Skocz do zawartości


Zdjęcie
* * * * * 1 głosy

Slang


  • Please log in to reply
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Jamajka

Jamajka

    Amator

  • Banned
  • PipPip
  • 71 postów
  • Miejscowość:Kotlandia
  • Serwer:PL14
  • Postać:Jamajka
  • Drużyna:Kociaki na Jamajce
Reputacja: 137

Napisano 01 październik 2018 - 09:56

Siemankonstantynopolitańczykowianeczko styliści fryzur...

 

Zainspirowana refrenem kawałka Slang2 Pezeta... cytuję...

 

My gadamy slangiem chociaż nie jesteśmy gangiem
każdy gada slangiem, chociaż umie też normalnie

 

postanowłam stworzyć tekst kawałka hip-hopowego, który będzie opowiadał o slangu używanym w naszej grze...będzie fajnie jeśli mi pomożesz i napiszesz posta ze swoją zwrotką...

 

i jadę...

 

Energia to ena...ją wyrabiam tera...żeby od zera dojść do bohatera...i jestem szczera...jak lustro fryzjera,...że oprócz enki...mamy też trenki...a Ty weź i wczuj się we floł tej piosenki....bo są też trofki na enkę i trenki...a także na walki... zwane drewienkiem...a jak do innej gildii...zrobisz kroczek w boczek...to każdy powie,... że jesteś skoczek...a jak jesteś nobem...to grasz mniej niż dobę...i mało wiesz ...o tej grze uroczej...

 

... jak zakupy...to do lumpa...jak rap...tylko bum bap...jak zgapisz opis...to powiedzą, żeś ukradł...pupile to pety...które mają umki...możesz je wymazać... bez użycia gumki...jak spamisz na czacie...to ciała dajesz...jak rozwijasz statki...silniejszym się stajesz...nadzwyczajne zadania...to są nadzwyczajki...jak piszesz głupoty...to opowiadasz bajki...jak nie grasz w hazet...to nie znasz Jamajki...

 

Dobra na razie tyle...jak będę miała wenę to dopiszę resztę...

 

Pozdrówki uściski...

 

Wasza forever...,

 

Królowa dyskusji o niczym....,

 

Ciotka Jamajka


Użytkownik Pawel106 edytował ten post 01 październik 2018 - 11:18
Połączenie

Kociaki.jpg


#2 Sewcio

Sewcio

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 118 postów
Reputacja: 85

Napisano 01 październik 2018 - 11:15

No grubo Jamajeczka XD



#3 Jamajka

Jamajka

    Amator

  • Banned
  • PipPip
  • 71 postów
  • Miejscowość:Kotlandia
  • Serwer:PL14
  • Postać:Jamajka
  • Drużyna:Kociaki na Jamajce
Reputacja: 137

Napisano 01 październik 2018 - 17:58

No i jeszcze trochę pozmieniałam i dopisałam ciutkę...także tak to może w ostatecznej wersji wyglądać...

 

 

Energia to ena...ją wyrabiam teraz...żeby od zera dojść do bohatera...i jestem szczera...jak lustro u fryzjera,...gdy rapuję o tym, że są enka i trenki...a Ty weź i wczuj się we flow tej piosenki....bo są też trofki na trenki i enkę...a także na walki... zwane też drewienkiem...a jak do innej gildii...zrobisz kroczek w boczek...to każdy powie,... że jesteś zwykły skoczek...a jak jesteś nobem...to grasz mniej niż dobę...i mniej wiesz ...o tej grze uroczej...niż ten gracz...co gra tutaj ponad roczek... jak zakupy...to do lumpa...jak rap...tylko bum bap...jak zgapisz opis...to powiedzą, żeś ukradł...pupile to pety...które mają umki...możesz je wymazać... bez użycia gumki...jak spamisz na czacie...to ciała dajesz...jak rozwijasz statki...silniejszym się stajesz...nadzwyczajne zadania...to są nadzwyczajki...jak piszesz głupoty...to opowiadasz bajki...jak nie grasz w hazet...to nie znasz Jamajki...jak przeklinasz na forum to łapiesz warna...i musisz pauzować...dola twoja marna...a jak masz mulciaka...to nie grasz aż do rana...bo zaraz ci mody wlepią za to bana...jak wymuszasz hasła to dostajesz perma...nie wiesz co to piwnica...to jesteś oferma...na forum i na czacie...my gadamy slangiem...wysyłamy posty...podnosimy rangę...jak na siłowni sztangę...reklamy z BigBangiem...na telewizorku...są też pilociki...aktualki od wtorku....ewent zimowy w ferie...baterie...to nie fanaberie...yo


Użytkownik Jamajka edytował ten post 01 październik 2018 - 18:26

  • Bomboladolub lubi to

Kociaki.jpg


#4 Gluptas31

Gluptas31

    Ekspert

  • Journalists
  • 353 postów
  • Serwer:PL7
  • Postać:Gluptas31
  • Drużyna:Gluptasolandia






Reputacja: 1695

Napisano 01 październik 2018 - 19:04

Jamajka raper pierwsza klasa
Niedługo zacznie pisać prasa
  • Jamajka i ewa47 lubią to

gluptas1.gif


#5 Jamajka

Jamajka

    Amator

  • Banned
  • PipPip
  • 71 postów
  • Miejscowość:Kotlandia
  • Serwer:PL14
  • Postać:Jamajka
  • Drużyna:Kociaki na Jamajce
Reputacja: 137

Napisano 01 październik 2018 - 19:19

Jamajka raper pierwsza klasa
Niedługo zacznie pisać prasa

dla mnie nieważna jest sława czy kasa...;)


Kociaki.jpg





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych