Skocz do zawartości


Zdjęcie
- - - - -

Dlaczego użytkownicy odchodzą z forum?


  • Please log in to reply
13 odpowiedzi w tym temacie

#1 StopZakłamanymTelewizjom

StopZakłamanymTelewizjom

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 175 postów
  • Serwer:PL20
  • Postać:KarolBD
  • Drużyna:Łódź Widzew 1910
Reputacja: 94

Napisano 23 lipiec 2018 - 09:47

Pewnie wielu z Was zastanawia się nadal dlaczego użytkownicy odchodzą z forum Hero Zero. Dziś postaram się Wam to wyjaśnić. Jak zapewne wiemy na forum było kilka legend, których już nie ma. Zapamiętałem szczególnie Mrocznego Szpadla za uratowanie konta w Hero Zero. Z tego co pamiętam, miał dość bycia moderatorem i odszedł z forum. Otóż dlatego, że na forum pojawiali się idioci i tzw. spamerzy skrzynkowi, którzy wysyłali z kilku kont po 400 wiadomości prywatnych (rok 2013-2014, ja gdy się zarejestrowałem na forum dostałem po pierwszym dniu 395 wiadomości o treści "wwwww" bądź "agshdsasdhda"). Ja spamowałem po 5-10 tematów dziennie w tamtym roku forum, ale coś mnie nauczyło: "Trolling w internecie to rzecz zła". Kiedy pojawiły się moje podróby typu multidrek czy drekspam czy wesolychswiat zaczęło mnie to dobijać bo ciągle miałem na skrzynce na koncie spam. Dostęp do konta ostatecznie straciłem, bezpowrotnie. ( nie chodzi o zbanowanego dreka21, tylko o bartekdrek221). Postanowiłem że wrócę na to forum jak ucichną ci moi psychofani. Staram się pisać coś kreatywniejszego a nawet dziękuję za bardzo dobrze przyjęty temat z młotkiem. Jednak tacy użytkownicy jak StarsWoman, która jest od początku forum, zrezygnowała. I teraz pytanie: dlaczego? Może i miała dość, ale tak jak mówię: od początku 2018 roku poziom tematów na forum diametralnie zleciał. Nikt nie potrafi wymyśleć nic oryginalnego tylko ciągle: nowe zwierzaki, darmowe oponki, nowe pomieszczenia w kryjówce, eventy. A wystarczy użyć choć 5% swojej wyobraźni, by stworzyć coś w stylu Brzuchacza (no nie, zartuję, temat był idiotyczny) ale i też zyskać respekt u użytkowników forum. A tu nie dość, że przychodzi 2000 wiadomości dziennie, to jeszcze spamerzy bądź boty cały czas atakują forum tematami typu" ten pomysł musi być wprowadzony do gry" a w temacie jest tak naprawdę "nowa strefa 350 poziom zwierzaki nowe darmowe oponki za jej zdobycie". Aż oczy bolą. Największym spamerem 2018 roku został niewątpliwie JanJanuszTrzeci (póżniej jako AdolfHitler) a 2017 roku... no nie wiem, dreka z mojego punktu widzenia w tym roku nie uważam za legendę, a bardziej te multikonta, które próbowały mnie wykończyć ( a podejrzewam tutaj kilka osób, które mnie nienawidziły a nicków nie wymienię). Także uważam że to głównie przez niski poziom forum i rejestrowanie się tu dzieciuchów które piszą nie dość 5 błędów w wyrazie to jeszcze totalne bzdury użytkownicy kończą przygodę z forum. Jest też wyjątek. Są moderatorzy "zbanowani na własne życzenie" i  "zbanowani przez siebie".

Chodzi tu bodajże o Kobrę chyba, on wrócił na to forum, ale on chyba przez niską wartość postów dostał go. Bywali też ci, co sami chcieli dostać banana i nie wracać w postaci tego konta. Dziękuje za stracone kilka minut życia na ten tekst. 

I przyznaję się, jestem drekiem, ale w innej postaci. Zmieniłem się a co do starych kont... ech, nigdy nie odzyskam...


  • krokodyl123 lubi to

.


#2 krokodyl123

krokodyl123

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 20 postów
  • Miejscowość:A co cie to :P
  • Serwer:PL27
  • Postać:xXKrokodyllXx
  • Drużyna:Angels Od Death
Reputacja: 4

Napisano 23 lipiec 2018 - 09:55

Niechce mi się tego czytać  :haha:


  • DevilunioXD lubi to

#3 DevilunioXD

DevilunioXD

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 126 postów
  • Serwer:PL22
  • Postać:Devil
  • Drużyna:Antidotum
Reputacja: 116

Napisano 23 lipiec 2018 - 10:18

Witam,

Szczerze powiedziawszy, w dniu w którym zacząłem korzystać z forum, natknąłem się kilka razy na twoje posty pod postacią "Dreka".

Zawsze gdy je czytałem, miałem ochotę wydłubać sobie gałki oczne, oraz ich nie wkładać spowrotem.

Jednak ludzie się zmieniają, mam nadzieje że nie będziemy musieli już czytać tych idiotycznych tematów które tworzyłeś, a nawet, że zobaczymy tematy które mają sens np. ten o młotku w którym sam osobiście się wypowiedziałem.

 

 

Pozdrawiam, Devil


  • StopZakłamanymTelewizjom lubi to

#4 StopZakłamanymTelewizjom

StopZakłamanymTelewizjom

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 175 postów
  • Serwer:PL20
  • Postać:KarolBD
  • Drużyna:Łódź Widzew 1910
Reputacja: 94

Napisano 23 lipiec 2018 - 10:22

Ja też pozdrawiam. Nie, to nie będzie to co w 2017 roku :P Koniec ze spamem, bo wiem teraz jakie to jest uciążliwe.


.


#5 Destroyed

Destroyed

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 434 postów
  • Miejscowość:Yokio na șląsku
  • Postać:mati z PL4
  • Drużyna:Reborn team
Reputacja: 140

Napisano 23 lipiec 2018 - 11:27

Ja nie dostałem żadnej wiadomości gdy się zarejestrowałem w 2013.On jest drekiem :O
  • taka jedna lubi to

Nagrywam na YT kanał:
RChomik13


#6 Marcinekk

Marcinekk

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 12 postów
  • Miejscowość:Województwo Podkarpackie
  • Serwer:PL1
Reputacja: 1

Napisano 23 lipiec 2018 - 16:01

Dlaczego użytkownicy odchodzą z forum? Bo im się nudzi. Lub im forum nie pasuje. 



#7 mania10xd

mania10xd

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 291 postów
  • Serwer:PL19
  • Postać:mania10xd
  • Drużyna:The Versager
Reputacja: 601

Napisano 23 lipiec 2018 - 16:04

Dlaczego użytkownicy odchodzą z forum? Bo im się nudzi. Lub im forum nie pasuje. 

 

Chyba to drugie  :(  ;)


  • taka jedna, Nawrócony i StopZakłamanymTelewizjom lubią to

:serce:★·.·´¯`·.·★Mania★·.·´¯`·.·★:serce:

The Versager :*


#8 Gluptas31

Gluptas31

    Ekspert

  • Journalists
  • 353 postów
  • Serwer:PL7
  • Postać:Gluptas31
  • Drużyna:Gluptasolandia






Reputacja: 1695

Napisano 23 lipiec 2018 - 19:40

To zupełnie normalne zjawisko że użytkownicy odchodzą z forum. Nie znam miejsca, w którym pierwotna ekipa przez tyle lat nadal byłaby w niezmienionym składzie. Starzy wyjadacze forumowi odchodzą, na ich miejsce wskakują nowi. Wiadomo, różni spamerzy tutaj urzędują pokazując swoją inteligencję w postaci postów przez nich pisanych, jednak moim zdaniem tego typu zjawiska odgrywają bardzo małą rolę przy odchodzeniu użytkowników. Podstawowymi czynnikami jest przede wszystkim brak czasu na dalsze siedzenie na forum, albo komuś się po prostu znudziło.


  • StarsWoman, Gacek i ewa47 lubią to

gluptas1.gif


#9 Sansara

Sansara

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 136 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:Najlepsza !
Reputacja: 95

Napisano 23 lipiec 2018 - 22:08

A według mnie to zbyt łatwo tu dostać bana za byle co, swobodnie popisać też tu nie idzie, a posty często są uznawane za "odbiegające od tematu" dlatego dużo osób po prostu nie chce się tu produkować  ;) A jakość nowych pomysłów to swoją drogą. Często jednak można trafić na godne uwagi  :P


  • taka jedna lubi to

Prawdziwa wiedza to świadomość rozmiarów własnej ignorancji 1f984.png


#10 Klekotowa

Klekotowa

    Znawca

  • Banned
  • PipPipPip
  • 124 postów
  • Serwer:PL9
  • Postać:ReportVampirellaPlease
  • Drużyna:Galaktyczni XD
Reputacja: 37

Napisano 23 lipiec 2018 - 22:28

Ludzie którzy prowadzą forum nie radzą sobie z jego prowadzeniem.
  • taka jedna lubi to

#11 mania10xd

mania10xd

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 291 postów
  • Serwer:PL19
  • Postać:mania10xd
  • Drużyna:The Versager
Reputacja: 601

Napisano 24 lipiec 2018 - 16:21

A według mnie to zbyt łatwo tu dostać bana za byle co, swobodnie popisać też tu nie idzie, a posty często są uznawane za "odbiegające od tematu" dlatego dużo osób po prostu nie chce się tu produkować  ;) A jakość nowych pomysłów to swoją drogą. Często jednak można trafić na godne uwagi  :P

No co do banów, to jest różnie, raz są słuszne, raz nie . Forum powinno zdobywać osoby a nie je tracić.  ;)


Użytkownik mania10xd edytował ten post 24 lipiec 2018 - 16:28

  • taka jedna lubi to

:serce:★·.·´¯`·.·★Mania★·.·´¯`·.·★:serce:

The Versager :*


#12 Gacek

Gacek

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 826 postów
  • Serwer:PL9
Reputacja: 210

Napisano 24 lipiec 2018 - 19:32

Wszyscy gracze z gry powinni być na forum.

#13 Assuano

Assuano

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 491 postów
  • Miejscowość:Far, far away
  • Serwer:PL14
  • Drużyna:Demoniczny Psychiatryk






Reputacja: 1374

Napisano 24 lipiec 2018 - 19:34

Wszyscy gracze z gry powinni być na forum.

Nie ma takiego obowiązku, na forum każdy może być dobrowolnie. Forum w zasadzie jest pełne osób gdy jest kalendarz adwentowy  ;)



#14 thomyorke

thomyorke

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 69 postów
  • Serwer:PL13
Reputacja: 91

Napisano 01 sierpień 2018 - 23:21

ludzie odchodza z forum, bo dorastaja i dociera do nich, ze social life jest wazniejsze niz avatar obok nicku


Mieszkam w wysokiej wieży, ona mnie obroni. Nie walczę już z nikim, nie walczę już o nic.
Palą się na stosie moje ideały. Jutro będę duży, dzisiaj jestem mały.





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych