Skocz do zawartości


Zdjęcie
- - - - -

jak rozwijać kryjówkę żeby coś osiągnąć :)


Najlepsza odpowiedź Batmen , 22 marzec 2017 - 15:32

Krótka porada:

-nie opłaca się robić obron-o-botów. Za przegraną obronę tracimy minimalną ilość surowców, a jednym atakiem odkujemy się z nawiązka.

-kopalnia żeronitu i fabryka superkleju również nie są teoretycznie potrzebne, choć warto je zachować dla bohaterskich czynów związanych z nimi - z jednego ataku można dostać więcej niż "fabryka" wyprodukuje w godzinę.

-warto rozwinąć jednostkę ulepszającą roboty-pracowników

Przejdź do postu


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
10 odpowiedzi w tym temacie

#1 ghe

ghe

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 25 postów
  • Serwer:PL16
Reputacja: 1

Napisano 22 marzec 2017 - 14:40

Jak rozwinąć Tą kryjówkę żeby być w topce na sławę i rozwój każdy ma jakieś tajemnice i nie chcą zdradzać ci co są w topce o co chodzi? 



#2 DAFSGSFG

DAFSGSFG

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 126 postów
  • Serwer:PL7
  • Postać:DAFSGSFG
  • Drużyna:FolLow Me
Reputacja: 32

Napisano 22 marzec 2017 - 14:42

Rozwijaj kryjowke i rob ataki :P

#3 Ceealek

Ceealek

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 441 postów
  • Miejscowość:Opoczno
  • Serwer:PL10
  • Postać:Cealek
  • Drużyna:RED FIGHTERS
Reputacja: 249

Napisano 22 marzec 2017 - 14:59

Jak rozwinąć Tą kryjówkę żeby być w topce na sławę i rozwój każdy ma jakieś tajemnice i nie chcą zdradzać ci co są w topce o co chodzi? 

 

Jeżeli chcesz szybko osiągnąć dość wysokie miejsce, zainwestuj w drugiego robota do budowy.. (rozwój)

A ataki to jak samo z siebie wynika rozwijać roboty, robić ataki na innych graczy kryjówek.


Użytkownik Ceealek edytował ten post 22 marzec 2017 - 15:25


#4 Batmen

Batmen

    Były moderator

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 369 postów
  • Serwer:PL19
  • Drużyna:Pełnoletni
Reputacja: 1162

Napisano 22 marzec 2017 - 15:32   Najlepsza odpowiedź

Krótka porada:

-nie opłaca się robić obron-o-botów. Za przegraną obronę tracimy minimalną ilość surowców, a jednym atakiem odkujemy się z nawiązka.

-kopalnia żeronitu i fabryka superkleju również nie są teoretycznie potrzebne, choć warto je zachować dla bohaterskich czynów związanych z nimi - z jednego ataku można dostać więcej niż "fabryka" wyprodukuje w godzinę.

-warto rozwinąć jednostkę ulepszającą roboty-pracowników


  • Zvarcio lubi to

QWsKv4x.png

(obrazek powyżej to link ^_^)


#5 Kise

Kise

    Miłośnik forum

  • Members
  • PipPipPipPip
  • 235 postów
  • Serwer:PL19
  • Postać:Kise
Reputacja: 259

Napisano 22 marzec 2017 - 16:18

@Batmen

 

Ale warto zaznaczyć, że dzięki obu kopalniom mamy dostęp do większej ilości zasobów (chodzi o superklej i zeronit - wydobywamy je szybciej, więcej) więc dzięki temu szybko możemy rozbudować główne centralę, dzięki której mamy monety.  ;)



#6 ghe

ghe

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 25 postów
  • Serwer:PL16
Reputacja: 1

Napisano 22 marzec 2017 - 17:47

Jeżeli chcesz szybko osiągnąć dość wysokie miejsce, zainwestuj w drugiego robota do budowy.. (rozwój)

A ataki to jak samo z siebie wynika rozwijać roboty, robić ataki na innych graczy kryjówek.

 Drugiego robota tego za dwie dyszki mam; D


Użytkownik ghe edytował ten post 22 marzec 2017 - 17:48


#7 cederon

cederon

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 261 postów
  • Miejscowość:Białystok
  • Serwer:PL10
  • Postać:dawid185
  • Drużyna:DeVastatoros
Reputacja: 148

Napisano 22 marzec 2017 - 21:04

rozbudowuj kopalnie zenitu i super kleju

Staraj się ulepszać wszystkie pomieszczenia równomiernie do posiadanych surowców i golda :)


Często porażka przybliża do zwycięstwa, poddać się bez walki to jest dopiero klęska !

 


#8 ToMójNick

ToMójNick

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 387 postów
  • Miejscowość:Legionowo
  • Serwer:PL5
  • Postać:ToMójNick
  • Drużyna:Never Back Down






Reputacja: 625

Napisano 23 marzec 2017 - 10:55

Rozwijanie kopalni zeronitu i kleju na 20-te lewele jest absurdalne i bez sensu.

Koszt rozwinięcia jest gigantyczny. Setki milionów monet, policzcie sobie sami.

A budynek na 1. lewelu daje nam już 50% możliwości produkcji surowca NA GODZINĘ.

Do około 8-12 lewela jest sens to zrobić, potem to już tylko za każde kliknięcie strata od kilku do kilkunastu milionów monet.



#9 KAMA0289

KAMA0289

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 391 postów
  • Miejscowość:Jarocin
  • Serwer:PL21
  • Postać:kamZi93
Reputacja: 101

Napisano 23 marzec 2017 - 11:12

Rozwijanie kopalni zeronitu i kleju na 20-te lewele jest absurdalne i bez sensu.

Koszt rozwinięcia jest gigantyczny. Setki milionów monet, policzcie sobie sami.

A budynek na 1. lewelu daje nam już 50% możliwości produkcji surowca NA GODZINĘ.

Do około 8-12 lewela jest sens to zrobić, potem to już tylko za każde kliknięcie strata od kilku do kilkunastu milionów monet.

akurat kopalnie zeronitu i kleju sa najtansze i rozowj na 20 poziom to okolo 20 mln monet wiec nie az tak duzo zalezy od lvl,kazdy ma inna taktyke rozwoju kryjowki jesli chcesz nabywac surrki z kopalni to musisz miec mało slawy wtedy nikt cie nie bedzie atakowac a ty zespokojem zbierzesz 100% ze swoich kopalni ,drugim sposobem jest atakowanie kladziesz po jednej kopalni zeronitu i kleju i bazujesz tylko na atakach wtedy mało prawdopodbnosc ze cie ktos zatakuje bo nie warto kiedy kopalnie mało będą produkowac;)


Nagrywam na Youtube

Nazwa : kama0289


#10 bumbumshakeshake

bumbumshakeshake

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 75 postów
  • Miejscowość:Paryż
  • Serwer:PL19
  • Postać:xxx69xxx
  • Drużyna:moja drużyna
Reputacja: 24

Napisano 23 marzec 2017 - 17:25

Jak rozwinąć Tą kryjówkę żeby być w topce na sławę i rozwój każdy ma jakieś tajemnice i nie chcą zdradzać ci co są w topce o co chodzi? 

nie za bardzo rozumie dlaczego chcesz być w topce na sławę i rozwój, to nic nie daje.

kryjówka jest po to żeby dawać monety i expa, z sławy i rozwoju nic nie dostaniesz.

http://screenshot.sh/oAffAA1x87Ezs

na ss masz screen z mojej kryjówki :)

popełniłem jeden błąd w tej kryjówce, a mianowicie na samym dole mam dwie fabryki superkleju i generator pomiędzy nimi.

powinienem zrobić kopalnie, generator i fabrykę bo aktualnie ten cały zeronit zbiera mi sie szybciej niż superklej ;D

oczywiście możesz, nie budować laboratorium na expa jeśli nie zależy Ci na nim albo idziesz pod staty, zawsze jest to kasa która pójdzie w staty :) 

to samo tyczy się dołu, jak nie chcesz marnować kasy to możesz wybudowac jedną fabrykę i jedną kopalnie, będzie się zbierac dłużej ale zaoszczędzisz kase na generatorze, fabryce , kopalni oraz 3 miejscach :)

wszystko ma swoje wady i zalety, sam musisz podjąć decyzję jak będzie najlepiej dla twojej kryjówki :)



#11 ghe

ghe

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 25 postów
  • Serwer:PL16
Reputacja: 1

Napisano 24 marzec 2017 - 07:03

Rozwijanie kopalni zeronitu i kleju na 20-te lewele jest absurdalne i bez sensu.

Koszt rozwinięcia jest gigantyczny. Setki milionów monet, policzcie sobie sami.

A budynek na 1. lewelu daje nam już 50% możliwości produkcji surowca NA GODZINĘ.

Do około 8-12 lewela jest sens to zrobić, potem to już tylko za każde kliknięcie strata od kilku do kilkunastu milionów monet.

Skoro rozwinięcie zeronitu i superkleju jest beż sensem to co polecasz;)? 

 

nie za bardzo rozumie dlaczego chcesz być w topce na sławę i rozwój, to nic nie daje.

kryjówka jest po to żeby dawać monety i expa, z sławy i rozwoju nic nie dostaniesz.

http://screenshot.sh/oAffAA1x87Ezs

na ss masz screen z mojej kryjówki :)

popełniłem jeden błąd w tej kryjówce, a mianowicie na samym dole mam dwie fabryki superkleju i generator pomiędzy nimi.

powinienem zrobić kopalnie, generator i fabrykę bo aktualnie ten cały zeronit zbiera mi sie szybciej niż superklej ;D

oczywiście możesz, nie budować laboratorium na expa jeśli nie zależy Ci na nim albo idziesz pod staty, zawsze jest to kasa która pójdzie w staty :) 

to samo tyczy się dołu, jak nie chcesz marnować kasy to możesz wybudowac jedną fabrykę i jedną kopalnie, będzie się zbierac dłużej ale zaoszczędzisz kase na generatorze, fabryce , kopalni oraz 3 miejscach :)

wszystko ma swoje wady i zalety, sam musisz podjąć decyzję jak będzie najlepiej dla twojej kryjówki :)

Mi wiele daje bycie w topce na lv i honor to uważam ze powinnem też na rozwinięcie kryjówki:)


Użytkownik StarChild edytował ten post 25 marzec 2017 - 00:51
Połączenie postów





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych