Skocz do zawartości


Zdjęcie
- - - - -

Jak rozpoznać Stylistę Fryzur?

Nieogarnięty gracz

  • Please log in to reply
10 odpowiedzi w tym temacie

#1 Jamajka

Jamajka

    Amator

  • Banned
  • PipPip
  • 71 postów
  • Miejscowość:Kotlandia
  • Serwer:PL14
  • Postać:Jamajka
  • Drużyna:Kociaki na Jamajce
Reputacja: 137

Napisano 28 wrzesień 2018 - 19:36

Siemankonstantynopolitańczykowianeczko Styliści Fryzur...

 

Pewnie zastanawiacie się kim jest stylista fryzur...właśnie na to pytanie odpowiadam poniżej...

 

Stylista fryzur to oczywiście fryzjer...a fryzjer to słowo, które bardzo podobnie brzmi do zakazanego słowa za które dostawałam wielokrotnie bana na Forum...

 

Takim fryzjerem dnia dzisiejszego jest dla mnie gracz, który w dzisiejszych czasach ubiera się pod kondycję, żeby robić nadzwyczajki i misje walki...narażając się na ataki ze strony innych graczy...

 

Należy właśnie nazywać go fryzjerem, dlatego, że nie ogarnął funkcji przycisku "Pokaż stroje", który można znaleźć w lumpeksie, a także ikonki "ustawienia stroju" , gdzie może sobie zdefiniować strój pod kondycję i ustawić, że będzie on używany tylko w misjach i nadzwyczajkach...co daje komfort braku konieczności przebierania się...a także narażania się na ataki innych...

 

Dlatego Ci którzy jeszcze paradują ubrani pod kondycję to właśnie nieogarnięci styliści fryzur...

 

 

Moi drodzy...nie bądźcie fryzjerami...zacznijcie ogarniać tę grę...

 

 

Pozdrówki ... uściski...

 

Wasza forever...

 

Majka Jamajka

 

 

 

 

 


  • Gacek lubi to

Kociaki.jpg


#2 Jamajka

Jamajka

    Amator

  • Banned
  • PipPip
  • 71 postów
  • Miejscowość:Kotlandia
  • Serwer:PL14
  • Postać:Jamajka
  • Drużyna:Kociaki na Jamajce
Reputacja: 137

Napisano 28 wrzesień 2018 - 19:55

A Ty? Czy znasz jakiś stylistów fryzur?...


Kociaki.jpg


#3 MatiProZiom

MatiProZiom

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 327 postów
  • Miejscowość:Szukaj, a znajdziesz
  • Serwer:PL15
  • Postać:MatiProZiom
  • Drużyna:RED FIGHTERS






Reputacja: 381

Napisano 28 wrzesień 2018 - 21:03

Te posty ty chyba piszesz, jakbyś była po procentach.. Nie wiem czy próbujesz być zabawna pisząc określenia typu "stylista fryzur" lub bardzo częstym stosowaniem wielokropek (3 kropki po końcu zdania). Jeżeli tak to sorry, ale to Ci nie wychodzi. Na przykład mnie to nie śmieszy, innych zapewne też to nie bawi, ale niektórych może to bawić, ale w to wątpię. A co do tematu to ja stosuję taką metodę od wprowadzenia systemu strojów i ten strój pod kondę ustawiam gdy robię misje/zadanka nadzwyczajne, więc nie odkryłaś tego jako pierwsza. ;) Poza tym zapewne część graczy na polskich serwerach taką taktykę stosują z tymi strojami. Wrócę jeszcze do samego wstępu twojego posta, nie trzeba obrażać graczy za to, że nie znają tej metody, jak Ty to określiłaś "styliści fryzur". Radzę mieć to na uwadze, że są gracze, którzy o tym wiedzieli lub nawet od teraz to wiedzą i są też tacy gracze, którzy o tym nie wiedzą, bo nie odwiedzają forum. Proszę o troszkę więcej szacunku dla tych, którzy nie znali/znają tej metody ze strojami. Jak będą chcieli standardowo zmieniać zwykłe eq (ekwipunek) na eq pod kondę, to jest ich sprawa, a nie Twoja. Ty nie możesz ich za to obrażać. Każdy gra jak chce, w tą grę gra się na luzie i kto ma jakie taktyki na robienie misji, zadanek itp. to jest jej/jego sprawa. Radzę się ogarnąć i przestać pisać te durne posty, schodzisz na poziom postów Dreka, czyli na samo dno. Pozdro.
  • XNenoX i kiwii2712 lubią to

:) (:


#4 Jamajka

Jamajka

    Amator

  • Banned
  • PipPip
  • 71 postów
  • Miejscowość:Kotlandia
  • Serwer:PL14
  • Postać:Jamajka
  • Drużyna:Kociaki na Jamajce
Reputacja: 137

Napisano 29 wrzesień 2018 - 06:47

...chodziło mi bardziej o to, że może jakiś stylista fryzur się nauczy...a nie, że się obrazi...ale skoro stylista fryzur wg Ciebie nie umie, bo nie wchodzi na forum...to również się nie obrazi...bo nie przeczyta tego ... bo przecież nie wchodzi na forum...

pozdrówki uściski

Majka Jamajka


Kociaki.jpg


#5 Gacek

Gacek

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 826 postów
  • Serwer:PL9
Reputacja: 210

Napisano 29 wrzesień 2018 - 09:18

Te posty ty chyba piszesz, jakbyś była po procentach.. Nie wiem czy próbujesz być zabawna pisząc określenia typu "stylista fryzur" lub bardzo częstym stosowaniem wielokropek (3 kropki po końcu zdania). Jeżeli tak to sorry, ale to Ci nie wychodzi. Na przykład mnie to nie śmieszy, innych zapewne też to nie bawi, ale niektórych może to bawić, ale w to wątpię. A co do tematu to ja stosuję taką metodę od wprowadzenia systemu strojów i ten strój pod kondę ustawiam gdy robię misje/zadanka nadzwyczajne, więc nie odkryłaś tego jako pierwsza. ;) Poza tym zapewne część graczy na polskich serwerach taką taktykę stosują z tymi strojami. Wrócę jeszcze do samego wstępu twojego posta, nie trzeba obrażać graczy za to, że nie znają tej metody, jak Ty to określiłaś "styliści fryzur". Radzę mieć to na uwadze, że są gracze, którzy o tym wiedzieli lub nawet od teraz to wiedzą i są też tacy gracze, którzy o tym nie wiedzą, bo nie odwiedzają forum. Proszę o troszkę więcej szacunku dla tych, którzy nie znali/znają tej metody ze strojami. Jak będą chcieli standardowo zmieniać zwykłe eq (ekwipunek) na eq pod kondę, to jest ich sprawa, a nie Twoja. Ty nie możesz ich za to obrażać. Każdy gra jak chce, w tą grę gra się na luzie i kto ma jakie taktyki na robienie misji, zadanek itp. to jest jej/jego sprawa. Radzę się ogarnąć i przestać pisać te durne posty, schodzisz na poziom postów Dreka, czyli na samo dno. Pozdro.


Nikt z graczy się nie obrazi, jak się dowie że jest nieogarnięty, stylista fryzur czy fryzjer. Nie widzę nic w tym wulgarnego i obraźliwego.

#6 Killstealer

Killstealer

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 37 postów
  • Serwer:PL19
  • Postać:Killstealer
  • Drużyna:Łobuzy Szeptyckiego
Reputacja: 14

Napisano 29 wrzesień 2018 - 10:22

Co do tych strojów,to ja nauczyłem się korzystać z nich "bez przebierania" dosyć niedawno (jestem graczem starej daty moje początki sięgają serwera pl1).I taka "nieogarnięta" metoda często przynosiła mi korzyści w postaci cwaniaczków którzy mnie zaatakowali podczas gdy ja robiłem zadania nadzwyczajne,i jak się okazywało mieli podobny poziom honoru co ja ale dużo słabsze statystyki (względem mojego głównego ubioru).Często kontratakowałem delikwenta i wychodziłem przy tym 200 a nawet 300 honoru na +.

 

Każdy medal ma dwie strony :)


  • Jamajka lubi to

#7 Jamajka

Jamajka

    Amator

  • Banned
  • PipPip
  • 71 postów
  • Miejscowość:Kotlandia
  • Serwer:PL14
  • Postać:Jamajka
  • Drużyna:Kociaki na Jamajce
Reputacja: 137

Napisano 29 wrzesień 2018 - 10:28

Co do tych strojów,to ja nauczyłem się korzystać z nich "bez przebierania" dosyć niedawno (jestem graczem starej daty moje początki sięgają serwera pl1).I taka "nieogarnięta" metoda często przynosiła mi korzyści w postaci cwaniaczków którzy mnie zaatakowali podczas gdy ja robiłem zadania nadzwyczajne,i jak się okazywało mieli podobny poziom honoru co ja ale dużo słabsze statystyki (względem mojego głównego ubioru).Często kontratakowałem delikwenta i wychodziłem przy tym 200 a nawet 300 honoru na +.

 

Każdy medal ma dwie strony :)

 

celna uwaga...bym to polubiła...ale wykorzystałam limit lajków na dziś...


Kociaki.jpg


#8 StopZakłamanymTelewizjom

StopZakłamanymTelewizjom

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 175 postów
  • Serwer:PL20
  • Postać:KarolBD
  • Drużyna:Łódź Widzew 1910
Reputacja: 94

Napisano 29 wrzesień 2018 - 11:38

Ech, czy Stylista Fryzur to jakaś nowa profesja w grze? 


.


#9 Jamajka

Jamajka

    Amator

  • Banned
  • PipPip
  • 71 postów
  • Miejscowość:Kotlandia
  • Serwer:PL14
  • Postać:Jamajka
  • Drużyna:Kociaki na Jamajce
Reputacja: 137

Napisano 29 wrzesień 2018 - 16:06

Ech, czy Stylista Fryzur to jakaś nowa profesja w grze? 

Stylista fryzur wziął się stąd, że moderatorzy tego forum z niezwykłą starannością...może nawet gdzieś blisko granicy nadgorliwej przesady...dbają o poprawność polityczną treści...

 

Gdy zatytułowałam temat "Kochani brzydale"...to zamieniono to na "Kochani"...Dziwne, że słowo "brzydale" jest aż tak nieodpowiednie...niepoprawne politycznie???

 

Jak mi się przypomniał cytat z filmu Chłopaki nie płaczą w którym Keller (Paweł Deląg) wchodzi do salonu fryzjerskiego i mówi Uwaga Fra...erzy...do kogo należy czarna Alfa rOMEO, która blokuje wjazd dla mojej fury ... to dostałam bana za nieprzyzwoity język...no czyż to nie jest przesada? ... stąd konieczność posługiwania się eufemizmami i wyrazami podobnie brzmiącymi... 


  • Gluptas31 lubi to

Kociaki.jpg


#10 XNenoX

XNenoX

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 394 postów
  • Miejscowość:Deutschland
  • Serwer:PL1
Reputacja: 127

Napisano 30 wrzesień 2018 - 21:24

A Ty? Czy znasz jakiś stylistów fryzur?...

Tak znam i właśnie odpisuję na jego post.


Powrót


#11 Jamajka

Jamajka

    Amator

  • Banned
  • PipPip
  • 71 postów
  • Miejscowość:Kotlandia
  • Serwer:PL14
  • Postać:Jamajka
  • Drużyna:Kociaki na Jamajce
Reputacja: 137

Napisano 01 październik 2018 - 08:23

Tak znam i właśnie odpisuję na jego post.

 

...na jej post...jak już coś to zwracaj się do mnie Szanowna Pani Stylistko Fryzur...


Kociaki.jpg





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych