Skocz do zawartości


Zdjęcie
- - - - -

Kochani...

pet pupil towarzysz

  • Please log in to reply
12 odpowiedzi w tym temacie

#1 Jamajka

Jamajka

    Amator

  • Banned
  • PipPip
  • 71 postów
  • Miejscowość:Kotlandia
  • Serwer:PL14
  • Postać:Jamajka
  • Drużyna:Kociaki na Jamajce
Reputacja: 137

Napisano 28 wrzesień 2018 - 18:44

Siemankonstantynopolitańczykowianeczko Styliści Fryzur...

 

Dzisiaj ogarnął mnie szał pisania...odpowiem na drugie zakręcone jak warkocz pięknej dziewczyny...pytanie...

 

Którzy towarzysze są brzydsi po rozwinięciu do 30 lvl w porównaniu do nich samych na lvl 1?

 

Odpowiem na to pytanie w formie rankingu...

 

Miejsce piąte...Cleo...dostojna kotka na pierwszym lvl...przerobiona na kota faraona...z egipską koroną przypominającą sofo-kanapę...

 

Miejsce czwarte...sowa Olaf...normalna sowa na lvlu pierwszym...obdarzona śmiesznym hełmofonem na lvlu końcowym...

 

Miejsce trzecie i drugie...Odin i Wuffie...kochane pieski z fajnymi ślipiami...przerobione na lotników???...i w okularkach pływackich???

 

Nasz niekwestionowany lider plebiscytu pt. Metamorfozy...czyli jak z łabędzia stać się brzydkim kaczątkiem...to oczywiście Harry... słodki minionek na lvl jeden...obdarzony pedofilskim wąsikiem na lvl 30...

 

To tyle na dziś...jajkujcie i komentujcie...

 

Pozdrówki uściski, 

 

Wasza forever,

 

Majka Jamajka

 

 


  • Gluptas31, Gacek i Starlet lubią to

Kociaki.jpg


#2 Gluptas31

Gluptas31

    Ekspert

  • Journalists
  • 353 postów
  • Serwer:PL7
  • Postać:Gluptas31
  • Drużyna:Gluptasolandia






Reputacja: 1695

Napisano 28 wrzesień 2018 - 19:12

Bardzo oryginalny styl wypowiedzi, wielu może się on nie podobać, ale do mnie przemawia :D Co do samego tematu to ciekawy jest, takiego czegoś jeszcze na forum nie było. Też uważam że niektóre zwierzaki są ładniejsze na nizszych poziomach, a powinno być chyba odwrotnie. Jedynie czego mi tutaj zabrakło to grafiki, jak już robic porównanie to powinno się opierać ono na obrazkach. Czekam na kolejne tematy Twoje autorstwa :D


  • Jamajka i ewa47 lubią to

gluptas1.gif


#3 Gacek

Gacek

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 826 postów
  • Serwer:PL9
Reputacja: 210

Napisano 29 wrzesień 2018 - 09:10

Dla mnie też to przemawia ten styl.

#4 Jamajka

Jamajka

    Amator

  • Banned
  • PipPip
  • 71 postów
  • Miejscowość:Kotlandia
  • Serwer:PL14
  • Postać:Jamajka
  • Drużyna:Kociaki na Jamajce
Reputacja: 137

Napisano 29 wrzesień 2018 - 09:21

...i uwaga Styliści Fryzur...w gratisie...tylko dzisiaj...tylko teraz...i tylko tu...otrzymujecie od ciotki Jamajki...pomysł racjonalizatorski...uwaga innowacja...

 

...a dlaczegóżtobynie móc wybierać, który nam pasuje wizerunek pupila rozwiniętego do 30lvlu...marzy mi się to szczególnie przy okazji Cleo,...bo jest ona taka piękna na lvl1, że chciałabym, żeby tak było zawsze....

 

albo...uwaga Styliśći Fryzur...leci następny szalony... jak nick CrazyWoman... pomysł...weźcie twórcy tej gry odwróćcie wizerunki wyżej wymienionych pupili...tzn dajcie te wizerunki z lvl30 na lvl 1, a te z lvl 1 na lvl 30....innymi słowy proponuję taki strip-tease tych pupili...

 

...jeśli podoba się wam pomysł strip-teasu pupilowego...tzn. np. sowa Olaf miałaby hełmofon na lvl1 a na lvl30 nie miałaby nie tylko hełmofonu, ale także...piór...to jajkujcie....wnioskujcie do supportu o tę zmianę...

 

pozdrówki uściski...

 

wasza forever...

 

Majka Jamajka


Kociaki.jpg


#5 StopZakłamanymTelewizjom

StopZakłamanymTelewizjom

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 175 postów
  • Serwer:PL20
  • Postać:KarolBD
  • Drużyna:Łódź Widzew 1910
Reputacja: 94

Napisano 29 wrzesień 2018 - 11:40

To jest tak głupie, że się w pale nie mieści.


.


#6 michael007

michael007

    Były moderator

  • Journalists
  • 855 postów
  • Miejscowość:Olsztyn
  • Serwer:PL7
  • Drużyna:SS






Reputacja: 1075

Napisano 29 wrzesień 2018 - 11:51

Jaki wąsik, jaki? :D 

 

 

To jest tak głupie, że się w pale nie mieści.

 

Zazwyczaj oceniają tak ludzie, którzy nie potrafią pojąć czegoś na pierwszy rzut oka banalnego.

 

Co do Harrego bardziej urzeka Nas babeczka z bitą śmietaną i wisienką. 


Użytkownik michael007 edytował ten post 29 wrzesień 2018 - 11:51

REDAKTOR NACZELNY GAZETKI FORUMOWEJ


#7 StopZakłamanymTelewizjom

StopZakłamanymTelewizjom

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 175 postów
  • Serwer:PL20
  • Postać:KarolBD
  • Drużyna:Łódź Widzew 1910
Reputacja: 94

Napisano 29 wrzesień 2018 - 14:15

Odezwał się ten co pojmuje wszystko. Każdy ma swoje zdanie, panie indywidualisto.


.


#8 michael007

michael007

    Były moderator

  • Journalists
  • 855 postów
  • Miejscowość:Olsztyn
  • Serwer:PL7
  • Drużyna:SS






Reputacja: 1075

Napisano 29 wrzesień 2018 - 19:58

Odezwał się ten co pojmuje wszystko. Każdy ma swoje zdanie, panie indywidualisto.

 

 

Ojjj prawda w oczy kole. Miło patrzeć, jak się ktoś gotuje :D 

Niestety robienie czegoś na siłę kolego, bez umiejętności, nie przyniesie Ci efektów pożądanych. 


REDAKTOR NACZELNY GAZETKI FORUMOWEJ


#9 XNenoX

XNenoX

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 394 postów
  • Miejscowość:Deutschland
  • Serwer:PL1
Reputacja: 127

Napisano 30 wrzesień 2018 - 21:59

Siemankonstantynopolitańczykowianeczko Styliści Fryzur...

 

Dzisiaj ogarnął mnie szał pisania...odpowiem na drugie zakręcone jak warkocz pięknej dziewczyny...pytanie...

 

Którzy towarzysze są brzydsi po rozwinięciu do 30 lvl w porównaniu do nich samych na lvl 1?

 

Odpowiem na to pytanie w formie rankingu...

 

Miejsce piąte...Cleo...dostojna kotka na pierwszym lvl...przerobiona na kota faraona...z egipską koroną przypominającą sofo-kanapę...

 

Miejsce czwarte...sowa Olaf...normalna sowa na lvlu pierwszym...obdarzona śmiesznym hełmofonem na lvlu końcowym...

 

Miejsce trzecie i drugie...Odin i Wuffie...kochane pieski z fajnymi ślipiami...przerobione na lotników???...i w okularkach pływackich???

 

Nasz niekwestionowany lider plebiscytu pt. Metamorfozy...czyli jak z łabędzia stać się brzydkim kaczątkiem...to oczywiście Harry... słodki minionek na lvl jeden...obdarzony pedofilskim wąsikiem na lvl 30...

 

To tyle na dziś...jajkujcie i komentujcie...

 

Pozdrówki uściski, 

 

Wasza forever,

 

Majka Jamajka

Witam wszystkich,zapraszam was do obejrzenia kolejnego napisanego na siłę tematu na naszym wspaniałym forum. Jak możesz odpowiedzieć na pytanie,które zależy od gustu?  :smug:

''pedofilski wąs'' no ciekawe. Jak odróżnić wąs od tego ''pedofilskiego''? 

Warto zauważyć że to gra dla dzieci,o kreskówkowej grafice i dziecinnym humorze. 

Także rozumiem że to twoje osobiste zdanie i opinia,ale nie musisz tego wypowiadać jakbyś się śmiała z grafików Hero Zero którzy pracowali nad tym godzinami. Czas dorosnąć i szanować pracę ludzi,oczywiście nie popieram robienia z gry totalnego p2w,ale to już wybór twórców i niestety nic się z tym nie da zrobić. Wiem że starałaś się żeby wyszło ''śmiesznie'' ale w ogóle ci się to nie udało z mojej perspektywy. Mogłabyś też trochę popracować nad wyglądem tych postów. Napisałaś na samym końcu że mam ''skomentować i z jajkować'' ha...ha...Otóz skomentowałem i jak dla mnie na ''lajka'' to nie zasługuje.


Powrót


#10 Jamajka

Jamajka

    Amator

  • Banned
  • PipPip
  • 71 postów
  • Miejscowość:Kotlandia
  • Serwer:PL14
  • Postać:Jamajka
  • Drużyna:Kociaki na Jamajce
Reputacja: 137

Napisano 01 październik 2018 - 08:17

Witam wszystkich,zapraszam was do obejrzenia kolejnego napisanego na siłę tematu na naszym wspaniałym forum. Jak możesz odpowiedzieć na pytanie,które zależy od gustu:smug:

 

 

Otóż, stylisto fryzur...

 

Znajdujemy się w dziale "Dyskusje o wszystkim i o niczym", a więc zgodnie z tytułem działu piszę posty o niczym...bo tu jest miejsce na to...i cała sztuka polega na tym, żeby stworzyć coś z niczego ... czego Twój mózg, w którym dominuje lewa półkula nie może ogarnąć...otóż, ja używam obu półkul....

 

jeśli mam coś sensownego do napisania to zamieszczam ten post np. w Dyskujach ogólnych... 

 

I drugi podkreślony wątek....no kurde...właśnie przedstawiłam mój gust i mój punkt widzenia i normalnie mi się to udało sceptyku....


Kociaki.jpg


#11 Jamajka

Jamajka

    Amator

  • Banned
  • PipPip
  • 71 postów
  • Miejscowość:Kotlandia
  • Serwer:PL14
  • Postać:Jamajka
  • Drużyna:Kociaki na Jamajce
Reputacja: 137

Napisano 01 październik 2018 - 08:20

nie musisz tego wypowiadać jakbyś się śmiała z grafików Hero Zero którzy pracowali nad tym godzinami. Czas dorosnąć i szanować pracę ludzi,

 

To Twoja dziwna interpretacja...ja szanuję pracę grafików, bo napisałam, że Ci towarzysze są bardzo ładni na lvl 1, więc chyba doceniłam w ten sposób pracę grafików...na 30lvl są brzydsi W PORÓWNANIU do ich wizerunków na lvl 1...

 

no kurde jak ci teraz będę musiała objaśniać wszystko to czasu mi zabraknie....

 

weź się trochę naucz pozytywnego myślenia....


Kociaki.jpg


#12 XNenoX

XNenoX

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 394 postów
  • Miejscowość:Deutschland
  • Serwer:PL1
Reputacja: 127

Napisano 03 październik 2018 - 09:55

Otóż, stylisto fryzur...

 

Znajdujemy się w dziale "Dyskusje o wszystkim i o niczym", a więc zgodnie z tytułem działu piszę posty o niczym...bo tu jest miejsce na to...i cała sztuka polega na tym, żeby stworzyć coś z niczego ... czego Twój mózg, w którym dominuje lewa półkula nie może ogarnąć...otóż, ja używam obu półkul....

Tak owszem,tu jest miejsce na pisanie działów o niczym,ale to nie znaczy że masz zasypywać forum tematami robionymi 5 minut.''i cała sztuka polega na tym,żeby stworzyć coś z niczego...'' Ale ty właśnie z niczego robisz jeszcze większe nic. ''czego Twój mózg,w którym dominuje lewa półkula nie może ogarnąć...otóż,ja używam obu półkul'' Cóż za egoizm?  Nie oszukujmy się ale nie widać nic mądrego w twojej wypowiedzi,po prostu nie umiesz czytać że zrozumieniem.  :super:

 

 

 

jeśli mam coś sensownego do napisania to zamieszczam ten post np. w Dyskujach ogólnych... 

 

I drugi podkreślony wątek....no kurde...właśnie przedstawiłam mój gust i mój punkt widzenia i normalnie mi się to udało sceptyku....

Tak przedstawiasz swój gust i twój punkt widzenia,ale napisałaś to dokładnie tak,jakbyś się wypowiadała za całą społeczność Hero Zero. Napisałaś na początku że odpowiadasz na pytanie,a nie że przedstawiasz swój punkt widzenia. Widzę że poddenerwowała cię moja opinia o twoim ''temacie'',nic nie napisałem tam obrażającego twoją osobę więc trzymajmy się regulaminu. :slina:

 

 

To Twoja dziwna interpretacja...ja szanuję pracę grafików, bo napisałam, że Ci towarzysze są bardzo ładni na lvl 1, więc chyba doceniłam w ten sposób pracę grafików...na 30lvl są brzydsi W PORÓWNANIU do ich wizerunków na lvl 1...

 

no kurde jak ci teraz będę musiała objaśniać wszystko to czasu mi zabraknie....

I znowu,gratuluję. Napisałaś znowu wypowiadając się ogólnie. Nie starczy ci czasu na co? Po prostu braknie ci sensownych argumentów.  :ziewa:

 

 

 

 

 

 

weź się trochę naucz pozytywnego myślenia....

Nie da się nauczyć pozytywnego myślenia... Nie wypowiadaj się na temat mojej osoby (już drugi raz) jeżeli mnie nie znasz. Nie trzeba pozytywnego myślenia żeby skomentować jakiś temat...irytujący już jest ten twój spam. Nie wiem co chcesz tym osiągnąć,ale ci się to nie udaje.

 

 

Pewnie uznasz,że ''toksycznie'' odpowiedziałem na twój post. Ale nie,to była normalna odpowiedz na twoje toksyczne zachowanie wobec mnie. Dam ci dobrą radę,liczy się jakość a nie ilość.  :papa:

 

 

 

I jeszcze dodam jedno,pisanie 2 postów pod rząd jest zabronione.  -_-


Użytkownik XNenoX edytował ten post 03 październik 2018 - 09:58

Powrót


#13 Jamajka

Jamajka

    Amator

  • Banned
  • PipPip
  • 71 postów
  • Miejscowość:Kotlandia
  • Serwer:PL14
  • Postać:Jamajka
  • Drużyna:Kociaki na Jamajce
Reputacja: 137

Napisano 03 październik 2018 - 10:01

Tak owszem,tu jest ...

 

pierogi ci zrobiłam pod tematem nowe itemki...więc idź se na pierogi...bo już tak  mi tu zaśmieciłeś temat...cza było mi to na priv wysłać...


Użytkownik Jamajka edytował ten post 03 październik 2018 - 10:01

Kociaki.jpg





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych