Skocz do zawartości


Zdjęcie
- - - - -

sugestia do wprowadzenia


  • Please log in to reply
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 joseph100100100

joseph100100100

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 3 postów
  • Serwer:PL13
Reputacja: 0

Napisano 28 styczeń 2018 - 14:43

Co sądzicie o tym, aby wprowadzić możliwość sprzedaży przedmiotów z całej skrzynki depozytowej na raz ? Zaznaczałoby się ze chce się sprzedać jednocześnie wszystkie przedmioty z konkretnej skrzynki, albo chociaż wprowadzenie możliwości sprzedaży kilku rzecz na raz ?



#2 Owsik

Owsik

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 297 postów
  • Postać:Piękna, boska, idealna. Istne uosobienie mnie.
  • Drużyna:Poena Capitis
Reputacja: 206

Napisano 28 styczeń 2018 - 15:44

Cześć,

Jestem na nie. Było już kilka takich tematów.

Poza tym dlaczego myślisz tylko o skrzyni depozytowej, skoro masz jeszcze inwentarz. Nie uważasz, że to też jest godne poświęcenia uwagi?

#3 Sheron12

Sheron12

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 94 postów
  • Serwer:PL1
Reputacja: 19

Napisano 28 styczeń 2018 - 19:46

Ja to bym powiekszył  o 2 sloty inwentarz



#4 joseph100100100

joseph100100100

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 3 postów
  • Serwer:PL13
Reputacja: 0

Napisano 28 styczeń 2018 - 23:35

Cześć,

Jestem na nie. Było już kilka takich tematów.

Poza tym dlaczego myślisz tylko o skrzyni depozytowej, skoro masz jeszcze inwentarz. Nie uważasz, że to też jest godne poświęcenia uwagi?

 

Skrzynka depozytowa ma przede wszystkim większą pojemność. Ja na przykład mam odblokowanych 8 skrzynek, jeżeli wszystkie są pełne to marnuje się kilka minut na to. Poza tym mogłoby to być udogodnienie właśnie dla osób które mają na przykład odblokowane dodatkowe skrzynki. Dodatkowo dziwne wg mnie jest to, np. że przy robieniu zadań specjalnych przy pełnym inwentarzu a pustych skrzynkach depozytowych rzeczy lądują w wyposażeniu a nie właśnie do skrzynki.



#5 Buldun

Buldun

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 49 postów
  • Miejscowość:Warszawa
  • Serwer:PL6
  • Postać:Buldun
  • Drużyna:Hooligans
Reputacja: 46

Napisano 29 styczeń 2018 - 14:20

Ja jestem w połowie na tak. Uważam, że wprowadzenie sprzedaży wszystkiego nie ma większego sensu, ponieważ często chcemy sprzedać większość rzeczy ale nie wszystko. Natomiast super byłoby gdyby przy każdym itemie w każdym slocie był do zaznaczenia ticket i wprowadzona byłaby opcja np " sprzedaj zaznaczone", tak żeby nie trzeba było przeciągać każdego przedmiotu do sprzedaży.

 

Więc ogólnie jestem na tak, ale pomysł do dopracowania


Użytkownik Buldun edytował ten post 29 styczeń 2018 - 14:21

  • "Dubi" lubi to




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych