Skocz do zawartości


Zdjęcie

Czat (SB)


  • Please log in to reply
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gluptas31

Gluptas31

    Ekspert

  • Journalists
  • 352 postów
  • Serwer:PL7
  • Postać:Gluptas31
  • Drużyna:Gluptasolandia






Reputacja: 1694

Napisano 20 sierpień 2018 - 23:32

Przyszła pora i na mnie i na moje pomysły. Będą to małe pomyśliki, skupiające się na czacie (SB).

1. Brak na czacie opcji pokazywania zdjęć. Z reguły korzysta się ze stron robiących zrzut ekranu i za pomocą linku można pokazać drugiej osobie, to co chce się pokazać. Wiadomo, na czacie linków wrzucać nie wolno, dlatego też takie coś odpada. Mój pomysł jest taki, aby moderatorzy wybrali jedną stronę i żeby pozwolić użytkownikom legalnie korzystać z jej usług. Gdyby takie coś nie przeszło, dodać wewnętrzną opcje na forum wklejania na czat zdjęcia

2. Nie raz pewnie zdarzyło napisać się Wam coś z błędem i zamierzaliście, za pomocą gwiazdki poprawić błąd. Taki prztklad. Przykład* o to mi chodzi, gdy piszemy na czacie, trzeba odczekać parę sekund na napisanie kolejnej wiadomości i z tego powodu musimy czekać aż limit minie i poprawimy się. Mój pomysł jest taki, aby znieść ten limit. Oczywiście, zdaje sobie sprawę, że jest to ochrona przeciw spamowa. Dlatego nie znosić go całkowicie, tylko dodać takie coś, aby dopiero po drugiej wiadomości napisanej w krótkim odstępie czasu limit się pokazał.

3. Więcej emotikonów, oraz lista wszystkich poleceń, jak wywołać dany uśmiech, aby zamiast szukać klauna, wpisać na klawiaturze :clown : i gotowe. Jak jest taka lista to poproszę o podanie linka, a jeśli nie ma proszę o dodanie.

4. Irytująca rzeczą jest, gdy ktoś napisze długą wiadomość i potem wszystkie kolejne wiadomości są powiększone. Wprowadzić limit znaków, albo usunąć ten problem. Osobiście wolałbym to drugie.

5. Do dzisiaj nie wiem jak się zmienia na czacie kolor czcionki, jakieś /colour size czy co. Wprowadzić łatwiejsze zmienianie kolorków, takie coś jak podczas dodawania postów byłoby idealne :D

6. Na koniec zadanie dla moderatorów, częściej przebywać na czacie. Rozmawiać, śmiać się, śmieszkować. To wszystko dla ludzi, a Wy chyba nie jesteście robotami :D

gluptas1.gif


#2 Krisss1235pl

Krisss1235pl

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 546 postów
  • Serwer:PL20
  • Postać:Krisss1234pl
  • Drużyna:The Tigers (pl20)
Reputacja: 365

Napisano 20 sierpień 2018 - 23:42

Za dużo to nie za zdrowo. :P 

 

 

Jak dla mnie 3 pomysł jest dobry tak samo 4 i 2 . A reszta dla mnie nie jest jakoś super dobra, i to tej reszty jestem bardzo neutralny nastawiono, ale ogólnie 2,3,4 są dobrymi pomysłami. 

 

 

Pozdrawiam. 


^^


#3 Guest_Niedźwiedź_*

Guest_Niedźwiedź_*
  • Guests
Reputacja: 0

Napisano 21 sierpień 2018 - 06:05

1. Brak na czacie opcji pokazywania zdjęć. Z reguły korzysta się ze stron robiących zrzut ekranu i za pomocą linku można pokazać drugiej osobie, to co chce się pokazać. Wiadomo, na czacie linków wrzucać nie wolno, dlatego też takie coś odpada. Mój pomysł jest taki, aby moderatorzy wybrali jedną stronę i żeby pozwolić użytkownikom legalnie korzystać z jej usług. Gdyby takie coś nie przeszło, dodać wewnętrzną opcje na forum wklejania na czat zdjęcia

1.To już jest. Mody pozwalają na wklejanie linków do zdjęć, byle były bez reklam

 

3. Więcej emotikonów, oraz lista wszystkich poleceń, jak wywołać dany uśmiech, aby zamiast szukać klauna, wpisać na klawiaturze :clown : i gotowe. Jak jest taka lista to poproszę o podanie linka, a jeśli nie ma proszę o dodanie.

Jest taka lista - https://forum.pl.her...section=legends

 

 

4. Irytująca rzeczą jest, gdy ktoś napisze długą wiadomość i potem wszystkie kolejne wiadomości są powiększone. Wprowadzić limit znaków, albo usunąć ten problem. Osobiście wolałbym to drugie.

Ten problem z tego co zauważyłem występuje tylko na telefonie. Na tak, bo mi to też przeszkadza

 

5. Do dzisiaj nie wiem jak się zmienia na czacie kolor czcionki, jakieś /colour size czy co. Wprowadzić łatwiejsze zmienianie kolorków, takie coś jak podczas dodawania postów byłoby idealne :D

Na komputerze jest panel do formatowania w zakładce "Shoutbox". Na telefonie można zrobić to za pomocą bbcode:

1 Sposób - nazwa koloru

[color=blue]text[/color]

2 Sposób - kolor w postaci heksadecymalnej

[color=#FF0000]tekst[/color]

3 Sposób - RGB

[color=rgb(102, 255, 51)]tekst[/color]

Zmienianie wielkości czcionki nie działa na SB

Pozostałe pomysły w porządku ;)


  • Gluptas31 lubi to

#4 Gacek

Gacek

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 826 postów
  • Serwer:PL9
Reputacja: 210

Napisano 21 sierpień 2018 - 08:09

Więc zostają tylko 2 i 4 pomysły na tak. Reszta na nie. Administrator/Moderator nie będzie Ci cały czas siedział na SB bo ma swoje zadania, jeżeli któreś zadanie zawali może stracić stanowisko.

#5 "Dubi"

"Dubi"

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 701 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:Dubi
Reputacja: 692

Napisano 21 sierpień 2018 - 09:38

Wiecej emotikonów :( Jak tak dalej pójdzie to będziemy jak w Egipcie pisać obrazkami a nie słowami :( co za dużo to nie zdrowo ale wasze bractwo wzajemnej adoracji poklaskuje temu a potem płacz że mało osób się na forum udziela :(


  • -Shadow- lubi to

c260e7928c6fe.png





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych