Skocz do zawartości


Zdjęcie
- - - - -

Piwnice

piwnice

  • Please log in to reply
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Jamajka

Jamajka

    Amator

  • Banned
  • PipPip
  • 71 postów
  • Miejscowość:Kotlandia
  • Serwer:PL14
  • Postać:Jamajka
  • Drużyna:Kociaki na Jamajce
Reputacja: 137

Napisano 29 wrzesień 2018 - 06:38

Siemankonstantynopolitańczykowianeczko Styliści Fryzur,

 

Dzisiaj odpowiem na kolejne pytanie, które mogło nigdy nie zakiełkować w waszych mało-urodzajnych główeńkach...a jednak...licho nie śpi...oto pytanie...

 

Czym są piwnice...i czy można tam znaleźć słoiki???

 

Odpowiedź na to pytanie was zaskoczy...piwnice to nie komórki lokatorskie, gdzie ludzie trzymają przetwory,rowery i różne pizdryki...

 

Piwnice to gildie...tak...tak....drużyny , które plasują się na samym końcu rankingu honoru drużyn i mają 5 trofek treningowych. 

 

Piwnica charakteryzuje się tym, że cały czas ma przy nazwie niebieską tarczę, czyli jest atakowana właściwie non-stop, a w ogóle nie zmienia się jej wartość honoru...nawet nie drgnie...cały czas ten sam honor...jak to jest możliwe? ... to jest pytanie, na które będą mogła odpowiedzieć w następnym odcinku z cyklu "Siemankonstantynopolitańczykowianeczko Styliści Fryzur" ...także cierpliwości...

 

 

... Na moim peelu są 3 piwnice...VR, DP, i PC...a jak wygląda sytuacja na waszych peeleach? napiszcie...ciotka Jamajka czeka na wasze glosy...

 

 

....Ogłaszam również konkurs na ksywkę dla gracza, który jest w drużynie-piwnicy...? może słoik? chociaż słoik to bardziej mieszkaniec Warszawy, który przyjechał do stolicy ze wsi...a zatem może szczurek...??? na pewno Wy będziecie mieli więcej pomysłów...piszcie i jajkujcie....

 

 

Pozdrówki, ...uściski...

 

Wasza forever...

 

Majka Jamajka

 


  • Gacek, AdRianPT095 i Starlet lubią to

Kociaki.jpg


#2 StopZakłamanymTelewizjom

StopZakłamanymTelewizjom

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 175 postów
  • Serwer:PL20
  • Postać:KarolBD
  • Drużyna:Łódź Widzew 1910
Reputacja: 94

Napisano 29 wrzesień 2018 - 11:36

Może i moje tematy są beznadziejne, ale to już jest ewenement. Czy to ma jakikolwiek sens? Ja piszę durnoty o pomysłach i czymś związanym z grą a to nie jest ani o grze ani o niczym...


  • kiwii2712 lubi to

.


#3 PanZero

PanZero

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 513 postów
  • Serwer:PL16
  • Postać:NeoZero
Reputacja: 478

Napisano 29 wrzesień 2018 - 12:19

Może i moje tematy są beznadziejne, ale to już jest ewenement. Czy to ma jakikolwiek sens? Ja piszę durnoty o pomysłach i czymś związanym z grą a to nie jest ani o grze ani o niczym...

Nie lepiej w ogóle głupot nie pisać? Tutaj przynajmniej jest własny styl, dzieki,



#4 Gluptas31

Gluptas31

    Ekspert

  • Journalists
  • 353 postów
  • Serwer:PL7
  • Postać:Gluptas31
  • Drużyna:Gluptasolandia






Reputacja: 1695

Napisano 29 wrzesień 2018 - 14:00

Ja bym nazwał tych co w piwnicach siedzą tchórzami. Boją się walczyć i ryzykować, że ktoś im trena zabierze. Więc zakopią się razem ze swoimi trofełami i grają nie wiadomo po co, przecież taka gra bez rywalizacja to żadna frajda. Kiedyś było lepiej ;)


gluptas1.gif


#5 Jamajka

Jamajka

    Amator

  • Banned
  • PipPip
  • 71 postów
  • Miejscowość:Kotlandia
  • Serwer:PL14
  • Postać:Jamajka
  • Drużyna:Kociaki na Jamajce
Reputacja: 137

Napisano 29 wrzesień 2018 - 15:55

Może i moje tematy są beznadziejne, ale to już jest ewenement. Czy to ma jakikolwiek sens? Ja piszę durnoty o pomysłach i czymś związanym z grą a to nie jest ani o grze ani o niczym...

To jest o grze...to jest o problemie piwnic...piwnice zabijają rywalizację w tej grze...ten post zwraca na to uwagę...

 

A poza tym...jesteśmy w dziale Dyskusje o wszystkim i o niczym, a ja jestem mistrzynią w dyskutowaniu o niczym...niejednokrotnie otrzymywałam tytuł spamiarki roku...w drużynach w którym grałam...


Użytkownik Jamajka edytował ten post 29 wrzesień 2018 - 15:58

Kociaki.jpg


#6 MatiProZiom

MatiProZiom

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 327 postów
  • Miejscowość:Szukaj, a znajdziesz
  • Serwer:PL15
  • Postać:MatiProZiom
  • Drużyna:RED FIGHTERS






Reputacja: 381

Napisano 29 wrzesień 2018 - 20:58

Ech.. kolejny post Jamajki.. Boże, aż żal to komentować, ale się wypowiem.

Po co omawiasz po raz kolejny temat, który był przerabiany przez innych graczy.. Totalny bezsens. Jeżeli chcesz w ten sposób nabijać sobie napisane posty i lajki za tematy, który były wcześniej poruszane i wyjaśnione, to życzę powodzenia (z tym powodzeniem to był sarkazm). Głupota na poziomie Dreka. Co do tematu to "piwnice" istnieją od pl14 i ten problem ciągnie się do najnowszego serwera, czyli pl22. Najgorsze jest to, że tylko na polskich serwerach takowe "piwnice" robią. Na zagranicznych serwerach tego się nie robi i tam przynajmniej nie ma tam kombinowania na blokowanie trofek lub trzymania trofek w drużynie która ma 4k-6k honoru. Na starszych serwerach(od pl1 do pl13) tej metody raczej się nie stosuje, bo nikt nie blokuje tam trofek i nie używają "piwnic", nabijają honor drużynowy i grają uczciwie. I nie pisze się "peelach", tylko "pl'ach". Do zamknięcia jest ten temat, ponieważ ten temat "piwnic" był już omawiany. ;)


:) (:





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych