoczny. Większość opcji została ulepszona, a te które dodano nie kolą w oczy, a nawet pomagają początkującym. O ile budowa kryjówki jest czasochłonna przez co nie chciałoby mi się zaczynać gry na nowym serwerze, o tyle bonusowe nagrody dzienne czy masa treningów wynagrodzi ludziom bez trofek spokojny rozwój bez ukrytych płatności. Polecam każdemu nowemu użytkownikowi, bądź komuś kto wraca po długiej przerwie aby sprawdził jakiż to aktualnie bogaty produkt otrzymaliśmy :)

 

 

michael007: Ta bogata forma, rozbudowane opcje i moc nagród... Jak myślisz, nie jest to nad wyrost? 

 

Helios: Owszem zbyt duża ilość wszystkiego działa na niekorzyść. Objawia się to częstym myśleniem o grze i wchodzeniem na serwer kilka razy dziennie, aby wyklikać wszystko do cna. Tak jest ze wszystkim, że może mieć masę plusów, lecz zawsze będzie miało i minusy. Co z tego, że masz sporo jednostek treningowych skoro nie zdołasz ich wyrobić, bo czas na to nie pozwala? Jest to frustrujące, no ale póki jeszcze nie zmieniono tego to musimy z tym żyć. a ponoć update treningowy w drodze. ;)

 

 

michael007: Jak sobie radzisz z rozdzielaniem czasu miedzy życie wirtualne, a realne? Czy kiedykolwiek przez grę zaniedbałeś obowiązki w prawdziwym życiu? A może jesteś jedna z nielicznych osób, która potrafi to rozdzielić.

 

Helios: Czasem rozdzielenie czasu miedzy życie wirtualne, a realne jest trudne. Niby staram się żyć własnym życiem, ale często w mojej myśli pojawia się chęć sprawdzenia co w Hero Zero słychać po nieobecności 3,4-godzinnej. W końcu trzeba kliknąć misje, trening, czy ligę, by zdążyć przed północą. Jest to w pewnym sensie uzależnienie, czy też matnia z której ciężko się uwolnić. Na szczęście nie zdarzyło mi się zaniedbać obowiązków, są one ważniejsze od gry, lecz czasem biłem głową w mur gdy przez zajęcia dnia codziennego nie wyrobiłem wszystkiego   :(

 

 

michael007: Wielkanoc nadeszła. Jak przygotowanie i samo święto wygląda u Ciebie?

 

Helios: Święta wyglądają zwyczajnie. Przygotowuję koszyczek, idę go poświęcić, kupuję jakieś ciasto i całość świąt spędzam z rodziną która lubi wpadać w takich wypadkach. Oczywiście obowiązkiem jest też wspólny wypad na jarmark, czy do kościoła.

 

 

michael007: Jest coś według Ciebie wyjątkowego w tych świętach? Są u Was w rodzinie jakieś zwyczaje, które co roku są pielęgnowane?

 

Helios: Święta te są wyjątkowe z powodów stricte religijnych. Jeśli chodzi jednak o klimat to nijak mają się do Świąt Bożego Narodzenia. Osobiście kultywuję je w gronie rodzinnym, jednak żadnych specjalnych zwyczajów nie obchodzimy. Są to typowe spotkania w dniach wolnych od pracy. Długie rozmowy, ciekawe historie z życia te smutne jak i wesołe. Oczywiście nie może zabraknąć polewania się wodą (zwłaszcza  wiadrami)   :D

 

 

michael007: Event Wielkanocny jak co roku przywitał Nas ma HeroZero. Jest może on Twoim ulubionym, czy są jakieś inne, które skradły Twoje serce?

 

Helios: Do każdego eventu podchodzę tak samo. Nie różnią się one zbytnio jak tylko długością i większą ilością zbieranych przedmiotów. Jestem ogólnie pozytywnie do niego nastawiony. Lubię event w każdej postaci, gdyż przynajmniej dzieje się coś wyjątkowego w świecie wirtualnej rozrywki :) Reasumując każdy jest moim ulubionym :)

 

 

michael007: Ulubiona czynnością, bądź postacią w grze dla Ciebie jest... ? 

 

Helios: Ulubiona czynność to pojedynki zwyczajne jak i ligowe. Ulubioną postacią w grze jest towarzysz jeżyk   :P

 

 

michael007: Patrząc przez pryzmat tych lat, które spędziłeś, czy przy którejś innowacji zrobiłeś wielkie WOW na dodaną opcję, funkcje, bądź ekwipunek?

 

Helios: Zdecydowanie bonusy za Telefony Alarmowe, pojedynki, ligę i walki kryjówkowe oraz atakowanie łotra w multitaskingu symultanicznie z robieniem misji, treningami i zadaniami nadzwyczajnymi :)

 

 

michael007: Skoro masz swoje perełki w grze, może masz też jakieś braki? Co Twoim zdaniem jeszcze powinno być dodane do gry?

 

Helios: Wiem, że to głupie, lecz brakuje mi wymiany pomiędzy graczami. Przykładowo jedna z osób mogłaby wysłać drugiej daną ilość monet, oponek czy niepotrzebne ciuchy. Dzięki temu zacieśniałaby się przyjaźń i współpraca międzyludzka    :D

 

 

michael007: Jak oceniasz Nasze forum? Często tu zaglądasz?

 

Helios: Na forum zaglądam rzadko. Sprawdzam rankingi serwerów, czasem co nowego w aktualizacji oraz w Święta Bożego Narodzenia. aby odebrać nagrody z Kalendarza Adwentowego. Forum to oczywiście świetne miejsce na integracje z ludźmi, z innych światów gry. Można w sekcji komentarzy wygłosić swoje zdanie, poglądy, poczytać gazetkę, czy też brać udział w konkursach i zabawach. Na minus zaliczę jedynie możliwość tworzenia kilku kont na forum i wymieniać się kuponami z kalendarza. Według mnie to nie fair gdyż każdy powinien mieć przydzieloną nagrodę dla siebie, a nie brać ją z innego utworzonego konta. Wymiana drużynowa to już inna historia....   :D

 

 

michael007: Jak byś podsumował HeroZero?

 

Helios: Jest to świetny odstresowywacz, aczkolwiek pożeracz czasu. Gra dla każdego i starego, i młodego pokolenia. Posiada mnóstwo opcji, jest rozbudowana. Daje dużą dozę śmiechu i napełnia radością. Nie narzuca mikropłatności. Pozwala wejść amatorom w arkana klasycznych RPG-ów i ich do nich w jakimś stopniu przygotowuje. Posiada kilka drobnych błędów, lecz nie ma gier idealnych. Dla mnie mocne 9/10. Mam nadzieję, że póki zdrowie pozwoli pogram tutaj jeszcze drugie tyle czasu :)

 

 

 

michael007: Masz możliwość dodać coś od siebie. Czas start!

 

Helios: Cieszcie się grą, szanujcie nawzajem i róbcie to w czym jesteście najlepsi. To tylko gra, nie bierzcie jej na poważnie, zachowujcie kulturę i integrujmy się. Z okazji Świąt Wielkanocnych: Dużo zdrowia, smacznego jajka, Śmigusa-Dyngusa i najprzyjemniejszych chwil w gronie rodziny :)

 

 

michael007: Czy chciałbyś kogoś pozdrowić, wyróżnić za sposób gry, czy zrobić antyreklamę?   :D

 

Helios: Chciałbym pozdrowić całą ekipę Straconych Skrupułów oraz naszych równorzędnych przeciwników Follow Me. Uwielbiam zdrową rywalizację   :D Osobiście chciałbym wyróżnić szefów wszystkich drużyn, które jeszcze są aktywne. Bez was i waszego wsparcia a co najważniejsze trzymania wszystkiego w ryzach - drużyny nie miałyby prawa bytu. Nie pochwalam za to stylu gry użytkownika Eden1987   :D Uwielbiam tego gracza jest świetnym człowiekiem, ale różnica między poziomem a statystykami to przepaść i śmiesznie to wygląda   :D Nie miej mi tego za złe Eden!   :P Pozdrawiam całą redakcję gazetki i życzę udanych Świąt Wielkanocnych! Alleluja!!!!

 

 

2520b0e54eeb2.png

 

Po nitce do kłębka - litery w odpowiedniej kolejności ułożą hasło.

 
f56576dc03e32.png
 

Krzyżówka - pierwsze litery haseł utworzą rozwiązanie.

 
ed319537bf3f4.png
 
 
09b08438d4392.png
 

Baltus20

Wszystkiego dobrego!

 

 

CrazyWoman

Już Łotr z kurczakiem jajka malują,
bo do Świąt się przygotowują.
Oponki upiekli, kryjówkę posprzątali,
a teraz będą świętowali.
W szczęściu, nadziei i radości,
co w ich sercu w Święta gości.

 

Zdrowych i pogodnych Świąt Wielkanocnych,
smacznego jajka i wesołego śmigusa dyngusa życzy CrazyWoman 

 

 

Gluptas31

Życzę Wam Spokojnych i pogodnych Świąt Wielkanocnych.

Zdrowia, pomyślności i wiosennego nastroju.

Niech ten czas sprawi, że każdy Wasz dzień, będzie wypełniony uśmiechem i wesołym nastrojem.

Wasz Gluptasek

 

 

kiwii2712

Aby był to czas uroczy,
życzę miłej Wielkanocy.
Aby zdrowie dopisało
i jajeczko smakowało.
Aby szynka nie tuczyła,
atmosfera była miła.
Niech tradycja wodę leje,
a zajączek niech się śmieje!     :hlehle:

 

 

 

Krisss1235pl

Gorące życzenie składam wam z tejże wielkanocy. 

 

 

mania10xd

Chciałabym życzyć wszystkim forumowiczom aby Święta Wielkanocne przepełnione były radością i miłością w gronie najbliższych, dużo zajączków i baranków w koszykach oraz mokrego śmingusa dyngusa! Wesołych świąt!

 

 

Megtor

Z okazji świąt Wielkanocnych chciałbym złożyć najserdeczniejsze życzenia wszystkim codziennym bohaterom. Smacznego jajka i słodkiej oponki, która na pewno umili te święta! Żeby zawsze pod dostatkiem było wszystkiego, a zwłaszcza oponek!

 

 

Niedźwiedź

Życzę wszystkim czytelnikom, forumowiczom, graczom wesołych i radosnych Świąt Wielkanocnych ;)

 

 

Sebaaa

Drodzy forumowicz!

 

Życzę wszystkim, zdrowych, wesołych, pogodnych świąt Wielkanocnych. Odpocznijcie od robienia misji, ciężkich treningów czy ciężkich pojedynków.

 

Spędźcie ten magiczny czas z rodziną, w miłej i spokojnej atmosferze!

 

 

TheDerpciakPL

Życzę wszystkim użytkownikom forum, ich rodzinom oraz przyjaciołom dużo zdrowia, spokoju ducha, i miłej rodzinnej atmosfery. Życzę również, aby święta były spędzone w należyty sposób w gronie rodzinnym odkładając na bok wszelakie spory, konflikty i troski oraz żeby ten czas dobrze spędzony owocował w przyszłości. Smacznego jajka i mokrego dyngusa!

 
 

Zespół Moderatorów

 
64aa89482ddb1.png
 
 
 
fe63d2ed75f29.png
 
W tym radosnym, podniosłym i kolorowym nastroju żegnamy Was wszystkich, którzy przyszli rzucić okiem na Naszą pracę. Dziękujemy, że mimo świąt i pewnie rodzinnej atmosfery wpadliście do Nas    :D Niech te święta będą pełne nadziei i wiary, radosnych spotkań przy wielkanocnym stole oraz smacznego święconego jajka! Przesyłamy gorące pozdrowienia dla Was i dla całych Waszych rodzin. Wykorzystajcie ten czas w 100%. Buśka    :*

 

 

 

autorzy: michael007, Katika


Użytkownik Katika edytował ten post 21 kwiecień 2019 - 10:34


#2 Sebaaa

Sebaaa

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 15 postów
  • Serwer:PL13
  • Postać:Sebastian1590
  • Drużyna:EagleOfHonor i MasterHero
Reputacja: 15

Napisano 21 kwiecień 2019 - 13:15

Gazetka jak zwykle jest na bardzo wysokim poziomie, fajnie, że robicie ''specjalne'' wydania z okazji świąt. Wywiad również na wysokim poziomie. :D



#3 Owsik

Owsik

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 297 postów
  • Postać:Piękna, boska, idealna. Istne uosobienie mnie.
  • Drużyna:Poena Capitis
Reputacja: 206

Napisano 21 kwiecień 2019 - 13:54

Niefajna czcionka :(
  • michael007 i Katika lubią to

#4 Katika

Katika

    Była moderatorka

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 311 postów
Reputacja: 463

Napisano 21 kwiecień 2019 - 16:25

Niefajna czcionka :(

 

Przepraszam :( moja ulubiona :( mobilnie słabo wypada, wiem, ale uwielbiam tą czcionkę :D nawet na telefonie mam tą czcionkę ustawioną na wszystkie treści :D 

Mam nadzieję, że z racji aury świątecznej mi to wybaczysz :D

 

Pozdrawiam! :*


  • michael007 lubi to

#5 Gluptas31

Gluptas31

    Ekspert

  • Journalists
  • 352 postów
  • Serwer:PL7
  • Postać:Gluptas31
  • Drużyna:Gluptasolandia






Reputacja: 1694

Napisano 21 kwiecień 2019 - 18:58

Sprzeciw. Muszę się nie zgodzić z dzisiejszą ciekawostką, na temat ukrytych przycisków przy sygnalizacji świetlnych. Mieszkam w Warszawie, a tam tego jak komarów w lecie i ani razu nie miałem przyjemności "wymacać" takiej funkcji. Podejrzewam, że jest to internetowy mit, który krąży po internecie.

No czcionka Pani Kasi również nie podoba mi się. Na telefonie trzeba nieźle gimnastykować oczy, aby odczytać, jednak jeśli tak bardzo chce i się jej tak bardzo podoba nie możemy być tacy okrutni i jej zakazać :D

A jak o czcionkach mowa, fajne urozmaicenie w postaci specjalnych czcionek tytułowych. Niby takie małe duperele, a pozwalają bardziej poczuć Świąteczną atmosferę ;)

Wisienką na torcie jest moim zdaniem wywiad. Nie dość, że jest on z moim ziomalem z teamu (pozdrawiam Dejw :D) to na dodatek jest on przyjemny do czytania. Może nie ma w nim jakiś rewolucyjnych pytań, które pozwoliły by spojrzeć na hz z innej perspektywy, jednak nie nudziłem się podczas czytania go :) Rady z poprzedniej gazetki zostały wcielone w życie i tak trzymać.  :super:


  • michael007 i ewa47 lubią to

gluptas1.gif


#6 vader

vader

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 4 postów
  • Serwer:PL3
Reputacja: 0

Napisano 29 kwiecień 2019 - 16:41

ja wiem Michael że grasz na pl7 i tak ci najłatwiej ale czy to jest gazetka forumowa pl7 czy gazetka ogólna dla wszystkich bo widze kolejny wywiad z graczem z pl7 jak nie Hotka to teraz Helios 



#7 michael007

michael007

    Były moderator

  • Journalists
  • 855 postów
  • Miejscowość:Olsztyn
  • Serwer:PL7
  • Drużyna:SS






Reputacja: 1074

Napisano 01 maj 2019 - 17:14

ja wiem Michael że grasz na pl7 i tak ci najłatwiej ale czy to jest gazetka forumowa pl7 czy gazetka ogólna dla wszystkich bo widze kolejny wywiad z graczem z pl7 jak nie Hotka to teraz Helios 

 

To nie jest kwestia łatwości, tylko wyrażenia ochoty przez graczy/forumowiczów ;) Jeśli pytam osoby z innych serwerów, czy tu na forum i się nie zgadzają, biorę tych, których osobiście uważam za interesujących.

 

Zapraszam każdego, kto ma ochotę udzielić Nam wywiadu do kontaktu ze mną, bądź Katiką w wiadomościach prywatnych.


REDAKTOR NACZELNY GAZETKI FORUMOWEJ


#8 vader

vader

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 4 postów
  • Serwer:PL3
Reputacja: 0

Napisano 01 maj 2019 - 21:36

https://forum.pl.her...ce/?hl=ranking

 

z kimś z czołówki tego rankingu dobry byłby wywiad to są ludzie którzy latami pracują na swoje postacie



#9 UltrasX

UltrasX

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 4 postów
Reputacja: 5

Napisano 17 maj 2019 - 03:12

https://forum.pl.her...ce/?hl=ranking

 

z kimś z czołówki tego rankingu dobry byłby wywiad to są ludzie którzy latami pracują na swoje postacie

 

Drogi użytkowniku! Helios z tej strony. Widzę że michael007 sprecyzował Ci sytuacje dotyczącą wywiadów więc co do tego nie bedę się odwoływał. Na każdego w wywiadach przyjdzie czas. Co to znaczy że ktos ma wysoki lvl i jest wysoko w rankingu? To oznacza że jest ponad innymi ludzmi z mniejszymi lvl? Jest to niesprawiedliwe i uwłaczające. Jeśli chodzi o moje konto też gram na nim 5 lat i 4 miesiące. Nie należę do słabych graczy znam grę od podszewki i mam zdanie na jej temat które chciałem przedstawić. To że mnie nie ma w rankingu globalnym w top 100 tylko w top 500 nie oznacza że nie mogę się wypowiedzieć i nalezy mi zakneblowac usta. Dziękuje za przeczytanie i życzę milego dnia :) 


  • michael007, Scottie i eden1987 lubią to

#10 eden1987

eden1987

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 34 postów
Reputacja: 2

Napisano 22 sierpień 2019 - 17:09


 

 

 

autorzy: michael007, Katika

 

witam 

 

helios ty nie pochwalasz mojej gry na pl7 

 

hmm mam to w 4 literach 

 

nie porównuj gry na trenach z gra na ence ja mam wyskoki lvl ty staty tobie to sie nie podoba a mnie to ze jestes w tym momencie do mnie malym  koksem z malym :)

 

kazdy na trenach albo teraz inwestuje albo musi dobrze sie starac o oponki ja natomiast klikam by klikac  i non stop 2 pierwszym top 3 jestem darmowe oponki sa 

 

tak wiec ... zanim wypowiesz sie  to zastanow sie kilka razy 

 

end 

 

nie obrazam sie

juz to zostalo wyjasnione,

kazdy gra jak lubi

 

p.s 

 

a co do wywiadu hmm smieszne by gracz pl7  robil wywiad z graczem pl7 

 

brakuje wam ludzi czy co ?



#11 michael007

michael007

    Były moderator

  • Journalists
  • 855 postów
  • Miejscowość:Olsztyn
  • Serwer:PL7
  • Drużyna:SS






Reputacja: 1074

Napisano 23 sierpień 2019 - 17:17

autorzy: michael007, Katika



 
p.s 
 
a co do wywiadu hmm smieszne by gracz pl7  robil wywiad z graczem pl7 
 
brakuje wam ludzi czy co ?




Dokładnie tak, brakuje nam ludzi, jesteśmy zdesperowani, że w przyszłym wydaniu zrobię wywiad sam ze sobą, bo jestem taki dobry :D
  • Gluptas31 i TheDerpciakPL lubią to

REDAKTOR NACZELNY GAZETKI FORUMOWEJ


#12 mania10xd

mania10xd

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 291 postów
  • Serwer:PL19
  • Postać:mania10xd
  • Drużyna:The Versager
Reputacja: 601

Napisano 23 sierpień 2019 - 19:09

autorzy: michael007, Katika

witam

helios ty nie pochwalasz mojej gry na pl7

hmm mam to w 4 literach

nie porównuj gry na trenach z gra na ence ja mam wyskoki lvl ty staty tobie to sie nie podoba a mnie to ze jestes w tym momencie do mnie malym koksem z malym :)

kazdy na trenach albo teraz inwestuje albo musi dobrze sie starac o oponki ja natomiast klikam by klikac i non stop 2 pierwszym top 3 jestem darmowe oponki sa

tak wiec ... zanim wypowiesz sie to zastanow sie kilka razy

end

nie obrazam sie
juz to zostalo wyjasnione,
kazdy gra jak lubi

p.s

a co do wywiadu hmm smieszne by gracz pl7 robil wywiad z graczem pl7

brakuje wam ludzi czy co ?


Jeśli twierdzisz, że potrawisz zrobic to o wiele lepiej to zapraszany do nas. Będziesz mógł się wykazać :D

Użytkownik mania10xd edytował ten post 23 sierpień 2019 - 19:10

  • kiwii2712 lubi to

:serce:★·.·´¯`·.·★Mania★·.·´¯`·.·★:serce:

The Versager :*


#13 UltrasX

UltrasX

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 4 postów
Reputacja: 5

Napisano 16 listopad 2019 - 05:16

 

 

 

 

autorzy: michael007, Katika

 

witam 

 

helios ty nie pochwalasz mojej gry na pl7 

 

hmm mam to w 4 literach 

 

nie porównuj gry na trenach z gra na ence ja mam wyskoki lvl ty staty tobie to sie nie podoba a mnie to ze jestes w tym momencie do mnie malym  koksem z malym :)

 

kazdy na trenach albo teraz inwestuje albo musi dobrze sie starac o oponki ja natomiast klikam by klikac  i non stop 2 pierwszym top 3 jestem darmowe oponki sa 

 

tak wiec ... zanim wypowiesz sie  to zastanow sie kilka razy 

 

end 

 

nie obrazam sie

juz to zostalo wyjasnione,

kazdy gra jak lubi

 

p.s 

 

a co do wywiadu hmm smieszne by gracz pl7  robil wywiad z graczem pl7 

 

brakuje wam ludzi czy co ?

 

 

Drogi Edenie!

Wiem, że temat się trochę przedawnił ale co mi szkodzi dopowiedzieć kilka kwestii:

 

1. Popracuj nad składnią zdań, gdyż nie za bardzo mam pojęcie o co dokładnie Ci się rozchodzi.

2. Nie atakuje Cie o to, że masz słabe statystyki względem poziomu itd. Graj jak uważasz to Twoja sprawa. Napisałem to tylko slowem żartu, gdyż w pytaniu reporterskim widniało słowo "antyreklama". Zrobiłem zatem Tobie antyreklame nie by Cie ośmieszyć tylko powiedzieć szczerze i kulturalnie co mi się nie podoba w Twoim "build'zie"

3. Proszę nie rób z siebie ofiary losu i nie czepiaj się o każdy najmniejszy szczegół gdybym tak haniebne słowa kierował w Twoim kierunku nie stawiałbym emotek a napisałem że Cie szanuje i lubie ale po tym co wyrabiasz nie jestem tego już taki pewny.

4. Jesli chodzi o robienie trenów.... Fakt jestem lepszy bo miałem zawsze je na tacy i starałem się byc w ekipach które je mają bo mi zależało. Myślisz ze treny same się wyklikaja i to jest takie proste? Zarywam noce by w grze coś ugrać wiec nie mów, że mam łatwo. 

5. Nikt Cie nie trzyma w ekipie z samą enką. Gdybyś do nas napisał miałbyś u nas miejsce zapewnione i trenów pod dostatkiem. 


  • michael007 lubi to





Also tagged with one or more of these keywords: gazetka, forum, wielkanoc, michael007, Katika, helios, ciekawostki, wywiad, dowcipy, event

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych