Skocz do zawartości


Zdjęcie
* * * * * 1 głosy

HZ Support...


Najlepsza odpowiedź Scottie , 09 wrzesień 2018 - 18:18

Mamy świadomość błędu występującego na platformie Supportu. Został on zgłoszony, jednak kiedy zostanie naprawiony nie mam pojęcia. Mam nadzieję, że jak najszybciej, bo nie ukrywam, utrudnia to pracę, a Supporterzy są bezsilni, gdy próbują graczom pomóc. Jeśli będę coś więcej widziała, pojawi się odpowiednie ogłoszenie lub odpowiedź w tym temacie :) Przejdź do postu


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
10 odpowiedzi w tym temacie

#1 one.

one.

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 4 postów
  • Postać:one
Reputacja: 1

Napisano 09 wrzesień 2018 - 11:46

Witam, 

czy tylko u mnie od kilku dni występuje błąd, który nie pozwala mi pokazać statusu zgłoszenia i nie mogę na nie odpowiedzieć po otrzymaniu odpowiedzi ze strony supportu? Dodatkowo przez to support mi odpisuje, że mam im odpowiedzieć w PIERWSZYM ZGŁOSZENIU, na co rzucają mi się na myśl niecenzuralne słowa... zamiast pomagać to jeszcze utrudniają komunikacje z nimi, a bug już prawie tydzień nie naprawiony...



#2 michael007

michael007

    Były moderator

  • Journalists
  • 855 postów
  • Miejscowość:Olsztyn
  • Serwer:PL7
  • Drużyna:SS






Reputacja: 1075

Napisano 09 wrzesień 2018 - 11:50

Jak by to support powiedział, wyczyść ciasteczka, zaktualizuj flasza :D 

 

A tak na poważnie, jeśli coś Ci ze stroną nie hula bezpośrednio, może wejdź na zgłoszenie przez poczte, zawsze dostajesz maila z informacją o ich odpowiedzi i linku do niej. Jeśli to nie pójdzie może spróbuj na incognito, czasami pomaga ;)

 

Jeśli piszą Ci o pierwszym zgłoszeniu możliwe, że dostali wielokrotność jednego zgłoszenia.

 

Z ciekawości mogę zapytać jaki bug? :D 


REDAKTOR NACZELNY GAZETKI FORUMOWEJ


#3 one.

one.

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 4 postów
  • Postać:one
Reputacja: 1

Napisano 09 wrzesień 2018 - 11:52

Jak by to support powiedział, wyczyść ciasteczka, zaktualizuj flasza :D 

 

A tak na poważnie, jeśli coś Ci ze stroną nie hula bezpośrednio, może wejdź na zgłoszenie przez poczte, zawsze dostajesz maila z informacją o ich odpowiedzi i linku do niej. Jeśli to nie pójdzie może spróbuj na incognito, czasami pomaga ;)

 

Jeśli piszą Ci o pierwszym zgłoszeniu możliwe, że dostali wielokrotność jednego zgłoszenia.

 

Z ciekawości mogę zapytać jaki bug? :D 

Wchodzę w link z poczty, próbowałem z incognito, innym urządzeniem i ciągle to samo. Dokładniej to po wejściu w link jest uzupełniony e-mail oraz numer zgłoszenia, wystarczy tylko kliknąć "Pokaż status", jednak po kliknięciu zamiast tego co zawsze, to pozostaje na tej samej stronie, z pustą kolumną na mail i numer zgłoszenia.



#4 michael007

michael007

    Były moderator

  • Journalists
  • 855 postów
  • Miejscowość:Olsztyn
  • Serwer:PL7
  • Drużyna:SS






Reputacja: 1075

Napisano 09 wrzesień 2018 - 11:59

Sprawdzałem po swoim zgłoszeniu, czy u mnie taki błąd wyskoczy i faktycznie mam tak samo jak Ty ;) No to teraz kwestia pozostaje po stronie supportu. Zawsze możesz napisać bezpośrednią wiadomość do Scottie, u niej najszybciej zgłosisz sprawę, którą załatwi.


REDAKTOR NACZELNY GAZETKI FORUMOWEJ


#5 TureckiKebab12

TureckiKebab12

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 80 postów
  • Serwer:PL1
Reputacja: 14

Napisano 09 wrzesień 2018 - 12:21

Ja tez tak mam a niewiem jak naprawic probowalem wszystkiego ;)

#6 ToMójNick

ToMójNick

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 387 postów
  • Miejscowość:Legionowo
  • Serwer:PL5
  • Postać:ToMójNick
  • Drużyna:Never Back Down






Reputacja: 625

Napisano 09 wrzesień 2018 - 12:54

Bo Wy czyścicie źle ciasteczka.

To się nie czyści zieloną ściereczką.

Tylko czerwoną trzeba!



#7 NeverMind

NeverMind

    Były Moderator

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 556 postów
Reputacja: 312

Napisano 09 wrzesień 2018 - 14:12

U mnie to samo.
Błąd występuje po wtorkowej aktualizacji....
Nie dosyć, ze Ranking Solowy HC wywala przy pozycji 64 na komputerze, na mobilnej wersji też, w dodatku towarzyszy zepsuli to jeszcze problem z supportem....


  • Gacek lubi to

#8 Gacek

Gacek

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 826 postów
  • Serwer:PL9
Reputacja: 210

Napisano 09 wrzesień 2018 - 16:12

To nie jest aż tak wielki bug by tworzyć temat. Jak u wszystkich graczy występuje ten bóg to trzeba czekać na aktualizację gry, wtedy go naprawią.

#9 Command

Command

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 13 postów
  • Miejscowość:Kabuto
  • Serwer:PL10
Reputacja: 3

Napisano 09 wrzesień 2018 - 16:44

Przecież coś muszą napisać w przyszłej aktualizacji coś naprawili

Tak jest zawsze coś zrobią a co innego zniszczą.



#10 michael007

michael007

    Były moderator

  • Journalists
  • 855 postów
  • Miejscowość:Olsztyn
  • Serwer:PL7
  • Drużyna:SS






Reputacja: 1075

Napisano 09 wrzesień 2018 - 18:11

To nie jest aż tak wielki bug by tworzyć temat. Jak u wszystkich graczy występuje ten bóg to trzeba czekać na aktualizację gry, wtedy go naprawią.

 

Hmm... według mnie o każdym bugu trzeba mówić, zwłaszcza, że nie pisali o nim moderatorzy. Możliwe, że nie wiedzą o problemie i w rezultacie tego nie naprawią ;) 


REDAKTOR NACZELNY GAZETKI FORUMOWEJ


#11 Scottie

Scottie

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 451 postów






Reputacja: 895

Napisano 09 wrzesień 2018 - 18:18   Najlepsza odpowiedź

Mamy świadomość błędu występującego na platformie Supportu. Został on zgłoszony, jednak kiedy zostanie naprawiony nie mam pojęcia. Mam nadzieję, że jak najszybciej, bo nie ukrywam, utrudnia to pracę, a Supporterzy są bezsilni, gdy próbują graczom pomóc. Jeśli będę coś więcej widziała, pojawi się odpowiednie ogłoszenie lub odpowiedź w tym temacie :)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych