Skocz do zawartości


Zdjęcie

I'm back.


  • Please log in to reply
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 B4M0v3

B4M0v3

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 23 postów
  • Miejscowość:Wrocław
  • Serwer:PL25
  • Postać:SlickBotOn
Reputacja: 1

Napisano 24 czerwiec 2018 - 02:00

Witam, wróciłem do przygody z Hero Zero i myślę, że ekipa Hero Zero nadal może nas zaskakiwać czasami negatywnie a czasami pozytywnie, mnie po tylu miesiącach zaskoczyli pozytywnie zmiany, które wprowadzili w większości mi odpowiadają i są bardziej praktyczne np z chatem bo można sobie pisać z drużyną będąc w misjach i mieć kontrolę nad tym ile czasu jeszcze zostało do końca misji, bądź łotra bo często mi się zdarzało tak, że jak wszedłem w chat drużynowy to już później nie mogłem cofnąć.

23-06-18 godz 17 rozpoczęcie gry moim zdaniem lecę jak burza i rozwijam się dynamicznie szybko jeśli ktoś będzie chciał mnie zaprosić do drużyny chociażby to 50% to byłoby naprawdę super! Nie oczekuję Bóg wie czego tylko tego żeby byli aktywni gracze, którzy mają dystans do siebie i kulturę osobistą na wysokim poziomie mile widziane poczucie humoru zapomniałem dodać, że zacząłem grę na pl21 tak dla ułatwienia żeby nie było za dużo szukania mam nadzieję, że znajdzie się ktoś, kto przyjmie mnie do swojej drużyny? Jeśli tak to ja czekam proszę pisać do mnie w wiadomościach prywatnych w HZ bądź na forum.

Nick w grze: B4M0v3 serdecznie zapraszam na  mój profil i powiedzcie mi co o tym myślicie z góry dziękuje i pozdrawiam.


                                

                                                                                       Pozdrawiam B4M0v3


#2 ιм тнє вєѕт

ιм тнє вєѕт

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 190 postów
  • Miejscowość:Gdzieś Daleko i Bardzo Wysoko
  • Serwer:PL32
  • Postać:Kurier
  • Drużyna:Yakuza






Reputacja: 108

Napisano 24 czerwiec 2018 - 07:10

Zachęcam do zagrania 
pl15 - dr 4x energia 1x  odwaga 100% rozwoju
pl18 - dr 100% rozwoju 

 

Tu i tu mohę ci miejsce załatwić


Użytkownik ιм тнє вєѕт edytował ten post 24 czerwiec 2018 - 07:10

Jeśli ci pomogłem lub zgadzasz się z moim zdaniem to daj lajka :)


#3 Krime

Krime

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 23 postów
  • Serwer:PL20
  • Postać:Krime
  • Drużyna:Nie Interere
Reputacja: 2

Napisano 25 czerwiec 2018 - 10:00

Nie znam cie :P


ZAWSZE dokładnie opisz problem pisząc do pomocy technicznej za pomocą formularza. 
NIKT z ekipy HeroZero nie poprosi Cię o HASŁO do Twojego konta. Nie daj się oszukać!
 
DAJ LIKE ^^
1386337437_.png
 

 





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych